Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Telebim na mecze EURO 2008 - Park Kibica przy Bramie Oliwskiej (dawny Pl. Zebrań Ludowych)

strona 1/2

24 maja 2008, 14:12 / sobota
Apeluję głównie do adminów strony. W Was największa siła. Proponuję napisać maila do prezydenta Adamowicza z prośba o wystawienie telebimu na mecze Euro na ul. Długiej. Śledzie na pewno będą mieli u siebie we wsi, więc Gdańszczanie zmobilizujmy się!!!
24 maja 2008, 14:39 / sobota
24 maja 2008, 23:24 / sobota
Jestem za!!!!Niech Pan Adamowicz zacznie coś robić w tym kierunku a nie sie uśmiechać tylko...
24 maja 2008, 23:46 / sobota
Co racja to racja, telebimek by się przydał co by było gdzie mecze Polaczków oglądać.
24 maja 2008, 23:49 / sobota
Rotnok wiesz dziadu, że niemiecki kurwy pogardliwie o Polakach mówili "polaczki"? Spieprzaj dziadu z tego forum, albo kontroluj bajerę!
25 maja 2008, 00:01 / niedziela
I mowi to gosc ktory zarejestrowal sie 18 maja 2008! pjontka kolego!

GDANSKA LECHIA AEAEAO!!!!!!!!!!!!!!11
25 maja 2008, 00:32 / niedziela
rotnok nie szanujesz siebie..zal
25 maja 2008, 12:18 / niedziela
Rotnok, tak więc teraz mówi Ci to ktoś, kto zarejestrował się dłuuugo wcześniej... Spieprzaj zbierać szparagi na zachód, boś już do końca zindoktrynowany ideologią wieśniaków z tego kraju na "E"... (eNeRDe)...
25 maja 2008, 13:38 / niedziela
Rotnok przeproś albo wypad
25 maja 2008, 13:44 / niedziela
Jestem za !!!! wspolne ogladanie meczu to prawie jak na stadionie :) !!!

Polska!! ( BEZ GDYNI) :d
25 maja 2008, 13:46 / niedziela
No patrzcie czlowiek nie wiedzial ze Polaczki to obrazliwe okreslenie dla nas wszystkich, a z niewiedzy wyszla prawie ze chlosta publiczna... Przepraszam tylko pozwolcie mi pozostac na tym forumie ;(
25 maja 2008, 21:12 / niedziela
OficjalneNieoficjalne info. Będzie telebim diodowy + widownia na 500 miejsc w kształcie trybun sportowych, na placu zebrań ludowych. Wstęp wolny, browar płatny.
Aaaaaaaaaa, o co chodzi ?
25 maja 2008, 23:14 / niedziela
Jakto płatny , chyba w ramach wlasnego zaopatrzenia w sklepie !!! No i dlatego powinien on byc na dlugiej albo na weglowym a nie na placu zebrań !!!
Ale telebim musi by !!!
25 maja 2008, 23:29 / niedziela
Kurski ma plazmówke z domu przynieść i postawić na neptunie.
26 maja 2008, 12:42 / poniedziałek
Mam starego neptuna, tylko nie mam zadnego stojaka, ma ktos jakis na zbyciu ?
26 maja 2008, 16:35 / poniedziałek
..poziom tego forum przez właśnie takie wpisy sie tak obniżył..
27 maja 2008, 18:50 / wtorek
zawsze musicie beke zaczynac ... ;/ ?
27 maja 2008, 20:25 / wtorek
A to nadaje się na telebim?odnośnik
27 maja 2008, 20:26 / wtorek
nie, tylko czasami... ;\ !
28 maja 2008, 11:18 / środa
Ja tylko chciałem pomóc <bezradny>
28 maja 2008, 11:38 / środa
telebim na Długiej?
O cym Wy piszecie. Nie widzicie co się w Naszym ukochanym Gdańsku dzieje?

