Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa - sezon 2008/09

strona 17/25

16 maja 2009, 09:29 / sobota
Bolek- "a my niestety nerwowe baraże " jesteś kibicem Górnika?????:)))
16 maja 2009, 09:35 / sobota
Wierze w Lechie i pragne byśmy utrzymali się bez baraży ale czasami ściany pomagają drużynie a hanysy mają te ściany na Miodowej .Wszystko jest oczywiście w naszych nogach ale znasz przecież życie!!!
16 maja 2009, 09:41 / sobota
Ja bym jeszcze przedwcześnie Fujarki nie skreślał. Mają naprawdę łatwy terminarz i szansę nawet na 6 pkt. Znając ich pieprzone szczęście, znowu może im przyfarcić.
16 maja 2009, 09:45 / sobota
Jestem przekonany,ze koncowa tabela bedzie wygladala nestepujaco :

Lechia
zabole
sledzie
craxa
16 maja 2009, 09:46 / sobota
Szczęście to gnoje mają ale to co oni grają w tej rundzie to jest tragedia!z drugiej strony jak już inni zwietrzyli swoją szanse na uratowanie się kosztem sraki to pociągną ich na dno!!!ale faktycznie mogą jeszcze powalczyć ale czy oni chcą powalczyć???
16 maja 2009, 09:48 / sobota
Tak zostały już chyba tylko 4 zespoły w walce o utrzymanie!!
16 maja 2009, 10:10 / sobota
sraka ma łatwy terminarz??

z taką grą w Bełchatowie dostaną piątkę i spadną z hukiem.

Dziś za to dowiemy się, czy unikniemy baraży, bo o dwa ostatnie miejsca jestem dziwnie spokojny.

kraka gra u siebie z Bełchatowem i moim zdaniem nie ma szans na zwycięstwo. A wiadomo, że bez wygranej nie mają już szans na utrzymnie.

Żabole grają z Odrą Wodzisław. Będzie to mecz z podtekstami, szczególnie dla Wieczorka. Z drugiej strony, sołtys serwotka może chcieć pomóc Górnikowi.
Ja kibicuję jednak Odrze. Każdy punkt zabrany żabolom, przybliża nas do utrzymania.

Moje typy w obu meczach to remisy 1-1.
16 maja 2009, 10:15 / sobota
zabole moze i zremisuja,ale craxa dostanie conajmniej 0-2 !
16 maja 2009, 10:39 / sobota
Bełchatów to nie jest drużyna klasy Wisły cz Amiki , a pewna utrzymania Odra może przyjechać na stadion Bałtyku tylko się po opalać lub nawdychać jodu. Pamiętam jak Drukarka w zeszłym sezonie w jakimś tam meczu pod koniec sezonu przegrywała z bodajże Odrą czy Kmitą jeszcze w 90 min 1-0. Strzelając bramkę w doliczonym czasie gry zdobyli punkt, który w ostatecznym rozrachunku pozwolił na wyprzedzenie Znicza (mała tabela) i awans do ekstraklasy. Szczęśliwy remis ze Śląskiem, wcześniejsze utrzymania i awanse przy zielonych stolikach, lobby pana Ryszarda K, każe przypuszczać, że ciężko będzie pozbyć się tej zarazy z ligi.
16 maja 2009, 10:42 / sobota
Wszystko sie dzisiaj rozegra. Jestesmy w dobrej sytuacji bo Sledzie nas juz praktycznie nie przegonia. Zostaje Gornik i Craxa ale biorac pod uwage ze oba te zepoly graja w nastepnej kolejce ze soba wiec ktos punkty musi stracic. To, ze Gornik dzisiaj wygra to raczej nie ma zludzen. Bardzo wazne jest zeby Belchatow wygral z Cracovia bo wtedy dalej bedzie sie liczyl w walce o puchary a to daje to, ze nie odpusci szparze w nastepnej kolejce. Mozna sobie teraz gdybas co by bylo gdyby ale to nam punktow nie doda. Mi jedynie zal ze Kafar nie zostal trenerem przed meczem z Belchatowem bo juz wczoraj bysmy cieszyli sie z utrzymania.

