Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Niemcy obrażają Polaków !

strona 1/1

1

27 maja 2008, 12:06 / wtorek
Temat dotyczy nas gdańszczan, nas Polaków.

Niemcy po raz kolejny pokazali, że to co w ich mniemaniu jest zabawne i ośmiesza inne narodowości tak naprawdę ujawnia ich kompletny brak poczucia humoru. Filmik reklamujący mecz Niemcy - Polska w chamski sposób obraża Polaków, po raz milionowy już odwołując się do panującego w kraju naszych zachodnich sąsiadów stereotypu Polaka - złodzieja samochodów.

odnośnik
27 maja 2008, 12:09 / wtorek
27 maja 2008, 12:13 / wtorek
A jakby tak spełnić ich żart i jak wyszliby po meczu z Polską to nie byłoby ani jednego niemieckiego samochodu na parkingu.............. to by sie zdziwili :D
27 maja 2008, 12:14 / wtorek
Polacy tez powinni cos zrobic.

Np jak wpier.dalają do upadłego naszą kiełbasę. Skolowac 4 typa 150+/- kg oraz 5kg kiełbachy, szkopskie barwy i reklama gotowa :)
27 maja 2008, 12:19 / wtorek
zapomnialem podać źródła :) www.wp.pl
27 maja 2008, 12:27 / wtorek
Fajnie wyglądają chłopaki oddając szczochulce przy hymnie swojego kraju. Jak dla mnie, to ta reklama badziej ich ośmieszyła niż nas.
27 maja 2008, 12:28 / wtorek
Matinho_LG Może nie za dokładnie obejrzałeś wczorajsze "Szkło..." i nie dosłuchałeś szanownego pana redaktora - Polacy już zrobili coś takiego kumplom zza zachodniej granicy, i myślę, że bulwers, że nas obrażają jest zbędny. To działa w dwie strony ale kolejnej wojny wywoływać nie trzeba. :)
Pozdrawiam ;]
27 maja 2008, 12:46 / wtorek
:))
27 maja 2008, 12:53 / wtorek
"samochody to nie Ruscy kradną tylko robią to właśnie Polacy" :)
27 maja 2008, 13:09 / wtorek
mi sie filmik podobal. Ale jak ktos wyzej zauwazyl jak dla mnie to on bardziej obraz ich samych bo szczaja na srodku drogi a pozatym jeszcze hymn w tele. No moze to ich narodowa czynność!
Prawie tak neiudany klip jak w oredziu. Nie powiem czyjego autorstwa bo sie znów na słcuham ze kogos nie lubie.

nie oszukujmy sie . Wiekszosc Niemcow zyje steerotypami i to ze nas sympatia nie darza to nic nowego i choćbyśmy mieli samych wybitnych naukowców samych papieży i Bóg wie co jeszcze to w tych małych główkach nie wiele się zmieni.

Swoja drogą te kradzieże aut to ich wina! Za dobre fury mają ;)
27 maja 2008, 13:26 / wtorek
27 maja 2008, 13:30 / wtorek
Nie zapominajmy takze o Grunwaldzie Polska 1410 - Niemcy 0 :)
27 maja 2008, 13:33 / wtorek
A ja proponowalbym zrobic ustawke Polska- nemcy ciekawe jak by po niej wygladali haha
:D
27 maja 2008, 13:40 / wtorek
Niestety nie widze w tym filmiku nic obrazliwego dla nas. Po pierwsze to osmieszaja siebie oddajac szczocha przy swoim hymnie. Po drugie nikt nigdzie nie wspomnial, ze samochod rabneli im Polacy a po trzecie nawet gdyby ten filmik mial by byc zrozumiany tak jak wielu z was go wlasnie rozumie to .... nie maja racji? Kto od poczatku lat 80-tych walil im fury jak nie my? Troche wiecej humoru moi drodzy a nie zaraz drugi Grunwald planujecie.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami
Antek Oszolom
27 maja 2008, 14:25 / wtorek
Oddając szczocha przy hymnie swojego kraju obrażają sami siebie. Ponadto znalazłem ciekawy pomysł:

Odpowiedź nasza na ich film:
"Wycieczka szkolna w Muzeum narodowym, dzieci przechodzą ogladajac puste miejsca po obrazach, na koniec napis Niemcy - Polska, 8 czerwca 2008" :)
27 maja 2008, 15:30 / wtorek
Niemców trzeba lać po mordach i kopać w ich zasrane dupsko!!!!!

Zresztą, czy te czarnuchy to jeszcze niemcy????
27 maja 2008, 15:43 / wtorek
i tutaj sie z szanownym przedmowca - Zetem zgodze, niech wiedza, gdzie ich miejsce
27 maja 2008, 16:08 / wtorek
Nie robiłbym sensacji, te durnie same się ośmieszają szczając z hymnem w tle.