Czemu fetę zorganizowano na niedzielę? Bo w poniedziałek ludzie do roboty idą i nie chciano by balety przez całą noc trwały. Kto był w niedzielę nas Długiej pewnie pamięta, że coniektóre puby już o 19 zwijały parasole. Adamowicz zapytany przez kolegę czemu tak jest coś belkotał politycznym slangiem o społecznosci....no comment. I wy chcecie telebim. Kurwa we wiosce rybackiej mogą... zmieńmy wpierw prezydenta miasta.
28 maja 2008, 11:53 / środa
Tak własnie !! i zmienmy klub !!
28 maja 2008, 12:32 / środa
Chuj z takim euro, jak nie gra tam reprezentacja Polski, tylko zlepek jakichś innych narodowosci wymieszany z Polakami...
28 maja 2008, 13:28 / środa
zzz: więc sądzisz, że to Adamowicz kazał pubom zwijać parasole? hmmmm...
Wiesz, ja się trochę nie dziwię właścicielom lokali - moja znajoma z Długiego Targu po sobotniej nocy miała kilkanascie stołów i krzeseł do wymiany... Nikogo nie oceniam i nie potępiam - tylko przedstawiam fakty.
A feta w sobotę? - Była! - kto chciał, ten był na Długim Targu i dobrze się bawił. Do tego nie potrzebowaliśmy Adamowicza. A oficjalna feta ze statkami i całą tą oprawą w sobotę po meczu musiałaby się odbyć chyba o godz. 22. A tak w niedzielę wszyscy spokojnie mogli sięwyspać po świetowaniu i ponownie przyjść na Główne Miasto.
28 maja 2008, 14:35 / środa
Papa Dens - dobrze powiedziane
28 maja 2008, 14:52 / środa
No jak sie czyta takie wpisy to nie wiadomo czy to zart czy serio, ( chodzi mi o zmiane prezydenta którą chce dokonac zzz) dlatego moze lepiej bedzie jesli klub tez zmienimy??
Jakbys w ogole nie wiedzial to Adamowicz odrobinke pomaga Lechii?
28 maja 2008, 15:27 / środa
Niech przypomni mi ktoś czy był jakiś prezydent przed Adamowiczem który zrobił coś dla Lechii? Żaden hu... nie kiwnął palcem....
28 maja 2008, 17:51 / środa
Ciekaw jestem ile macie lat? Wnioskuję, że nieskończone 18 albo imprezujecie bardzo rzadko.

Każdy kto choc trochę lubi zabalowac wie, że Stare Miasto w Gdańsku zamiera po 22.00. Pojedzcie do Krakowa, Wrocławia, nawet w małym Toruniu miasto żyje nocą. Wszyscy jadą do Sopotu, Wrzeszcza bo w Gdansku nie ma nic.

Jest to wynikiem wizji miasta. Taka wizję ma obecny prezydent. Liczy sie z Głosami mieszkańców Starego Miasta. Dlatego w temacie telebimów na Długiej uważam, że jest to tak realne jak szybka zmiana prezydenta miasta.

Co do fety, cóż byłem na kilku prezentacjach drużyny i uważam że były zrobione z wiekszym rozmachem niż "feta" na Długiej. Oczywiście nie piszę o tym co bylo po, czyli spontanicznej zabawie kibiców. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie owa zabawa kibiców byłoby wielkie gówno.
Ktoś tam napisał o połamanych stolikach. Do nas o 19.30 podjechał milicyjny polonez z którego funkcjonariusz poinformował byśmy pochowali puszki z piwem :)) Bo jak powiedział- "mieliście już wystarczająco dużo czasu na zabawę, dwa dni" Kuuurwa 20 lat oczekiwania i mieliśmy AŻ 2 dni. Była godzina 19.30!! Dla mnie powinniśmy miec "Biało- zielony tydzień" na wzór 1 komunii.
Inna sprawa. Ktoś oberwał (przez przypadek) liśc z Neptuna. Już czytam w prasie, że ujęto sprawców. Setki narąbanych Lechistów bawi się po awansie podczas zawieszania szala odpoda liśc Neptunowi i z gostka robi się przestępcę.

Doceniam co zrobił dla Lechii p. Adamowicz, ale jeśli chcecie życ w weselszym, bardziej rozrywkowym mieście powinniście go wymienic.
28 maja 2008, 18:02 / środa
25 lat tem feta była zajebista........???? elana torun ..itd.jest demokraCJA możesz zmienić klub
28 maja 2008, 19:19 / środa
A wy swoje z tą zmianą klubu :)) hehe, to tak jak bym wam pisał "nie podoba się prezydent Kaczyński zmień narodowośc". Sami se zmieniajcie klub. Zapytajcie starszych kolegów od kiedy Adamowicz stał się kibicem Lechii.

