Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

MISTRZOSTWA EUROPY AUSTRIA_SZWAJCARIA-dojazd,nocleg,party...

strona 1/1

21 maja 2008, 14:22 / środa
temat ogolnie o nadchodzacych mistrzostwach...
jak jedziecie,lecicie-jakie koszta itp....
czy ktos jedzie "na wariata"nawet bez biletow by poczuc atmosfere...?
22 maja 2008, 20:04 / czwartek
są może osoby na naszym forum, które jadą na mecz Polska - Austria do Wiednia? mam pytanie czym jedziecie? może wybierzemy się razem? zrzuta na przejazd i jedziemy, bo jak nie to chyba będę zmuszony "oddać" swoje podwójne zaproszenie...
a w razie co to byliby chętni na bileciki?
pzdr.
22 maja 2008, 23:04 / czwartek
siemka madar....
jesli nie uda Ci sie znalezc transportu to chetnie odkupie od Ciebie bilety.powiedzialbym wrecz ze to pilna sprawa dla mnie....
ja jade na cale mistrzostwa...bez biletow:-) i licze na zakup na miejscu podobnie jak w niemczech.
ogolnie jade do rodziny wraz z moja zona i dzieckiem...one beda odpoczywac a ja szukac okazji do kupna bilecikow na miejscu i delektowania sie atmosferka....
jak maja przepasc albo ma je kupic jakis sledz na aukcjach to lepiej sprzedaj koledze po szalu...:-)
22 maja 2008, 23:13 / czwartek
davidg75,
daj w razie co jakis namiar na siebie,
pzdr.
22 maja 2008, 23:20 / czwartek
gg:10691608 czesto niewidoczny...
pozdr
22 maja 2008, 23:25 / czwartek
a tak przy okazji....
kupie bilety jakby ktos nie mogl niestety jechac na wszystkie mecze Polakow oraz ewentualnie inne rozgrywane we Wiedniu tj.aust-niem,aust-chor....
23 maja 2008, 15:16 / piątek
Ja sie wybieram na mecz Polska-Austria tylko nie wiem czy samochodem czy czyms innym jak ktos jedzie to pisac jakies propozycje
23 maja 2008, 23:46 / piątek
davidg75 - ten Twój numer "gg" jest dobrze wpisany? bo jakoś odzewu nie widzę z Twojej strony mimo zmieniających się opisów w Twoim "gg"...
pogadać chciałem, rzuć okiem czy nr jest O.K. a jak coś nie "trybi" to może jakiś inny kontakt?
pzdr.
24 maja 2008, 09:07 / sobota
Fajnie macie. Tylko Wam pozazdrościć. :D Mi pozostanie tylko telewizor i POLSAT! Pogram sobie u bukmachera a i tutaj może coś wygram -> odnośnik

Szkoda,że niejadę :(
25 maja 2008, 10:18 / niedziela
Ja z kolegą jadę na ME na pierwszy mecz z Niemcami (bez biletu, ale będziemy kombinować) oraz na mecz z Austrią. Jedziemy pociągiem EuroCity (w obie strony z Warszawy do Wiednia to ok 270zł), a nocujemy w FanCampie albo w schroniskach młodzieżowych (tyle ze tam trzeba mieć specjalną kartę członka Stowarzyszenia Schronisk). My jedziemy już 6 czerwca o 6 rano z Wawy, jak ktoś chce się dowiedzieć jakiś ciekawych informacji co, gdzie , za ile? to podaję swoje gg: 5267829

Z biało-zielonym pozdrowieniem :)
26 maja 2008, 10:48 / poniedziałek
moze ktos sie wybiera do Wiednia samochodem na mecz polska-Austria 11 czerwca to mozna na kilka aut jechac...
28 maja 2008, 11:58 / środa
Kielas: ja jadę EC do Wiednia ale w sobotę, a w niedzielę pociągiem za darmo do Klagenfurtu ok 12:00. Może się ustawimy na niedzielę?
28 maja 2008, 19:08 / środa
Spoko Matti odezwij sie na gg napisalem w poscie wyzej. pozdro
31 maja 2008, 10:16 / sobota
Czy ktoś z Was się orientuje, gdzie można w Gdańsku kupić replikę koszulki reperezentacji, białą? W sumie i flagę też, ale oprócz Makro, bo tam muszę pożyczać kartę... W ogóle może jest jakiś sklep bogato wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne na mecz...
31 maja 2008, 11:11 / sobota
koszulki byly niedawno w fashion housie w pumie po chyba 49zl...
flage kilka lat temu kupilem w sklepie nad motlawa"gdanski bowka"...bandere z orlem a nie jakas szmatka tyskiego tylko piekne wykonanie z grubego materialu...

