Gdańsk: piątek, 3 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Czy o 4 miejsce, nie powinien być rozegrany baraż?

strona 2/4

25 maja 2008, 17:15 / niedziela
czytanie ze zrozumieniem to chyba duzy problem na tym forum.
Leczcie swoje kompleksy u pralata. On was "pocieszy".
25 maja 2008, 17:40 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 maja 2008, 18:11 / niedziela
pollitra- widzę kolejny debil napinacz. No cóż, im wyżej gra Lechia, tym więcej pedałów na forum.

olo.gda- przecież wyraźnie napisałem, kiedy i jak powinno zastosować się przepisy regulaminu rozgrywek II ligi. Z tego co mi wiadomo, nie tylko ja mam dylemat, czy o czwarte miejsce nie powinien być rozegrany baraż.

Miejsce 3, zgodnie z tym co piszesz, określa par 9 pkt 2.2. Piast jako jedyna z trzech drużyn zdobyła w małej tabeli 6 pkt. rysiu krauze rysiu i Znicz, tych punktów mają po 5. Tak więc ustalając miejsce w małej tabeli, trzeba kierować się par 9 pkt 2.1. Zgodnie z tym zapisem, jeśli 4 miejsce da awans/baraż, a 5 nie to obie drużyny powinny rozegrać mecz na neutralnym stadionie.
25 maja 2008, 18:18 / niedziela
25 maja 2008, 18:20 / niedziela
Zeto napisz skargę do UEFA , FIFA , ONZ , Al-Kaidy i Tureckiej Partii Kurdystanu .

A jak to nie pomoże to zamów mszę za 4 miejsce Znicza u prałata Jankowskiego :-))).
25 maja 2008, 18:30 / niedziela
pollitra, możesz nas oświecić gdzie jest główny błąd w rozumowaniu zeto?

Prawnikiem nie jestem, ale moim zdaniem:

Po pierwsze:
Z żadnego z przepisów (§ 9, ustęp 2.1. oraz 2.2. oraz § 10 ust. 2.) regulaminu 2 ligi nie wynika jednoznacznie co robić jeśli o miejscach decydujących o awansie lub barażach rozstrzyga tzw. "mała tabela".

Po drugie:
§ 10 ust. 2 mówi wyraźnie, że jeśli nie da się rozstrzygnąć kto jest wyżej na podstawie § 9, ustęp 2.1 pkt a,b,c, to powinien być dodatkowy mecz na neutralnym terenie. Zakładając że 4 miejsce gwarantuje grę w barażu (spójrz o czym piszę w "po trzecie"...), a Arka i Znicz mają w małej tabelce tę sąmą liczbę punktów oraz § 9, ustęp 2.1 pkt a,b,c nie rozstrztga kto jest u nich lepszy, to w myśl § 10 ust. 2 o kolejności na miejscach 4-5 powinien zadecydować baraż Arka - Znicz.... Ale nie wiem tego na pewno, bo nie wiem, jak zapisy z § 9, ustęp 2.2 mają się do tych przepisów o dodatkowym meczu.

Wreszcie po trzecie:
Do fuzji Śląska z Groclinem jeszcze nie doszło a PZPN nie może weryfikować tabeli w oparciu o zamiary klubów. Wczorajsza decyzja o zaakceptowaniu przez PZPN fuzji Śląska i Groclinu nie oznacza jeszcze fuzji, bo właściciele klubów nie podpisali jeszcze umowy. Śląsk jest na dziś drugi a Piast trzeci a dopóki fuzja nie jest podpisana to Śląsk uzyskał promocję do ekstraklasy, w barażu z Jagiellonią powinien zagrać Piast a o miejscu Arki i Znicza decydują przepisy § 9, ustęp 2.2 bez żadnych dodatków :)

A Jagiellonia do wtorku nie będzie wiedziała, czy w środę gra w Gliwicach, czy w Gdyni...

