Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

PZPN? DNO !

strona 1/12

27 maja 2008, 18:34 / wtorek
Na posiedzeniu Wydziału Gier PZPN podjęto dziś decyzję, że drugoligowym klubem, który w barażach zmierzy się z Jagiellonią Białystok będzie Piast Gliwice.
Decyzja ta wynika z faktu, że do PZPN nie dostarczono jeszcze dokumentów dotyczący fuzji Śląska z Dyskobolią. Niedawno Komisja ds. Nagłych PZPN wyraziła zgodę na połączenie tych dwóch klubów.

Dwumecz pierwotnie miał się odbyć się w dniach 28. i 31. bieżącego miesiąca, lecz wobec zaistniałej sytuacji przełożony został na termin późniejszy. Prawdopodobnie będzie to rywalizacja o przysłowiową "pietruszkę". Gdy uprawomocni się decyzja o degradacji niedawnego mistrza Polski, zespół który przegrał rywalizację barażową i tak przyszły sezon rozpocznie w Ekstraklasie.

Arka sobie zasluzyla ale .. Piast Klub ktory swietuje awans od 3 Dni !!! Nagle dowiaduje sie ze musi rozegrac Baraz z Jagiellonia w ktorym napewno nie bedzie faworytem.....Przykro mi to pisac ale Polska pilka coraz bardziej mnie zaskakuje ( niegatywnie)
27 maja 2008, 18:38 / wtorek
a dla mnie to świetna wiadomość : )
1. Śląsk zagra na swojej licencji
2. Arka zostaje w 2 lidze.
3. Baraż Jaga - Piast
27 maja 2008, 18:59 / wtorek
wiem tez sie ciesze z tego co wymieniles ...ale zobacz obiektywnie jaka jest Polska Pilka... !
27 maja 2008, 19:14 / wtorek
Zgadzam się z Hammondem, sobotnia decyzja Komisji ds. Nagłych PZPN to największy skandal conajmniej od czasów odebrania Legii mistrzostwa w 1993 (które pewnie należało jej odebrać, ale na kupienie meczu NIE BYŁO DOWODÓW !!!), albo zdegradowania Szczakowianki (która do dziś się procesuje i wygrywa!).

Z jednym wszkaże ważnym zastrzżeniem: PZPN słusznie podjął decyzję o tym, że w barażu powinien zagrać Piast. W ten sposób potwierdzono, ze do fuzji Śląska i Groclinu jeszcze nie doszło a więc nie wiadomo czy dojdzie.

A teraz ciekawostka - statu PZPN:
Art. 34 – Kompetencje Zarządu
§ 2. W okresie pomiędzy posiedzeniami Zarządu organem powołanym do załatwiania spraw i podejmowania decyzji w sprawach nie cierpiących zwłoki z zakresu działalności Związku jest Komisja ds. Nagłych składająca się z PREZESA oraz WICEPREZESÓW.
§ 3. Wszystkie uchwały i decyzje Komisji d.s. Nagłych muszą być zatwierdzone na najbliższym posiedzeniu Zarządu PZPN.

Nie ma co, stado wielkich głów wymyśliło, w skrajnym przypadku Listek nie poda się 14 września do dymisji, bo na 16 września ustalą posiedzenie Komisji ds. Nagłych w sprawie ostatecznego składu Ekstraklasy. Przecież można to jeszcze poprzeciągać, nie?
27 maja 2008, 19:45 / wtorek
Arka i tak awansuje tyle że nie będzie musiała grać w barażach:/ Mają więcej farta niż rozumu...
27 maja 2008, 19:59 / wtorek
thorin77, zobacz co się dzieje z fuzją Śląska! jest zagrożona, wyszedł na jaw dokument z którego wynika, że to Groclin ma przejąć Śląsk (wkleiłem tu: odnośnik Radni Wrocławia którzy muszą wyrazić zgodę na fuzję wyrażają wątpliwości (ten sam wątek, który wkleiłem, tylko wcześniej), jakoś się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś kto nie spełnia wymogów, nie dostał licencji, wygląda na to, że na końcu się okaże, że jedyną szansą Arki jest degradacja Zagłębia i KOGOŚ JESZCZE
27 maja 2008, 20:03 / wtorek
A co nas obchodzi PIAST? My wierzymy tylko w BKS !!!
27 maja 2008, 20:03 / wtorek
Jak zaglebie ma degradacje to mecz na neutralnym gra szpara ze zniczem HUEHEUHEUEHEEUHE

Jebac te gowno warte ryby z dyni :)
27 maja 2008, 20:07 / wtorek
"Jak zaglebie ma degradacje to mecz na neutralnym gra szpara ze zniczem".

