Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Z rasistów do pacyfistów.

strona 1/1

25 maja 2008, 01:36 / niedziela
W 62 minucie doszło do ciekawej sytuacji. Na boisko wszedł czarnoskóry Longinus Uwakwe, który przez cały czas był honorowany brawami! Kibice Lechii pokazali, że w obliczu groźby kary potrafią nagrodzić postawę zawodnika mającego inny kolor skóry. Sam Uwakwe kilkakrotnie bił brawa kibicom. Można przypuszczać że spodziewał się zupełnie innego przywitania na stadionie przy ulicy Traugutta.

No i Pokojowa Nagroda Nobla jak się patrzy będzie nasza.

Uwankwe Kochamy Cię :*
25 maja 2008, 01:46 / niedziela
Nobla?!
Nie tak szybko,kolego :-)
Nie doczytales sie szydery?!
''Kibice Lechii POD GROZBA KARY.........''
No prosze,to juz nie mozna bic braw komus tak,normalnie ,spontanicznie ?:-)
Wyglada na to,ze robilismy to ze strachu :-)
To sa puste lby :-)
25 maja 2008, 01:51 / niedziela
Czarny rozkminiłem :) Ale ten cały temat na za zadanie być "humoryczny" więc i mój komentarz taki jest tez :)
25 maja 2008, 08:23 / niedziela
Co by nie mowic to nasza reakcja na czarnego byla strzalem w dziesiatke. Murzyn byl tak zdezorientowany i oszolomiony naszym dopingiem dla niego, ze kompletnie go paralizowalo. W momencie kiedy dostawal pilke, a my zaczynalismy klaskac i wiwatowac na jego czesc, on zaczynal sie miotac z pilka, a w efekcie oddawal ja do ktoregos z naszych, a pozniej w ogole zaczal unikac kontaktu z pilka ! Tak wiec szydera w pelni udana, efekt rownie dobry jak przy buczeniu, a szmatlawe pismaki maja teraz klopot...
25 maja 2008, 08:47 / niedziela
W latach 80 bardzo popularne (w teatrach ) było "wyklaskiwanie" aktorów kolaborujących z "wroną". Otrzymywali taką ogromną porcję "braw", że nie mogli grać w przedstawieniu, wczoraj mieliśmy do czynienia z takim wyklaskaniem, pzpn nie może nas ukarać, a zamierzony efekt został uzyskany
25 maja 2008, 09:51 / niedziela
I niech ktoś teraz powie, że taka forma dezorientowania zawodników rywali nie jest lepsza i skuteczniejsza od buczenia i wyzywania od małp...
25 maja 2008, 10:07 / niedziela
Z tym klaskaniem to rzuciłem pomysł juz jak był temat Ćarnejyamy i jakos nikt nie podłapał, ale się ciesze, ze tak wyszło. Jak widac niektórym jeszcze nie przeszło buczenie na meczu, bo sa zajebisymi cwaniakami i nikogo sie nie boją- troche wyobrazni!
25 maja 2008, 10:15 / niedziela
Wg mnie to brawa podczas wejscia zawodnika były w miare uczciwe i mimow szystko zagluszyły co niektórch (U U U Ósemka) . Pozniej to już sam nie wiem chyba jednak przerodziło sie to w szydere. Wiem ze chłopak sie cieszył i to fest i na pewno takich braw juz na obcym sadionie nie dostanie.
Dla tych co dalej maja narane w głowie zapytanie mam Jak przyjedzie Diaz Cleber Cantoro Imeh to tez bedziecie sie błażnic ?

