Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Awans i co dalej?

strona 1/2

18 maja 2008, 21:47 / niedziela
Mamy upragniony awans,mimo wielkiej radości czas już zadawać pytania:co dalej?
.To czego potrzebujemy,to większego budżetu-tu akurat jakoś mam pewność,że będzie oki.Kadra-nie oszukujmy się-z takim składem nic w Ekstraklasie nie zwojujemy...Moim zdaniem,potrzebujemy:
-2 napastników,mamy Buzałę,Cetnar ewentualnie jako joker i daaaleko nic.
-2 bocznych pomocników.Rogalski,Kalka,Andruszczak...chyba 2liga liga to dla nich szczyt możliwości
-1 środkowego pomocnika
-1 bardzo dobrego środkowego obrońcę.O Wołąkiewicza się nie martwie,ale po nim dłuugo,dłuuuugo nic...
-1 bocznego obrońcę.Obawiam się ,że Kosznik i Fechner nie sprostają presji I ligii....

I tylka obawiam się jednej rzeczy,że Kubicki zacznie sprowadzać "swoich"grajków,dla których liczyć się będzie tylko kasa i będą udawać,że kochają Lechię.Już przykłąd sprowadzenia Świerczewskiego pokazuje,że niestety tak może być/.Obym się mylił.pożyjemy,zobaczymy
18 maja 2008, 21:49 / niedziela
Jak to co! Kiełbasy do góry i golimy frajerów! :)
18 maja 2008, 21:52 / niedziela
przestan pierdolic
18 maja 2008, 22:15 / niedziela
Pewnie nie zrobimy dobrych transferow i skonczymy jak Sosniowiec. Wogle nie wejdziemy bo nie dostaniemy licencji (murawa, razism, bramy, kible itp). W OE bedziemy dopiero jak Baltic zrobia pewnie i jakis normalny sponsor się znajdzie. Z czym do ludzi teraz...
18 maja 2008, 22:15 / niedziela
Sid.pl, prosze nie teraz,badz bardziej taktowny. Pozdrawiam!!!
18 maja 2008, 22:15 / niedziela
Dalej mistrzostwo Polski i Liga Mistrzów.
18 maja 2008, 22:27 / niedziela
Jak to co??

W Ekstraklasie walka idzie o Mistrza Polski!!! Więc za rok świętujemy Mistrzostwo!!!
18 maja 2008, 22:31 / niedziela
Temat powinien być taki: sid.pl napisał chujowego posta, co zrobić z nim dalej?

PS: Pozdrowionka dla ekipy, która nie poszła na schabowego do domu, tylko fetowała na długiej! Nawiasem mówiąc pare piwek polecialo:D
18 maja 2008, 22:31 / niedziela
Przede wszystkim w meczu ze Śląskiem musi zagrać LECHIA III !!! Drukarka za zadne skarby nie może wejść do ligi !!! Tu nie chodzi o zadną zawiść i kompleksy tylko o zwykłą sprawiedliwość dziejową !!! Ten klub jest ulubieńcem wszelkiej maści zboczeńców i malwersantów, więc jeśli Złodziejarka razem z nami awansuje, to znów czeka nas koszmar woźniaków, g.kubickich i innych gazetów wybiórczch !!! Także Panowie 1 Ligowcy !!! Na chwałe naszej Lechii, ze Śląskiem z premedytacją trzeba się "położyć" !!!
18 maja 2008, 22:34 / niedziela
Yaneq, jedź na północ od Sopotu - może tam znajdziesz wszystko czego według ciebie nie ma Lechia. A od Biało-Zielonych się w końcu odpier....
18 maja 2008, 22:43 / niedziela
kiko7, Lechia to nie napis na dropsach i przed nikim kłaść się nie będzie!!!!!!! Walczymy do końca o każdy punkt.