Nie gra, nie ma takiej opcji w regulaminie.
27 maja 2008, 20:09 / wtorek
olo za kim ty kurwa jestes ?co sie przejmujesz sledziami poczułęs miete do nich czy huj wie co?
27 maja 2008, 20:11 / wtorek
Tu jest Polska, tu regulamin pzpn gowno daje ale sie przydaje, listek pewnie w glowie ma nowe pkt w regulaminie :D:D:!!@!@!@

To jak craxa, jaga,Zaglbeie,kolporter

a na ich miejsce

piast,znicz,arka,polonia :O?
27 maja 2008, 20:13 / wtorek
Pytanie z innej beczki, czy jest szansa zeby te pedaly z POLSKIEGO ZWIAZKU PEDERESTOW NIEDOJEBANYCH usunac? Prezydent moze jakos im powiedziec wypierdalac pedaly ?????!

olo albo jestes Betonem albo sledziem innej opcji niema...

BO ME SERCE BIALO ZIELONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
27 maja 2008, 20:15 / wtorek
Degenerat - jestem za tym, żeby wszystko było zgodnie z przepisami :)
27 maja 2008, 20:18 / wtorek
olo czyli nie jestes ani sledziem ani BETONEM, jestes... jestes... przydupasem pederesty listka, obym sie mylil ale ludzie na was reaguja podobnie mowiac oloooooo(l)

W polsce juz niema regulaminu tu jest jebane szambo, czas rozpierdolic ten szajs i sprawic aby o polskiej polityce decydowaly zwiazki klubow z 1,2 EWENTUALNIE 3 LIGI!
27 maja 2008, 20:24 / wtorek
raczej nie :D
27 maja 2008, 20:28 / wtorek
Hammond, pamietam cie z Jurasic Parka, licze ze dasz rade zapodac jakiegos T-rexa na miodowa ;)

Lece zalukac Polska-Albania, licze na 5:0! Pozdro bracia _/
Wyjebac Matusiaka, ten pleb byl sezonowcem ;)
27 maja 2008, 20:28 / wtorek
Czas walki,
mój wpis o zgodzie z przepisami to odniesienie do wpisu Degenerata, który na jego podstawie uznał, że kibicuję komuś innemu.

co do "przydupasem pederesty listka" - no comments, zobacz co piszę wyżej w tym temacie i sam oceń

Ani śledziem, ani betonem, jestem kibicem Lechii, któremu teraz po awansie marzy się wielka piłka, święta piłkarskie, wielkie mecze o wysokie miejsca w lidze, o awans do pucharów, mecze w pucharach, oglądanie reprezentantów kraju w Lechii itp., itd. Derby mi nie przeszkadzają, też są wielkim piłkarskim świętem - na całym świecie.
27 maja 2008, 20:32 / wtorek
oLO CZYLI JESTES JEDNAK NORMALNYM ZIOMEM _/

Jednak dopiero gdy bedziemy miec stadion na 45 tys, kibice nie beda szczac pod plotami a zury nie beda robic siary...