Pozdrawaim
25 maja 2008, 10:26 / niedziela
Kurak:
Proszę Cie zamknij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 maja 2008, 10:32 / niedziela
KURwAKutasie zamknij pysk i wyrzuć klawiaturę
25 maja 2008, 10:35 / niedziela
KURAK!!!
co???
ZAMKNIJ PIZDE!!!!
25 maja 2008, 11:24 / niedziela
nie wiem czy zaouwazyliscie ale troche odosobnienie jesteście w swojej rasistowskiej pasji. No jakos stadion nie buczał jak chcieliscie wiec wyrzyjcie sie na forum. NO bo po to to jest.
25 maja 2008, 11:28 / niedziela
Klaskanie=Sympatia,tak to pojmujesz z wczorajszego meczu ?
Gratuluje inteligencji ! :-)
25 maja 2008, 11:30 / niedziela
Sam już nie wiem skąd się biorą takie "KURAKI", Podobno opady radioaktywne z Czernobyla już dawno opadły , a tu jednak jeden Kurak się uchował !!!!
no cóż mutacje genetyczne jak były, tak będą . Żal mi Ciebie "KURACZKU".
25 maja 2008, 11:39 / niedziela
Pierwsze brawa odebrałem jako obajw sympati. I chyba rzycziscie takie były ponieważ klaskali głównie Ci co do innej rasy nic nie mają. Czy ja sie jasno nie wyraziłem ? . Osobiscie nic do czarnoskórych nie mam. Ale nie chce ze jezeli pojawiam sie gdzies w Polsce i przyznaje sie do bycia kibicem Lechii zeby ktos mnie utożsamiał z rasistą. Bo to jest zachowanie mocno wiesniackie. Jesli ktos tego nie rozumie to proponuje zabrać sobie takiego czarnoskórego do domu i sobie mu uchac chuchać klaskać ile wlezie. Jeśli dla kogoś kolor skóry jest ewenementem to chyba coś z jego inteligencją jest nie tak.
25 maja 2008, 11:46 / niedziela
Maciekgd 25 maja 2008, 09:51 napisał: " . . .I niech ktoś teraz powie, że taka forma dezorientowania zawodników rywali nie jest lepsza i skuteczniejsza od buczenia ... "

kurwa

NIE JEST

jak dla Ciebie klaskanie jest lepszą formą dezaprobaty od buczenia to idź do teatru a nie na stadion

niestety żyjemy w kraju gdzie być może za niedługo kibice na stadionach beda dostawali broszurki w jaki sposób wypada się zachowywać podczas meczu futbolowego aby ine naruszyc etykiety, savoire vivre'u, tolerancji
noż kurwa, karalne zaczyna byc napisanie ze niePolak nie jest Polakiem ! ! ! !

żeby nie było, mi tam czarni nie przeszkadzają, acz nie chciałbym by jeszcze kiedys jakiś grał w Lechii

ot, taka refleksja,
padaja ostatnie bastiony które nigdy pod kontrolą aparatu władzy nie były, stadion piłkarski to jest zywioł który tej kontroli nigdy się nie poddawał ---> cóż, czasy się zmieniają, jak dla mnie to per saldo . . . niekorzystne, zabija istotę futbolowej widowni

i to doprawdy nieważne o co idzie, że akurat idzie o czarnych, mogłoby o cokolwiek ! ! ! (czy napisanie o niePolaku że nigdy nie bedzie Polakiem to rasizm ? ? )

stadiony zaczynają dac się podporzadkowywać władzuchnie, ostatnie bastiony padają, ochyda,
25 maja 2008, 12:06 / niedziela
verde
DEZAPROBATY? Buczenie jest dla Ciebie formą okazania dezaprobaty? Wobec czego, a raczej kogo?! Albo nie znasz znaczenia wyrazu, albo jestes śmiesznym rasistą, albo poprostu pomyliłeś wyrazy i chodziło Ci o "dezorientowanie" na co zresztą liczę...

Poprostu brak słów. Ironizujesz na temat "broszurek dla kibiców", a sam mi piszesz co mam robić (lub nie) :). Nie ma to jak konsekwencja!

Skoro jestes przeciwnikiem skrajnych nakazów i zakazów to zaakceptuj, że są inteligentniejsze, mniej szkodliwe dla klubu, zabawniejsze sposoby na pokazanie swoich poglądów. Kto myśli i tak wie, że z tym klaskaniem poszła szydera.

BTW. Do teatru też czasami przyda się iść. Uwierz na słowo...
25 maja 2008, 12:15 / niedziela
o, rebus w nicku się nawet pojawił

verde - 100% racji

give peace a chaaanceeee!
25 maja 2008, 12:24 / niedziela
Maciekgd 25 maja 2008, 12:06 / niedziela napisał: " . . . Do teatru też czasami przyda się iść. . . "

- do teatru ?

