Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Stal Stalowa Wola, 24.05.2008, 17:00 + feta

strona 2/3

24 maja 2008, 12:29 / sobota
Bączek od pierwszej minuty a reszta składu ultra ofensywna
TYLKO LECHIA
24 maja 2008, 12:51 / sobota
samochody w domu i wszyscy na pochód po meczu biało zielona rzeka płynie po GDANSKU
24 maja 2008, 12:57 / sobota
potwierdzam słowa wyżej :)
24 maja 2008, 13:35 / sobota
Mam nadzieję, że nie będę musiał jutro czytać, że Neptun nie ma nogi. Żurawia też zostawcie tyle lat tam stał to niech już stoi. Aha no i Dwór Artusa to mimo wszystko nie jest najlepsze miejsce na promocję, coby sie niektórzy nie rozczarowali.
24 maja 2008, 14:04 / sobota
Żadnych Wariatów na pochodzie i nie będzie trzody
24 maja 2008, 14:43 / sobota
mirekgda100 :

Bravo ! :D
Żadnej trzody !!!
Biało-Zielona fala zaleje cały Gdańsk !!!
Nigdy więcej drugiej ligi !!!
24 maja 2008, 15:33 / sobota
juuuhuuu!

kto da więcej?

wpisujcie miasta!
24 maja 2008, 15:40 / sobota
gdynia!
24 maja 2008, 19:34 / sobota
Uczyć się "gdańszczanie" jak sie bawiła Areczka
24 maja 2008, 19:34 / sobota
Lepiej być nie mogło. LECHIA najlepsza w II lidze, to było wiadome, ale Śląsk na 2 miejscu. Szkoda tylko, że Arka na 4, a nie niżej. Przez to mają szansę być w ekstraklasie. No, chyba, że Zagłębia nie zdegradują. Szczęście za to, że Widzew" odwiedzi 3 ligę :) Oby tak dobrze im co roku szło, tzn. dwie ligi w dół :)
24 maja 2008, 19:49 / sobota
Piękna oprawa i jedna i druga
24 maja 2008, 19:51 / sobota
Wszystkim którzy oklaskiwali murzyna ze Stalówki proponuje się zastanowić czy nie powinni się przenieść do klatki gości i wtedy sobie oklaskiwać Stalówke. Na Lechie chodzi się po to aby dopingować Lechie a nie czarnucha ze Stalówki. Pewnie część osób robiła to dla szydery ale wydaje mi się że reszta tej szydery nie załapała i klaskała aby pokazać jacy to oni są tolerancyjni. Ciekawe jaka byłaby wasza reakcja jakby w/w/ czarnuch strzelił brame?
24 maja 2008, 20:05 / sobota
Wtedy cały stadion wpadłby w euforie,odpalane by były race ognie ogólnie zabawa na całego każdy wyjął by paste do butów i jebnął się na murzyna za to jutro w wybiórczej były wielki artykuł jaka to wspaniała tolerancja i zżycie z czrnuchami panuje na Traugutta :)
24 maja 2008, 21:12 / sobota
jebać wszystkich murzynów, czarnych i białych
24 maja 2008, 21:28 / sobota
Dzisiaj z murzynem szydera jakich mało. Nie sądzę, aby ktoś nie wiedział o co chodzi.

uuuuu :)
24 maja 2008, 21:31 / sobota
a ci co robili wczesniej "uuu" zapłaciliście 50 tys kary za Lechię, czy też macie w d... Lechię i inni mają zapłacić ???
Ja p.... ale niektórzy maja kompleksy kolorów...

Świetny pomysł pomysł z tymi oklaskami (hehe), a gola murzyna sie nie bałem, widziałem jak strzelał na rozgrzewce.