- Powiśle wygrywa 3-0 z Kokonem w pierwszym meczu...
- Ale jak to? Przecież to jest ostatnia kolejka??
- Ostatnia?
- Ale z ciebie skurwysyn...
25 maja 2008, 18:32 / niedziela
odnośnik

odnośnik

Tak więc, to nie tylko moje wyliczenia. Inni myślą podobnie jak ja.

pollitra- dlaczego jesteś debilem, bo swoją niechęć do Kurskiego pokazujesz w temacie, który nie dotyczy jego osoby. Ten temat jest o ewentualnym meczu barażowym, a nie o tym czy wypiłeś pół, czy cały litr wina.

kornik, ty od urodzenia masz gówno we łbie, więc nie będę się dalej rozpisywał co do twojej osoby. Wystarczy, że "twoja ekipa" wczoraj rozjebała podkarpacką ośmiornicę ;-) Ale trzeba mieć doła, żeby ustawić się na taką ekipę. Żeby ciebie nie ośmieszać, nie dodam, że ustrawiliście się razem z Lechem i KSZO, oraz że było was 3 razy więcej.
Normalnie miazga. Kolejna super honorowa chuligańska akcja.
25 maja 2008, 18:42 / niedziela
Zeto, tylko, że Gesi już popełnił kolejną analizę: odnośnik

Tak czy inaczej jak widzisz jeszcze przed przeczytaniem Twoich linków zaczynam się mocno zastanawiać, czy nie masz racji.
25 maja 2008, 18:44 / niedziela
25 maja 2008, 19:18 / niedziela
skórwinik_997 - wypierdalaj i weź swojego kolegę Ugora

Zablokowany - oczywiście

piękna tradycja BRAKU DERBÓW W EKSTRAKLASIE musi trwać, w końcu jesteśmy klubem z tradycjami

a chujom bez tradycji życzę najlepiej 2 lat w I lidze - ale tej PO REFORMIE, potem ewentualnie w II, rozpierdolenia się składu, derbów...ale z Bałtykiem, kutasa do dupy i kotwicy w plecy

ahoj!
25 maja 2008, 19:22 / niedziela
to było do pierwszej strony, teraz druga:

skórwnik_997 - sorry, te metody zostawiamy wam - wy w tym jesteście świetni, podobnie jak w robieniu koszulek z pewnymi nazwiskami i płaszczeniu się przed kimkolwiek kto popadnie

pol_nocy - też cie kochamy, ale z łaski swojej dołączyłbyś w czynie ze swoją radosną paczką wymienioną wyżej? dziękujemy i życzymy miłego marszcz...dnia
25 maja 2008, 20:02 / niedziela
Widzę że bez Arki wy żyć nie możecie :-)))

Fajnie , że jesteśmy waszym koszmarem . Hahaha .

Czemu was nie było wczoraj na trasie ? Za dobra ekipa jechała ? :-)))

P.S.

Z góry dziękuje za "konstruktywną" krytyke jaka zaraz mnie spotka od cyber bojówkarzy z tego forum :-)))

:)
z kąd się biorą tacy debile:) :) :) :)
konstruktywnie spadaj się leczyć mój koszmarze :) hehe
25 maja 2008, 20:15 / niedziela
wlasnie, skad sie biora tacy debile jak ty? ja wiem

z gdyni ;]

zajebales wyjatkowo madrego posta z ktorego nic nie wynika i sie brandzlujesz pewnie myslac o tym jak dojebales calej Lechii haha

zawsze nad wami, pierdolonymi sledziami.

tyle mojej konstruktywnej krytyki, mam nadzieje, ze zblizylem sie choc troche do twojego poziomu. chociaz jednak chyba do takiego dna mi jeszcze sporo brakuje.
25 maja 2008, 20:33 / niedziela
grucha604, do kogo Ty to napisałeś?
25 maja 2008, 20:48 / niedziela
Eh nie dopisałem że cytuje nie jakiego "Kornik_28 " sory za niedopatrzenie:)
25 maja 2008, 20:52 / niedziela
widzę, że brak argumentów nadrabiacie usuwaniem wpisów... :-) to tylko potwierdza, że mam rację. Widzę, że zeto nie jest w formie ale to nie moja wina...
Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszytkich kibiców klubu "Jarek Kurski Jarek" !!!!

