Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2008/09

strona 3/6

24 września 2008, 18:35 / środa
24 września 2008, 18:35 / środa
nie będzie
24 września 2008, 18:40 / środa
ok 2000 kibicow...troche malo ale spodziewalem sie
24 września 2008, 19:03 / środa
no to mamy nastepnego kandydata na bramke LEchii. Sobanski podobno przechodzi samego siebie
24 września 2008, 19:14 / środa
No po pierwszej połowie zawodnikiem nr 1 Sobański odziwo pewnie wielu zdziwionych...a przeciez to nie chłopiec do bicia ;)
24 września 2008, 19:16 / środa
relacja: odnośnik
24 września 2008, 19:45 / środa
widzow okolo 1000 dziekujemy dzialaczom za wspaniala organizacje ze bilet na mecz Lechii 2 kosztowal 30 zl wynik bardzo mily moze tak karne:)
24 września 2008, 19:46 / środa
Strzał Głowackiego zza linii pola karnego, ale Sobański złapał piłkę
58 Kontra Wisły powstrzymana faulem Webera na Cleberze. Za to zagranie Lechista otrzymał żółtą kartkę
57 Sobański łapie piłkę po strzale Cantoro
56 Strzał z dystansu jednego z zawodników Jagiellonii. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Wisły, ale Juszczyk zdołał do niej dojść i ją złapać
"Jazda jazda jazda, Biała Gwiazda" słychać na trybunach. Jak kibice tak ładnie proszą, to chyba nie wypada odmówić i nie strzelić bramki?;-)
52 Zmiana w Wiśle: za Małeckiego wchodzi Łobodziński
51 Strzał z dystansu po ziemi Wiśniewskiego. Juszczyk nie miał kłopotów ze złapaniem piłki
51 Na spalonym Kmiecik
49 Barreto do Małeckiego, ten do Niedzielana, który dośrodkowuje w pole karne. Barreto próbował strzelić z przewrotki, jednak został zablokowany
46 Aut dla gospodarzy w okolicach środka boiska
Początek drugiej połowy

JAGIELLONI ????????????
24 września 2008, 19:56 / środa
no to widac ze pion marketingu slusznie sie rozrasta jak wpadaja na takie pomysly
24 września 2008, 19:57 / środa
bez kitu masz racje cwaniaczki straszne
24 września 2008, 20:00 / środa
zmienione juz :-)
24 września 2008, 20:24 / środa
0-3
24 września 2008, 20:34 / środa
Przyjaźń przyjaźnią, ale jak czytam takie relacje jak ta poniższa (źródło kilka postów wyżej, wklejam, bo jako "live" pewnie niedługo zniknie) to mam mieszane uczucia i dlatego właśnie dziwi mnie dobre samopoczucie co niektórych z Was, gdy np. Śląsk strzeli gola Lechii w meczu ligowym. Wydaje mi się, że gdyby Lechia II strzeliła Wiśle gola, to byłaby tragedia. Poza tym byliśmy w tym meczu Jagiellonią co też o czymś świadczy.