a po co ? ;-)
25 maja 2008, 12:28 / niedziela
idąc Twoim tokiem "rozumowania",

boję się ze się obawiam,

za niedługo świątynie futbolu zostaną zaklaskane na smierć,

i ta wizja mnie brzydzi, odraża, zdecydowanie . . . cdn ;-)
25 maja 2008, 12:37 / niedziela
" . . . zaakceptuj, że są inteligentniejsze, mniej szkodliwe dla klubu, zabawniejsze sposoby na pokazanie swoich poglądów. . . "

ni chuja :-)
wyobraź sobie, są lepsze miejsca niż stadion futbolowy dla tych którzy chcą błyszczeć inteligencją i zabawnoscia przekazu swoich pogladów,
tymczasem . . . ludzie o małej wyobraźni wpierdalają się do nie swojego domu i miast zaakceptowac jego klimat (lub odejść precz) specyfike widowni futbolowej, chcą ją zmieniac, zabijac jej istotę - na to zgody nie ma i nie bedzie

jak Ci rodzina pozwoli zaklaskiwuj to się w domu, ile wlezie, do usranej smierci, albo gdziekolwiek byle nie na stadionie, jak ktoś będzie myslał na pewno pojmie o co Ci chodzi w tym wyrafinowanym przekazie. . . cdn ;-)
25 maja 2008, 12:41 / niedziela
w Europie sie klaszcze w afryce buczy - dla nich to jest jedno i to samo :))
25 maja 2008, 12:49 / niedziela
" . . . DEZAPROBATY? Buczenie jest dla Ciebie formą okazania dezaprobaty? Wobec czego, a raczej kogo?! Albo nie znasz znaczenia wyrazu, albo jestes śmiesznym rasistą, albo poprostu pomyliłeś wyrazy i chodziło Ci o "dezorientowanie" na co zresztą liczę..."

się czepiasz słówek ?

chciałes czarnego dezorientowac ? ? że co ? miał się zdezorientowac, w której druzynie gra ? na którą stronę idzie jego gra ? miał napierdalać piłą do własnej bramy ? ? ? na to zreszta liczyłeś ? ? ? ----> dziwne, to dziwne że ludzie z takimi kalkulacjami czepiaja sie słówek

tak chciałem dac wraz mej dezaprobacie,
ogólnie nieaprobuje zawodników którzy przyjezdzają do Gdańska i chca na poważnie wygrac z Lechia,
przynajmniej nie aprobuje ich w trakcie trwania meczu,
na te 90 minut jest moim "wrogiem" i jako takiego nie aprobuję "u siebie w domu"
im gorzej zagra tym dla mnie/ dla nas lepiej - jestem/jesteśMy rasistami ? ? ?
by grali jak najgorzej zazwyczaj siadało się przeciwnikom na psyche,
a napjrostsze środki (fakt że niewybredne) bywają najskuteczniejsze

trzeba byc wyjątkowym debilem by to co popisałem czytac inaczej
tymczasem inektórym się wydaje ze niech i niewybredny antydoping oznacza ni minej ni wiecej - gdyby nie było stalowych płotów, za trzy sekundy wbito by mu nóz w serce ----> biedne żuczki którym mózg się zlasował od totalnej indoktrynacji wszechogarniającej tolerancji

teraz będziemy ich zaklaskiwać z "klasą" ? ? ? - ni chuja . . . . . cdn ;-)
25 maja 2008, 13:07 / niedziela
Kurak chyba jestes jakis ,,inny''jeśli początkowe oklaski odebrałes jako przyjazne
dla czarnego.Chyba jednak 99% odebrała oklaski jako szydere.Verde każdej akcji towarzyszy reakcja i mozesz być pewny ze znajdziemy jakiś sposób na wyrażenie naszych poglądów.Pzpn to banda zidiociałych leśnych dziadów którzy predzej czy pózniej swoimi kretyńskimi decyzjami sami zagonia sie w kozi róg
25 maja 2008, 13:14 / niedziela
Prawdziwa wolność polega na tym, iż mogę mieć poglądy takie jak mi się podobają.
Podczas meczu mam prawo je wygłaszać. Także dyskryminować.

podczas trwania meczu siadam/siadaMy na psychę łysemu, ryżemu, czarnemu, siwemu,

cel: antydoping, ma im siąść morale, maja przegrać - dokładniej: chuj z nimi, obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny snieg, to Lechia ma wygrać

to omal automat ryży bedzie ryżym chujem,
łysy - tudzież badź czymkolwiek inny

zawinili tym ze sa łysi, ryży czy siwi ? ?
ni chuja
zawiinli tym że chca pokonac na boisku Lechię, po 90 minutach ida do szatni i rozjezdzają sie do domów

więc kurwa z jakiej takiej parady politycznie poprawne oszołomstwo wyróżnia czarnych, jakoś specjalnie ich gloryfikuje robiąc z czarnego luda jakąś czarną krowę
więc miernoty: czym sa lepsi od rudego czy łysego ? ? ?

ktoś im urwał reke? nogę? wsadził nóż w serce ?

