Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Znicz (18.05.2008r. g.14:40) Mecz o awans!

strona 3/7

15 maja 2008, 17:54 / czwartek
odnośnik
Facet dużo zrobił dla Lechii i szanuje go,ale chyba ma muchy w nosie.
Będzie ciężka przeprawa.
15 maja 2008, 23:29 / czwartek
Grembocki- za stypendia gral :), pamiec zawodzi , jak nie bylo tematu do rozmow , to pierwszy o kase sie dopominal. Sa tacy co jeszcze pamietaja :) latwego charakteru nigdy nia mial, szacunek za dawne lata, ale w niedziele spadnie niziutko, nie widze innaczej :)
EXTRAKLASA JUZ JEST NASZA
myslalem , ze juz nie dozyje tej chwili, pozdrowki dla Starej Gwardii
16 maja 2008, 09:08 / piątek
16 maja 2008, 09:24 / piątek
anty ZETO
14 maja 2008, 16:27 / środa
ona_l - szmato!! Lechia pisze się zawsze z wielkiej litery!!

ZETO szmaty to masz w domu !!!
16 maja 2008, 09:50 / piątek
Też mam szacunek do Grembockiego. Pamiętam jak wojowaliśmy na zapleczu ekstraklasy. Utkwił mi w pamięci mecz z jego udziałem przeciwko Zawiszy Bydgoszcz chyba z 10 lat temu. Listopad, zima w pełni, śnieżek sypie i karny...Grembocki strzela na 1:1...odpalamy race na prostej...piękny widok. Wielu nie pamięta, a wielu jeszcze miało mleko pod nosem. Ale to już przeszłość. W niedziele Jacek zatęski za Gdańskiem i zobaczy jak Lechia wchodzi do OE!!!
16 maja 2008, 09:58 / piątek
Mucha LG
16 maja 2008, 09:24 / piątek
anty ZETO
14 maja 2008, 16:27 / środa
ona_l - szmato!! Lechia pisze się zawsze z wielkiej litery!!

ZETO szmaty to masz w domu !!!

Mucha, jak widzę czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie bardzo duży problem. Więc żeby nie było, że jesteś głupia jak but:

ona_l - szmato!! Lechia pisze się zawsze z wielkiej litery!!
16 maja 2008, 11:29 / piątek
Wszystko jasne pełne jak świeży browarek – Lubinki spuszczone – już dziś gratuluję Wam awansu. Nie mogę tylko przeboleć, że Tadziu tego nie doczekał…

Dla nas, bojkotujących mecze rozgrywane w stolicy, też jest git – bo w extraklasie Znicz będzie grał na Łazienkowskiej – więc wreszcie będzie co robić w weekendy w Warszawie.

Oby jeszcze tylko wszedł Śląsk lub Arka i mamy klawo po maxie. Za wyniki Śląska w kontekście ich mariażu z Groclinem szczególnie trzymam kciuki.

Jako że fajnie było u Was na półfinale PP – z nudów rozważamy luźno, by na niedzielny mecz podjechać do Gdańska w jakieś 200-300 osób – ale zdaje się Wasz Zarząd już nas nie lubi :) biletowa cisza w eterze (chyba że milczenie oznacza zgodę)– więc wygląda na to, iż raczej nic z tego nie będzie - niech Pruszkowscy świętują sami. Tym razem nic na siłe, w następnym sezonie gramy wszak bezpośrednio.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Znajomków i Przyjaciół!

Pawełek

(L)
16 maja 2008, 13:04 / piątek
Nic mi nie wiadomo o tym bym miała problemy czytania ze zrozumieniem... ;//
16 maja 2008, 13:12 / piątek
Mucha LG- nie ośmieszaj się. Cytujesz anty ZETO, a przypierdalsz się do mnie. ;-)

Żeby nie było, akurat z tym postem anty ZETO zgadzam się w 1945%!!! Niech kurwy wiom, że Lechia zawsze pisze się z Wielkiej Litery!!!!
16 maja 2008, 13:13 / piątek
Pawełek - przecież Wy zawsze u nas jesteście mile widziani.
GWWS!
16 maja 2008, 18:01 / piątek
Dario i Limak pytanie do was wpadacie do młyna czy nie?
16 maja 2008, 18:03 / piątek
" niech kurwy WIOM ..."