"Dziękujemy za to, ze byliście dzisiaj z nami. Gratulujemy Wiśle, gratulujemy Lechii II dobrej postawy i do zobaczenia na następnym meczu!
Wisła pokonuje Lechię II 3:0 i awansuje do 1/8 finału
Koniec meczu!
90+1 Zieńczuk strzela nad bramką
90 Sędzia doliczył do drugiej połowy 2 minuty
88 Sobański wyszedł z bramki, uprzedzając Niedzielana. Kopnął piłkę tak, że ta wpadła na trybunę
82 Po podaniu od Cantoro w pole karne Paweł Brożek, mimo że się poślizgnął, zdołał strzelić gola!
82 3:0 dla Wisły!!!!!!!!!!!!!!
81 Zmiana w Lechii: za Webera wchodzi Krysiński
77 Niedzielan znowu przed szansą, ale znowu nie trafił w bramkę, tylko w słupek...
77 Zmiana w Lechii: za Brede wchodzi Wojtkiewicz
76 Błąd Sterczewskiego, który zagrał piłkę do Niedzielana, ale ten trafia w siatkę boczną
75 Strzał z dystansu Szuprytowskiego, niecelny
75 Zieńczuk ze środka zagrywa do Clebera, który dośrodkowuje w pola karne. Sobański pewnie łapie piłkę
72 Paweł Brożek wykorzystał podanie od Marka Zieńczuka i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. "To jest siła superrezerwowych" - skomentował spiker na stadionie
71 Gol!!!!!!!!!!!! 2:0 dla Wisły!!!!
70 Indywidualna akcja Zieńczuka, zakończona niecelnym strzałem
70 Cantoro przejął piłkę , od razu zagrał ją do Niedzielana, który dośrodkował z lewej strony w pole karne Lechii, niestety żaden z piłkarzy nie zamknął akcji
64 Zmiana w Lechii: za Łuczaka wszedł Tofil
64 Paweł Brożek otrzymał podanie w pole karne, odwrócił się, odegrał do Jirsaka, który nie zmarnował okazji i sprytnym strzałem umieścił piłkę przy samym słupku!
64 GOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Wisły!!!!!!!!!!!
63 Zmiana w Wiśle: za Kmiecika wchodzi Paweł Brożek, a za Barreto - Jirsak
61 Nieeeeeeee!!!!!! No jak tak można! Piękna akcja Wisły, Barreto zagrał na klepkę z Niedzielanem, który wyszedł sam na sam z Sobańskim, ale strzelił obok słupka!
60 Zieńczuk odegrał na lewo do Clebera, ale dośrodkowanie w pole karne obrońcy Wisły było bardzo złe
59 Strzał Głowackiego zza linii pola karnego, ale Sobański złapał piłkę
58 Kontra Wisły powstrzymana faulem Webera na Cleberze. Za to zagranie Lechista otrzymał żółtą kartkę
57 Sobański łapie piłkę po strzale Cantoro
56 Strzał z dystansu jednego z zawodników Lechii. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Wisły, ale Juszczyk zdołał do niej dojść i ją złapać
"Jazda jazda jazda, Biała Gwiazda" słychać na trybunach. Jak kibice tak ładnie proszą, to chyba nie wypada odmówić i nie strzelić bramki?;-)
52 Zmiana w Wiśle: za Małeckiego wchodzi Łobodziński
51 Strzał z dystansu po ziemi Wiśniewskiego. Juszczyk nie miał kłopotów ze złapaniem piłki
51 Na spalonym Kmiecik
49 Barreto do Małeckiego, ten do Niedzielana, który dośrodkowuje w pole karne. Barreto próbował strzelić z przewrotki, jednak został zablokowany
46 Aut dla gospodarzy w okolicach środka boiska
Początek drugiej połowy
24 września 2008, 20:38 / środa
CD

