Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

PZPN? DNO !

strona 10/12

25 września 2012, 06:41 / wtorek
Kręcina ma Lechii zapewnić utrzymanie,to taki parasol ochronny na Bobem,jakby się nie udało przywrócić tożsamości
25 września 2012, 08:19 / wtorek
Jeżeli to prawda że Lechia poparła Kręcinę to w klubie mocno powiało komunizmem.
A utrzymania im Zdzisiu nie załatwi,bo z taką grą spadną z hukiem.No chyba że ligę powiększą.
25 września 2012, 08:21 / wtorek
Tak Mistrza Polski od razu.
Wszelakie media strasznie faworyzuja Koseckiego osobiscie wolalbym zeby wygral Boniek, ale jego raczej nie wybiora, bo moglby za bardzo tym betonem zamieszac.
25 września 2012, 10:50 / wtorek
W/g mnie kibice zespołów ekstraklasy i I-ligi powinni mieć też jakis głos w sprawie kandydatów na prezesa np po 1-głosie.W końcu piłka jest dla nas a nie dla działaczy.Oni bez nas by nie mieli racji bytu.
25 września 2012, 14:01 / wtorek
Dzisiejsza Wybiórcza:

"Prezes Lato ma problemy ze zdobyciem piętnastu rekomendacji, ale ludzie ze środowiska piłkarskiego są przekonani, że prezes zgromadzi na czas potrzebne poparcie. Laty na pewno nie opuścił jego wierny druh Rudolf Bugdoł z Górnego Śląska, który wiernie trwa przy szefie - zapewnia jeden ze świetnie zorientowanych działaczy, proszący o anonimowość. - Dzięki Bugdołowi Lato uzyska poparcie Ruchu Chorzów, Polonii Bytom, czy Katowic. Poza tym prezes PZPN ma wsparcie Polonii Warszawa, bo obecny właściciel drużyny pan Król, do niedawna był właścicielem GKS-u Katowice i co ciekawe Lechii Gdańsk. "

...czyli poparliśmy Zdzisia Kręcinę i Grzesia Latę. To są jakieś, kurwa, żarty...
25 września 2012, 15:42 / wtorek
to teraz osoby , które dały poparcie Kręcinie i Lato powinno się dyscyplinarnie wypier....
25 września 2012, 15:56 / wtorek
To jest wstyd i skandal. Niech się tłumaczą przed kibicami. Nie ma, że "to sprawa wewnętrzna klubu". Mają wyjaśnić, dlaczego popierają ludzi, którzy niszczą polską piłkę i są zamieszani w sprawy korupcyjne.
25 września 2012, 16:10 / wtorek
"(...)Polonii Warszawa, bo obecny właściciel drużyny pan Król, do niedawna był właścicielem (...) Lechii Gdańsk. "

nie wiem, może przekimałem jakiś okres w historii klubu, ale czy tylko ja mam wrażenie jakby mnie coś ominęło? W jaki sposób ten jegomość był właścicielem Lechii skoro żadnych sensacyjnych newsów odnośnie odejścia Kuchara nie było od momentu pojawienia się plotki o tym rosjaninie?

Odnośnie poparcia Kręciny to już jest komedia... samo wyrażenie poparcia dla takiej osoby, która została odsunięta od PZPN za przekręty to solidne szarganie dobrego imienia klubu.
25 września 2012, 16:15 / wtorek
Nie będą się przed nami tłumaczyć bo mają na nas wyjebane.
Masz kupić karnet, bilet, giętką, poklaskać i won do domu.
Zarząd wali w huja, Treneiro z kopaczami walą w huja a my jak te głodne psy czekamy, czekamy i czekamy....
Na jeśień jeszcze nie gramy o utrzymanie, nie ma noża na gardle więc jest czas na jakieś kibicowskie decyzje.
Na wiosne jak będziemy w czarnej dupie to będzie trzeba ratować Ekstraklasę chociaż dopingiem.
25 września 2012, 16:20 / wtorek
proponuje protest na najbliższy mecz w formie przeniesienia młynu na zewnątrz stadionu.
25 września 2012, 16:39 / wtorek
na początek wystarczy 5 minut ciszy w drugiej połowie tak dla przemyślenia swojej postawy przez "działaczy" i "piłkarzy"
25 września 2012, 16:49 / wtorek
Simek zapewne chodzilo o to ze dostal poparcie Krola i Lechii Gdansk bo nasi maja 2 glosy czyli wybrali najgorszy mozliwy duet
25 września 2012, 17:13 / wtorek
Lato się skończył(o) ;)