Śląsk sobie poradzi :-)
18 maja 2008, 22:43 / niedziela
yyyy odpierodlic sie od kielbasy!!!!!!! ja se sedze na grilu i obalam 8 browca aaaaad
18 maja 2008, 22:48 / niedziela
Niech kurwy wiom, że Lechia w pierwszej lidze jest!
18 maja 2008, 22:49 / niedziela
Niech Kurwy Wiom że My Chopy z Miasta i damy radę w 1 lidze !
18 maja 2008, 22:50 / niedziela
Dokładnie, niech kurwy wiom!
18 maja 2008, 22:56 / niedziela
Zeto, ten sezon jak żywo przypomina ten z 1984 roku. Upiec dwie pieczenie na jednym rożnie.... mmmmniamm pychota !!! Faktycznie słowo "połozyc" użyłem może trochę niefortunnie, bo jak wszyscy wiedzą Lechia III nikomu nie odpuszcza !!! ;)
18 maja 2008, 23:03 / niedziela
Jak zwykle,juz sie zaczyna !
Jeszcze sie ten sezon nie skonczyl,a juz zaczynaja sie zale.
Ludzie,dajcie sie nacieszyc awansem,a o przyszlosc w ekstralidze bedziemy sie martwic pozniej.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
18 maja 2008, 23:17 / niedziela
Panowie kurwa co Lechia musi teraz ??? NAJEBAC SIE W TRUPA I JUTRO SPAC CALY DZIEN - NALEZY SIE CHLOPAKOM i nie ma zadnych wzmocnien teraz sie cieszymy, balujemy - SWIETUJEMY !!!! a nie jakies pierdoly kto dobry kto zly

HUBERT WALAKIEWICZ !!!! tak jest
18 maja 2008, 23:21 / niedziela
Panowie kurwa co Lechia musi teraz ??? NAJEBAC SIE W TRUPA I JUTRO SPAC CALY DZIEN - NALEZY SIE CHLOPAKOM i nie ma zadnych wzmocnien teraz sie cieszymy, balujemy - SWIETUJEMY !!!! a nie jakies pierdoly kto dobry kto zly

HUBERT WALAKIEWICZ !!!! tak jest
18 maja 2008, 23:27 / niedziela
Yaneq wtedy nie poskutkowało, to może teraz poskutkuje ;)
CZUJ SIĘ WYRÓŻNIONY I DOSTOSUJ SIĘ DO TREŚCI TEGO LINKU :

odnośnik
18 maja 2008, 23:37 / niedziela
niewiem, niewiem czy damy rade w I LIDZE JEDEN CO PISZE MA RACJE LECHIA DZIAŁA Z RASIZMEM I TO JEST BŁĄD. LECHIA NIE UTRZYMA SIE DŁUGO W I LIDZE SZKODA!!!. LECHIA NIE GRA DOBRZE PODANIAMI I ŚPIĄ JAK GRAJĄ JAK WJEBIĄ IM BRAMKE TO SIE BUDZĄ TO JEST BŁĄD POWINNI GRAC ODRAZU ANIE CZEKAC ASZ GOL KURWA SAM W PADNIE LECHIA JEST SUPER W II LIDZE A NIE W I BO TE KURWY SĄ DOBRE LEGUSY I CRACOVIA SPUJSZCIE NA WISŁE KRAKÓW TO JEST KLUB PO PIERWSZE MA DOBRYCH SPONSORÓW A MY KURWA NIE MAMY. LECHIA POWINNA SIE WŹĄSC DO CIESZKIEGO TRENINGU TAK JA SPARINGI. CO TO ZA SPARING Z III/IV LIGĄ TO HUJ NIE SPARING.