w czwartek wyjazd;-)
jaki polecacie serwer na zdjecia to bede sukcesywnie wrzucall?
Polska...bumbumbum
Polska...bumbumbum....
31 maja 2008, 11:33 / sobota
David: rozumiem, że były to repliki? Chociaż dziwne, w sklepie Pumy...
31 maja 2008, 13:35 / sobota
Oczywiście pomyłka, z mojej strony, jasne, że replika też jest firmy PUMA ;-).
31 maja 2008, 22:38 / sobota
Siema. Mam do sprzedania bilety w przystępnej cenie na wszystkie mecze polaków.

Jak ktoś jest chętny to pisać na moje gg://5971573.

A MYY SWOOJEE....!!
31 maja 2008, 22:57 / sobota
Dodaje swój adres mail - adi.raul7@gmail.com
3 czerwca 2008, 09:08 / wtorek
"Dziennik": w ślad za polską reprezentacją piłkarską do Austrii może wyruszyć nawet 150 tys. naszych kibiców. A tam czeka na nich niemiła niespodzianka: na czas mistrzostw Austria zawiesiła stosowanie umowy z Schengen i przywróciła kontrole na swoich granicach.

Kontrola na granicach obowiązuje od poniedziałku. Każdy, kto do 1 lipca chce się dostać do Austrii, będzie musiał wziąć ze sobą dokument: nowy dowód osobisty lub paszport. A to oznacza, że na czas mistrzostw wracają granice i oznakowane przejścia. Austria skorzystała tu z przepisu, który pozwala na zawieszenie części układy z Schengen w przypadku zagrożeń terrorystycznych, kataklizmów, a także imprez masowych.

27 tys. austriackich policjantów wspomaganych przez funkcjonariuszy z krajów, które uczestniczą w Euro, będzie zatrzymywać wybrane samochody i kontrolować pasażerów. Szczególną uwagę policjanci zwrócą na bagaż. Za przewożenie niedozwolonej ilości alkoholu można nawet stracić auto.
3 czerwca 2008, 13:50 / wtorek
w niedziele zaczynam prace o 20 .o ktorej graja polacy z niemcami!
3 czerwca 2008, 13:57 / wtorek
8 czerwca, Klagenfurt Niemcy - Polska 20:45