Tylko Lechia
24 maja 2008, 21:32 / sobota
Mam skromne pytanie czy Matti bronil naprawde czy znowu zostal upokorzony przez Kubickiego ? Jezeli nie bronil to chcialbym wiedziec dkaczego w imieniu grupy fanow Lechii chwilowo na emigracji . Co jest graNE NAPRAWDE . Koledzy pomozcie zrozumiec czemu tak naprawde Baczek nie dostal szansy od Kuby na zaistnienie w druzynie ? Bylem z Lechia od zawsze tj od ok. 30 lat i reguly byly jasne . Czy teraz nie ma zadnych zasad , brak odniesienia do tradycji i faktycznej klasy sportowej ? Brak kontraktu , brak szansy na powrot do zespolu ? to nie pozwala mi na pelna radosc z awansu . Ja kocham Lechie wraz z gronem kolegow w Nottingham ale to chyba juz nie jest moja " stara " od zawsze ukochana Lechia . Pomozcie zrozumiec bo sam nie daje rady . Mati da sobie rade ale dlaczego zabraknie GO w nowej Lechii Gdansk ktorej jest tak naprawde symbolem . Tak sie traci prawdziwych kibicow bo ja w tej druzynie nie widzxe nikogo zwiazanego z Gdanskiem i regionem . Nie bawi mnie taki sport . I nie chodzi to personalnie o Baczka ale o zasade . To chyba nie jest juz moja Lechia Gdansk .
24 maja 2008, 21:35 / sobota
odnośnik -> na Długiej znów jest biało-zielono, Neptun znów ma na sobie szalik.

Relacja z meczu odnośnik
24 maja 2008, 21:38 / sobota
Oklaski dla naszego czarnego brata były zajebiste :) nieźle sie usmiałem :)
24 maja 2008, 21:41 / sobota
Cyganus - skończ

a tak ogólnie akcja z 0' najlepsza chyba z całego meczu, a tak to ogólnie chciałem napisać to przed meczem, i widzę że się nie pomyliłbym zbytnio - Kubicki powinien wystawić Bączka na ataku - śmiem twierdzić że on te chociażby 2 stówy z I połowy by nawet strzelił...

a tak uj, jedyny właściwie z tego składu Lechista nawet 5 minut nie zagrał - a była możliwość 3 zmiany...

a, młyn czasem o Gładysiu nie zapomniał?

a 1 oprawa miazga, jeszcze żeby to trochę bardziej skoordynowane było...
24 maja 2008, 21:49 / sobota
Piękny, spontaniczny przemarsz na Długą.

Przyznam, że także byłem wkurwiony brakiem Bąka w składzie, czas by wreszcie ktoś powiedział o co tak naprawdę chodzi.

PS. Świetny motyw z Uwakwe :D.
24 maja 2008, 21:49 / sobota
a tak uj, jedyny właściwie z tego składu Lechista nawet 5 minut nie zagrał - a była możliwość 3 zmiany...

A Kalka to co?
24 maja 2008, 21:55 / sobota
młyn o gładysiu nie zapomniał, tyle że w Tamtym momencie zagłuszyły Nas jakieś gwizdy czy brawa... ogólnie co do młyna to moim zdaniem na samym początku jak zwykle na wielkiej kurwicy a już w 10 minucie meczu wiadomo... zresztą na tym meczu było chyba najwięcej pink ladies w sezonie... niedaleko mnie tuż przy gnieździe stała sobie rodzinka z synkiem ... kurwa proszę wszystkich, żeby chociaż raz przyszło trochę normalnych kibiców a nie pink ladies lansiarze i pikniki

LECHIA, BIAłO-ZIELONY KWIAT
24 maja 2008, 21:57 / sobota
Kalka grał kiedyś w śledziowni, i jest traktowany inaczej.

A o Bączka, to chyba trzeba powalczyć, bo to wstyd żeby taki piłkarz nie zagrał w takim meczu. Panie trenerze Kubicki, przestań pan gnoić chłopaka!
24 maja 2008, 22:07 / sobota
24 maja 2008, 22:09 / sobota
to może zwolnić Kubickiego :)

mnie tak na gorąco przyszła na myśl taka kwestia. Jak jest różnica pomiędzy M. Kaczmarkiem i D. Kubickim?