offtopic
Pamietam jak na Stalowce podbil do mnie jakis ziomek i z tekstem czy nie widzialem jego dziecka, dodam tylko tyle ze jebal jak cala kompania piwowarska ;d!
27 maja 2008, 20:34 / wtorek
olo.gda
a czy kupowanie meczy na szeroka skale jest zgodne z przepisami?
ktos jeszcze niedawno pisal(nie pamietam kto) ze gdyby Arka nie miala ujemnych punktow to by luzem weszla do ekstraklasy...rece opadaja...za cos te ujemne punkty dostala
zreszta jak by nie patrzec i tak na tym niezle wyszla,zrobila taki przekret jakich malo..ze slabej lub sredniej druzyny kosztem innych zespolow ,dzieki pieniadzom od sponsorow z "ekstraklasy" zrobila calkiem niezla druzyne

to tak jak by ktos przyszedl do Ciebie,ukradl Ci milion zlotych ktore uczciwie zbierales przez caly sezon na rozkrecenie firmy,po czym sam ja rozkreca ,Ty musisz zbierac od nowa a on dostaje 20 tysiecy kary do zaplacenia za kradziez Twoich pieniedzy a w dodatku konkuruje z Twoja firma ktora przez to ma mniejszy budzet...czy to jest zgodne z przepisami?
27 maja 2008, 20:39 / wtorek
Na calym swiecie,powiadasz olo.........
Tylko,ze na calym swiecie,nie ma drugiego tak zjebanego ''klubu'',jakim sa sledzie !!!
27 maja 2008, 20:51 / wtorek
Panowie, niebezpiecznie schodzimy z tematu topiku :) Nie chcę tak naprawdę się z Wami kłócić, bo rozumiem Wasze podejście i raczej się nie przekonamy do jednego zdania, ale....

Czarny68 - na całym świecie są derby klubów które się nienawidzą i tak - są to wielkie piłkarskie święta.\

Gosc - oczywiście, że nie jest zgodne z przepisami, w innym wątku (dotyczącym 4 miejsca i baraży) dokłądnie opisałem co myślę o degradacji i karze dla arki. To ja też napisałem, że gdyby nie pięć ujemnych punktów to awansowałaby do ekstraklasy - ale to jest suchy fakt! Tak jest, gdyby nie ujemne punkty, Arka zajęłaby za Lechią drugie miejsce w lidze i byłaby w ekstraklasie! A więc jeśli kuchennymi drzwiami nie awansuje, to te 5 punktów okazało się de facto karą braku awansu do ekstraklasy w tym sezonie, prawda? A więc karą za korupcję jest: degradacja, wywalenie z PP oraz "odebranie awansu" do ekstraklasy. Nie zgadzasz się ze mną? Takie są fakty! i może to napisać zarówno beton, jak i śledź, bo te fakty nie zawierają elementów emocjonalnego związania z którymkolwiek z klubów:) A to, że wszyscy powiedzą, że Arka i tak nigdy nie odpokutuje tej korupcji, to inna sprawa :)

PS. Mam tylko nadzieję, że w Lechii nidgy nie trafimy na jakiegoś najemnego działacza, który kupi kilka meczów i Lechia - klub i kibice - na tym ucierpią. Tego gościa dawno już nie bęzdie a nam bedą przez 3 następne pokolenia wypominać korupcję. Przejebane.
27 maja 2008, 21:01 / wtorek
olo - w drukArce działał sprawny mechanizm korupcyjny a nie jeden działacz. Prezes, sekretarka, ... , kibice, a nawet jeden były ale znany piłkarz woził kasę :))
27 maja 2008, 21:07 / wtorek
ja nie nawiązuję wprost do tego, co było w drukarce. Wystarczy, że jeden się trafi, bez wielkiego mechanizmu, fabryki, koncernu do ustawiania meczów...

z punktu widzenia kar i degradacji nie ma znaczenia ile pionków było w to zaangażowanych
27 maja 2008, 21:09 / wtorek
olo,z calym szacunkiem,ale pieprzysz glupoty :-)
Po pierwsze,to sledzie nie zasluguja na ekstraklase,nie dlatego,ze sa naszymi wrogami,na wlasnej krwi wychowanymi.
Po drugie,to nie 3 pokolenia temu,wykupili prawie wszystkie mecze,jak to ty insynuujesz.
Po trzecie,to zdaje sobie sprawe,ze na calym swiecie,derby sa swietem,ale czy aby w TRZYSTU ???!!!
To cos,co mieni sie klubem,powinno byc za te wszystkie przekrety odizolowane ze struktor pilki noznej,na conajmniej 5 lat !!!
27 maja 2008, 21:22 / wtorek
Czarny69, z całym szacunkiem - trochę nadinterpretujesz!:)
po pierwsze - nigdzie nie napisałem, że zasługują!
po drugie - 3 pokolenia były przenośnią, w każdym razie długo się takie rzeczy pamięta i będzie pamiętać.
po trzecie - a tu się z Tobą zgodzę, 300 osób na derbach to patologia, ale to nie znaczy, że ma nie być derbów! to z patologią trzeba walczyć a nie z derbami!
po czwarte - z reklamacją i żądaniem wyrzucenia arki ze struktur na pięć lat trzeba się zgłosić do pzpn, to oni nie zdecydowali się unicestwiać kluby za korupcję
27 maja 2008, 21:34 / wtorek
w swietle tego co napisał Zeto nie powinno się przyrównac bazpośrednich meczy Piasta i szparki?