Piłkarze obu zespołów już pojawili się na boisku. Nie ma żadnych zmian w składach
Marcelo jak na razie gra dobrze. W pierwszej minucie mógł zdobyć bramkę, jednak tym razem mu się nie udało. Ponieważ rywal nie jest zbyt wymagający, więc obrona nie ma za wiele do pracy. Cleber, który gra na lewej obronie, czuwa nad młodym kolegą z obrony i jak na razie, przynosi to efekt
Wisła przeważa w tym meczu, jednak w bramce Lechii cudów dokonuje Dominik Sobański.
1 - a kogo obchodzi jak sie wymawia Marcelo?!!! każdy niech sobie mówi jak chce. 2 - Ee etam.... nie ważne jak się wymawia... ważne żeby dobrze grał :) [Marcelo czy Marselo, cz. 3 i ostatnia]
Koniec pierwszej połowy
45 Zamieszanie ze zmianami. Do wejścia gotowy był Łobodziński, ale Niedzielan wrócił do gry, więc Łobo musiał znowu iść na ławkę rezerwowych
Witam, czytam Waszą relację i chciałbym sprostować wypowiedź pana studiującego iberystykę - Marcelo pochodzi z Brazylii, tam się mówi po portugalsku, nie hiszpańsku, więc wymowa "Marselo" jest prawidłowa. Pozdrawiam [Marcelo czy Marselo, cz. II]
43 Niedzielan ma jakiś uraz, leży za linią boczną i jest opatrywany przez lekarzy
41 Szansa dla Lechii, ale Łuczak nie zdołał oddać strzału, wcześniej piłkę zabrał mu Singlar
38 Żółta kartka dla Cantoro za faul na rywalu
37 Cantoro przejmuje piłkę w środku pola, zagrywa między obrońców do Niedzielana, ale szybszy był Sobański, który zdołał jakoś złapać piłkę
33 Aaaaaaaa.... Niedzielan wbiegł w pole karne Lechii, lekko uderzył piłkę, ale ta zamiast do bramki wpadła w boczną siatkę! Niedzielan w tej sytuacji mógł zagrywać do lepiej ustawionego Kmiecika, ale wolał sam wykończyć akcję. Niestety nie trafił do bramki
32 Singlar powstrzymuje akcję Szuprytowskiego
31 Niedzielan wycofał piłkę do Kmiecika, który strzelił, ale piłka przeszła obok słupka bramki Sobańskiego
Piast - Lech 0:2, GKS Jastrzębie - Zagłębie L. 1:0 [ZiB]
Cześć, studiuję filologię hiszpańską, tj, Iberystykę. Prawidłowo wypowiedziane nazwisko Marcelo, to nie do końca "Marselo". Litera C powinna być wypowiadana podobnie do angielskiego TH, czyli sepleniącego C. Pozdro! :) [Marcelo czy Marselo?]
Kibice prowadzą doping na dwa sektory - jedna strona krzyczy "Wisła", druga "Kraków", itd.
28 Cleber w pole karne, wprost w ręce Sobańskiego
27 Znowu Sobański broni strzał Małeckiego, a chwilę potem Cantoro. Oj, będzie trudno go pokonać...
25 Lewą stroną akcję przeprowadził Pietroń, jednak piłkę odebrał mu Singlar
Na płocie wisi transparent - Zieniu, Lechia Twój dom [ZiB]
22 Kmiecik dostaje piłkę z rzutu rożnego, strzela, ta odbija się od jednego z obrońców Lechii. Kmiecik ponownie dochodzi do piłki, ale jego strzał znowu broni Sobański! Chwilę później Cleber strzela wysoko nad poprzeczką bramki Lechii
20 Strzał Zieńczuka z lewej strony pola karnego broni Sobański
panowie co jest?? w 2 innych meczach GKS strzelil gola Koronie a Lech Piastowi..., my bedziemy gorsi :P:D
Spokojnie, jest sporo czasu. Na pewno Wiślacy coś strzelą [GG]
17 Juszczyk wychodzi z bramki i piąstkuje piłkę, ratując Wisłę tym samym przed groźną akcją rywali
16 Kmiecik otrzymał podanie z głębi pola, zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Niedzielana, ale ten źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału na bramkę Lechii
15 Pietroń faulowany przez Singlara
14 Żółta kartka dla Barreto za przeszkadzanie w rozpoczęciu gry Lechistom
24 września 2008, 20:40 / środa
Olo.Gdy opowiedz mi o co ci kaman bo nie rozumiem
24 września 2008, 20:41 / środa
CD2

