Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Gedania kupowala mecze!

strona 1/1

7 maja 2008, 14:24 / środa
odnośnik

W sezonie 2003/04 w IV lidze o awans walczyły Lechia Gdańsk i Gedania. Szły łeb w łeb. Wciąż prowadziłem wtedy Kaszuby i przed naszym meczem w Gdańsku zadzwonił do mnie trener Gedanii Andrzej Bussler [obecnie trener III-ligowej Cartusii]. Powiedział, że jest dla nas 4 tys. zł premii motywacyjnej za urwanie punktów Lechii. Pomyślałem - fajnie, będziemy mieli na grilla, ale jak nie przegrać z Lechią? Za chwilę z ust Busslera padło jednak hasło, po którym myślałem, że się przewrócę: "Spokojnie, w razie co, sędzia też jest załatwiony".

Mecz skończył się remisem 1:1, sędziowie musieli uciekać przed rozwścieczonymi kibicami Lechii.

To właśnie moja rozmowa z Busslerem jest nagrana przez TP SA i ma być teraz dowodem w sprawie.
7 maja 2008, 14:32 / środa
Twoje IP zostało namierzone. Lepiej uważaj...
7 maja 2008, 14:34 / środa
Blagam niezabijaj mnie, niechce dostac laczka, zaplace...
7 maja 2008, 14:37 / środa
Kurwa pamietam ten mecz.Ale nerwowka byla a i sedziowie fajnie spierdalali przez sciezke zdrowia:)A potem mecz z gedania u nas?
7 maja 2008, 14:48 / środa
ale jaja wiedzialem ze Gedania to zorganizowana grupa przestepcza ale ze az do takiego stopnia jestem zaskoczony
7 maja 2008, 15:36 / środa
O tajemniczych związkach gedani z "dziwnymi" ludzmi było juz głosno jakis czas temu.Odpowiedzcie sobie , wjkai sposób klubik , na miare 7 ligi nagle dostał wielką kase żeby walczyc o 3 ligę[wielka kase oczywiscie jak na tamte czasy].Ten klub ,to byl klub+wydmuszka,sterowany przez ludzi z gdyni.
7 maja 2008, 15:52 / środa
Oswiadczam, iz odwoluje moje slowa skierowane do klubu gedania i ich wspanialych kibicow, robie to bez przymusu i nacisku z czyjejkolwiek strony.

Wasz czas walki :(
7 maja 2008, 17:36 / środa
to bylo wiadomo juz dawno ze Gedania kupywala (prezes S.... mial do tego smykalke)
7 maja 2008, 18:06 / środa
Polecam mimio wszystko przeczytać cały tekst, mimo, że taki dłuuuugi - tyle literuff.
A co do tego skąd Gedania miała kasę, to przecież od Norcoopu, bo to się w Gedanię wdało.
Ambicyjki, ambicyjki... Można by powspominać pewne rzeczy, ale z dzisiejszej perspektywy...
Szkoda szyldu zasłużonego klubu "GEDANIA", który dla niektórych był niczym ze względu na wzmiankowane ambicyje.
pozdro
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.430