Kubicki ma wyjebane na opinie publiki, a Kaczmarek to nawet czytał forum. Wyniki są znane.
24 maja 2008, 22:26 / sobota
Panowie "młynaże" zastanawiam sie który z was pierwszy skuma że albo doping przez 90 minut albo dopig głośny ale z przerwami.Nie da sie krzyczeć na maxa przez 90 minut .Zwracajcie uwage kiedy młyn siada i róbcie przerwy bo to co wy robicie nie ma sensu.
24 maja 2008, 22:31 / sobota
młynaRZe jak już ;) co do reszty się zgadzam ale dzisiaj i tak były duże przerwy... poprostu nie było nikogo doświadczonego... (już pomijając to w jaki sposób zrobić młyn z pink ladies, piknkików i lansiarzy) myślałem, że Elvis da sobie radę, jednak zawiodłem się nieco... co do Mazura mam mieszane uczucia :D chłopak się starał było widać :P mam nadzieję, że na ekstraklasę pojawi się dobry, doświadczony młynarz i że pojawią się ludzie którzy chcą dopingować....
24 maja 2008, 22:31 / sobota
ale zes sie przyjebal
24 maja 2008, 22:38 / sobota
Gedania jak zwykle Twoja analiza jest piorunujaca . Od kilku lat mieszkam w Anglii wskutek roznych bledow zyciowych . Nie rozumiem jak mozna traktowac zawodnika zwiazanego z klubem przez cale swoje sportowe zycie z Lechia jak z zawodnikioem ktory wpadl do Lechii na chwile bo mu bylo po drodze . W Anglii zawodnik wychowany w klubie ma szacunek dzialaczy i naprawder really sympatie kibicow . To jest zdrowe i chyba ma cos wspolnego z nami Kibolami . Mateusz Bak zostal potraktowany przez dzialaczy ( bez nazwisk ale moge je przytoczyc jak ktos chce ) skurwysynsko i boli ze oni steruja w ukochanym prze ze mnie Klubie . Kto chce niech poczyta moje wpisy w archiwum . Zawsze w sercu Lechia Gdansk .
24 maja 2008, 22:46 / sobota
młynarze chociaz probowali cos zrobic.
24 maja 2008, 23:01 / sobota
cool - Kalkę w sumie też można zaliczyć, dlatego napisałem "właściwie" - zresztą wiesz o co chodzi

a pozatym to temat o tym że Kubicki musi odejść trzeba reaktywować, nie może być tak że tak ważny i zacny temat się kurzy
24 maja 2008, 23:02 / sobota
Ludzie co wy chcecie od młynarzy, naprawde się starają i trzeba to docenić.. Wielki szacun dla nich, powinniśmy być im wdzięczni, że wogóle tam sa. Pozdrawiam Biało-Zieloną rodzine
24 maja 2008, 23:12 / sobota
Śledzie i kibole Stali urządzili ustawkę pod Warszawą- to tłumaczy dlaczego dziś nie było gości w Gdańsku :)
24 maja 2008, 23:14 / sobota
Zdjęcia !! dawać zdjęcia oprawy ;)
24 maja 2008, 23:23 / sobota
Adam.Morena przestań czytać gazety. To nie była ustawka- śledzi 85, Lecha 45 i KSZO 30. Stalówki 90 osób.

Stalówka traci 4 płótna.
24 maja 2008, 23:37 / sobota
Szkoda że Bączka nie było w składzie chocby tylko na rezerwie ale jak mówią że to wszystko przez jego menago Jarosława Kołakowskiego który teraz chce takie pieniadze ze niestety ale to nie nasza liga (mówia ze mozna za te pieniadze opłacic 3 bramkarzy+ Buzego na cały sezon ).
24 maja 2008, 23:37 / sobota
eh to sie kurwy ciesza
24 maja 2008, 23:51 / sobota
Co do dopingu był tak w miarę, ale czemu ciągle śpiewamy to "twente"? To jest najgorsza piosenka z repertuaru Lechii.