no dobre hahhaahahahah nie ma jak poprawna polszczyzna
16 maja 2008, 18:06 / piątek
To mozna powiedziec w Bardziej kulturalny sposob kolezance nieuswiadomionej a nie wyzywac ja odrazu prawda ;-)
16 maja 2008, 19:05 / piątek
Bracia, niech któryś z Was wykaże się i powie mi czy jak wygramy ze Zniczem to na bank wjedziemy, czy to dalej bedziemy musieli ogladac sie za siebie. Prosze o pewna odpowiedz, a nie jakies przypuszczenia. Pozdrawiam Bracia.
16 maja 2008, 20:33 / piątek
Nwaogu pauzuje za kartki:)
16 maja 2008, 20:59 / piątek
goran : z tego co wiadomo na dzien dzisiejszy to jak wygramy to awansujemy. pierwsze 3 miejsca daja awans a nad 4. Slaskiem mamy 8 pktow przewagi. a do konca zostana tylko 2 kolejki. elo
16 maja 2008, 23:38 / piątek
Będzią kibice gości ?
17 maja 2008, 00:03 / sobota
Jak wygramy to wchodzimy !!!!!!!!!!!!
No i niech Piast zrremisuje tak na wszelki wypadek ;-)))
pozdr
17 maja 2008, 00:20 / sobota
Moje marzenie na dzien dzisiejszy jest zwyciestwo nad Zniczem,i awans do wymarzonej Ekstraklasy oraz pozostanie arki w 2lidze ;)

TYLKO LECHIA GDANSK!
17 maja 2008, 00:26 / sobota
Grembocki upomina sie o swoja gwiazde w Aleji Gwiazd ?!
Troszeczke sie popierdolilo w glowce,co Grembol?!
To,ze przyczyniles sie w jakim stopniu do sukcesow Lechii,jeszcze nie obliguje ciebie do upominania sie o taki zaszczyt !
Troche skromnosci !
17 maja 2008, 00:47 / sobota
"stale mnie o to pytaja - a ja jestem prfesonaliasta!";- nie martwie sie kto wygra (czyaj - wygram JA, Jacek G>) = Jacek - troche pokory!
Lechia Ciebie pamieta, ale czy sznuje???

pozdrowienia dla osob pamietajacych Jacka G z Gdanska
c.
17 maja 2008, 07:33 / sobota
A za co on chce gwiazdę? Za sprzedane mecze w Lechii- poloni? Czy za nienawiść, jaką zionął do Lechii kiedy był trenerem Cartusi? A może za to, że rok temu będąc w Poloni Wa-wa, dogadał się z Pawlakiem już w styczniu, przez co ligę mamy rok później. Chuj ci do dupy sprzedawczyku, a nie gwiazda w Aleji!
17 maja 2008, 08:23 / sobota
Zgadzam się z Kontratakiem. W meczu w Kartuzach tak się awanturował że dostał od sedziego czerwona kartke. I jego późniejsze działania / w tym numer z Pawlakiem / .Aleja Gwiazd teraz mu się nie należy, są inni w kolejce. Szacunek za początek 80 lat, za awans z III do II i do I ligi, za PP w 1983 r. TYLKO LECHIA GDAŃSK!!! W niedziele po awans po 20 latach!!!!!!
17 maja 2008, 08:34 / sobota
spokojnie, spokojnie . . . : ))))))))))))))))))))