weszlo
Grzegorz Lato siedzi teraz w swoim gabinecie w siedzibie PZPN. Wściekły. Już wiadomo na sto procent, że nie wystartuje w wyborach na prezesa PZPN, ponieważ nie zdołał zgromadzić wystarczającej liczby poparć. To pierwsza i OSTATNIA jego kadencja. Termin złożenia dokumentów (piętnastu poparć) mija o północy, do ostatnich chwil trwały rozpaczliwe próby pozyskania sojuszników. Na nic. Licznik stanął bodajże na dziewięciu, nie ma żadnych szans na kolejne sześć. Odwrócili się od niego niemal wszyscy dotychczasowi sojusznicy. W wyborach wystartują (kolejność alfabetyczna): Antkowiak, Boniek, Kosecki, Kręcina i Potok.
Jeszcze kilka tygodni temu Lato śmiechem zbywał pytania, czy uzyska piętnaście poparć. Wydawało mu się to formalnością. W najgorszych snach nie spodziewał się, że polec może już na tym etapie. Zdawało się, że poparcia udzielą mu ci, którzy chcą postawić na kilka koni i przypodobać się każdej władzy – a takich niby nie brakuje. Przypomnijmy, że „na rynku” było do dyspozycji aż 150 poparć, ponieważ 50 podmiotów (kluby ekstraklasy, pierwszej ligi i związki wojewódzkie) mogły rozdać po trzy. Dać na wszelki wypadek coś Lacie – żaden problem.
A tu się okazuje, że problem i to duży. Lato poległ. Od rana gorączkowo wydzwaniał do osób, które poparcie go zapowiedziały, a które ostatecznie niczego nie nadesłały. Niestety, „abonent czasowo niedostępny”. Dzisiaj aktualny wciąż prezes PZPN dodzwonić mógł się co najwyżej do zegarynki. Wypięły się na niego i kluby (w większości), i baronowie. Ci drudzy początkowo myśleli o wystawieniu jednego kandydata, organizowali nawet przesłuchania, ale ostatecznie żądza rządzenia i własna próżność zwyciężyły – do wyborów staną zarówno Antkowiak, jak i Potok. Obaj, powiedzmy to sobie szczerze, na nową twarz związku nadają się tak, jak Renata Beger na nową Angelę Merkel.
No, nie ma co się rozpisywać. Lato, Lato i po Lacie. Pani Agnieszko, pani pomoże szefowi wynosić pudła. Proszę też nie zapomnieć o swoich.
25 września 2012, 17:24 / wtorek
@Bentley, tam jest raczej wyraźnie napisane, że był do niedawna właścicielem Lechii Gdańsk, stąd też moje pytanie.
25 września 2012, 18:19 / wtorek
Zdecydowanie chodzi o poparcie Lechii, a nie o to ze Krol byl jej wlascicielem. Wycinajac to wytlumaczenie dlaczego ma poparcie Krola zdanie to wyglada tak:

@Poza tym prezes PZPN ma wsparcie Polonii Warszawa i co ciekawe Lechii Gdańsk. "
25 września 2012, 19:42 / wtorek
Simek zapewne dobrze o tym wie ale jest złośliwcem ;)) i dobrze, "dziennikarz" tejże gazety nie umie pisać.
25 września 2012, 19:54 / wtorek
Tak czy siak jeżeli poparcie dla krętacza kręciny okaże się prawdą będzie to wstyd na całą Polskę. W internecie można już poczytać że się z nas śmieją. Mam nadzieję że okaże się to jednak nieprawdą, inaczej ja i pewnie wiele innych osób poczuje się jak by ktoś im napluł w twarz.