Moim skromnym zdaniem wzszyscy Polacy będący na meczu Niemcy - Polska powinni zacząć szczać podczas odgrywania hymnu szwabskiego i tym sposobem zamknąć mordy dedeerowcom ;)))

Aejaejao!!!
28 maja 2008, 14:46 / środa
Polaków?

oni obrażają co najwyżej kibiców jakiegoś nieokreślonego klubu co zwie się "POLEN"...

może o Polar chodziło?
29 maja 2008, 22:40 / czwartek
30 maja 2008, 16:07 / piątek
Ej, łotewer, nawet w telewizji skomentowali to jako obraza Polaków. Szwaby, po raz kolejny obrazili Polaków na taką skalę, mimo, że my Polacy jakoś mocno na nich nie wchodzimy. Po prostu powinni dostać za to jakąś karę i odwalić się od Polski.
30 maja 2008, 16:09 / piątek
jacaraca ma rację co do szczania podczas szwabskiego hymnu
30 maja 2008, 20:32 / piątek
"nawet w telewizji skomentowali to jako obraza Polaków" :)))))))))))))
1 czerwca 2008, 10:22 / niedziela
NIEMCY maja poczucie humoru jak swinia podczas kolacji w restauracji!!! TA REKLAMA jada tylko i wyłacznie sobie pokazując jakie maja podejście do swoich symboli narodowościowych.PRAWDZIWY Polak nigdy nie zagrałby w takiej reklamówce.
1 czerwca 2008, 12:45 / niedziela
1. jacy niemcy? przecież to mieszanka turków, jugoli, żydów i murzynów

2. Patrząc że ich karnacja skóry jest ciemniejsza niż nasza, jest to rasizm i ksenofobia, z którą zgodnie ze swoim statutem powinna zawalczać fifa i uefa- wniosek, niemcy powinny rozpocząć zmagania w grupie Euro2008 z -6 pkt

3. sikać podczas hymnu? tak potrafią tylko żydzi i murzyni. Dla żydów ważniejsza jest kasa, a dla murzynów 10 kg łańcucha na szyji.
3 czerwca 2008, 09:43 / wtorek
odnośnik krótko i temat. Orginalna wersja filmu, prosto z niemiec ;-)
3 czerwca 2008, 13:46 / wtorek
prosze o pomoc! potrzebuje godzine meczu polska-niemcy.cholera pracuje i musze wiedziec czy brac wolne czy nie bo prace zaczynam o 20h
3 czerwca 2008, 17:15 / wtorek
bierz wolne.

Mecz Polska- Niemcy odwołany, w zamian zagrają dwie wielokulturowe drużyny, złożone z zawodników z wielu krajów. Hitem będzie występ brazyliczyka. Po raz pierwszy bowiem, dojdzie do takiej sytuacji, że w Mistrzostwach Europy, zagra reprezentant kraju kawy.

Kibice niemiec, w ramach protestu "olali" swoją drużynę, co pokazali na filmach w odnośnikach.
3 czerwca 2008, 20:50 / wtorek
Hej Panowie(i ewentualnie Panie).
W tej reklamie Szwaby podczas odlewania się przy autostradzie(czyli na pewno są z DDR, bo tam raz już wdepnalem w gówno i jebało w całym autokarze) śpiewają swój zayebany hymn. Czy wyobrażacie sobie siedzieć na kiblu i nucić Mazurka Dąbrowskiego? U nas to chyba niemożliwe a to dlatego że mamy poczucie dumy i wstajemy podczas swojego hymnu nawet w pubach. I nikt sobie nie robi jaj. Natomiast nasi zachodni sąsiedzi-naziści mają w dupie swój hymn i cieszę się że tyle samochodów im zajebali nasi dresiarze.

Jakbym mial pełno kasy zrobiłbym identyczną reklamę tyle ze Szwaby jechalyby czołgiem w mundurach hitlerowskich żołnierzy. I zamiast Deutschland-Polen napisalbym "Polska- niemcy". Heil to the thief hombres! Polska- Niemcy 2:1
4 czerwca 2008, 00:11 / środa
Niestety w Polsce też jest to możliwe. Przypomnij sobie Woodstock z zeszłego roku. W telewizorni puszczali, jak nawalony Owsiak intonuje Hymn Narodowy i młodzież pod sceną z puszkami po piwie uniesionymi wysoko w górze (też nawalona) ochoczo bełkotała "Jeszcze Polska nie zginęła...". Szkoda, że wtedy nikt nie protestował... Precz z komuną! Pozdrawiam
4 czerwca 2008, 05:54 / środa
owsik nie jest Polakiem!
4 czerwca 2008, 14:26 / środa
Lali bo ten Hymn już nieaktualny teraz muszą zmiksować turecki jugosłowiański itd.
6 czerwca 2008, 22:52 / piątek
Ciekawe jak szwaby, zaśpiewają jak pojutrze POLACY skopią im dupy?
7 czerwca 2008, 14:48 / sobota
odnośnik
Też dobre ;-D
7 czerwca 2008, 15:28 / sobota
8 czerwca 2008, 00:06 / niedziela
"PRAWDZIWY Polak nigdy nie zagrałby w takiej reklamówce."

nie wiem, może ja jestem jakiś fałszywy polak, ale osobiście bardzo chętnie oddałbym mocz w trakcie niemieckiego hymnu, mając świadomość że obejrzy to około 80mln ludzi, jak nie więcej...

"w telewizji skmentowali to jako obraza polaków"

buhahahahahah

bardziej mnie obraża fakt istnienia pewnego czarnucha (?) określanego jako 'reprezentant' mojego kraju
11 czerwca 2008, 14:55 / środa

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230