TYLKO LECHIA GDANSK
25 maja 2008, 00:01 / niedziela
Nie znam sie . Ale w calym Swiecie za transakcje finansowa jest prowizja . Ja mysle ze p. Prezes Turnowiecki jakas szkole skonczyl i wie o tym . Tak mysle ze to jest ucieczka od tematu kontraktu Baczka bo inni pilkarze tez maja swoich menaGEROW z ktorymi trzeba rozmawiac i ich oplacic . Baczka trzeba szanowac bo na to zasluguje a nie rozmawiac z nim po prze menagera i prase . To haNBA dla dzialacza a dla Prezesa to dno . Sorry za brutalna prawde . Tak mysle ze Pan Prezes zastosowal w kontaktach w Baczkiem metode Pana i chlopa . A Baczek to ikona dla wiekszosci kibicow prawdzxiwych kibicow Lechii . I na szacunek zaslugiwal . To przez Prezesa i Trenera odchodzi zawodnik mogacy byc symbolem dla Kibicow . Chyba to nie jest Wasz czas Panowie . Lechia i tak sie obroni. Oby bez Was . Przepraszam za szczerosc .
25 maja 2008, 00:08 / niedziela
Twente jest bardzo dobre tylko trzeba nad tym popracowac ! Młynarze dzis sie dobrze spisali , na poczatku dobry doping , a pozniej to juz wiadomo . Mom zdaniem na młyn powinni przychodzic tylko Ci co chca spiewac i chca zeby to jakos wszystko wygladalo a nie przyjda i pierdola jeden z drugim jak jakies paly . Kto niechce dopingowac po co wg. przychodzi na mlyn mozna gdzie indziej sobie usiasc i obserwowac mecz ! np. z drugiej strony wizawi zegara ;] Drazni mnie to ze na mlyn przychodza jakies paniusie , jakies rodzinki ( pikniki ) nie moga gdzie indziej posadzic swoj tylek ! W Ekstraklasie trzeba bedzie cos z tym zrobic , bo tak niemoze byc ; ] pozdrowienia ; ] : o
25 maja 2008, 00:16 / niedziela
Twente śpiewamy temu, ponieważ mamy taki zajebisty "młyn" który nie zna tekstu przyśpiewek i melodii, a "twente" jest przyśpiewką krótką i z dość łatwą melodią to raz, dwa przy tej przyśpiewce można się dobrze bawić, a właśnie był taki mecz na którym się bawiliśmy i cieszyliśmy z awansu Lechii do pierwszej ligi.
Chciałbym pogratulować "młynowi", jeżeli tak można go nazwać, a zwłaszcza dziewczyną z papierosami w ustach, ludzią którzy mają wyjebane w doping, a zwłaszcza chłopaczką z góry którzy przyszli na młyn z dziewczynami na randke, brawo dla was! Wy tworzycie historię! To jest kurwa kwestia postrzegania, a oni postrzegają młyn jako miejsce do przyjścia zapalenia papieroska, pogadamia z koleżanką o tym że kolega dwa rzędy niżej jest przystojny, albo koleżanka z boku nie wycisnęła dzisiaj pryszczy. A na następny dzień chwaląc się koleżance, "wiesz byłam na meczu mam numer do Jarka ze Starej Kiszewy i Mateusza z Kodzborowa". A kolezka, do kolegi "wiesz byłem na młynie wczoraj, następnym razem chodź też i koniecznie musisz kupić kurtke "ChWM", kupić ramke fajek i możemy iść na młyn". Proponuje na następnym meczu po całym sektorze popowieszać czerwone zasłony niczym w burdelu, aby pewne koleżanki "blachary" czuły się jak ryba w wodzie. A reszta która kiedyś stanowiła ten młyn gdzie? na prostej woli przyglądać się z boku, chociaż wcale im się nie dziwie, znacie takie powiedzenie "Nie tykaj gówna bo będzie śmierdziało" idealnie do tego nawiązuje. Ogarnijcie się!!