Nie rozumiem qwa dlaczego mieli by go poprzeć ?!

Dla mnie dobrego kandydata zasadniczo nie ma. To i tak będzie cały czas to samo gówniane pzpn.
Nie wiemy czy np. Boniek nie stanie się kolejnym grzegorzem l. tym bardziej ze względu na jego kontakty z don corleone platinim a to może oznaczać całkowite podporządkowanie się naszej piłki i brak rewulcji.
Zastanawia mnie kandydatura popieranego przez platformersow Koseckiego. Może gdy będą mieli "swojego" kandydata w tym bagnie będzie można więcej zdziałać. Bo jak dotąd żaden rząd pzpnu nie ruszył.
O pozostałych kandydatach (Potok? Antkowiak?) się nie wypowiadam bo oni zmian raczej nie wniosą.

I jeszcze raz za Kręcinę macie Zarząd przeje.....
25 września 2012, 20:41 / wtorek
A może poPAPRAŃCY chcą przejąć kontrolę nad wszystkim w tym kraju ?
Wg mnie żaden z kandydatów nie spełnia oczekiwań kibiców takich jak my. Boniek był już wiceprezesem i chuja wielkiego zrobił, Kręcina wiadomo, Antkowiak i Potok wcześniej włazili w dupę Lacie - czyli wszyscy siebie warci. Rączka rączkę myje i puki w tym bagnie nie jebnie bomba to dalej będzie się mieszało to samo gówno.
25 września 2012, 21:54 / wtorek
Skąd wiesz, że Boniek jako v-ce prezes nic nie zrobił ?
25 września 2012, 21:57 / wtorek
Mimo, że lubię i szanuje Bońka to wydaje mi się, że on z jego koneksjami i zamiłowaniem do Kręciny byłby po prostu kolejnym etapem BETONU. Widziałbym na tym stanowisku Koseckiego to by było coś nowego, jednak nie wierze, że leśne dziadki wpuszczą obcego w swoje szeregi.
25 września 2012, 23:07 / wtorek
A mi się wydaje ( chciałbym wierzyć ) że to pokerowa zagrywka.
25 września 2012, 23:20 / wtorek
czy ja dobrze słyszałem , że Lechia poparła kręcinkę na prezesa pzpn...?
25 września 2012, 23:27 / wtorek
Co to niby znacz wsparcie Lechii? Lechia to my.
Nazwiska niech podadzą lepiej a nie ogólnie nazwę klubu!
25 września 2012, 23:29 / wtorek
Jeżeli wygra Kosecki to PO przejmie wszystko od NIK-u aż po PZPN. Prezes to przedewszystkim ma być osoba reprezentatywna, obyta itd. Boniek jako jedyny nie musi gonić za pieniądzem bo go ma, nie ma co też ukrywać ale zna więcej wpływowych osób w światowym futbolu niż Kosecki. Nie ma się co łudzić też, że Kosecki wprowadzi spokój w tym syfie bo prezesura nie jest aż tak bardzo decyzyjna, conajwyżej mniej nakradnie.

Mnie osobiście po prostu denerwuje fakt, że do PZPNu startuje poseł partyjny. Skurwysyny jak rządzą to przejmują wszystko jak leci.
27 września 2012, 13:00 / czwartek
wg Przeglądu Sportowego zarząd Lechii udzielił poparcia:
Kosecki, Kręcina, Lato

:/
27 września 2012, 16:41 / czwartek
czyżby już się wyjaśniło dlaczego te głosy tak padły ?

Polska - Urugwaj w Gdańsku
27 września 2012, 18:53 / czwartek
Lechia nie jest już operatorem stadionu.
Trzeba oficjalne zapytć prezesa kogo poparli a nie opierać się na insynuacjach ps.

