Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2008/09

strona 2/6

2 września 2008, 20:52 / wtorek
Wyniki losowania :

Promień Opalenica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Sanok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Odra Opole - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śl.
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Warta Poznań - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - Cracovia
Kmita Zabierzów - Korona Kielce
GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa
Wisła Płock - Legia Warszawa
Lechia II Gdańsk - Wisła Kraków
2 września 2008, 20:53 / wtorek
Napewno nie zrobia dwoch meczów jednego dnia dla nas to lepiej :)
2 września 2008, 20:55 / wtorek
Wisło nie gniewaj na nas się, że my wygramy, wygramy, a Wy nie!
2 września 2008, 21:15 / wtorek
14.09: Wisła - Lech
18.09: Tottenham - Wisła
21.09: Jagiellonia - Wisła
24.09: Lechia II - Wisła
27-28.09: Wisła - Arka
02.10: Wisła - Tottenham

Terminarz taki, że z całą pewnością Wisła przyjedzie i zagra w Gdańsku 24 września w całkowicie rezerwowym składzie.
2 września 2008, 21:15 / wtorek
Kurwa oczywiscie pracuje w srode. Trzeba bedzie zrobic zamiane. Rezerwy slabo ale w sumie lepiej ze to oni trafili na Wisle a nie 1 zespol ;p
2 września 2008, 21:19 / wtorek
O ile jest to możliwe wg. regulaminu rozgrywek PP, to klub powinien dążyć do tego aby obie druzyny zagrały tego samego dnia. Wątpię w to , że jednego dnia ludzie przyjdą zobaczyć Wisłę, a drugiego Baba jagę w liczbie np.6,7 tys.Pamiętajcie ,że to będzie wtorek,środa. Wiadomo,że ci co chodzą ,jeżdżą za Lechię ci będą.
Jeżeli ktos mysli ,żeby był kłopot z kibicami gości, to w przypadku grania 2 meczy jednego dnia ,nie będzie z tym problemu.Kibice Wisły na naszych sektorach,a Baba Jaga w klatce i po sprawie. 2 mecze to była duża frajda dla kibiców, pełen stadion 10 tys, a może i więcej, no młodzi piłkarze Lechii II mieli by okazję zobaczyc jak to sie gra przy pełnym stadionie!!!! Moim zdaniem warto, taki wariant rozegrania tej rundy pucharu PP rozpatrzeć.
Tylko BKS Lechia!!!
2 września 2008, 21:45 / wtorek
mało tego, nSport mogłoby się pokusić o dwie z rzędu transmisje z Gdańska, nie trzeba by było sprzetu 2 razy rozstawiać itd :)
Chociaż sądzę, że derby GKS Katowice - Górnik Zabrze, mogą im sie wydać atrakcyjniejsze od pokazywania Lechii II
2 września 2008, 22:37 / wtorek
Ludzie pomyslcie troche... Napewno nie będzie 2 meczy tego samego dnia !

Mi tam lepiej odpowiada to że będą 2 mecze dzień po dniu . Mecze będą co prawda w środku tygodnia ale zapewne wieczorem wiec nie będzie problemów z pracą .

A że będzie mniej ludzi ? Też mi to odpowiada bo jak patrze na coponiektórych kibiców na meczu to mi sie żygać chce .

Przyjdą Ci co zawsze są . Najwyżej pokemonów będzie mniej .
2 września 2008, 22:48 / wtorek
Tak jak mówiłem . Jeden mecz będzie we wtorek a drugi w środę . odnośnik
4 września 2008, 08:57 / czwartek
wg dzisiejszego "Polska Dziennika Bałtyckiego" mecz z Jagiellonią odbędzie się najprawdopodobniej 1 października, ale nie jest to jeszcze ostatecznie ustalone.
10 września 2008, 10:16 / środa
Mecz z Jagiellonią 1 pażdziernika ( środa) o godz. !7 , czemu nie o 19 tej , czy nawet o 20 tej, są przecież jupitery. Chodzi o to że dużo osób o tej godzinie pracuje jeszcze??
10 września 2008, 10:34 / środa
Jeden i drugi mecz powinien być o 20.00, a najwcześniej o 19!!!

Aejaejao!!!
10 września 2008, 16:07 / środa
pewnie tvn kazało, bo o 20:00 jakieś inne gówno chcą puszczać na N-Sporcie.
14 września 2008, 21:28 / niedziela
Znane są już dokładne terminy meczy .

Lechia II-Wisła 24 września 18.00
Lechia-Jagiellonia 1 października 17.00
19 września 2008, 18:09 / piątek
Całe szczęście mecz z Jagą przełożono na inny termin.