Zeto- "Moim skromnym zdaniem, sezon jeszcze się nie zakończył. Otóż przepisy pzpn wyraźnie określają, że w przypadku kiedy 3 drużyny zdobędą tyle samo punktów decyduje tzw "mała tabela".

3. Piast 62 pkt
4. rysiu krauze rysiu 62 pkt
5. Znicz 62 pkt

Par 9 pkt 2.2
Przy wiecej niż dwóch zespołach:
a) liczba zdobytych punktów w spotkaniach miedzy tymi zespołami,
b) przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica miedzy zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c) przy dalszej równosci korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach
z całego cyklu rozgrywek,
d) przy dalszej równosci wieksza liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu.

Mini tabela wygląda tak:

1. Piast 6 pkt 5:5
2. rysiu krauze rysiu 5 pkt 7:7 całe rozgrywki 61:30 (+31)
3. Znicz 5 pkt 6:6 całe rozgrywki 54:28 (+26)

Tak więc Piast bez dyskusyjnie jest na pierwszym miejscu w mini tabeli, i zajmuje 3 miejsce. Ale o miejscu 2i 3 znów decydują przepisy regulaminu rozgrywek.

Par 10 pkt 2

W przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów sa zespoły zajmujace drugie i trzecie lub trzecie i czwarte miejsce oraz gdy kolejność zespołów decyduje o spadku badz uczestnictwie w meczach barażowych, stosuje sie wyłacznie zasady określone w § 9 2.1 pkt. a,b,c, a jeżeli one nie rozstrzygna o kolejnosci, zarzadza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez PZPN, boisku.

Par 9 pkt 2.1

a) liczba zdobytych punktów w spotkaniach miedzy tymi drużynami,
b) przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica miedzy zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c) przy dalej równosci, według obowiazujacej reguły UEFA, że bramki strzelone na
wyjezdzie liczone sa „podwójnie”, korzystniejsza różnica miedzy zdobytymi i
utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn.

Oba mecze, pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisem 2:2. Tak więc, skoro 4 miejsce może dać baraż o grę w Ekstraklasie, a rysiu krauze rysiu i Znicz, mają idealny remis, to o 4 miejsce moim zdaniem powinien być rozegrany baraż.

Ciekawe co wymyślą kurwy z miodowej??"
27 maja 2008, 21:37 / wtorek
Dajcie sobie na luz troche,ważne że Lechia i Śląsk awansowali do 1ligi i drzymała odpuszcza troche.. :)
27 maja 2008, 21:38 / wtorek
Do "Czas Walki " Nie nie Nie... Ja jestem Hammond z TVN TURBO ! ten z TOP GEAR !

