Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Telebim na mecze EURO 2008 - Park Kibica przy Bramie Oliwskiej (dawny Pl. Zebrań Ludowych)

strona 2/2

2 czerwca 2008, 11:11 / poniedziałek
Prawda jest taka, że są nikłe szanse na jakikolwiek telebim. Problemem są prawa do pokazywania transmisji z meczu. Polsat już zaczął szczuć policją tych wszystkich, którzy będą chcieli komercyjnie pokazywać mecz, mówię tu o wszelkich akcjach pt. telebim na długiej lub pokaz meczu w pubie. Moim zdaniem, akcja z telebimem nie wypali i tyle.
2 czerwca 2008, 14:30 / poniedziałek
Źle Cię oceniłem Czarny. Śledzisz cały wątek.

Czarny- "Adamowicz jest ze Srodmiescia i zna sie z ta spolecznoscia na codzien.
Kiedys im obiecal,ze zrobi wszystko,zeby to miasto nie bylo drugim Rio :-)
Jak wiesz,w tych okolicach mieszkaja przewaznie ludzie starsi i on im zapewnil spokoj"
i wszystko w temacie. Czarny wyjaśnił to co starałem się cały czas dowieśc- nie będzie żadnych telebimów późnym wieczorem na Długiej dopóki prezydentem będzie Adamowicz.

Moim zdaniem takie miejsca jak Stare Miasto jest dobrem ogólnym i jeśli komuś mieszkającemu tam nie podoba się hałaśliwy tryb życia nocą powinien się wyprowadzic. Ale to już temat na inną dyskusję.
2 czerwca 2008, 17:00 / poniedziałek
Równiez wydaje mi sie ze z ogladania pod gołym niebiem na placu zebrań nie wypali. Po prostu tego nie widze... Pozostaje Pub lub Multikino
2 czerwca 2008, 17:17 / poniedziałek
Ulica Długa i Długi Targ to Główne Miasto.
2 czerwca 2008, 17:55 / poniedziałek
a gdzie jest Stare Miasto? Jeśli w ogole jest.

(Kiedyś, przy okazji powstania pewnej flagi udowodniono, że to co zwiemy "Starówką" jest Starym Miastem)
2 czerwca 2008, 18:03 / poniedziałek
Kudiemu chyba chodzilo o to,ze napisalem:Srodmiescie.
Jakbysmy nieodwracali mapy naszego miasta,to nawet Glowne Miasto jest w Srodmiesciu :-)
Wiem,co mowie,bo pochodze z tych stron :-)
2 czerwca 2008, 18:49 / poniedziałek
Do Starego Miasta należy Osiek i Zamczysko.
Zamczysko - część gdańskiego Starego Miasta, ograniczona Motławą, końcowym odcinkiem Kanału Raduni, ul. Tartaczną i placem Obrońców Poczty Polskiej.
Mianem Osieka określano i określa się do dziś tereny położone między ul. Stolarską i Igielnicką, Podwalem Staromiejskim, Kanałem Raduni a Zamczyskiem.
Stare Miasto odbudowano po II wojnie światowej wg współczesnej architektury. Ze starej zabudowy zachowanych zostało po zniszczeniach wojennych niewiele budynków.
2 czerwca 2008, 23:07 / poniedziałek
Adamowicz to, Adamowicz tamto... ale tak naprawdę to powiedzcie w czym on pomógł? Może przy nowym telebimie o którym tyle mówił czy w znalezieniu strategicznego sponsora, którego nie ma, bo o tych groszach to aż wstyd mówić?? Kto bardziej obeznany to wie ile zarabiają nasi piłkarze. A nasz prezydent jest tak wspaniały, że najbardziej interesuje się przed wyborami. Spokojne miasto - jak kto lubi ale przypomnijcie sobie jak kilka lat temu nawet WOŚPa nie było - wstyd!

do dupy z takim prezydentem.
3 czerwca 2008, 00:14 / wtorek
Widzę temat zmienił się w plusy i minusy Adamowicza :) A z czystej ciekawości... ma ktoś jakieś info czy w innych największych polskich miastach będą wystawianie telebimy??
3 czerwca 2008, 00:51 / wtorek
Sufoone nie zaczynaj tego głupiego tematu. Dzięki tym "groszom" awansowałeś do 1 ligi, a jak myślisz, że bycie prezydentem miasta to posiadanie władzy rozkazywania prywatnym firmom w co mają ładować swoje pieniądze to... Odstaw to ćpanie. Aha, że przypomnę tylko, że jednak chociaż sporo bywalców tego forum by chciało, to nie Kurski zbudował sztuczną murawę, remontuje sahare, montuje krzesełka, jupitery itd.

zzz

Bądź pewien, że nie był to dla mnie "tylko" awans, tylko spełnione marzenie, "zwieńczenie" niesamowitej drogi od 6 ligi do ekstraklasy. Ciągle w to nie mogę uwierzyć. Kiedyś kopiąc w piłe w juniorach jeszcze jako szczyl podawaliśmy z chłopakami piłki na meczach rozpadającej się Lechii/polonii i pamiętam jak zastanawialiśmy się, czy dożyjemy takiego czasu, żeby Lechia grała w Ekstraklasie. No i będzie grała, coś pięknego.