A wy swoje.... :-)
25 maja 2008, 20:56 / niedziela
Widze że nie potrafisz czytać:) Rysiu k Rysiu:)
25 maja 2008, 21:02 / niedziela
olo weź chłopaku też sie zastanów, bo pierdolisz i pierdolisz, skończysz swoją wypowiedź kiedyś czy nie? jakby zliczyć, to 50% postów to twój zjebany bełkot... jebnij puente i goń...

co do bezdomnych... chłopaki pierdolicie,że nie możemy niby bez was żyć, ale chyba wam sie popierdoliło, bo to Wy nie możecie beez nas żyć, skoro sie wpierdalacie na cudze forum... także spierdalajcie póki możecie.

co do tematu, Zeto zamęt jest nieziemski i co tu dużo pierdolić, znicz ma lekki spadek formy, a pedały grają w miarę równo,więc ten baraż to taka wkit fajna sprawa... może jaga ich jakoś jebnie,chociaż kto to wie... pewnie znowu kupią baraż...
25 maja 2008, 21:03 / niedziela
Ciekawe, skąd tu taki nagły wysyp śledzi z wioski rybackiej na północ od Sopotu? ;) Aż tak was boli nasz sukces i przez to musicie leczyć tu swoje kompleksy? Szczerze mówiąc mi to absolutnie nie przeszkadza, nie ma nic lepszego na poprawienie sobie humoru niż czytanie waszych lamentów, tak trzymać chłopaki! ;D
25 maja 2008, 21:08 / niedziela
pollitra
Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszytkich kibiców klubu "Jarek Kurski Jarek" !!!!

I ty jeszcze pytasz dlaczego jesteś debilem? Nawet nie wiesz, z kogo chcesz bekę pokręcić. ;-)
25 maja 2008, 21:11 / niedziela
Śledzie są agresywni - bo my się cieszymy, bawimy, fetujemy robimy pochody od tygodnia.

Bardzo to denerwuje śledzi, którzy czekają i błagają o korzystne degradacje i interpretacje PZPNu
25 maja 2008, 21:23 / niedziela
mój drogi zeto, gdybyś był bardziej lotny to zrozumiałbyś dlaczego napisałem tak jak napisałem. Niestety, jak już wczesniej stwierdziłem, jesteś dzisiaj zupełnie bez formy i ja nie podejmuję się diagnozować dlaczego. Co zaś tyczy się wątku, który sam przecież zakladałeś (nie wiem czy jeszcze pamiętasz czego on dotyczy) to nie zauważyłem ANI JEDNEJ sesnownej twojej wypowiedzi opartej na regulacjach prawnych oraz faktach. Aaa i byłbym zapomniał, jeżeli brać wszytkich twoją miarą to zarówno ja jak i ty jesteśmy debilami tyle tylko, że mi twoja ocena jest kompletnie obojętna a dla ciebie twoja własna samoocena powinna być bardzo ważna. Jak ją zignorujesz to potem masz już tylko krok do depresji. To forum bez ciebie nie będzie już takie samo musisz walczyć!!!