A wracajac do Tematu to PZPN to Dno i to on jest w 80 procentach winny tego ze w Polskiej bylce byla Korupcja...Wiem ze Nie lubicie kibicow arki ja ich tez nienawidze ale postawmy sie w ich sytulacji troche... jakbysmy Chodzili na Lechie i jakis Krauze by przyszedl i by kupowal mecze nawet bysmy o tym nie wiedzieli ... Kibice sa zjebani ale wiadmo z jakiego powodu..... Wiec uwazam ze nie ogolnie w calej Polsce powino sie karac Ludzi nie Kluby !Bo dlaczego Kibice maja Cierpiec ?
a tak po naszemu arka gdynia kur...
Lechia Gdansk Pozdro !
27 maja 2008, 21:42 / wtorek
Sory za pare bledow ale sie spieszylem
27 maja 2008, 21:43 / wtorek
olo.gda
skoro chcesz suche fakty to prosze bardzo :)
fakty sa takie ze Arka opoznila rozwoj kilku klubow za co powinny wniesc sprawe o odszkodowanie z ktorego Arka raczej by sie nie wyplacila to raz
dwa ze gdyby nie przekrety nie mieliby druzyny ktora "czuje sie poszkodowana" ze zabrano im 5 punktow
trzy ze w pucharze Polski nie awansowali by pewnie tak daleko a wiec nie czuli by sie poszkodowani ze ich z tych rozgrywek "wyrzucono" bo po prostu juz by nie grali...i to sa fakty :)
27 maja 2008, 21:48 / wtorek
mnie się wydaje że zaraz olo będzie udowadniał że nie jest wielbłądem :)
27 maja 2008, 21:48 / wtorek
zzz - nie, bo w "małej tabelce" Piast ma 6 punktów, a Arka 5, nie ma podstaw do barażu Arka - Piast

Hammond - dokładnie to miałem na myśli pisząc, że mam nadzieję, że nas nigdy to nie dotknie... duża kasa, presja wyniku, sprzyjające środowisko (nic nie robiący i przymykający oko PZPN) i ludzie mają w dupie, że to jest sport. A potem wszystko spada na klub i kibiców.

gosc - zgoda, to też są fakty,
ale na dużo wyższym poziomie "gdybania" :)
27 maja 2008, 21:54 / wtorek
gedania, ja już to czwarty dzień udowadniam ! niedługo mi garb wyrośnie od tego siedzenia przed komputerem i nie będzie co udowodnić :)))
27 maja 2008, 22:42 / wtorek
Oj olo,albo nie przyjmujesz faktow do wiadomosci,albo lubisz sie przekamazac :-)

Gdzie ja napisalem,ze twierdzisz,ze zasluguja na awans ?
Twoja przenosnia byla troszeczke naciagana i naprowadzala do stwierdzenia :''WYBACZAMY''
Mowisz,ze to nie z derbami trzeba walczyc,a z patologia.
Jesli chodzi o derby,to jestesmy my i oni.To kto jest ta patologia?
To ja mam walczyc z samym soba?! Bo ich ''wykluczasz'' !
Jak mozesz cieszyc oko derbami,skoro to cos okradlo wiele klubow i nie zasluzenie gra w danej lidze ?!
Acha-''WYBACZAMY''!
Z jednym tylko twoim slowem sie zgadzam-TRZEBA WALCZYC Z PATOLOGIA.......zwana Arka Gdynia !
Na koniec,zadnego zadania,ani reklamacji nie zamierzam skladac,ale nie przechodze kolo tego problemu tak spokojnie,jak ty...........niestety :-)
27 maja 2008, 22:57 / wtorek
Jezuuuuu jakie to szczęscie , że awansowalismy z pierwszego miejsca,i ze nie będziemy mieli [raczej] problemów z licencją.Z miejsca mamy olbrzymia przewagę ,nad połową ligi ,ktura teraz martwi sie ,o licencje,degradacje,i czy wogule będzie w tej lidze grać!!!!!!!!! zamiast przygotowywać sie do sezonu.A my i Ślązk mamy tę przewage ,że nas to gówno obchodzi ,tylko przygotowywać sie dobrze do ligi!!!!!!
27 maja 2008, 23:02 / wtorek
Czarny68,
napisałem, że pieprzę głupoty bo po pierwsze - nie zasługują, stąd mój wniosek, że może wydaje Ci się, że twierdzę, że zasługują
przenośnia to przenośnia, ale i tak myślę, że będziemy im to za 3 pokolenia wypominali :), ok, naciągana