Fetę, podałem jako przykład podejścia prezydenta miasta do imprez nocą, ale widzę, że z małolatami gadam. Ciekawe ilu z was widziało fetę w Krakowie? Wtedy wiedzielibyście o czym mówię. Gadkę uważam za jałową, odpodam. Powodzenia z tym telebimem na Długiej życzę :))
28 maja 2008, 19:30 / środa
ZZZ nie nazywaj mnie małolatem ja na Lechie chodze od 1968...ROKU nie wiem czy masz tyle lat ....poz.
28 maja 2008, 19:46 / środa
Mirek- w tak szacownym wieku wypada umiec "chwytac" kontekst wypowiedzi.

Jeśli jesteś z Lechią od 68r. to dziwię się, że z takim cynizmem piszesz o fecie sprzed 24 lat. Wnioskuję, że w niej nie uczestniczyłeś, byc może nie zrozumiałem Twych intencji.

Myśl ma dotyczy oceny Gdańskiego życia nocnego, o którym z małolatami, z wiadomych powodów nie warto gadac. Pana zaś podejrzewam o wiek po 50-ce wiec również (bez obrazy) na temat życia imprezowego w Gdańsku chyba nie ma co gadac. Za nazwanie małolatem oczywiście przepraszam :)
Pozdrawiam.
28 maja 2008, 19:49 / środa
Nareszczie jakis czlowiek ktory myszli!!!zzz popieram twoja opinie.
28 maja 2008, 20:27 / środa
P.zzz nie jestem cyniczny ,była to pierwsza przyzwoita feta zorganizowana przez miasto .Poprzednie były spontaniczne robione przez kibiców,pochód ,Neptun,.Osobiście nie przepadam za Adamowiczem ,ala trzeba docenic to co robi dla Lechii ,jezeli się nie mylę to robi to od 5 lat poz.
28 maja 2008, 21:11 / środa
Ta feta też opierała się naspontanicznosci kibiców. Widziałeś zapewne jak świętują mistrzostwo np. w Madrycie. W Krakowie również się działo.

Wyobraź sobie przemarsz po sobotnim meczu na Długą. Śpiewy, zabawa a o 21.00 przyjeżdzają piłkarze na specjalnie postawionej estradzie, widoczni, słyszani z dalekiej odległości. W świetle reflektorów. Po tym koncerty, miescowe kapele graja kawałki związane z Lechia, może jekieś kareoke :)) Potem o 23 fajerwerki i zabawa do białego rana. To tak na poczekaniu. Zapewne jakiś fachura od imprez wymyslił by jeszcze jakieś fiku-miku.

A co mieliśmy? Pomysł ze statkami przedni, nie powiem. Ale po tym wielki h... za przeproszeniem. Stałem moze 5 metrów za Neptunem od strony Artusa patrzac i nic nie widziałem, słyszałem tylko jakiś bełkot (nagłośnienie). Wszyscy w moim otoczeniu odbierali to podabnie. Nim się zoriantowalismy o co chodzi było już po wszystkim.

Doceniam wysiłki prezydenta. Na pochwałę zasługuje fakt, zę w ogóle zainteresował się Lechią. Pomiętam, że pojawiał się już w 4 lidze kiedy wielu starych kibiców nie wierzyło w odbudowę klubu. Dlatego tym bardziej byłem po fecie rozczarowany. Jak na prezydenta-kibica dla mnie to była totalna kiszka nie feta. Tylko nie mów, że to nie zależy od niego.

Generalnie przyczynę widzę w podejściu p. Adamowicza do wszelakich imprez na Starym Miescie. Prowadzona jest w Gdansku polityka spokojnego miasta nocną. Stąd moje zdanie nt. ewentualnego telebimu.
28 maja 2008, 21:17 / środa
zzz no prawie zgadłes, mam 19 lat ale sporo czytam historii. Mi chodzilo głownie o stosunek Adamowicza do Lechii, bo chyba przyznasz ze jednak troche pomogl :) zgodze sie z Toba co do zycia nocnego bo rowniez to zauwazylem ze liczy sie z glosami starszych mieszkańców, no ale zmieniac odrazu prezydenta to chyba nie :P
Pozdro
28 maja 2008, 21:21 / środa
Co do fety sie zgadzam, myslalem ze po 20 latach kiedy znowu wkraczamy w szeregi ekstraklasy na miescie bedzie dzialo sie cos w stylu zdobycia mistrzostwa Polski przez Wisłe
28 maja 2008, 23:17 / środa
Adamowicz, to niech się cieszy że... (ten pierwszy z prawej to chyba HZL?)odnośnik
29 maja 2008, 16:18 / czwartek
Wracjac do tematu,to jak nie będzie telebimu na starym miescie,tak?
możecie podać jakieś alternatywy,dzieki z gory.
30 maja 2008, 07:13 / piątek
Hehe zzz... Porównujesz naszą fetę do tej Krakowskiej, oczywiście czepiając się przy tym Adamowicza... Jeżeli jednak zdobywasz się na tego typu porównania proponowałbym jak już porównywanie fety Wisły z awansu do 1 ligi "pare" lat temu, a nie tej ze zdobycia mistrzostwa, bo to jest różnica. Pozatym druga sprawa, że Kraków w temacie organizaji piłkarskich "świętowań" ma jednak "troszeczkę" większe doświadczenie od Gdańska:)))
1 czerwca 2008, 12:51 / niedziela
To jak bedzie ten telebim na Placu Zebrań Ludowych? To jest pewne?
1 czerwca 2008, 20:40 / niedziela
Wariat