pozdrawiam wszystkich kibiców klubu "Jacek Szczeka Jacek"
25 maja 2008, 21:39 / niedziela
Weźcie na uwagę że PZPN zrobi wszystko żeby w lidze znalazła się nawet Polonia Warszawa.Już sie mówi o uwaleniu Polonii B.degradacji Jagi i Korony więc sprawa Arki jest nie na miejscu.Mają piłkarzy napewno jednych z lepszych w 2 lidze.Budżet też. Nie ukrywajmy ze gdyby nie te małe tabelki to na 3cim miejscu obecnie byłaby Arka.Swoją drogą ci to mieli pecha.Są na 4 miejscu wygrywają przeganiają klub z miejsca 3 a i tak lądują ponownie na 4.Możecie mi mówić co tam chcecie jeśli Arka awansuje obojętnie będe zadowolony bo trójmiasto zasługuje na swoje derby w 1 lidze i to nie na jeden sezon a na znacznie znacznie dłużej.Teraz tu możemy się zgrywać że Arka musi lecieć do 3 ligi itp.ale rozmawiałem z wieloma osobami i każdy mówi to samo:"Ja tam mam w dupie.My awansowaliśmy,Śląsk też więc i Arka może a chociaż będzie ciekawie".Tu to wiadomo...forum każdy siebie chce wykreować na tego supergroźnego ale wg.wielu z was tak jak pisał olo.gda wolałoby derby w 1 lidze niż mecze z drużynami "wioskowymi".W 1 lize teraz czekają nas ciekawe mecze pod wieloma względami.Możemy spodziewać się częstych odwiedzin gości co w meczach 2 ligowych nie zdarzało się za często i dobrze.Gadałem ze znajomym z Gdyni to mówi że też niezbyt im pasuje takie wejście kuchennymi drzwiami ale żyjemy w takim kraju że takie rzeczy zdarzają się często.A tak przynajmniej z 1 ligi pozbyliliśmy się Dyskobolii i z małych klubików została tylko Odra Wodzisław i Bełchatów do tego dojdzie jeszcze Piast Gliwice a więc mało wiosek więcej ciekawych meczy a to tylko lepiej
25 maja 2008, 22:16 / niedziela
Kroll - gratulacje za normalność i poziom dyskusji.

pozdrowienia z Gdyni...

mam nadzieję, że Ciebie tu nie ukrzyżują za mój wpis...
25 maja 2008, 22:18 / niedziela
Zeto przestań człowieku pierdolić o akcjach Arki . Wy w życiu chyba żadnej akcji bez sprzętu nie zrobiliście . Jedyne wasze akcje bez sprzętu to 2 razy wpierdol na ustawkach od Legii - Płońsk i ta ostania w 2006 roku. Aaaa i wpierdol na stacji Gdańsk Oliwa jak witaliście Śląsk :-). Ile razy odmówiliście ustawki Lechowi Poznań na gołe łapy ? He ?

Odkąd przeleciała mi koło głowy siekiera wrzucona przez was do autokaru po meczu z Zawiszą nie mam dla was żadnego szacunku . Dlaczego wczoraj nie atakowaliście ? Chyba rozkmiliście jaka ekipa jedzie . A szkoda bo mieliśmy dla was niespodziankę....

I przypomnijcie sobie kurwa jak wy "fetowaliście" awans 12 lat temu . Jak zapieszaliście nawet w kilkanaście tysięcy na Olimpię Poznań grającą w Gdańsku a jednocześnie w dupie mieliście prawdziwą Lechię grającą w III lidze . Co jest gorsze chodzenie na sprzedane mecze czy pierdlnięcie swojej drużynu dla Olimpii Poznań ? :-))))

I nic mnie bardzioej nie bawi jak wasza nienawiść tu na tym forum do Arki :-). " Bijcie" nas tu dalej - tylko sobie klawiatur nie połamcie bo będzie to dla was koniec kibicowania :-).
25 maja 2008, 22:31 / niedziela
Kroll - thx za wsparcie.

Nie wiem tylko, czy PZPNowi rzeczywiście będzie aż tak zależało na awansie Polonii.
Polonia jest 7., w ostatnich meczach już calkowicie odpuściła, grała rezerwami, juniorami. Trochę "podarowali" w ten sposób Piastowi awans.
25 maja 2008, 22:40 / niedziela
Widze zeto ze poza wieloma sprawami z ktorymi sie z toba zgadzam to i zaciecie do rozgryzania zawilosci tez mam podobne. Ale z zastosowaniem par. 10.1.2 regulaminu 2 ligi zgodzic sie niestety nie moge. Nie bede sie rozwodzil nad uzasasdnieniem bo po co maja grube ryski czytac.

ALE JEST INNY PRZEKRĘT. PYTANIE BRZMI: DLACZEGO PZPN TAK SIE WYRWAŁ ZE SWOIM DZIWACZNYM KOMUNIKATEM?