Dzięki i pozdro dla wszystkich zaangażowanych jak i w doping. Mimo naszych starań przez ten sezon jest ciągle to samo czyli jeden wielki chuj i "wstyT". Co prawda były lepszy mecze, ale Lechia na takie coś nie zasługuje. Co do oprawy z którą namęczliśmy się wiele godzin, zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Troche plany pokrzyżował Buzała, ale myślę że mimo to wyszło dobrze, czekamy na zdjęcia.
25 maja 2008, 00:35 / niedziela
to przez Mateusza z KODZBOROWA:P nie ma co pierdolic tylko jak ktos jest na młynie to niech sie obejrzy do około SIEBIE kto nie spiewa, i zwrócic uwage takej osobie ZE NA HUJ JEST W MŁYNIE JAK NIE SPIEWA i ze ma WYPIERDALAC.Ciagle ktos pierdoli na młynarz ze to tamto .KURWA DOPING ZALEZY OD NAS SAMYCH
25 maja 2008, 01:33 / niedziela
dobra, chcecie se ponarzekać na twente to macie osobny wątek...
25 maja 2008, 03:23 / niedziela
Do Kro -
Powiedz mi , dlaczego klub ma interesować prowizja dla menagera piłkarza ? Skoro piłkarz ( w tym wypadku Bąk) podpisał umowę z managerem , to niech mu płaci ze swoich pieniędzy. Co ma do tego Lechia ?
25 maja 2008, 08:37 / niedziela
''W 62 minucie doszło do ciekawej sytuacji. Na boisko wszedł czarnoskóry Longinus Uwakwe, który przez cały czas był honorowany brawami! Kibice Lechii pokazali, że w obliczu groźby kary potrafią nagrodzić postawę zawodnika mającego inny kolor skóry. Sam Uwakwe kilkakrotnie bił brawa kibicom. Można przypuszczać że spodziewał się zupełnie innego przywitania na stadionie przy ulicy Traugutta.
''
25 maja 2008, 08:44 / niedziela
Jaki po fecie czy Neptunowi nie oberwano jaj?
25 maja 2008, 09:03 / niedziela
"Lechia - do zobaczenia w Ekstraklasie" - odnośnik

+ zdjęcia trybun z wczoraj odnośnik

+ więcej zdjęć z Długiej odnośnik
25 maja 2008, 11:14 / niedziela
Ja do młynaRZy nic n ie mam i co do jakości wczorajszego dopingu tez nie . Mówicie że jak zwykle na początku meczu jebnięcie było dobre a póżniej lipa, tak było nie dlatego że ludziom się nie chce .Jak zaśpiewasz cztery pięć kawałków na maxa to musisz zrobić chwile przerwy żeby następne śpiewać równie głośno.Wydaje mi się że to jest przyczyną tego słabego dopingu .Każdy kto wchodzi na gniazdo robi ten sam błąd,zajeżdża młyn w 20 minut apotem wkurwiony myśli że wszyscy go mają w dupie.JA jestem tak samo wkurwiony jak po 20,30 minutach sam siebie nie słysze a dre sie na maxa.Za Roberta było to samo z tym że Robert lubił sobie troche pogadać i czasami chcąc nie chcąc robił przerwy,i nagle młyn znowu był głośny. Nie piszę tego żeby się przyjebać ,zależy mi więc się udzielam.
25 maja 2008, 11:44 / niedziela
Fajne zdjęcia z oprawy i nie tylko tutaj: odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424