hehe wiedziałem, że ktoś zagai z porównaniem sukcesów Krakowskiego i Naszego :))

Ile razy na przestrzeni ostatnich lat Wisełka zdobywala mistrzostwo?

Ile lat czekaliśmy na kolejny awans?
Kiedy ostatni raz graliśmy w pierwszej lidze?
albo gdzie byliśmy (klasa rozgrywek) kilka lat temu?

a jeszcze jedno, bardzo istotne, dla kogoś kto od niedawna chodzi na Lechie to TYLKO zwykły awans, ale dla kibicujących Lechii od 30 lat.....

W tym świetle twoje porównanie wygląda nieco inaczej
1 czerwca 2008, 21:51 / niedziela
i jeszcze jedno. Nie wiem czy prezydent Kraka jest tak wielkim kibicem Wisły jak nasz Lechii?
1 czerwca 2008, 22:07 / niedziela
Tu akurat zgodze się z zzz przeżyłem ogólnie 3 fety po tym awansie ostatnim ale ta 3 była najbardziej spokojna ?? Fakt akcja z statkiem itp. była przednia, ale wyobrażałem to sobie inaczej. Nie można było tego zorganizować w sobote bo ??? Nawet jakby się o 22 odbyła to co nikt by nie przyszedł ??? A tak wyglądało to trochę jak zwykła prezentacja piłakrze przyszli podziękowania i takie ta mówie o Długiej. Cóź jak się chciało to się bawiło, ale myslałem ze po 20 latach rozmach tej imprezy oficjlanej będzie naprawde wielki:)
1 czerwca 2008, 22:32 / niedziela
Hallo !!! Puk,puk !
Czy w tym wszystkim to wlasnie feta byla najwazniejsza ?!
Bo co,bo nie mozna bylo do bialego rana? Itd?!
Jasne,ze bawilem sie na Dlugiej,ale caly czas mialem w glowie tylko slowa:PO TYLU LATACH JEST AWANS !
A nie,do ktorej bedzie mozna drzec ryja,do 10-tej,czy do 12-tej w nocy !
1 czerwca 2008, 22:38 / niedziela
Czarny feta wcale nie jest ważna, przynajmniej jak dla mnie.:) Ja również się bawiłem dobrze:) Przeczytaj cały wątek a nie kilka ostatnich wpisów. Fetą podparłem się dowodząc, że Gdańsk jest smutnym miastem nocą.
1 czerwca 2008, 22:54 / niedziela
Czarny zebyśmy się zrozumieli feta ta w niedziele była oficjalna. A jak dla mnie fet było kilka :) Najważniejsze było rpzeżywać to razem i fajnie było Cie zobaczyć znowu :) Pozdroo
2 czerwca 2008, 00:51 / poniedziałek
Mylisz sie zzz,co do tego,ze czytalem tylko ostatnie wpisy.
Chcialem sie wpisac bodajze jako trzeci,lub czwarty,ze nie warto na ten temat polemizowac,bo Adamowicz jest ze Srodmiescia i zna sie z ta spolecznoscia na codzien.
Kiedys im obiecal,ze zrobi wszystko,zeby to miasto nie bylo drugim Rio :-)
Jak wiesz,w tych okolicach mieszkaja przewaznie ludzie starsi i on im zapewnil spokoj.
To tyle.
Aha,pozniej temat sie troszeczke rozmyl i poruszyliscie organizacje fety,dlatego mam gdzies organizowanie imprez na Dlugim Targu.
2 czerwca 2008, 09:57 / poniedziałek
teraz sie pogubiłem !to jest temat o fecie czy o telebimie ??
2 czerwca 2008, 10:51 / poniedziałek
O Adamowiczu :-)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022