Ale nie powiedziałem "WYBACZYMY". Tak naprawdę co my mamy do wybaczania, ani oni nie chcą naszego wybaczenia, ani my nigdy go nie udzielimy. Pisałem w sąsiednim wątku, że Arka poniosła karę i w jej kontekście patrzę na to co jest i będzie a nie na to, co było. Bo wiele klubów jeszcze ukaranych nie zostało i pewnie nie wiadomo, czy zostaną. Sprawiedliwości w tym zakresie nie osiągniemy nigdy, ale nie musimy tez nic wybaczać. Nie zrezygnujesz chyba z pójścia na derby tylko dlatego, że nie wybaczyłeś? To coś okradło sporo klubów - zgoda, ale albo można to zaorać i unicestwić (kazać grać od B-klasy), albo karać symbolicznie degradacjami o jedną - dwie klasy, ale jednak nie unicestwiać klubów. i przyjąć do wiadomości, że w tym kraju nie ma klubów, które na przestrzeni lat nie były uwikłane w większą lub mniejszą korupcję. I naprawdę jest w tym wielka wina PZPNu - nigdy z korupcją nie walczył.

Patologią jest wpuszczenie 300 kibiców na derby, z tym trzeba walczyć... :)

Nie przechodzę koło tematu spokojnie, patrzę na niego z innej perspektywy.
27 maja 2008, 23:04 / wtorek
miało być "napisałEŚ, że pieprzę głupoty" :)
27 maja 2008, 23:14 / wtorek
...poddaje sie ...:-)
27 maja 2008, 23:17 / wtorek
Walcz Czarny Walcz ! :P
27 maja 2008, 23:18 / wtorek
Jebać śledzi i koniec tematu!
27 maja 2008, 23:24 / wtorek
Czarny68, w następnej rundzie to ja bym spasował :)
Pozdrawiam :)
27 maja 2008, 23:26 / wtorek
kontratak: i PZPN - zgodnie z tematem:)
27 maja 2008, 23:33 / wtorek
Temat pzpn-to temat rzeka !
Na to cos,to nie ma odpowiednika w jezyku Polskim :-)

P.S.Do nastepnego meczu olo :-)
Pozdrawiam
27 maja 2008, 23:37 / wtorek
a ja czytam jednego jegomościa wtym wątku i po prostu nie wierze.................

Dla podpowiedzi w pierwszym członie nicka ma dwie samogłoski i jedną spółgłoske.

Gdyby arce nie odjęli 5 punktów...... a gdyby nie kupuili meczu o utrzymanie w 2 lidze ze Sląskiem to co wtedy???
27 maja 2008, 23:54 / wtorek
Gdyby Arce nie odjęli 5 punktów to awansowałaby dziś do ekstraklasy i do ekstraklasy nie awansowałby bezpośrednio Śląsk (który w tym sezonie "skorzystał" również na ujemnych punktach Podbeskidzia).

Gdyby Arka nie kupiła utrzymania w II lidze w 2004 r. to Śląsk by awansował do II ligi.

Dla mnie to są fakty, widzisz w tym jakiś cień sprawiedliwości? Śląsk nie awansował wtedy, ale za to awansował dziś.

i jeszcze jedno: na korupcji Arki "skorzystała" w zeszłym sezonie Polonia Bytom i Zagłębie Sosnowiec awansując z miejsc nie dających normalnie możliwości awansu.
28 maja 2008, 00:40 / środa
Widzę , że nadal interesujecie sie zawzięcię Arką . Bardzo fajnie , bardzo.... :-).

Dla prawdziwego kibica nie ma znaczenia w której lidze gra jego drużyna . Nie ważni są piłkarze , działacze , trenerzy itd. Ważny jest klub na jakim sie wychowało !!!!!!

Ale co wy kurwa możecie o tym wiedzieć . Wy ludzie którzy sprzedali swój klub dla Olipmii Poznań po to żeby kibicować drużynie o 2 ligii wyżej. Buhahaha. Kibice sukcesu :-) . Popatrzcie sobie na to co zrobił Zawisza Bydgoszcz w takiej sytuacji .

Sądząc po wpisach to wspisują sie tu same pikniki - no mi może jakiś ultras sie trafi - którzy chcą tu pochuliganić i powyzywać Arke . Wyzywajcie sobie dalej net-hoolsy . Mnie tylko śmieszycie i nic więcej :-). To tylko wirtualny świat . Ale dla wielu net-hoolsów z tego forum kibicowanie kończy i zaczyna sie na tym forum :-).