jesli przestaniemy wygłaszać takie dyskryminujace poglądy na stadionach,
za wogóle nie będziemy mogli wygłoic jakiejkolwiek opinii by ktoś się nie poczuł urazony

co bedzie jeśli ktoś urazi się zaklaskiwaniem ? ? co kurwa wtedy zrobicie ? ? ?
moze . . . będziemy cały mecz skandowac: PRZEPRASZAMY ZE TU PRZYSZLISMY, NIECH JUZ BEDZIE REMIS I ROZEJDZIMY SIE W MIŁOSCI DO DOMÓW ? ? ? ?

droga na manowce, nawet mniejsza o ruch kibicowski, zabijanie jego istoty,
ale o . . .kierunek, azymut narzucany rzez inzynierów społecznych na społeczeństwo bezmyślnych, spolegiwych owieczek bez prawa do własnego zdania
którym trzeba podsypac do żłobu, obsztorcowac od czasu do czasu i . . .tyle co im się nalezy
25 maja 2008, 13:17 / niedziela
hyyyyyyyyyyyy

napisałem w ostatnim poście: " . . . zawinili tym ze sa łysi, ryży czy siwi ? ?
ni chuja
zawiinli tym że chca pokonac na boisku Lechię, po 90 minutach ida do szatni i rozjezdzają sie do domów

więc kurwa z jakiej takiej parady politycznie poprawne oszołomstwo wyróżnia czarnych, jakoś specjalnie ich gloryfikuje robiąc z czarnego luda jakąś CZARNĄ krowę
więc miernoty: czym sa lepsi od rudego czy łysego ? ? ? . . . "

miało być rzecz jasna świętą krowę : )))))
25 maja 2008, 13:21 / niedziela
"teraz będziemy ich zaklaskiwać z "klasą" ? ? ? - ni chuja . . . . . cdn ;-)"

a zapłacisz 50 tysięcy zł?
też nie przepadam za murzynami, ale niestety w takim kraju żyjemy gdzie kurwy z miodowej mogą robić co im się podoba a nasze niepodporządkowywanie się temu chuja daje. A każdy kto ma dwie szare komórki dobrze wiedział, że oklaski były elementem ironii w stosunku do pzpnu i wszechobecnej tolerancji w mediach i gazecie wybiórczej.
25 maja 2008, 13:26 / niedziela
w zyciu nie chodzi o drobne :-)

serialnie, wierz lub nie, są rzeczy wązniejsze
a odpowiedź masz w poście wyżej,
właściwie cały post jest o tem

co bedzie jeśli ktoś urazi się zaklaskiwaniem ? ? jesli za dwa lata podobnie surowe kary bedą za klaskanie na czarnego luda
co kurwa wtedy zrobicie ? ? ?
moze . . . będziemy cały mecz skandowac: PRZEPRASZAMY ZE TU PRZYSZLISMY, NIECH JUZ BEDZIE REMIS I ROZEJDZIMY SIE W MIŁOSCI DO DOMÓW ? ? ? ?
25 maja 2008, 13:28 / niedziela
Wojtus nie pisz na kacu i mniej nerwów bo pikawa Ci padnie:))Mnie nie musisz
przekonywac tylko tych co głosowali na komune lub lewaków z POrażki Obywatelskiej
25 maja 2008, 13:31 / niedziela
akurat do Ciebie tu się bezpośrednio nie zwracałem
wstrzeliłeś się w moją większa produkcję, gdzieś pomiędzy odcinkami tego mini serialu które i tak by tu padły

po prostu, wstrzeliłes się miedzy odcinki
25 maja 2008, 13:43 / niedziela
" . . . A każdy kto ma dwie szare komórki dobrze wiedział, że oklaski były elementem ironii w stosunku do pzpnu i wszechobecnej tolerancji w mediach i gazecie wybiórczej. . . "

może kazdy a może nie kazdy

takie gierki to może i się moga komus podobac
ale stadion juz nie będzie tym czym był jesli podobne staną się normą - do kurwy nedzy nie o to chodzi, nie tedy droga

poza tym . . . to zasadniczo dwie różne sprawy, które rozrózniam

perspektywa działaczy którzy choć z nas, mają (i dobrze bo muszą miec inna perspektywę) i różnymi trikami starają się unikac konsekwencji samowoli leśnych ludków

a czym innym gremialne klaskanie gdańskiej publiki

może jestem zbyt mało wyrafinowany, może nie mam dwóch szarych komórek,
ale . . . miałem niesmaczne uczucie że publika która zawsze podziwiana była za umiłowanie wolnosci, nonkomformizm, także bezposredniosć przekazu . . . zatańczyła jak jej zagrano