12 Znowu Sobański! Po rzucie rożnym Głowacki najpierw głową próbował wpakować piłkę do siatki, ta trafiła w poprzeczkę. Kapitan Wisły próbował dobić strzałem nogą, ale Sobański obronił, piłka uderzyła w słupek i została na linii bramkowej...
11 Sobański broni strzał Kmiecika z ok. 15 metrów
Jest ok. 3 000 widzów, nie wiemy, ilu dokładnie przyjechało z Krakowa [Kibice]
10 Faul Barreto na rywalu w środku pola, wolny dla Lechii
09 Lewą stroną przedzierał się pod pole karne Wisły Szuprytowski, ale jego akcja zakończyła się złym podaniem do Pietronia, dzięki czemu piłkę przejął Singlar
08 Kmiecik zagrał piłkę w polu karnym Lechii ręką, rzut wolny dla gospodarzy
tak w ogole... mieliscie powiedziec jak wymawia sie nazwisko Marcelo ;] [Marselo/Marcelo/Marczelo czy jeszcze inaczej?]
Mówi się "Marselo" [Marcelo]
05 Na spalonym Szuprytowski
05 Juszczyk wychodzi z bramki i uprzedza Łuczaka, który mógł przejąć piłkę i wyjść z nim sam na sam
04 Kmiecik dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale bramkarz Lechii łapie piłkę
04 Próba dośrodkowania przez Clebera, który wywalczył rzut rożny
03 Kontratak Lechii, ale Cleber czystym wślizgiem wybija piłkę spod nóg zawodnika gospodarzy
01 Rzut wolny na wysokości pola karnego Lechii i Marcelo mógł zdobyć bramkę po strzale głową, ale Sobański wybronił ten strzał!
01 Marcelo gra na środku obrony, natomiast na lewej flance gra Cleber
Początek pierwszej połowy
Wisła gra dzisiaj na niebiesko, Lechia ma białe koszulki w zielone pasy i białe spodenki
Kibice wręczają Zieniowi kwiatki z okazji urodzin. Fani odśpiewują mu "Sto lat!"
Piłkarze obu zespołów już pojawili się na murawie
Nie ma relacji z tego meczu w żadnym radiu, z tego co nam wiadomo. Pozostaje Wam chyba tylko relacja tekstowa;-)
Kapitanem Wisły jest dzisiaj Arkadiusz Głowacki, a Lechii - Łukasz Pietroń
Spiker, odczytujący skład Wisły, stwierdził, że ta ma wspaniałą rezerwę. I nie ma co się dziwić - rzadko na ławce można dostrzec Pawła Brożka, Marcina Baszczyńskiego czy Radosława Sobolewskiego
Zwracamy się z prośbą do serwisów nieobecnych na meczu w Gdańsku o niekopiowanie zamieszczanych przez nas w relacji live informacji. Podpisano: wisla.krakow.pl, wislakrakow.com i wislasoccer.com [Uwaga]
Ten Radovanović z Lechii to nie ten, który występował w Wiśle. Gdański Radovanović ma na imię Boris [Radovanović]
Mamy już prąd, więc możemy się już rozkręcać. W Gdańsku jest ładna pogoda, chociaż jest już trochę chłodno
Zdradzamy małą tajemnicę: Marek Zieńczuk, który ma dziś urodziny (sto goli, Zieniu!), dostanie od kibiców przed meczem kwiaty. Jeśli ktoś nie wie, Zieniu jest wychowankiem gdańskiej drużyny
Wiślacy są już na rozgrzewce. Jak to w meczu przyjaźni bywa, zostali przywitani brawami
Ten Szałęga to ten Szałęga z Wisły. Marcin Szałęga - ci, którzy interesowali się rezerwami, powinni go dokładnie pamiętać [Czy to on]
Uprzedzamy pytania: nie wiemy, kto zagra na lewej obronie. Zapewne Marcelo, ale może Cleber. Okaże się w trakcie meczu
Składy są, teraz ławki rezerwowych:
Lechia: Małkowski, Wojtkiewicz, Bobrowski, Gacek, Krysiński, Kowalkowski, Tofil
Wisła: Pawełek, Baszczyński, Sobolewski, Diaz, Paweł Brożek, Jirsak, łobodziński
Mamy już składy obu zespołów, zaraz się pojawią
Witamy z Gdańska, na razie nie napiszemy za dużo, bo nie mamy prądu. Na razie więc oszczędzamy
Na razie to tyle z Krakowa, dalsza część relacji za ponad 500 kilometrów
U nas będzie oczywiście relacja, nie zabraknie też zdjęć i pomeczowych wywiadów
Tego meczu nie ma w telewizji Ten mecz będziemy oczywiście relacjonować na żywo. Tym razem z Krakowa pofatyguje się więcej osób, to może nie będziemy tacy samotni na loży prasowej ;-)
Celem przedostatniej podróży był Gdańsk, gdzie Biała Gwiazda zagra z rezerwami Lechii w Pucharze Polski. A potem już ostatnia podróż - do domu
Chyba każdy, gdy był mały zetknął się z taką książeczką "Podróże małe i duże", a przynajmniej słyszał o tym tytule. Dlaczego o tym piszemy? Bo przez ostatni tydzień Wisła odbywa właśnie takie małe i duże podróże
Z naciskiem na duże"
24 września 2008, 20:42 / środa
i po co to kopiujesz...
24 września 2008, 20:44 / środa
"Yaneq
24 września 2008, 20:42 / środa
i po co to kopiujesz..."