P.S Mieszkam w Rumi i bylem wczoraj w profesjonalu obstawic meczyki na weekend...wpadlo dwoch sledzi i stawiali po 8 stowek na zwyciestwo Drukary z Ruchem :D
16 maja 2009, 11:03 / sobota
kiko7- jeżeli nie ugrają w Bełchatowie żadnego pkt to moim zdaniem będziemy w pracy świętować ich spadek. I chuj im w dupę!!!!

A my z Wisłą po 3 pkt i nie widzę innej opcji.

Stać nas na to!!!!
16 maja 2009, 11:20 / sobota
oczywiscie, ze stac nas na to, poniewaz w polskiej ekstaklasie nie ma druzyny nie do pokonania, taki poziom...jak nieraz zauwazylismy kazdemu zdarzaja sie wpadki, tym bardziej przy takiej presji pod jaka graja 3 czolowe druzyny...

Tylko Lechia!
16 maja 2009, 12:11 / sobota
Związkowy Trybunał Piłkarski uchylił wcześniejszą decyzję Komisji Ligi orzekającą rozegranie jednego meczu w Białymstoku bez udziału publiczności.

Przypomnijmy, że karą jednego meczu bez kibiców w zawieszeniu Jagiellonia została obciążona po incydencie z transparentem dotyczącym jednego z zawodników warszawskiej Legii. Kara została odwieszona po wrzuceniu petardy hukowej do tunelu po wiosennym spotkaniu z Legią Warszawa.

źródło: Jagiellonia Białystok

Czekamy na kolejne decyzje: ZTP w sprawie Lechii i KL w sprawie wczorajszego meczu w Poznaniu.
16 maja 2009, 13:52 / sobota
odnośnik

Scherfchen: "Kibice mają prawo wyrażać swoją opinię. Nie są zadowoleni z mojej postawy, więc po sezonie odejdę. Krzyczą "spierd....", no to spierd.... Nie wiem, czy ta przegrana oznacza pożegnanie z ekstraklasą."