nawet jeśli było w tym absolutnie nie przystajace do stadionu zakamuflowane przesłanie
to jednak
mimo wszystko
to jest ustępstwo ! ! !
karygodne ustepstwo
po nim byc może przyjdzie kolejne,
i tak do końca

to jest droga DO NIKĄD
chce wierzyć w to ze jeszcze na nią nie weszlismy
25 maja 2008, 14:30 / niedziela
KURAK 25 maja 2008, 10:15 / niedziela napisał: " . . . Dla tych co dalej maja narane w głowie zapytanie mam Jak przyjedzie . . . . ble, ble, ble. . . . to tez bedziecie sie błażnic . . .Wg mnie to brawa podczas wejscia zawodnika były w miare uczciwe . . . . Pozniej to już SAM NIE WIEM ! ! ! !chyba jednak przerodziło sie to w szydere. Wiem ze chłopak sie cieszył i to fest i na pewno takich braw juz na obcym sadionie nie dostanie. . . . "

pomijajac już to z jakiej takiej parady uwazasz że murzynka juz NA PEWNO cos w zyciu nie spotka
NIE PRZEKRESLAJ go bo . . . ktoś Cię posadzi o rasistowskie inklinacje (na zasadzie kto nie pieje z zachwytu nad czarnym ludem jest rasista)
murzynek, takze ten konkretny murzynek, oczywiście może się zdarzyc tak, że kiedyś gdzies na jakims obcym stadionie dostanie więcej oklasków niż wczoraj u nas, bo dla czego niby NA PEWNO nie ? ? ?

mniejsza o to,
chciałem o tem: . . .Pozniej to już SAM NIE WIEM . . .

nieświadomi, nie zdajesz sobie sprawy że słuzysz złej sprawie
nawet jesli pominąć zabijanie istoty futbolowej widowni
i godzic się na waszą z dupy wyjetą politycznie poprawną etykietę

Ty już dzisiaj teraz masz wątpliwości czy klaskanie aby jest dobre,
jeśli może być niedobre to za czas jakiś zakazmy i wyklaskiwania (przynajmniej wyklaskiwania murzynów)

zawsze jakiś oszołom może niuchać w jego mniemaniu niedopuszczalny kontekst JAKIEGOKOLWIEK zachowania

w obliczu tego iz dowolny oszołom moze mnozyc tysiące sprzecznych interpretacji najprostszych nawet zjawisk moze . . . . najlepiej jakby stadion wogóle nie reagował na wydarzenia na boisku . . . tego chcesz ?

sam widzisz nawet brawa mogą byc dyskryminujace ! ! ! ! wszak dostawał je tylko murzyn za sam fakt bycia czarnym
ile czasu potrzeba by Tobie podobne oszołomy postanowiły robić porządek z . . także brawami ? ? ? ?

ps. dyskryminacją jest każde wyróznianie mniejszości, także ich wyróżnianie pozytywne,
wyróżnienie pozytywne, danie nieuzasadnionych przywilejów rudemu jest dyskryminacją siwego który na podobne przywileje nie może liczyc
25 maja 2008, 15:06 / niedziela
Wystarczy , że nie ma mnie na jednym meczu i już murzyn jest kochany.
Nie dobrze , nie dobrze.
25 maja 2008, 20:53 / niedziela
Oczywiste jest, że oklaski skutecznie zdeprymowały Longinusa i tylko głupi tego nie widział...
25 maja 2008, 21:06 / niedziela
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, o co chodzi ?
25 maja 2008, 21:20 / niedziela
szydera, szyderą...a większość ludzi klaskała zeby zagłuszyć kilku debilów "u", którzy mają w dupie los Lechii (kary). A jakby były kary bedą się wypłakiwac na forum jaka to niesprawiedliwosc i jak to pzpn nas nienawidzi oraz jak my nienawidzimy murzynów (których oprócz boiska widzieli tylko w MTV).