Forum kibice.net to przy was pikuś . Takiej napinki jaka jest tu nie ma nigdzie :-).
I to jest piekne !!!!! Hahaha .
28 maja 2008, 01:01 / środa
kornik28
CHWM, hoolsi czy pikniki dziadki czy dzieciaki na T29 wszyscy sa za tym by sledzie grali jan najnizej a ich klubiik i jego ludzie w koszulkach rysia k znaczyl jak najmniej. Nad czym to sie zaastanawiac? Wystarczy sie przejsc po stadionie

dajcie juz spokoj olo, on wcale niechce derbow, w innym watku rozebralismy na czynniki pierwsze temat barazy dla sledzi i z mega satysfakcja przyjelismy ze ostatecznie nie zagraja w barazach tak jak przewidywalismy

a na koniec moj typ: Śląsk zlozy swoj wniosek o licencje, barazy nie bedzie, Piast wejdzie, pzpn uzna ze tylko 4 kupione mecze lubina to straszna korupcja ale nie ciągła a sprawy Korony i Jagiellonii nie zdaza rozpatrzyc przed sezonem. I sledzie kolejny rok w 2 lidze, rychu k sie obrazi i skupi na kulejacych biznesach, zaczna sie kwasy i... dalej to juz mozna sie domyslec
28 maja 2008, 08:13 / środa
Kornik 28 - buhahahaha! :)
28 maja 2008, 08:33 / środa
kornik w tym momencie spuszczam ci sie na ryj sledziowa oliwa :/!

Z olimpia decydowali dzialacze a nie MY kibice, natomiast z tego co wiem u was z korupcja to bylo tak ze pilkarze bronili skorumpowanego dzialacza a na waszym forum az roilo sie od gestow poparcia dla niego, jak to bylo? Rysiu jestesmy z toba ;d ?
28 maja 2008, 09:02 / środa
Życie Warszawy/Gazeta Wyborcza | 2008.05.28 07:38
Fuzja Śląska z Groclinem jest już przesądzona, ale wrocławianie chcą miejsca w pierwej lidze, które wywalczył na zapleczu ekstraklasy w mijającym sezonie. Po co? Żeby je odsprzedać. "Życie Warszawy" twierdzi, że prowadzi w tej sprawie rozmowy z Polonią Warszawa.

We wtorek do PZPN wpłynęło pismo ze Śląska. Wrocławski klub zapowiada, że do 31 maja złoży komplet dokumentów licencyjnych na grę w ekstraklasie.

REKLAMA Czytaj dalej

PZPN wywrócenie tabeli tłumaczy faktem, że włodarze klubu z Wrocławia złożyli do piłkarskiej centrali pismo, w którym zapowiadają, że wystąpią o licencję na grę w ekstraklasie. - Jeżeli Śląsk zgłasza się do gry w ekstraklasie, to nasza decyzja może być tylko jedna: zajął drugie miejsce w II lidze i awansował do I ligi - mówi Krzysztof Smulski, członek wydziału gier "Gazecie Wyborczej".

Komisja ds. Nagłych przy PZPN, która w sobotę wieczorem ogłosiła, że Piast bezpośrednio awansuje z trzeciego miejsca, a Arka zagra w barażu z Jagiellonią. Tymczasem Wydział Gier zadecydował, że formalnie oba kluby wciąż się nie połączyły, dlatego obowiązują pierwotne zasady awansu.

Po co Śląskowi miejsce w ekstraklasie, skoro w przyszłym sezonie ma grać na licencji Dyskobolii? Na sprzedaż - twierdzi "Życie Warszawy". "Potwierdzają się nasze informacje o tym, że wrocławianie chcą dostać miejsce w lidze tylko po to, by natychmiast odsprzedać je innej drużynie. Komu? Z naszych informacji wynika, że przedstawiciele warszawskiej Polonii rozmawiali już z działaczami Śląska na ten temat w ostatnich dniach. - czytamy w "Życiu Warszawy"

odnośnik

Takie rzeczy to tylko w polsce, SZOMBIERKI BYTOM DO BOJU O EKSTRAKLASE!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011