moze mu sie nudzi :D
24 września 2008, 20:46 / środa
OK, sorry za to kopiowanie, więcej tego wyszło niż myślałem, nie wiem po prostu czy za chwilę ta relacja "live" będzie jeszcze dostępna bo "live" ma to do siebie, że jest dostępne w czasie meczu...

Icemar - o co mi chodzi? napisałem w pierwszych dwóch zdaniach - byliśmy nazwani w tym meczu Jagiellonią, autor tekstu życzył dobrze tylko i wyłącznie Wiśle a np. poniższy tekst z uśmiechniętą buźką na końcu uważam za lekko poniżający:
>>"Jazda jazda jazda, Biała Gwiazda" słychać na trybunach. Jak kibice tak ładnie proszą, to chyba nie wypada odmówić i nie strzelić bramki?;-)<<
24 września 2008, 20:53 / środa
Gdyby nie Brożek i Jirsak, skończyłoby się pewnie na 0-0. Ciekawe momenty: Marcelo raz ośmieszony przez juniora Lechii, założył mu siatkę. Singlar położony na ziemię zwodem Szuprytowskiego. Frekwencja słaba, pewnie to po części pochodna cen.

PS. Sobański mnie pozytywnie zaskoczył:).
24 września 2008, 20:55 / środa
Olo, nie czepiajmy się, faktycznie niefortunne sformułowanie, ale w gruncie rzeczy taki doping był, tak? Czyli publika domagała się dobrej gry/gola Wisły i tak się stało. Amen
24 września 2008, 20:58 / środa
Co Wy płaczecie? Załujecie paru złotych na klub? Te wydane pieniądze pójdą na Lechię, więc się nie zmarnują. Poza tym już w tamtym sezonie na puchar Polski na karnety nie mozna było wchodzić

JAZDA! JAZDA! JAZDA! BIAŁA GWIAZDA!
24 września 2008, 21:01 / środa
Nie wiem, wzajemne wspieranie się i wspólny doping wynikający z przyjaźni to jedno, ale pisanie z uśmiechniętą buźką, że kibice Lechii ŁADNIE proszą o to, aby Wisła strzeliła to dla mnie tryb lekko szydząco-prześmiewczy a nazwanie Lechii Jagiellonią będąc obecnym na stadionie w Gdańsku w ogóle przekracza granice absurdu.