Oznacza, oznacza
16 maja 2009, 14:29 / sobota
Świetny motyw z tymi koszulkami, które kazali założyć swoim piłkarzom kibice Górnika :). Na dzisiejszy dzień: spadek: Arka i Cracovia, baraże: Górnik. Ale jeszcze trochę się może zdarzyć.
16 maja 2009, 15:47 / sobota
jaga remisuje 1:1 z discopolo
16 maja 2009, 16:27 / sobota
teraz z przypływie nieokiełznanej radości po otrzymaniu euro dranie z KL darują wszystkim wszystko! a jesli nie zamkna stadionu Lecha jest temat do popisu dla Zarządu Lechii, gdzie w sposób natychmiastowy powinni zwrócic sie z pozwem sądowym przeciwko Lechowi Poznań za nie zapewnienie bezpieczenstwa co mogło spowodować tragedię i skarzyć do skutku decyzje KL przed Trybunałami Piłkarskimi i kolejnymi instancjami. Jeżeli ludziom zajmujacymi sie Lechia zależy na dobrym imieniu klubu maja do tego doskonałą okazję, niech pokażą że zależy im na Klubie, a nie tylko kasowanie forsy i rżnięcie głupa.
16 maja 2009, 16:38 / sobota
Jaga prowadzi 2-1
16 maja 2009, 16:46 / sobota
teraz czas na Gornik i Odra. ODRA DO BOJU :)
16 maja 2009, 17:51 / sobota
niestety gornik juz 2-0 :( chociaz niech craxa przegra...
16 maja 2009, 17:57 / sobota
Szkoda szkoda bo Odra dobrze sie prezentowala...Gornik gra kompletna padake , gole na maksa z przypadku , niepotrzebny faul przed polem karnym no i ten samoboj totalny przypadek...moze jeszcze cos Odra wklepie jak strzeli jakas kontaktowa bramke bo miala juz ku temu okazje...Drukarka juz musi byc ostro posrana bo cos czuje ze po tej kolejce bedzie ostatnia :D
16 maja 2009, 18:09 / sobota
Było do przewidzenia że odra się podłoży górnikowi więc nie wiem czemu takie zdziwienie...ewidentnie widać że odra ma w dupie ten mecz a górnik jest poprostu słaby...
16 maja 2009, 18:19 / sobota
Czemu Odra ma sie podlozyc skoro w zaleznosci od zajetego miejsca na koniec dostaja kase? OWszem nikt nie wie co tam naprawde sie dzieje ale dla mnie predzej sedzia ma sedziowac pod Gornik niz Odra grac pod Gornik. Dziwi fakt ze Cracovia-Belchatow sedziuje sedzia z Zabrza...
16 maja 2009, 18:20 / sobota
dla nas dobrze ze sedziuje sedzia z zabrza :P bynajmniej craxa dostanie w dupe :)
16 maja 2009, 18:21 / sobota
Właśnie w takiej chwili widać jak zarząd dał "ciała" , zamiast wywalić szybciej Zielińskiego bo chyba każdy wiedział jak będzie to z taką grą jak prezentujemy teraz z Bytomiem,Cracovią i Odrą było by conajmniej 6 punktów i teraz byśmy spokojnie się szykowali na mecz przyjazni a tak to nerwy do końca mam nadzieję, że osoby odpowiedzialnę za taką sytuacje podadzą sie do dymisji
16 maja 2009, 18:24 / sobota
no i widać wyraźnie, że stwierdzenie: spokojnie się utrzymamy, można już włożyć między bajki, za tydzień, dokładnie o tej porze, kolejny mecz o wszystko - z Wisłą, cel: zachować przed ostatnią kolejką szanse na utrzymanie tak, aby zależeć od samych siebie a nie innych. Nawet gdyby trzeba było wygrać z Piastem
16 maja 2009, 18:26 / sobota
Wlasnie Max mnie uprzedzil :)
Nie ma co sie zalic na Odre,sedziow i chuj wie jeszcze kogo,tylko ''podziekujcie'' za taka sytuacje Michalskiemu !
16 maja 2009, 18:29 / sobota
No i za Cacica też powinny polecieć głowy!
16 maja 2009, 18:41 / sobota
Baraże na chwilę obecną nie wyglądają zbyt ciekawie. Znicz wyraźnie spuchł i już chyba się nie podniesie. Największe szanse na 3 miejsce w 1 lidze ma według mnie Korona Kielce. Jeśli nie Korona, to albo Podbeskidzie Bielsko-Biała, albo Zagłębie Lubin.
16 maja 2009, 18:47 / sobota
na razie dobre info dla Wiselki Legia vs Polonia B. 1-1
16 maja 2009, 18:51 / sobota
ZAglebie ? chyba cos Ci sie pomylilo hehe oni maja 5 punktow przewagi na 3 kolejki do konca nad 3 miejscem :D by musieli grac jak DRukara zeby spasc na 3 miejsce :)
wez pod uwage ze Zaglebie ma jeszcze mecz u siebie z Kmita czyli 3 punkty bo Kmita zrezygnowala z ligi :D
16 maja 2009, 18:53 / sobota
żydzew im zadanie ułatwił po przegrał dzisiaj z GKS Katowice 3-2, a karne z kapelusza widac nie sluza ostatnio bo Ci co je dostaja to mecze przegrywają :)
16 maja 2009, 18:56 / sobota
Kurwa jak patrze na tą tabele i na gre za Zielińskiego gdzie nie można było oglądać tego piachu a tej gry z Kafarem którą naprawde aż miło się ogląda, i ile już powinniśmy mieć punktów to mnie krew zalewa...Bez zbędnego przesadzania, z Kafarem od początku wiosny mielibyśmy ze 40pkt teraz... ehhhhh
16 maja 2009, 18:57 / sobota
Rzeczywiście, nie zauważyłem, że mają Kmitę. A teraz jeszcze patrzę, że wygrali z Motorem. No to została albo Korona, albo Podbeskidzie.
16 maja 2009, 18:58 / sobota
Vid co to zmieni ? czasu nie cofniesz , ciesz sie z tego, ze nie jestesmy na spoadkowym miejscu. JA sie nie zdziwie jak Ruch jeszcze zawita na barazowym...
16 maja 2009, 18:59 / sobota
lolas4
16 maja 2009, 18:19 / sobota
Czemu Odra ma sie podlozyc skoro w zaleznosci od zajetego miejsca na koniec dostaja kase?
.................................................. .................................................. ...............
Widocznie dostali dziś większą kasę.
Super numer z tymi śledziami po 8 stówek :)
16 maja 2009, 19:00 / sobota
Spokojnie, Lechia wygra z Wisłą się utrzymamy.