Skorża ma tak naprawdę 14-15 dobrych piłkarzy, reszta to słabi gracze (brawo dla niego, że z taką ławką rezerwowych Wisła gra tak dobrze), jeśli przyjadą w rezerwowym składzie (takim jak w PE ze Śląskiem) - to Lechia II ma naprawdę spore szanse (jeśli zagrają jak ze Zniczem), by awansować :). Myślę jednak, że każdy wolałby zobaczyć pierwszą druzynę Wisły.
22 września 2008, 17:21 / poniedziałek
24 września (środa): Lechia II Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 18:00, sędzia: Włodzimierz Bartos (Łódź).
22 września 2008, 17:25 / poniedziałek
Podopieczni trenera Borkowskiego zmierzą się z Wisłą Kraków. Wejściówki można nabyć w poniedziałek i wtorek w kasach stadionu, które otwarte będą w godzinach 12-18. W dniu meczu, na który nie obowiązują karnety, dystrybucja prowadzona będzie na dwie godziny przed początkiem spotkania. Ceny biletów na Puchar Polski:

10zł - ulgowy (kobiety i dzieci do lat 10)
20zł - sektor zegar
30zł - sektor prosta
40zł - trybuna skrajna
50zł - trybuna centralna

Nie za drogo jak na Lechie ME ?
22 września 2008, 17:28 / poniedziałek
Skandal..

powinny być wszystkie po 10 zł..
22 września 2008, 17:37 / poniedziałek
Czemu zrezygnuja? u siebie wygrywamy jak narazie wszystko :)
22 września 2008, 17:40 / poniedziałek
wow wpis mial byc w innym temacie,sorry :)
22 września 2008, 20:31 / poniedziałek
ehhh... ;/ jak Lechia II Gdańsk grała ze Zniczem to jakoś można było wejść na karnety ;/ i co tylko że Wisełka przyjedzie to od razu chcą zarobić masakra.

Trybuna Leśna xD
22 września 2008, 20:57 / poniedziałek
Nie zapomnij, ze to dla Naszego Klubu kasa. Odpuscisz pare browarow i zobaczysz wielka Wiselke.
22 września 2008, 21:00 / poniedziałek
Chyba rezerwy wielkiej Wiselki. Ja niestety pracuje, ale majac do wyboru pojsc na rezerwy Wisly czy na Polonie, wole to drugie.
22 września 2008, 21:08 / poniedziałek
no i tu sie myslicie mowiac "rezerwy Wisly". Wisla Krakow prosto z meczu Pucharu UEFA jechala na mecz do Bialegostoku, tak samo prosto z Bialegostoku jechala do Gdanska. Wisla nie odpuszcza PP, prawdopodobnie trening Wisly Krakow odbodzie sie jutro o 17 na stadionie Gedanii ! tak wiec Wisla wychodzi na nasza ME pierwszym skladem! albo przynajmniej pierwsza 18 meczowa :) niewiadomo ilu zawodnikow z meczu z Tottenhamem(z pierwszej 11) zagra w pierwszym skladzie z Mloda LEchia :)
22 września 2008, 21:37 / poniedziałek
jacek242 napisał: " . . . Nie zapomnij, ze to dla Naszego Klubu kasa. Odpuscisz pare browarow i zobaczysz wielka Wiselke. . . "

jebnij się w łeb,
może załapiesz po co się chodzi na Traugutta
22 września 2008, 22:20 / poniedziałek
oj tam, chłopak niefortunnie napisał, że idzie na Wisełkę, a nie na Lechijkę, ale co do kasy na koncie klubu ma rację. Cęsto wkurza mnie hipokryzja niektórych kibiców na tym forum, którzy mieszają zarząd z błotem za brak transferów, a jednocześnie żałują dwóch dych za bilet na Lechię, tych samych dwóch dych, które tego samego dnia wydadzą na kebaba i paczkę fajek.
22 września 2008, 22:29 / poniedziałek
verde sam sie ...... w leb moze zrozumiesz mego posta, a raczej jego ironie
23 września 2008, 15:09 / wtorek
Wisla prawdopodobnie zagra 1 skladem.
dzisiaj pol druzyny trenowalo na silowni u tigera.same "nazwiska":Cleber,Diaz,Cantoro,Glowacki,Malecki,Ji rsak...
23 września 2008, 16:02 / wtorek
A czy bilet na mecz Lechia II - Wisła dostane jutro w kasach już podczas meczu? Bo tak sie sklada, ze o 17:50 koncze studia, wiec bylbym dopiero ok. 18:20 na Lechii.
23 września 2008, 16:10 / wtorek
Bardzo ''ciekawy'' z ciebie student,skoro piszesz nazwe klubu z malej litery.
Tylko nie wyjezdzaj mi tu z tekstem,ze sie czepiam szczegolow.
Czepiam sie i czepiac bede,bo wy kurwa swietosci nie szanujecie !!!
23 września 2008, 16:12 / wtorek
Szanuje, szanuje ;] Sorry za moj nick, teraz juz nie dam rady go zmienic...