Jacka pamietaMy z lat 80 ych i . . . był wtedy traktowany omalze jak sposród nas,
po odejściu zawsze ciepło w Gda przyjmowany

tymnieminej, jego słowa z przytovczonego tu wywiadu: " . . . Tamtej Lechii, w której ja grałem już nie ma. . . . . To jest mój dom i chłopaków, z którymi tworzyliśmy wielką Lechię BKS w latach 70. i 80. . .. . . . Doceniam pracę jaką w klub wkładają prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i prezes klubu Maciej Turnowiecki. To jednak już nie jest ta sama Lechia. "

panie Jacku uprzejmie informuję że Lechia nie zakończyła się z dniem pana odejścia - bo pomimo wypominania innosci jakby taka nuta pobrzmiewa w pańskim tonie,
co najwyżej skończył się ten rozdział w Pana życiu,
a ze jest inna, cóż . . . minęło ćwierć wieku,
czasy o których Pan wspomina były wspaniałym mariazem fenomenu czasu, miejsca, ludzi, buntu społecznego, walki z reżimem, powiewu wolnosci oraz zawsze wielkiej miłosci Gdańszczan do Lechii i sucesów sportowych, to tworzyło jedyna w swoim rodzaju mieszankę wybuchową którą żyły Gdańskie zakłady pracy, szkoły, biura, ulice i podwórka

teraz żyjemy . . . w innych realiach . . . jakby . . . POBUDKA do jasnej cholery, śpiący królewicz,
piłkarze już nie jedzą w klubie obiadów i nie grają za getry, to coby ten Turnoś, działacze, miasto, kibice (to powinno być na pierwszym miejscu) nie zrobił/nie zrobili to wg Grmbockiego nie bedzie juz to ta sama wielka Lechia co z lat 80 ych ub.w. - co za kuźwa cymbał,
Ziemia wzywa Jacka, Ziemia wzywa Jacka

co do Gwiazdy w Alei,

gdybym miał pomysleć o piećdziesięciu najblizszych nominatach, przykro mi ale o Panu bym nie pomyslał, może . . . niech bedzie . . . pod koniec piątej dziesiątki, a i to nie na pewno : ) ) ) )

rozumiem . . kazdy ma swój charakter, a z bezposredniości swych wypowiedzi zawsze był Pan znany ale . . . . . takie "uszczypliwosci" że mają już chyba wszyscy a ja jeszcze nie a (w domysle) nie czuje się gorszy, świadczą jedynie o . . . . muchach w nosie ? ? ? jednak minimum pokory adekwatnie do wieku wypadało by prezentować - wydawałoby się
17 maja 2008, 08:55 / sobota
ps. out temat,
co do Alei Gwiazd, istotnie z tym "mają już chyba wszyscy",
warto by chyba wyhamować z produkcją w przyznawaniu tego zaszczytu,
by to szczególne wyróznienie nie spowszedniało, nie o to chyba chodzi
17 maja 2008, 09:22 / sobota
oli sie skonczyl to i rożer rownie szybko sie skonczy. jak chca byc polakami to niech najpierw powiedza "Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie, W szczękach chrząszcza trzeszczy miąższ, Czcza szczypawka czka w Szczecinie, Chrząszcza szczudłem przechrzcił wąż, Strząsa skrzydła z dżdżu, A trzmiel w puszczy, tuż przy Pszczynie, Straszny wszczyna szum..." a potem niech przeprosza żydow za jedwabne ;)
17 maja 2008, 09:23 / sobota
hyyy, to jeszcze jeden (trzeci z rzedu)

co do samego meczu
siedem ostatnich meczy Znicza i siedem zwycięstw z rzedu
bardzo dobre rezulaty we Wrocławiu (z) i w rybackiej (r) - to sporo mówi, ogóline boaj czy nie lider tabeli wyjazdowej,
Grembocki pracuje tam gdzie pracuje i stanie na głowie by tak zmotywować grajkow z Pruszkowa by Ci tu wygrali (mniejsza o jego motywacje, bądźmy normalni, pracuje tam i chce wygrać)

tymczasem Lechia co prawda punktuje, ale jak się prezentuje kazdy (?) wie

tymniemniej, jestem absolutnie spokojny o wynik, Pruszków to drużyna na dorobku która poszumiała jak ja oceniam nieco na wyrost,
przy prawidłowym podejsciu do swego świętego : )))))) obowiązku, nasi piłkarze wciągną ich jedną dziurką od nosa,
podkreslam, przy prawidłowym podejsciu do św. obowiązku jedzieMy z nimi na dwie-trzy bramki różnicy, dwie/trzy róznicy to minimum