Zacznijmy od tego ze baraz dla 4 m. musial byc wywnioskowany z uchwaly prezydium pzpn 13/102 z 7.09.06 dot rezygnacji z rozgrywek. Uchwala niechlujnie napisana, ale tylko z niej da sie wyinterpretowac ze jesli zespol ktory uzyskal bezpsredni awans wycofuje sie z rozgrywek to nastepny awansuje a kolejny gra baraz (czyli wg oficjalnej tabeli Piast awans a sledzie baraz).

Tyle ze problem w tym ze w Ślasku są zaskoczenie komunikatem pzpn-u bo nie przesylali zadnej rezygnacji. Malo tego, wroclawska jude zeitung (tu raczej wiarygodni bo info od klubu a nie wlasnych ustalen) podaje ze ŚLĄSK BĘDZIE GRAŁ NA SWOJEJ LICENCJI!
odnośnik

I TU SMACZEK! Bo w/w uchwala nic nie mowi o barazu w sytuacji gdy wycofuje sie zespol o statusie groclinu, tj taki ktory utrzymal a wycofal po sezonie. Zatem nalezy siegnac do uchwaly 3/13 z 20.02.06 ws. uzupelniania po zespolach ktore nie uzyskaly licencji bo rezygnacja jest przeciez z tym rownoznaczna. W tej uchwale co prawda nie przewidziano ze spadkowiczami moga byc druzyny zdegradowane (sosonowiec i wydzew), ale wg jedynej mozliwej interpretacji pkt 1c w swietle obecnej sytuacji "barazu nie rozgrywa sie, do I ligi awansuje 3 zespol II ligi". NIC O BARAŻU DLA KOLEJNEJ DRUŻYNY.

Podsumowujac PZPN narobil MEGA BURDELU w przepisach (jak i zreszta w celej pilce). Dochodza do tego co wyzej napisalem kolizje z uchwala VIII/64 zarzadu pzpn z 10.05.07 o zasadach uzupełniania ligi po klubach zdegradowanych dyscyplinarnie. TYLKO DLACZEGO JAKIMŚ DZIWNYM TRAFEM MENDY Z MIODOWEJ PRÓBUJĄ WYMUSIC NA SILE PRZYZNAC BARAZ O AWANS DLA EKIPY GRUBEGO RYCHA??!!
25 maja 2008, 22:44 / niedziela
sledzie lecza kompleksy kolejny raz

wielkie kumate sledzie napinajace sie na naszym forum

zenada i tyle;]
25 maja 2008, 22:50 / niedziela
wysyp zjebanych sledzi u nas na forum hyhy widac ze ich boli to ze mamy AWANS i SWIETUJEMY :)
25 maja 2008, 23:12 / niedziela
Kornik, powiem Ci co jest najgorsze. Udawanie, że wszystko jest OK, w sytuacji gdy wszyscy najważniejsi "działacze" sypią aż miło i zapierdalanie w tej samej chwili w koszulce z Jacusiem M. i Rysiem K. Moralnie jesteście niczym i czas najwyższy, żebyście to sobie uswiadomili.
Przypominasz Oliwę ? Toś se kurwa wybrał stację :-). Władze Gdańska myslą nad zmianą nazwy - "Gdańsk-wielokrotny solidny wpierdol kupie śmiechu z Gdyni". Długie, ale będzie przyciągało turystów.
25 maja 2008, 23:37 / niedziela
lechista28-9-83:

Fajna analiza i jeden z niewielu postów, które naprawdę wnoszą coś merytorycznego do tematu,

Ale mała korekta: w artykule jest napisane:
"Jerzy Pięta, rzecznik Groclinu: - O przyznanie pierwszoligowej licencji występujemy jako Śląsk Wrocław"