A co do tej nieszczęsnej fety, to zgodzę się, że Gdańsk po zmorku zamiera, ale to jakby oddzielny temat. Uważam, że feta powinna być odrazu po meczu ze zniczem wtedy wszyscy wpadliby na pełnej k.... i wtedy by się działo... :) A tak zamiast jednej porządnej mieliśmy 3... Chociaż sam pomysł ze statkami super, ale Ty pewnie spodziewałeś się wielkiej sceny i koncertu 50 Centa... :))) A po Zniczu trzeba było zajechać do Sopotu, bo to miasto nigdy nie śpi. Ja byłem, było klimatowo: race, śpiewy, flagi.
3 czerwca 2008, 01:56 / wtorek
Co do WOŚP,to kiedyś czytałem wywiad z niejaką Magdą Kunicką (żona Yacha Paszkiweicza) ,która organizuje co roku finał WOŚP Gdańsku.Ten o którym mówisz,to finał nr 13 i z tego co mówiła,to jest przesądna i sobie ten 13 odpuściła.Adamowicz do WOŚP ma tyle,co ja do nadania obywatelstwa Olisadebe i Rogerowi.
Mimo wszelkich niedomówień i politycznych sympati każdego z nas, należy się temu facetowi dużo szacunku.Bez poparcia miasta na pewno nie byli byśmy w tym miejscu, w którym obecnie jesteśmy.A poparcie miasta to poparcie Adamowicza i tyle.
3 czerwca 2008, 10:42 / wtorek
zajmijmy sie telebimem, w niedziele juz mecz :D
3 czerwca 2008, 11:16 / wtorek
Wyjebane ja w telebim mam, jade do Ałstrii, w Roosterze sie fajnie ogląda, niezły klimacik, fajne dupki i daja gratis pop corn do piwa :)
3 czerwca 2008, 13:23 / wtorek
Park Kibica na Euro 2008

7 czerwca o godz. 16 na Placu Zebrań Ludowych zostanie otwarty Park Kibica. Zostanie na nim umieszczony duży telebim, na którym będzie można oglądać mecze reprezentacji Polski podczas Euro 2008, zostaną ustawione także ławki, przenośne toalety, będzie się można napić piwa.

za odnośnik
3 czerwca 2008, 17:03 / wtorek
Wg mnie coś znacznie lepszego niż podskakiwanie na Długim Targu
odnośnik
3 czerwca 2008, 20:09 / wtorek
Czemu nie bedzie mozna pic piwo??nie rozumiem,w calej europie wszyscy ogladaja przy piwko a my bedziemy sie kitrac tak?chore..
3 czerwca 2008, 20:15 / wtorek
Lechiahb

A przeczytaj posta Gruchy jeszcze raz...A jak nie wystarczy, to kolejny. I aż do skutku.
3 czerwca 2008, 20:25 / wtorek
Wariat- skoro czekałeś tyle lat na ten upragniony awans to dziwi mnie twój wpis- "Jeżeli jednak zdobywasz się na tego typu porównania proponowałbym jak już porównywanie fety Wisły z awansu do 1 ligi "pare" lat temu, a nie tej ze zdobycia mistrzostwa, bo to jest różnica."

Wcześniej wykazałem, że mamy większe powody do radości z tytułu awansu niż Wisła kolejnego mistrzostwa.
3 czerwca 2008, 20:57 / wtorek
Ad1 - Przeczytaj info, z oficjalnej strony miasta. Będzie jak na koncertach - pijesz tylko w jakiś anormalnych warunkach, na zakurzonej kępie, a żeby kupic piwo w jednym z tych dwóch (że tak je nazwę) okienek, będziesz musiał stac cały mecz, więc nie rozumiem co to za komfort. Ja osobiście wolę już zostac w mieszkaniu i ze znajomymi, z browarkami obejrzec( a nie śledzic z lorentką z tych śmiesznych stoisk gastronomicznych) mecz.
Pozdro! :)
3 czerwca 2008, 22:21 / wtorek
Prosze bardzo !!!
odnośnik
3 czerwca 2008, 23:06 / wtorek
Ahh spoko.Nie jest tak ze ja bez piwa nie moge ,no ale kazdy wie jak jest!!
wiec powiem tak,WSZYSCY LECHISCI NA PLAC ZEBRAN i DOPINGOWAC POLSCE!!!
5 czerwca 2008, 13:31 / czwartek
Na PLACU ZEBRAń ma być też miasteczko TYSKIE więc piwko będzie się lało!!!
7 czerwca 2008, 07:15 / sobota
Nie bedzie Klose pluł nam w twarz,
Podolski nam germanił,
Orężny wstanie Ebi nasz,
A Żuraw nam Hetmanem,
Lehmana w bramce wstawi wróg,
Wygramy trzy do dwóch
- Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył,
Będziemy gryźć murawe,
Aż strzelim Szwabom bramek trzy,
I wywołamy wrzawe,
Gdy Leo zagrzmi w złoty róg,
Zmiażdżony będzie wróg.
- Tak nam dopomóż Bóg!
7 czerwca 2008, 09:25 / sobota
Czy za wejście się coś płaci? Tak się pytam, bo raczej się wybiorę w niedzielę :).
7 czerwca 2008, 13:01 / sobota
To miasteczko rusza dzisiaj czy dopiero na mecz Polski bedzie otwarte?
7 czerwca 2008, 13:07 / sobota
dzisiaj
7 czerwca 2008, 13:20 / sobota
Dzisiaj o 16 , piersza beczka piwa gratis Tyskie ....hm.hm
8 czerwca 2008, 00:57 / niedziela
Oświećcie mnie, który wątek jest najbardziej adekwatny do pogadania o Euro ?:) Skoro już się zaczęło to można pogadać o obejrzanych meczach.
9 czerwca 2008, 01:27 / poniedziałek
przed GER-POL w Parku Kibica:
odnośnik
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025