amen
17 maja 2008, 09:43 / sobota
Najgorsze dno na świecie. Zrobić coś i głośno domagać się podziękowań.
Panie Jacku G. za getry pan grał? A kto pana wypromował? Czy byłby pan kimkolwiek gdyby nie fakt grania w teamie marzeń lat 90-tych? Czy Górnik kupiłby G gdyby grał całe życie np. w Gedanii? Koledzy wspomnieli o Cartusii czy Polonii. Ja wiem, co robił G w Losowej, kiedy wynik był dla niego niekorzystny? Podpowiem, wchodził, G na boisko i wszyscy o normalnych zmysłach uciekali mu z drogi. Znam parę nazwisk, tych, którzy nie zdążyli uciec. To samo działo się w Trąbkach Wielkich. G motto, to po trupach do celu.
W niedziele być może zostanie G przyjęty ciepło, u mnie masz jednak porcję gwizdów.
A co do gwiazdy, kup sobie na jarmarku i spadaj do Pruszkowa.
17 maja 2008, 09:50 / sobota
Jedyną gwiazdę, jaką można dać Jacusiowi, to gwiazda szeryfa w jakieś dziurze zabitej dechami. W jednym się z nim jednak zgodzę, to jest już inna Lechia. Tamta miała możnego promotora, więc gra piłkarzy nie miała zbyt wielkiego znaczenia. Teraz jest inaczej, zupełnie inaczej...

Co do samego meczu, to Znicz ma najlepszą szansę, aby skończyć swoją passę. Kiedy przyjeżdżało tu Podbeskidzie, też miało ileś tam meczy bez porażki i najlepszą w lidzę obronę. U nas dostali 4 gole. Mam nadzieję, a raczej jestem pewny, że jutro będzie podobnie, a Jacuś ze złości będzie czerwony na ryju.
17 maja 2008, 09:59 / sobota
grebocka nie pamieta chyba co tu chciala i jak sie wypiela na nas gwiazda wielka sapadaj parowko a gwiazde to taka szeryfoska kup sobie na odpuscie Nasza watacha siada dla odmiany jutro za lawka gosci damy ci palic cyganko
17 maja 2008, 10:19 / sobota
Czy to nie on próbował podpierdalać graczy, którymi się Lechia interesował (m.in. swego czasu Petę)?
17 maja 2008, 10:21 / sobota
Wczoraj na treningu nasi strzelali karne i Kapsa bardzo dobrze je bronił. Mariusz Trofimiec (sędzia jutrzejszego meczu) wprawdzie nie podyktował jeszcze karnego w sezonie ale jeśli już mu coś przyjdzie do głowy żeby przeciw nam dać karnego to jestem spokojny o Kapse( Kapsę?) :)) pozdrawiam
17 maja 2008, 10:24 / sobota
Nie tylko pod Petę podszedł nasz gwaizdor. Dzięki tej szmacie, kilku innych piłkarzy wybrało inne kluby.

Kolejna szmata związana z brudnymi koszulami, myśli że jak coś powie, to kibice to kupią. Chyba za dużo wódy wychlałeś z tą łajzą z mopem na łbie!!!!!!!! My nie jesteśmy poprawni politycznie i z nami się nie gada za pomocą gazet. Swoje wiemy i pamietamy, o czym zapewne jutro się przekonasz!!!!!!
17 maja 2008, 11:29 / sobota
Widać że leży mu pare rzeczy na wątrobie, ale.... żesz jego mać... czy ktoś z was przypomina sobie, żeby któryś z byłych graczy Lechii dopominał się publicznie własnej gwiazdy w naszej Alei? Oj panie Jacku, samobój, i to taki wielki jak z Gdańska do Pruszkowa.