To nie znaczy, że "zagrają na licencji" II-ligowego Śląska! Oni prawdopodobnie wymyślili, że nie będą mówili wprost, że zagrają na licencji Groclinu albo beniaminka Śląska, tylko, że o licencję wystąpi wspólnie Śląsk, który przejął Groclin. I prawdę mówiąc będą mówili prawidłowo. Obie drużyny wnoszą prawo do gry w I lidze, więc zawsze można powiedziec, że licencja na której grają jest wspólna. To nie jest tak, że miejsca w lidze są przyznawane licencjom poszczególnych klubów, to poszczególne kluby występują w każdym sezonie o licencję, żeby móc w lidze zagrać. Więc o licencję wystąpi skonsolidowany Śląsk - po przejęciu Groclinu. (Drzymała: "Po zakończeniu sezonu wygasają licencje zarówno Śląska jak i Groclinu. To co potocznie nazywa się licencją, to tak naprawdę dokument stwierdzający, że klub spełnia wymogi określone podręcznikiem licencyjnym", źródło: odnośnik ).

Mnie też zastanawia ten "wyskok" PZPN, zwłaszcza, że ogłosili tą decyzję w oparciu o zamiary klubów a nie podpisaną umowę. Ale fakt też w obliczu sytuacji jaka miała miejsce w ostatniej kolejce II ligi, wiadomo było, że PZPN będzie musiał coś szybko zadziałać, podjęli jakąś decyzję w chaosie, jestem bardzo ciekawy jakie decyzje podejmą we wtorek. I czy na posiedzeniu tych komisji i trybunałów siedzą jacyś radcy prawni ??

Kolejne wątki:
- może baraż zostałby "odpuszczony" (Arka musiałaby wtedy liczyć na degradację Zagłębia), gdyby nie to, że Canal + wymaga barażu (chce przeprowadzić trasmisję)
- a może w tym barażu chodzi o Jagiellonię, co w sytuacji jeśli Jagiellonia jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zostanie zdegradowana za korupcję - leci do trzeciej ligi jeśli baraż przegra? może baraż musi się odbyć, nawet gdyby Jaga miałaby w nim grać ze Stalą Stalowa Wola

itd. itp....

Moim zdaniem na dziś baraż gra Jagiellonia z Piastem Gliwice.
25 maja 2008, 23:52 / niedziela
Bo na dzień dzisiejszy powinno być tak ze w środe gra Piast z Jagiellonią
Ale ze względu na ten burdel z małymy tabelkami jakimiś ustawami fuzją to teraz ktoś chce wyjść z twarzą z tego wszystkiego dlatego dla świętego spokoju zaklepali "wiecznego 2-ligowca-Piasta" w ekstraklasie,połączyli Śląsk z Dyskobolią-bo ten cały drzymała potwierdzał to gdzie mógł i tym sposobem w barażach gra ArkaA w tym momencie moge sie założyć że do wtorku okaże się że w barażach gra Podbeskidzie albo i Polonia tylko po to żeby na samym końcu powiedzieć:NIE MA BARAŻY a potem wrzucić tłumaczenie w stylu-oczyszczamy piłke z korupcji i mamy tego efektyale to już za rok sie zmieni jak bedzie abolicja.
26 maja 2008, 00:15 / poniedziałek
Proponowałbym przetarg. Oczywiście na zdrowych, uczciwych zasadach sportowej rywalizacji. W skrócie: Kto da więcej?
26 maja 2008, 00:37 / poniedziałek
wariat,twoja propozycja juz dawno jest wcielona w zycie :-)
26 maja 2008, 00:46 / poniedziałek
olo.gda:

Mozesz miec racje ze wokol fuzji moga sie dziac dziwne rzeczy, ja bym jeszcze dodal ze nie wiadomo co tam drzymala powywpisywal we wniosku licencyjnym groclinu. Ale ten wywiad z twojego odnosnika ktorego wczesniej nie widzialem JESZCZE BARDZIEJ KOMPROMITUJE PZPN! Bo jednak z tego co mówi prezydent Wrocławia Dutkiewicz wynika formalnie to Sląsk Wrocław SA wchłania Inter Groclin SA tj Ślask obejmuje 80% akcji w Groclinie a miasto zeby zachowac rownowage akcjonariuszy podniesie kapital Śląska Wrocław SA aportem w postaci stadionu i budynków. PZPN doskonale musiał o tym wiedzieć!
Masz racje ze licencja jest na dany rok, ale ta "wspólna" licencja na 2008/09 to będzie przecież licencja Ślaska - beniaminka, bo kluby 1-ligowe (w tym groclin) już swoje wnioski złozyły. Czuje tu mega smród pzpn-u.