A michalski won!
16 maja 2009, 19:05 / sobota
kiepsko zaczyna to wyglądać bo jeśli górnik przynajmniej zremisuje z craxą to (zakładając że wtopimy z Wisłą)jest przed nami.A my mamy przejebany mecz z piastem a oni z polonią która nie ma już szans na mistrza więc może wbić lache.
Wniosek: z piastem Lechia musi wygrać!

ps. jeśli coś źle kombinuje to proszę o poprawę:>
16 maja 2009, 19:08 / sobota
Zle kombinujesz bo LEchia nie przegra z Wisla :D
16 maja 2009, 19:22 / sobota
nie pytam o wiarę tylko teoretyczna analizę tabeli
16 maja 2009, 19:46 / sobota
No ale teoretycznie Wisła jest cienka na wyjazdach a Lechia jest dobra u siebie i jest na fali. Z tym, że brakuje trochę szczęścia.
16 maja 2009, 19:57 / sobota
Craxa - GKS 1-0

Kurwa mać!
16 maja 2009, 19:57 / sobota
zydki strzelily gola.dziwna ta kolejka
16 maja 2009, 20:01 / sobota
Sapela chyba nie spał dobrze w nocy, gdyż nawet najłatwiejsze podanie od obrońców stanowi dla niego OGROMNY problem. Bramkarz Bełchatowa jest dzisiaj bardzo niecelny.

za interia.pl
16 maja 2009, 20:21 / sobota
Pierwszy raz naprawdę szczerze życzę Bełchatowowi jak najlepiej: dwóch goli i wygranej. Dotąd zawsze byli mi obojętni:)

Wirtualnie jest tak:
11. Ruch 28 31 (ŁKS-d, Legia-w)
12. Piast 27 30 (Śląsk-d, Odra-w, Lechia-d)
13. LECHIA 28 29 (Wisła-d, Piast-w)
14. Cracovia (28 28) (Górnik-d, Legia-w)
15. Górnik 28 28 (Cracovia-w, PoloniaW-d)
16. Arka 28 26 (Bełchatów-w, Odra-d)

Jeśli Cracovia dziś wygra, to:
- remis z Wisłą, wygrywamy z Piastem => jest pięknie:)
- dwa remisy => prawdopodobnie gramy baraże (dla mnie pewniakiem jest Podbeskidzie)
- remis i porażka albo odwrotnie => lecimy z hukiem
16 maja 2009, 20:26 / sobota
Towarzystwo śląskie czy spółdzielnia za ...............obojętnie jak to nazwać ta kolejka jest ....dziwna.Chyba jednak jazda na północ Polski jest dla południa zbyt kosztowna!!
16 maja 2009, 20:28 / sobota
czerwona kartka dla Cracovii w 53 min.
16 maja 2009, 20:36 / sobota
To śmierdzi na odległość!!!!
16 maja 2009, 20:38 / sobota
A za całą nerwówkę podziękujmy Jackowi "KURWIE" Zielińskiej
16 maja 2009, 20:40 / sobota
Bełchatów nie przegrywa od 6 meczy a teraz z komedią craxą dostaje,hanysy grający piach tez nagle dostają skrzydeł!!!
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 25
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.486