PS. Wypadałoby napisać POLACY z duzej!
3 czerwca 2008, 14:23 / wtorek
w dalszym ciagu oferta kupna biletow jest aktualna do jutra.jak ktos ma to pisac.tylko prosze o powazne podejscie do sprawy....nie bede placil 2500 za 2 bilety albo 3900 za 3....:-)))...ludzie zejdzcie na ziemie
4 czerwca 2008, 16:44 / środa
1250 za jeden bilet np. I lub II kategorii to jest cena realna... Chcesz kupić taniej to jedynie 15 minut przed meczem w Klagenfurcie... Apropos kto z Was jedzie może do Wiednia w sobotę a dokładnie najpierw pociągiem w nocy 0:40 do Warszawy? Jakby co proszę o kontakt: maatti@gazeta.pl
5 czerwca 2008, 00:50 / czwartek
1250 za I kategorie to sie zgodze...mozna dac...ale nie za III
ta pazernosc mnie przeraza.na glupim allegro dostaniesz z pocalowaniem reki bilety po 800-1000 na austrie i chorwacje...
realna cena jest 600-800...
zycze tym wszystkim co nie jada a bilety wylosowali tylko z mysla o szybkim zbujeckim zarobku by nie udalo im sie ich sprzedac.im blizej meczu beda prosic by ktos je wzial za normalne pieniadze a moze byc juz za pozno...i wtedy w rameczke i na sciane...pieknie bedzie wygladac i kilka stowek w plecy.
5 czerwca 2008, 05:17 / czwartek
Za III kat. 1500 to nie, ale za II tyle zapłaciłem na Niemcy... Jak ktoś ma naprawdę trudną sytuację i tak sprzedaje to rozumiem, ale niestety mało takich jest raczej...
5 czerwca 2008, 05:21 / czwartek
Nawet za II 1250 to jest w miarę korzystnie, poza tym jak będzie tak jak zawsze to te kategorie na stadionie będą miały niewielkie znaczenie :-)
5 czerwca 2008, 07:23 / czwartek
Matti prawdopodobnie ja bede jechal tym pociagiem, mam wylot z Wawy o 8:25 mam nadzieje, zdarzyc tym wlasnie pociagiem jakby co to mozna byłoby sie jakos zgadac, zeby kupic miejsce w jednym przedziale iu zrobic pare browarów
5 czerwca 2008, 07:26 / czwartek
Błąd ja jade z soboty na niedziele, więc po ptokach :-)
5 czerwca 2008, 08:00 / czwartek
WITAM ,MIESZKAM ZA GRANICA NIE POSIADAM POLSATU(MAM CYFRE ) A ZALEZY MI NA OGLADNIECIU MECZU JAK CHYBA KAZDEMU , MOZE KTOS SIE ORIENTUJE CZY NA JAKIMS INNYM PROGRAMIE W TV BEDZIE POKAZYWANY MECZ LUB NA JAKIES STRONCE INTERNETOWEJ
Z GORY DZIEKI
POZDRAWIAM
5 czerwca 2008, 08:05 / czwartek
CHODZI MI O MECZ POLSKA - NIEMCY
5 czerwca 2008, 08:13 / czwartek
Jak ktoś chce to jest jeden bilet na mecz Polska-Austria 3 kat za 1000zl
5 czerwca 2008, 12:25 / czwartek
A może ktoś przypadkiem jedzie tym pociągiem 00:40 ( TLK ) z soboty na niedziele do Wawy ??
5 czerwca 2008, 18:04 / czwartek
Papadopoulos: nie kumam, masz wylot z Warszawy? kiedy? i potem z powrotem do Warszawy TLK? A więc panowie i panie jak ktoś będzie w TLK 0:40 w sobotę w nocy czyli jutro ;-) to barwy i głośne okrzyki żebyśmy zburzyli ten nocny spokój na dworcu :-)
6 czerwca 2008, 10:45 / piątek
z Gdanska wyruszam 00:40 w niedziele ( noc z soboty na niedziele) o 10 mam samolot do Klagenfurtu, wracam w poniedzialek ( ok 19 w Wawie) i jakos dalej pociagiem pozdro,
Ps. kurde naprawde nikt nie jedzie ? w pizdut samemu jechac :-
)
6 czerwca 2008, 13:49 / piątek
mam bilet na Polska-Austria kat 3 za 800zl perla77777@wp.pl
6 czerwca 2008, 14:07 / piątek
zmiana planow pospiech 23:59 z Gdanska z soboty na niedziele, rusza ktos tym ?
6 czerwca 2008, 16:49 / piątek
0:40 jutro i rano jutro o 6:00 z Wiednia. Jakby co...
8 czerwca 2008, 11:20 / niedziela
Za godzine wychodze na pociag do Klagenfurtu, bedzie sie dzialo... W Wiedniu rano spokojnie, Turcy nie skonczyli jeszcze plakac po przegranej :-)
8 czerwca 2008, 11:39 / niedziela
Matti jestes jeszcze tu?
9 czerwca 2008, 08:45 / poniedziałek
Jestem, wlasnie wrocilem do Wiednia. Niestety jutro jade juz do Polski.
11 czerwca 2008, 14:12 / środa