To już jutro... chyba się łezka w oku zakręci ;-)

A MY SWOJE!!
17 maja 2008, 12:11 / sobota
mam głupie pytanie... napiszę tu bo wątek na czasie:)
ostatni mecz ze stalówką jest o 17 a ja wracam z daleka i będę we Wrzeszczu około 17.30.Mam karnet.A pytanie brzmi: czy zostanę wpuszczony na 2 połowę...?
dzięki za odp.

tylko Lechia!
17 maja 2008, 12:19 / sobota
T29: Pewnie ,że zostaniesz wpuszczony i bedziesz mogl razem z nami świętowac awans na stadionie;):D
17 maja 2008, 13:39 / sobota
Panie Jacku, gwiazda dla pana. odnośnik
jak na razie musi sie pan zadowolić tą, bo na gwiazdę w Alei trzeba sobie zasłużyć.
17 maja 2008, 14:17 / sobota
Nie wie ktos może gdzie dzis i jutro przed meczem oprócz kas moge kupic bilet?dzieki za odp.
17 maja 2008, 14:27 / sobota
Czy jutro przed meczem dostane bilet???
17 maja 2008, 14:31 / sobota
Czy po meczu będą jeszcze bilety na Znicz ? I ile ludzi będzie jutro na trybunach i8 czy będzie ładna pogoda i z jakiej piekarni będą jutro bułki sprzedawane razem z kiełbaską ?
17 maja 2008, 14:49 / sobota
Do nxd :) Zadałeś bardzo ważne pytania więc postaram sie odpowiedzieć jak najlepiej.Oczywiście po meczu bylety będą jeszcze dostępne ale tylko w przedsprzedaży w cenie 7.99 zł.Na trybunach zasiądzie jutro 10854 ludzi,piesków będzie sztuk 7.Pogoda naszczęscie będzie dobra,Bułki będą pieczone w nieczynnej już piekarni pana Wiśniewskiego na ulicy śniadeckich(Panie Janie pozdrawiam), jeśli chcesz otrzymać jutro kiełbasę to musisz pokazać swoje przyrodzenie, długośc kiełbasy będzie adekwatna z długością ptaszka :) pozdrawiam ! Ave Lechia <3
17 maja 2008, 15:02 / sobota
Wielkie dzięki Ciastko może znasz jeszcze odpowiedź czy ludzie na karnetach też wchodzą na ten mecz czy nie ? I czy bilety jutro będą dostępne tylko dla ludzi z karnetami ?
17 maja 2008, 15:16 / sobota
Jacku. To narazie musi ci wystarczyć. Poznaj moje dobre serce.

odnośnik
17 maja 2008, 15:22 / sobota
Kurwa, mam karnet, ale byłem dziś w jako i chciałem nabyć bilet na słynną gdańską żyletę, o której pisał tymon tymiński. Nie wiecie może gdzie można wejściówki na nią nabyć? Czy z karnetem na zegar wejdę na żyletę?
17 maja 2008, 15:58 / sobota
Oczywiście karnet jest przepustką do nabycia biletu na te spodkanie... Cena wejściówki przed meczem to 11.99 po spodkaniu zaś 7.99 zł.Zniżki dla ludzi ze skasowanym biletem zkm z dnia 2 kwiecień 2008 r,
17 maja 2008, 17:29 / sobota
Wie ktos czy mam prawo do znizki jezeli mam bilet z 2 kwietnia, ale nie moglem go skasowac, bo w autobusie lini 199 byla awaria kasownikow. Na bilecie mam za to podpis kierowcy (Pan Grzegorz - czesto jezdzi ta trasa, nosi czapeczke z daszkeim) z data proby skasowania biletu.

aaaaa....

Czy przed meczem kupie bilet czy nie?
17 maja 2008, 17:33 / sobota
tak dostajesz zniżkę 100%, koszulkę Znicza i wybiegasz w podstawowej '11'. Dodatkowo po meczu szczoteczkę do zębów i marchew.
17 maja 2008, 17:38 / sobota
Chce ktos kupic koszulke Znicza?
17 maja 2008, 17:41 / sobota
i do tego jeszcze łopate do przekopania pola karnego w rejonie sektora gości, zeby zrobic zasieki przed meczem bo w okopach podobno latwiej bramke strzelic
17 maja 2008, 21:31 / sobota
Wisła Płock 0-0 Piast Gliwice
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028