To jak z tym bilecikiem?
23 września 2008, 16:14 / wtorek
Skasuj debilu ten nick i przestań profanować świętą nazwę!!! Student- chyba na 7 dziekance!
23 września 2008, 16:15 / wtorek
Studencie drogi!
Zamiast zadawać głupie pytania no forum leć na Lechię do 18-nastej masz czas.
Kupujesz bilet dzisiaj i nie martwisz się, co będzie jutro.
23 września 2008, 16:41 / wtorek
Ciekawe, jeszcze nie ma października a już o 17:50 kończy studia ... :)
sesja poprawkowa już na 100% nie zaliczona ??
23 września 2008, 17:52 / wtorek
Może jest na pierwszym roku, z tego co wiem - oni przychodzą na uczelnię kilka dni wcześniej (dni adaptacyjne, ale wiem z własnego doświadczenia, że spokojnie można je olać, byleby dostać indeks:P).
23 września 2008, 18:34 / wtorek
Byłem właśnie na Gedanii, najsilniejsza 18 meczowa. Czyli wystąpi pierwszy skład lub prawie pierwszy. Jako ciekawostkę można podać fakt, że najsłabszy na treningu wydawał się być Niedzielan, nic mu nie wychodziło ;)
23 września 2008, 19:53 / wtorek
Powiedzcie mi tak ogolnie jak to z biletami bedzie, spokojnie wejde na stadion jak bede chcial kupic bilet cos kolo 16 30? Bo mam troche kilometrow do przejechania i nie chce na darmo jechac, to jak z tymi biletami?
23 września 2008, 19:54 / wtorek
Wie ktoś może gdzie jutro będzie trenować Wisła ? I o której ?
23 września 2008, 20:03 / wtorek
Wisla trenowala w swoim skladzie takim jakim byla wczesniej w Londynie i Bialymstoku. Wiadomo ze rezerw nie wystawi. Cwiczenia byly jakie byly, wiadomo ze jutro czeka ich mecz to przeprowadzili tylko rozruch. Ciezko bedzie jutro
23 września 2008, 21:20 / wtorek
Wszyscy na Traugutta jutro !!!!!!!!!
Byłem dzisiaj po bilecik i musialem sie przedzierac przez niezłą pajęczynę !!!
Totalny brak zainteresowania ! MAx 4-5 tysiów
23 września 2008, 23:19 / wtorek
Dzisiejsze mecze :

Odra Opole - Polonia Bytom 2-0
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1-0
GKS Katowice - Górnik Zabrze 3-4 p.d.
Górnik Łęczna - Cracovia 2-3 p.d.
Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa 0-3
Wisła Płock - Legia Warszawa 1-2 p.d.
24 września 2008, 14:12 / środa
ktos chce kupic bilet na zegar??
24 września 2008, 14:17 / środa
jeśli Wisła zagra w pierwszym składzie to każdy wynik mniejszy od 0-5 będzie sukcesem
24 września 2008, 14:21 / środa
więc strzelmy sobie sami 3 na początku i zakończmy zawody
24 września 2008, 14:35 / środa
Wojtus, po co ? Lepiej nie przystepowac do meczu i mamy zadowalajace 0:3 i wynik idzie w swiat, ze drugi zespol Lechii zagral wyrownany mecz z Wisla.
24 września 2008, 14:37 / środa
ludzie trzeba wierzyc w chlopakow a nie odrazu ponizac... bedzie pozytywnie ;]
24 września 2008, 17:15 / środa
Tu apropo Jagielloni

''Duża straty dla Jagiellonii
Środa, 24 września, 16:17
Wiadomość o stracie kapitana swojej drużyny na tak długi okres czas bardzo zmartwiła trenera Michała Probierza. Szkoleniowiec Jagi nie będzie mógł skorzystać z usług Hermesa aż do końca rundy!

Brazylijczyka z jesiennych meczy wyklucza kontuzja, której nabawił się w końcówce spotkania z Wisłą Kraków. Pod koniec meczu gracz Żółto - czerwonych musiał opuścić boisko, ponieważ nadciągnął wiązadła boczne stawu kolanowego.

- "Lekarze powiedzieli, że najszybciej po sześciu tygodniach mogę zacząć trenować i być może w tym roku wystąpię jeszcze w Ekstraklasie" - mówi Hermes''

Z tego co było widac tylko on grał w piłke w Jadze
24 września 2008, 17:27 / środa
Mam nadzieję, że w 1 składzie będą sami gracze, którzy wywalczyli awans ze Zniczem, a nie 'spadachroniarze' z pierwszej kadry :P.
24 września 2008, 17:28 / środa
też mam taką nadzieję :) wszyscy na mecz, zaczyna się o 18 bilety na pewno jeszcze będą, bądź co bądź jest to mecz z Wisełką nie słyszałem, aby mieli przyjechać ale kto wie?(właśnie jak ktoś wie to może napisać czy będą Bracia z Krakowa :))
24 września 2008, 18:29 / środa
Będzie gdzieś relacja z meczu? Lechia Gdańsk!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.321