Witam.
mam pytania do kogoś kto już wrócił z Austrii, czy na mecze można wnosić aparat fotograficzny, taki zwykły żaden profesional.
11 czerwca 2008, 14:54 / środa
Cos tam do depozytu oddawali ludzie z czego wyszla nawet niezla afera po meczu, ale wiem ze duzo ludzi mialo aparat normalnie na meczu bo fleszy bylo pelno widac:)
pzdr
11 czerwca 2008, 21:08 / środa
Wszystko zależało od kaprysu ochroniarzy... ja wniosłem mały automat, a kumpel automatu z trochę większym wysuniętym obiektywem już nie, za to niedaleko mnie siedział koleś z wypasioną lustrzanką. Ogólnie ochroniarze przypieprzają się do wszystkiego, ale można to przeżyć, ganianki po sektorze i.t.p., aha droga przez pole kukurydzy już przetarta jakby co ;-) Piwo Calsberg 4,5 EURO + 1 EURO kaucja za kubek - bezalkoholowe jakby co. Od razu było widać że coś nie teges, kumpel wypił 8 i nic ;-)
12 czerwca 2008, 08:18 / czwartek
3% miało, z ta kaucja fakt lipa, ale jak jestes mega zydem to mozesz pozbierac troche kubkow i potem pooddawac :-)
12 czerwca 2008, 14:31 / czwartek
Gdyby ktos wczesniej powiedzial , ze potrzebuje transport to bym kogoś zabrał ; ) Jechałem rowerem i miałem wolną rame przed soba oraz krzesełko na bagażniku . Jakos bysmy sie zabrali Papadopoulos ;)
19 czerwca 2008, 18:32 / czwartek
Chorwacja-Austria zaliczone....
przed meczem atmosfera na glownym placu przy kosciele MEGA::::Chorwaci RULES.....
Polska-Austria zaliczone.....
naszych mnogo....ale w porownaniu z Chorwatami....2 klasy do tylu....
ilosc mniejsza ale to nie o to biega...
styl/spiew/zaangarzowanie....wielki + dla Chorwatow...
mecz jaki byl kazdy widzial...
Austria-Szkopy ...zaliczone...-powiem Wam tak...szkopy to kutasy i barany ale austriacy to podrobki tychze baranow.....zero honoru....takie podmioty...jak pasztetowa....taka gorsza odmiana wedliny....
rozchodzi sie o doping/stosunek /zachowanie....takie usluzne cioty...
wyobrazcie sobie ze szkopy na fazion zione(takie centrum gdzie jest 9 telebimow)drze ryja ''austria frajerzy''''austria pedaly'' a obecni tam rodowici austriacy siedza cicho......MASAKRA:::U SIEBIE....!!!
jednym slowem podmioty niemieckie....
19 czerwca 2008, 18:43 / czwartek
narazie bylem na 3 meczach i na reszcie na ''fazion zione''....
ogolnie ''na miescie''mowie tu o Wiedniu bo tu mieszkam teraz...rzadza turasy i Chorwaci....
ogolnie piknik ale barwy jakie sie widzi to wlasnie te...no i Polskie....troche Rosjan...szkopow od chuja ale to mysle miejscowe cioty przebrane w braterskie barwy.............
jutro Chorwcja-Turcja...........bedzie sie dzialo...-:)
bilety na Polska-Austria pod stadionem po 200-300euro
podobnie na Polska-Chorwacja
na Austria-Chorwacja zaplacilem 250euro....
29 czerwca 2008, 00:34 / niedziela
kolejna relacja..:-)
turcja -chorwacja zaliczone....
klimat czad...glownie za sprawa Chorwatow z ktorymi balanga trwala do rana..:-)
chlopacy troche "nerwisci"co mam zapamietane na fotkach i filmikach...ochrona i strazacy...tak tak strzacy ...w pelnej gotowosci...odpalenie racy/swiecy...natychmiast dzielna ekipa strazakow wkraczala do akcji...
"TORCIDA"...rules....gratki dla chlopakow....
za kilka dni jak sie ogarne i dojde do siebie to wrzuce na jakis serwer kilka zdjec i filmikow w tym ten z cwiercfinalu jak przez 20 minut dogrywki i przerwy trwalo nakrecanie sie jedna piesnia Chorwatow ktorzy w amoku spiewu rozruszyli reszte "neutralnego "stadionu do spiewu.....
to trzeba zobaczyc i przezyc...TO JEST KURWA MOC...!!!!
obok mnie jakies smieszne chinczyki i turasy co dziwne stali i bili brawo i z otwarta geba patrzyli na to co sie dzieje....MOC!!!
29 czerwca 2008, 16:47 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.500