Tylko Lechia!

bez odbioru
25 maja 2008, 22:12 / niedziela
Cygnus zejdż na ziemie.Nie wmawiaj innym swojego pokreconego sposobu myslenia.
Powiem to tobie otwartym tekstem-TO BYLA SZYDERA
25 maja 2008, 22:36 / niedziela
niewidzialny zrób coś dla siebie i otoczenia i zrób się niewidzialny ale nie na niby... jesteś tak ograniczony we własnym malutkim i czarno-białym świecie, że twojego rzeczywistego braku nikt nie odnotuje... nie sil się naprawdę i przestań już pierdolić te swoje farmazony bo pomimo, że obiecałem sobie, że bzdur komentować nie będę bo nie ma sensu dyskutować z taboretami to aż mi grdyka podskoczyła kiedy taki maluczki próbuje wmówić mi po co klaskałem ja i ludzie dookoła mnie w niedzielę....dla Ciebie była to szydera i niech będzie, błagam Cię klaskaj już zawsze, nawet u Rubika jeśli zechcesz ale swoich poglądów i motywów nie wypatruj u NORMALNYCH
25 maja 2008, 22:48 / niedziela
Tak własnie myslałem że ten temat spowoduje wysyp lewaków i miłośników muzinów
pokroju Letosława.Chłopcze prawda może cie zaboleć ale na Lechii nie ma miejsca dla twoich sfiksowanych pogladów.Proponuje znalezc sobie miejsce wsród zwolenników przekrętarki i rysia k.I nie odpisuj baranku:))
26 maja 2008, 03:07 / poniedziałek
niewidzialy jesli 88 to twoj rocznik to idz juz spac bo chyba masz kalsówke z przyrody a jesli to Twoj wiek to słów mi brak.

Kazdy klaskaniem w jakis sposób wyraził to co myslał. Dla niektóych była to szydera dla innych nie. Niestety nie dowiemy sie jaki był rzeczywisty powód braw bo klaskanie to czynność jednoznaczna. Kazdy to zinterpretwoał wg własnych przekonań. Dziwi mnie to ze jednak tych co egzystencja murzynów nie jest czymś najważniejszym w życiu na forum jakoś się nie udzilają a przecież występują oni w większości(no ale morzna sie wtedy nasłuchać wrzut od buraków kutasów debili itp wiec lepiej sie nie wychylać). Nie powiem ale sam pare razy uchnełem sobie na Rogera jak zaczłał niebezpiecznie długo posiadać piłke ale to dla tego ze by go speszyć. Z reszta jaki on czarny.

Chcecie to sobie uchajcie bo nikt nikogo na forum nie przekona- ale zwrócić pragne uwagę ze w Ekstraklasie uwaga opini publicznej i mediów bedzie bardziej skupiona na nas niz w II lidze i bez kar finansowych i zakazów wyjazdowych sie nie obedzie. Czy własne skrajności muszą godzić w dobro klubu ?

Jeszcze kurwa tego brakuje zebśmy sie pobili dlaczego kto klaskał i kocha murzynów a kto ma ich

Ole super Lechia Gdańsk !!!
26 maja 2008, 03:11 / poniedziałek
Chociaż z jednym niewidzialny88 przegiełes - bo to ze ktoś do murzynów żółtych mulatów metysów i chuj wie jeszcze kogo nic nie ma a to dla Cibie są sfiksowane poglądy to jeszcze sie troche usmiałem ale to ze kibica do Gdyni odsyłasz no to juz gruba przesada..
26 maja 2008, 18:37 / poniedziałek
Pozwólcie, że podsumuje temat.

Mądry zrozumiał. Głupi pomyślał, że tak musi być.
26 maja 2008, 21:38 / poniedziałek
Jak dla mnie to jest nieważne czy ktoś klaskał szyderczo, najważniejszym jest, że Lechia nie poniesie żadnych konsekwencji, zwłaszcza finansowych, bo niestety, ale kasy to za dużo nie ma:( Te 50 tysięcy złotych kary bardziej by się przydały na przykład na zrobienie nowego zejścia do klatki i co za tym idzie powiększeniem pojemności stadionu do 15 tysięcy.
26 maja 2008, 23:58 / poniedziałek
Soory nie czytalem ma ktos kontakt do Anty sledzia
27 maja 2008, 00:04 / wtorek
wpis w miare ok !!!!! nie jestem rasistom ? ale ?asfalt? powinien lezec na swojim miejscu?
27 maja 2008, 09:31 / wtorek
a propos drogi do nikąd, o której nadmienił Verde ...

odnośnik

Polecam, pouczająca lektura.
__________________________________________________ ________________

A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści !!!
27 maja 2008, 20:24 / wtorek
Czy w Ekstraklasie bedziemy klaskac na czarnych braci?? Czy wracamy do dawnego rytualu? Bo ponoc od Lipca banany maja kosztowac 2zl wiecej :/
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.495