- co do barazu: powtarzam co wynika z uchwał pzpn-u z 2006 r., jeśli Śląsk nie wycofał się (a sie NIE WYCOFAŁ!) N I E M A B A R A Ż U. Po prostu Piast wejdzie w momencie jak Groclin zrezygnuje z licencji ktora przeciez juz otrzymal (nie dostaly tylko ŁKS i Polonia Bytom)

- co do Jagiellonii: zajecie 14 m. gwarantuje im ze nawet jesli pzpn zdazyl by ich zdegradowac przed nastepnym sezonem to spadaja do 2 a nie 3 ligi (uchwala zarzadu pzpn VIII/64 z 10.05.07) tyle ze niestety wtedy wchodza szmaciarze z rybackiej wioski (podobnie gdy trybunal arbitrazowy utrzyma degradacje lubina)

I jeszcze 2 mysli na koniec:
- ktos na forum wymyslil ze powinien byc przepis ze klub wczesniej zdegradowany nie moze wracac do ligi w miejsce nowozdegradowanego - święte słowa!!
- sam zaczynam watpic po co ja sie intelektualnie produkuje skoro chlopaki od listka i tak zrobia co chca, tzn to co chce zwyciezca przetargu
26 maja 2008, 00:51 / poniedziałek
To znaczy NIE MA BARAŻU jeśli Groclin do środy zlozy do pzpn-u pismo ze rezygnuje ze swojej licencji. Bo jesli nie to macie racje ze powinien byc baraz Jagiellonia-Piast
26 maja 2008, 01:01 / poniedziałek
lechista28 9 83,mysle,ze te dwie ostatnie twoje mysli,to jest cala odpowiedz na to cale bagno :-)
26 maja 2008, 08:45 / poniedziałek
kazdy o tym wie ze kazdy prosiak dobrze ssie , rysiu krauze i ruska kurwa jeden drugiemu obciagnie druta
26 maja 2008, 11:01 / poniedziałek
Przegląd Sportowy napisał, że skoro Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła taką decyzję, tzn. że PZPN wie, że do fuzji już doszło, tylko nie wiadomo dlaczego kluby trzymają to w tajemnicy...

.... wydaje mi się, że Rada Miasta Wrocławia nie wyraziła jeszcze zgody na fuzję z Groclonem....

... i dlaczego Przegląd Sportowy doszedł do wniosku, że PZPN podjął decyzję w oparciu o racjonalne przesłanki :)
26 maja 2008, 11:11 / poniedziałek
lechista28-9-83: zgoda z całym Twoim postem

a więc:
- PZPN wygłupił się ogłaszając sobotni komunikat (chyba, że kluby zataiły fakt, że do fuzji już doszło)
- PZPN wygłupił się ogłąszając że w obliczu fuzji Śląska w barażu zagra kolejna drużyna II ligi
- nie jest pewne, czy Arka zajęła czwarte a Znicz piąte miejsce.

Wątków korupcyjnych i licencyjnych na razie w to nie mieszam :)
26 maja 2008, 12:16 / poniedziałek
olo.gda - z uporem maniaka bronisz derbów w I lidze... ogarnij się. Tak, derby to święto, ale nie w tym przypadku. Z klubem, którego niestety cechuje to co cechuje, który praktycznie nie poniósł kary. I tu nie ma nic do rzeczy nienawiść do nich. Niech odpokutują swoje, pojeżdzą pare lat po wiochach, i dopiero możemy mówić o jakichkolwiek derbach. Pomijając już, że derby po 300-400 osób to nie derby. I tak - wole Znicz w ekstraklasie, który grał ambitnie, który grał fajną piłkę, a nie derby przez uniknięcie kary. Kumasz czy nadal udajesz...??