ALE I TAK WIEZE W LECHIE BO TO MÓJ KLUB NAJLESZY !!!!!!!ZAWSZE TRZEBA W NIEEGO WIEZYC CZY WYGRYWA CZY NIE NIECH JEST W IV LIDZE ALE TO JEST ZAWSZE LECHIA I NIKT TEGO NIE ZMIENI
18 maja 2008, 23:42 / niedziela
A Ty kolego spojrz na swoja ortografie wpierw i na to ze caps lock Ci sie zacial, nie nauczyl Cie nikt ze z caps lockiem sie nie pisze bo to niekulturalnie jest???
18 maja 2008, 23:45 / niedziela
Pierdoleee was!!!!!!!!!!!!! dzisiaj nikt nie mysli ,dzisiaj wszyscy chlaja do ughapadłego
myśleniem niech sie zajmie władza klubowaaasd
18 maja 2008, 23:54 / niedziela
yaneq i krzysiuLG3019 -jesteście debilami i Lechia bez was sobie poradzi
19 maja 2008, 00:02 / poniedziałek
Domino (MG) :)))). Zawsze się z Tobą zgadzam ale teraz przegiąłeś. Uprzejmnie proszę o nie obrażanie debili.
19 maja 2008, 00:07 / poniedziałek
zamiast sie delektowac chwila to ktos rozkminia i wymysla durne tematy!!!

sezon sie nie skonczy - mamy czas na wszystko, teraz cieszmy sie zwycieztwem!!!!!

Ekstraklasa jest juz nasza!
19 maja 2008, 00:26 / poniedziałek
Ludzie.....proszę was... nie dzisiaj.... tyle lat czekania, tyle nerwów, wyrzeczeń przez te wszystkie lata... a ja tu wchodze i widze temat pt. "co dalej" albo "czy Lechia poradzi sobie w I lidze".... litości.... dajcie się nacieszyć... takie tematy to jest wręcz kompletny brak taktu, wyczucia chwili etc. Nawet jeśli pogramy tam sezon (odpukać!!), to co z tego?? Cieszcie się chwilą... Nie dzisiaj panowie... nie dzisiaj, na takie tematy przyjdzie czas. Cieszcie się, że będziemy mogli przeżywać mecze w ekstraklasie, z płonącym od chóralnego śpiewu gardłem tysięcy kibiców, przeżywać mecze wygrane i te przegrane...że Lechia znów będzie obecna w szeregach ekstraklasy.... że Siwiałke zastąpi Kraków, Poznań czy Warszawa... szkoda jedynie, że nie wszyscy, którzy mieli w dzisiejszy awans swój ogromny wkład, nie doczekali tego... ale to również nie czas i miejsce, tak więc odpuście takie tematy...

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk!!!!
19 maja 2008, 00:50 / poniedziałek
FCLG
19 maja 2008, 00:26 / poniedziałek
Ludzie.....proszę was... nie dzisiaj.... tyle lat czekania, tyle nerwów, wyrzeczeń przez te wszystkie lata... a ja tu wchodze i widze temat pt. "co dalej" albo "czy Lechia poradzi sobie w I lidze".... litości.... dajcie się nacieszyć...

DOKLADNIE kurcze !!!! Plakalam dzis... Tyle lat... !
Cieszmy sie !!!!
19 maja 2008, 02:34 / poniedziałek
Normalnie z reguły staram się zachować kulturkę, ale widząc taki gówniany temat nie mogę napisać nic innego jak: sid.pl WYPIERDALAJ geju !!! Na złośc tobie i takim jak ty utrzymamy się w pierwszej lidze bez problemu i zawalczymy o coś więcej pederasto! Pozdrowienia dla całego świętującego Berlina, a w szczególności dla BYLA i MARASA - TRZYMAJCIE SIĘ !!!
19 maja 2008, 05:53 / poniedziałek
19 maja 2008, 07:18 / poniedziałek
wariat-od gejów to możesz wyzywać swoich tatusiów/
Nikomu nie kazałem czytać tego tematu,a tu zaraz milion bluzgów.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
19 maja 2008, 08:17 / poniedziałek
Lecha Gdańsk 1 : 0 Znicz pruszków