Ale OK, Szpakowski kiedyś na Wembley (1988 albo 1989) przywitał telewidzów słowami "Halo, ze stadionu Wembley w Londynie wita państwa Dariusz Ciszewski" :)
24 września 2008, 21:08 / środa
To ze Ś.P. Ciszewskim było akurat głupie w wykonaniu Szpakowskiego, choć nie tylko to... I chyba trochę inny kontekst wypowiedzi i porównanie chyba nie najlepsze.
Pozdrawiam
24 września 2008, 21:12 / środa
Olo chlopak sie pomylil i tyle... Ty sie nigdy nie mylisz? a ze chcial zeby Wiselka wygrala to chyba normalne... ja chcialem zeby nasze rezerwy wygraly wiec nie widze problemu w tym
24 września 2008, 21:15 / środa
Nie wiem czy głupie, przecież Szpakowskiemu nie brakowało szacunku dla zmarłego kolegi po fachu (pewnie chwilę wcześniej wspominał mecz z 1973 r.), ale chodzi mi o amok, stan jakiegoś totalnego zakręcenia w jakim trzeba się znajdować, żeby przedstawić się nazwiskiem innego człowieka. I w tym kontekście moje porównanie z nazwaniem Lechii Jagiellonią.
24 września 2008, 21:18 / środa
rezerwy przegrały z Pałką MO Kraków 0-3. Przykre. Borek zawsze zostanie tylko instruktorem, nigdy trenerem.
24 września 2008, 21:21 / środa
Icemar, jasne, że się czasem mylę:),
zresztą mogło być znacznie gorzej dla tego kogoś, skoro myli mu się Lechia z Jagiellonią, to równie dobrze mógł pomylić Lechię z klubem zlokalizowanym znacznie bliżej....
24 września 2008, 21:21 / środa
do linoskoczka - za to różowe panienki z gejsmonda dostają do przerwy z ławką rezerwowych Odry Wodzisław.
24 września 2008, 21:23 / środa
arka do przerwy w dupe 0-1

hehehehe :))
24 września 2008, 21:24 / środa
linoskoczek, a ty nie na meczu? przykre
24 września 2008, 21:25 / środa
nie no kurwa ręce opadają ,
ja jestem w stanie zrozumieć że zamknęli im forum : marszcze,freda,codzień,rano. rysiu.pl ale czy do was tępe rybie łby nie dociera : WYPIERDALAĆ !!!!!!!!!!!!!
24 września 2008, 21:27 / środa
Olo idź kiedyś na mecz zamiast pierdolić bzdury w internecie
24 września 2008, 21:27 / środa
bardzo mi się podobało stwierdzenie spikera cyt:kibice Lechii dajcie głos....
bez komentarza
może to miało być zabawne????
24 września 2008, 21:30 / środa
diakomo, jestem prawie na każdym, dziś nie chciałem Cię zarazić grypą żołądkową więc musiałem odpuścić
24 września 2008, 21:34 / środa
ten spiker niech wypierdala na swój żużel... on jest przyjebany jakis :/

"dajcie glos"
"ekstraliga"

z czym do ludzi
24 września 2008, 21:41 / środa
no wlasnie tamten spiker stary był lepszy :x
24 września 2008, 21:42 / środa
ale Marcin wróci juz na mecz z dysko-polo!! ;-)
24 września 2008, 21:46 / środa
1945,

chyba lekko przeginasz... A tak apropos co masz do żużla ? :)
24 września 2008, 21:48 / środa
Na tym forum niema granicy przegięcia :) a co do żużla.. ogólnie to nic niemam :p
24 września 2008, 22:15 / środa
Frekwencja słabiutka.Brawo zarząd :) Pewnie mają jakiegoś zajebistego speca od marketingu i PR. 30 Pln za rezerwy?? Brak znizki dla karnetowców??
Lepiej zrobić bilety po 10 lub 15 złotych większa frekwencja, zyski takie same albo i większe.I dziwią mnie niektóre wpisy "żałujesz pieniedzy na klub??" Wielu stać żeby zapłacic 30 a nawet 50 za meczyk. Wielu małolatów i uczniów zostało w domkach żeby mieć kasę na piątek.Dla mnie dziwne podejście zarządu żeby jak najwięcej wydoić z nas kibiców.Pazerność??
24 września 2008, 22:21 / środa
Pedały Polnord Gdynia 1-2 Odra Wodzisław Śląski