A co do ludków zza Sopotu - wbijacie do nas na forum, i piszecie że my bez was żyć nie potrafimy?? Łosz kurwa, dawno się tak nie uśmiałem :)
26 maja 2008, 13:16 / poniedziałek
W mojej ocenie odnośnie tego co stanowią normy regulaminu to rację ma Zeto. Interpretacja olo.gda jest wadliwa. Prawo nie jest aż tak nielogiczne i/lub kazuistyczne. Według mnie (na szybko) interpretację regulaminu dokonaną przez Zeto można w poprawny sposób przeprowadzić przy użyciu jednej z dwóch poniższej przytoczonych reguł inferencyjnych (reguł egzegezy tekstów prawnych, które pozwalają wnioskować, że skoro obowiązuje norma N1 wyrażona w tekście prawnym, to można przyjąć, że obowiązuje również norma N2, która w tekście wyrażona nie jest, ponieważ wynika ona z normy N1 na mocy określonej reguły inferencyjnej) tj.
1) albo argumentum a minori ad maius (wnioskowanie zakładające konsekwencję ocen prawodawcy wnioskowanie to opiera się na stwierdzeniu podobieństwa między faktem unormowanym i nienormowanym; istotne podobieństwo faktów, które decyduje o zastosowaniu analogi legis może wynikać zarówno z fizycznego podobieństwa faktów jak i z porównania celów regulacji)
2) albo przy użyciu analogia legis (to typ argumentacji prawniczej, który przebiega według schematu: „jeżeli tak ... to tym bardziej ...”, czy też: „jeżeli A to tym bardziej B”; jest to wnioskowanie z uzasadnienia słabszego na silniejsze).
__________________________________________________ _______________

Lechia Gdańsk!!! Lechia Gdańsk!!! Lechia Gdańsk!!!
26 maja 2008, 13:25 / poniedziałek
szparkowcy, wasze żebranie o uznanie Lechistów jest żałosne. Kolegów nie macie? No, tak kto by się chciał z takimi kolegować... Jak zawsze zdziwieni z szeroko otwartą japą: "nie lubicie nas? dziwne..." "a ciemu, mamusiu ciemu ci z Lechii nas nie lubiom?"
26 maja 2008, 13:43 / poniedziałek
Generale - po polskiemu proszę!!! Zostajesz językoznawcą roku. Jednak najwazniejsze zrozumiałem: ŚLEDZIE WON!!!
26 maja 2008, 13:52 / poniedziałek
Mój tata właśnie powiedział, że trzeba spotkać Gen Franco i Verde. Tata powiedział, że to dwie najbardziej niezrozumiale piszące istoty.

a śledzie utopić w morzu
26 maja 2008, 14:00 / poniedziałek
Gen. Franco:

ale ja wraz z rozwojem tego wątku zacząłem zgadzać się z wersją Zeto :)
26 maja 2008, 14:03 / poniedziałek
FCLG - mamy po prostu trochę inne podejście do tej sprawy, ja swoje podejście wyjaśniłem, Ty przedstawiłeś swoje i ja je również szanuję nie musząc przecież całkowicie się z nim zgadzać.

i na tym poprzestańmy.
26 maja 2008, 14:58 / poniedziałek
Rozchodziło mnie się o to, że Zeto ma rację: na samprzód baraż o baraż a dalej z jagiellonią zawody. W każdym bądź razie kto ma rację ten stawia kolację :) Proszę Kuleżeństwa wszyscy do Zeta na spożywanie w te pędy ! A olo.gda jako, że zmienił stanowisko także będzie czynił honory gospodarza domu :)
26 maja 2008, 15:07 / poniedziałek
ad 11groszy: będę musiał się z kol. Verde zakumplować :)

__________________________________________________ ____________

Lechia Gdańsk!!! Lechia Gdańsk!!! Lechia Gdańsk!!!
26 maja 2008, 15:38 / poniedziałek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.283