Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

allegro

strona 1/1

1

9 maja 2008, 23:47 / piątek
odnośnik

nie wiem,czy to się już gdzieś pojawiło na forum. W każdym razie,czy zarząd jakoś nie reaguje na takie rzeczy? wychodzi na to,że zwykły buc może kupić sobie strone Lechii , niżej chuja trochę.

Wiem temat głupi, ja jestem pierdolniety, syf na forum itd :) wyjebane :)
9 maja 2008, 23:56 / piątek
Zarzad na pewno nie ma nic do powiedzenia raczej. Musialby odkupic ta domene. Dla mnie ona nie jest zbyt atrakcyjna glownie przez polskie znaki, ktore na pierwszy rzut oka niezbyt rzucaja sie w oczy ale jednak. Pozatym www.lechia.pl jest wiele lepsza wizualnie, szybsza wzrokowo itp.

Pozdrawiam
10 maja 2008, 00:04 / sobota
Ale tu nie chodzi czy jest atrakcyjna czy nie przez polskie znaki. Jest Lechia Gdańsk i starczy,żeby ktoś się tym zajął zanim jakiś ciul z podkarpacia zapragnie mieć stronke.
Kiedyś gdzieś czytałem o podobnej sprawie, ktoś założył domene/strone czy jak to sie nazywa z nazwą firmy gdzie logo i nazwa podobnie jak w przypadku Lechii była prawnie chroniona i domena/strona została szybko zlikwidowana.
Inaczej gdyby była sama "Lechia" .. nazwa "Lechia" się przewijała Pollena Lechia itd ;) Ale Lechia Gdańsk... ewidetne złodziejstwo.
10 maja 2008, 00:17 / sobota
Nie wiem czy to ze jest nazwa Lechia Gdańsk prawnie chroniona ma jakis wplyw na nazwe domeny ale wydaje i mi sie ze ktos ja wykupil szybciej i teraz ma prawo do nazwy domeny www.lechiagdansk.com to co innego niz Lechia Gdansk

Takie moje zdanie, prawnikiem nie jestem i nie znam sie na tych sprawach. Klub ma w internecie taka mcna pozycje ze zadna inna domena nie przeskoczy LECHIA.GDA.PL czy LECHIA.PL a nawet LECHIA.NET i robienie inych stron to czyste hobby :) ale nie sadze by cos nagle wystrzelilo. Klub zapewne stac na wykupienie tej domeny ale nie ma sensu.
10 maja 2008, 13:35 / sobota
Poza tym to chyba jakaś ściema. Pierwsze słyszę, żeby w adresie www mogły być inne litery niż z alfabetu łacińskiego.
No chyba, że jestem 100 lat za murzynami :)
10 maja 2008, 13:56 / sobota
goń się - Zastrzeżona jest nazwa Lechia Gdańsk. Tu mamy do czynienia z LechiaGdańsk. Nie mamy więc nic do powiedzenia. Na moje oko, koleś stracił kasę rezerwując te domeny.

nix- jesteś za ..... wiesz walka z rasizmem.
10 maja 2008, 14:08 / sobota
pozatym kto wpisuje Ń w domenie 99 % ludzi będzie i tak pisac N a to ich przekieruje na jakiś syf i reklamy więc nie ma sensu.
10 maja 2008, 14:21 / sobota
ta strona zawiera implementacje unicode utf-8, więc może zawierać polskie znaki w domenie
to jest domena założona na specjalnym serwerze, która jest wyświetlana tylko w polsce, lub na kompach z translatorami utf-8
translator utf-8 automatycznie dostajesz z aktualizacjami do IE

tyle na ten temat
10 maja 2008, 19:45 / sobota
Lokalizacja Gdynia

Tyle w temacie!

Ktos chce rozgrywac mecze na stadionie baltyku ? Narazie zglosila sie druzyna homoseksualistow ktora rozegra mecz z druzyna japoncow :))!
10 maja 2008, 20:25 / sobota
TEMAT DO USUNIĘCIA PO CO ROBIĆ IM NA FORUM DARMOWĄ REKLAMĘ!
31 sierpnia 2008, 23:22 / niedziela
31 sierpnia 2008, 23:32 / niedziela
Gosc ma szczescie,ma spoko wujka,ja mam wujka w Canadzie,ale kawal chuja z niego :-)
31 sierpnia 2008, 23:34 / niedziela
no z mojego wujka tez kawal huja :)
31 sierpnia 2008, 23:37 / niedziela
Kurwa nie mam wujka,karnetu tez nie mam
31 sierpnia 2008, 23:43 / niedziela
ja mam lepszego wujka bo mi załatwia długopisy z lotosu
8 września 2008, 07:58 / poniedziałek
A teraz pewnie karnet od cioci ;) Kurwa ludzie jednak maja wporzo rodziny :)

odnośnik
8 września 2008, 12:52 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 września 2008, 17:14 / poniedziałek
a ja myślę, że to jest ten sam karnet, obserwowałem tą aukcję, poprzednim razem były dwie oferty, pierwsza 120.00zł, druga 122.50zł, gość przed zakończeniem aukcji dyskretnie wycofał te oferty i zakończył aukcję przed czasem, chociaż nie uprzedzał wczesniej o takiej możliwości, pewnie doszedł do wniosku, że jak na prezent to za tanio zejdzie, zastanawiam się czy go nie kupić i nie skopać "żydkowi" tyłka...
10 września 2008, 10:21 / środa
odnośnik znalezione na allegro : HOOLIFAN. 30 YEARS OF HURT
14 września 2008, 22:16 / niedziela
madar : A Może Miał 2 Karnety ? . . . Pomysl Wpierw A Nie Sie Bujasz Odrazu ! . . .

Pozdro "TYLKO LECHIA"
23 września 2008, 20:48 / wtorek
odnośnik

spójrzcie na najwyższą ofertę :) to są popierdolce :)
23 września 2008, 21:27 / wtorek
no, ciekawe...
Ciekawe jest też skąd jest sprzedający. Efekt "wymiany szalików" w Gliwicach ? Obym sie mylił.
23 września 2008, 21:38 / wtorek
Efekt

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.196