Hahahahahaha:)
24 września 2008, 22:22 / środa
Można narzekać.... ale jedno dzis jest na PLUS.
Różowy polnord dostał w d... od Odry BUhahahahaaha!!!
Brawo Odra !
24 września 2008, 22:25 / środa
Zarzad ise przeliczyl mam nadzieje ze to bedzie dla nich nauczka na przyszlosc
24 września 2008, 22:26 / środa
No to teraz puknąć Jagę i w 1/8 finału nadal gramy u siebie, może być Odra :)

hehe, "Puchar Polski może być najłatwiejszą drogą Arki do europejskich pucharów"
24 września 2008, 22:39 / środa
Apropos Jagielloni - Hermes kontuzjowany do końca rundy jesiennej.
Chociaż nie wypada cieszyć się z tego rodzaju osłabienia przeciwnika to nie wiadomo czy to dobrze, czy źle, bo Jaga i tak gra poniżej oczekiwań i może już gorzej grać nie może.
24 września 2008, 22:44 / środa
T. Borkowski powiedział: Zagrali z drużyną z plakatu
24 września 2008
Szkoleniowiec Lechii II Tomasz Borkowski wyraził słowa uznania dla swego zespołu, który dotarł do 1/16 finału Pucharu Polski i miał okazję zagrać z Wisłą Kraków.
- Sił i umiejętności .................... Dziękuję i życzę Wiśle zdobycia Pucharu.
(greg / lechia.gda.pl)

Borek, aby się twoje słowa w gówno zamieniły !!!
24 września 2008, 23:09 / środa
trampi, o co ci k... chodzi?
24 września 2008, 23:31 / środa
Trampi a ty myslałęs ze bedzie 3-0 dla Lechii II ?
to chyba poenienienes pprzestac grac w menagera.

1) mecz ogolnie z dupy - spodziewałem sie wiecej po Wisle - no chyba ze było to zamierzone granie na poł gwizdka
2) wszyscy sie zachwycaja i chwla młodych ?? za co sie pytam ? jedyne za co mozna ich pochwalic to gryzienie murawy prze 45 min. jasnym było ze siły na 90 min to nie maja a Sobanski nie jest Chuckiem Norrisem i wszystkiego wybronic nie moze
3) bramka była kwestia czasu. Mysle ze nawet bez zmian ktos by Lechie napoczał. Taki mecz to swietna okazja do wykazania sie dla brmakarza. I Dominik sie wykazał.
4) Spiker to sie raczej nadaje na corride niz mecz piłkarski. "wspaniała interwencja sobanskiego i troche poprzeczki" "dajcie głos" obnazylo zarówno jego jak i trybuny.
5) Frkwencja marna ale to rzeczywiscie penie wina biletów ale i tego ze wiekszosc ma w dupie rezerwy a przyszła tylko dlatego ze była to Wisła
6) Ja juz bym chyba wolał nie słyszec i nie robic zadnego dopingu niz ten co był i z całym szcunkiem to był mecz LEchia Wisła a nie Wisła Wisła. Jakos sobie wybitnie nie przypominam zeby doping dla braci byl na innych stadionach w takiej proporcji.

Ogolnie mecz przeszedł bez historii i tyle
Ze sportowym pozdrowieniem
24 września 2008, 23:38 / środa
olo.gda po co wklejasz tu relacje ze strony Wisły? to tylko relacja meczu, która raczej nie odzwierciedla stosunków miedzy Lechią a Wisłą. To tak jakby pamietny temat "Ultimatum dla Śląska" miał zaważyć na przyszłości zgody hah :)
A swoim postem dajesz tylko pozywkę dla rożnej maści przygłupów odwiedzających nasze forum. Zupełnie zresztą niepotrzebnie...
Zapytaj za jakiś czas kogoś z Wisły,czy z Lechii, którzy prywatnie przyjaźnią się z Wiślakami co o tej relacji sądzą : ) podejrzewam,że nie beda wiedzieć o co chodzi.
Generalnie chodzi mi tylko o to,żeby nie szukać problemów tam gdzie ich nie ma :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015