Lecha w Pierwszej Lidze Tylko cieszyć sie
19 maja 2008, 14:54 / poniedziałek
No nie wytrzymam!Musze to napisać
Sid i Yaneg spierdalajcie!!!Pierwszy raz pisze takie słowa na forum ale inaczej nie mozna.Kurwa płaczki netowe i sezonowcy,tyle lat czekałem a takie pizdy jak Wy
chca psuc nasze swieto.
FCLG 100% poparcia ale juz sie boje ile nowych nickow i "ciekawych" tematow
pojawi sie po awansie.Znawcow od wzmocnień i taktyki.Jedenastu murzynkow
nas wzmocni!Zadowoleni?
19 maja 2008, 15:44 / poniedziałek
d.g. i inni-ja jako płaczek sezonowy i netowy, i piknikowiec zarazem niemiłosiernie ubolewam,że tak Was zdenerwowałem.Wszystkich urażonych proszę o podanie adresu-wyślę kwiaty i kartkę z przeprosinami.

A tak na poważnie,to kurwa nikt Wam nie karze wypowiadać się w temacie.Nie pasuje Ci-nie zaglądaj tu i pisz gdzie indziej.Osobiście czekałem na ten awans 11 lat,trochę już przeżyłem i na T29 i na wyjazdach.Moja radość z awansu jest ogromna i niezmierzona,ale nikt mi nie zabroni zastanawiać się jak powinna wyglądać drużyna w OE.Po to jest chyba forum???Powtarzam-nie podoba Ci się temat,to nie czytaj.Takie to trudne do zrozumienia???
19 maja 2008, 15:46 / poniedziałek
Awans i co dalej? ....jak co ? dalej będziemy pić!
19 maja 2008, 15:51 / poniedziałek
Kurwa ludzie kolejny cud Tuska!! Awansowaliśmy mając jedynie 7 zawodników!
19 maja 2008, 18:37 / poniedziałek
Ludzie ale z was malkontenci, 20 lat czekaliśmy na tę chwilę, więc cieszmy się tą chwilą tydzień, dwa. Zaufajcie ludziom, którzy kierują klubem to ich rolą jest przygotować klub sportowo i organizacyjnie na grę w ekstraklasie. Przestańcie gderać i cieszcie się z awansu to o wiele przyjemniejsze niż umartwianie się.
19 maja 2008, 20:42 / poniedziałek
sid.pl nie miałem zamiaru Ci dop...ć ale daj choć kilka dni pocieszyc sie z awansu.
Jeszcze dwa mecze do rozegrania a potem sie zobaczy.Ja wierze ze będzie dobrze,na pewno wielu grajków bedzie teraz chciało u nas zagrać.Wazne by wybrać jak najlepiej.Póki co:Ekstraklasa jest już nasza!
19 maja 2008, 22:41 / poniedziałek
Zapraszam do oglądniecia filmiku awansu Lechii Gdańsk !!! Mojego autorstwa !!!

odnośnik

Aż ciarki przechodzą ! Coś pięknego !
19 maja 2008, 22:46 / poniedziałek
Kielbaski na stadionie pujda w gore ~~
19 maja 2008, 23:34 / poniedziałek
Silver podaj tytuł muzy która leci od pierwszych sekund długo szukam tego kawałka do filmu i nie moge znaleść z góry thx
22 maja 2008, 15:45 / czwartek
Saned Proszę :

Requiem For A Dream - Summer Overture
23 maja 2008, 11:06 / piątek
Widze że wszyscy podeszli powaznie do tematu...
23 maja 2008, 12:27 / piątek
odnośnik

to dalej ;]
23 maja 2008, 12:39 / piątek
zablokowany fajne to :P
25 maja 2008, 10:09 / niedziela
Trzeba działaćżeby to nie był tylko jeden sezon.BKS BKS BKS!!!!
26 maja 2008, 16:22 / poniedziałek
26 maja 2008, 18:22 / poniedziałek
26 maja 2008, 20:47 / poniedziałek
wybiórcza ustala skład Lechii odnośnik
26 maja 2008, 22:18 / poniedziałek
Nie 10, a 20 zawodników jest do wy.jebania, aby nie skończyc jak Sosnowiec.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.509