Jak poparł kręcinę to won za Sopot.
27 września 2012, 19:13 / czwartek
K*rwa co za wstyd . Lechia poparła najgorszych możliwych kandydatów . Niedługo Lechia nie będzie już chyba znana z antykomunistycznego nastawienia ...
27 września 2012, 19:51 / czwartek
Monar, dobrze się czujesz? Lechia nie będzie znana z antykomunistycznego nastawienia bo co? Bo działacze poparli Kręcinę czy Lato? A to dzięki prezesom, dyrektorom i reszcie działaczy jesteśmy znani z takich, a nie innych poglądów? Czy może jednak dzięki kibicom? Teraz poparli ich, kiedyś pewnie popierali Listkiewicza, Dziurowicza czy inne szumowiny.
27 września 2012, 19:55 / czwartek
Monar kogo Ty byś poparł?
27 września 2012, 20:09 / czwartek
Jedna gazeta napisała inne powielają a ludzie wierzą w to co jest napisane. Jak do tej pory portal weszlo.com który lubi dociekać prawdy nie potwierdził, że Lechia tak głosowała, co w przypadku Warty Poznań nastąpiło. Skoro oni mają problem z dotarciem do informacji to skąd jakaś Rzeczpospolita a tym bardziej Przegląd mają widzieć jak zagłosowali?
28 września 2012, 14:50 / piątek
No i dociekli: odnośnik

Nasza piłka nigdy nie będzie wyglądała normalnie, jeśli w klubach takich jak Lechia, które na PZPN powinny srać rzadkim kałem przy każdej okazji popiera się takich zawodników jak Kręcina.
28 września 2012, 15:03 / piątek
tego kur.a nie można tak po prostu zostawić, niech teraz barany z zarządu się tłumaczą !!!
28 września 2012, 15:39 / piątek
ale dlaczego, k.... dlaczego ?! Jak rozumiem te same osoby będą brać udział w głosowaniu czy już nie ? A może do tego czasu trzeba będzie zmienić zarząd Lechii.
Napis na krzesełkach Lechia Gdańsk nie da mi zapomnieć o tym wstydzie.
28 września 2012, 16:57 / piątek
6 klubów ekstrakalsy w tym Lechia.
Kurwa co za czaów dożyłem.
Chyba za dużo zmien w Lechii ostastnimi czasy.
28 września 2012, 17:10 / piątek
Zenada az nie moglem uwierzyć.

Jak nasz zarzad mogl oddac głos na tego pączka!!!! Wstyd.

Krecina skupia w sobie najgorsze cechy starego PZPN i tych lesnych dziadków jak mozna go poprzeć na prezesa.....

grrr....
28 września 2012, 19:24 / piątek
mam nadzieję że poparcie nie przełoży się na oddanie głosu na niego ale z drugiej strony ma sympatyczny ryjek lubi wypić tak jak ja i nie jest za bardzo pracowity też tak jak ja heheh kto w zarządzie Lechii wpadł na pomysł głosowania na tego gamonia ?
29 września 2012, 01:01 / sobota
Hańba!
29 września 2012, 13:33 / sobota
29 września 2012, 22:00 / sobota
Fifa 13: Limited Edition odnośnik
3 października 2012, 14:17 / środa
Czekamy teraz na odpowiedź władz klubu na pytanie dlaczego i kogo poparły...
Odpowiedź na początku tego tygodnia, a mnie już ciekawość zżera a dopiero środa ;p
3 października 2012, 14:33 / środa
a ja czekam na kod do fify jeśli już ten temat się pojawił.
5 października 2012, 23:41 / piątek
PZPN odmówił pomocy Pogoni Lwów

odnośnik
12 października 2012, 22:43 / piątek
Delegatem arki na zjazd PZPN jest Jaromir Netzel były prezes Pzu. Dalej chca drukowac.....
16 października 2012, 22:24 / wtorek
"Miś 2012"
mecz Polska-Anglia nie odbędzie z powodu opadów deszczu na stadionie który posiada możliwość zamknięcia dachu...
:D
16 października 2012, 22:53 / wtorek
A teraz marze o tym , by warszawskie psy oświadczyły , że nie są gotowe na imprezę masową i mecz bez udziału publicznosci. Skonczy się udawanie ,że to normalny kraj
17 października 2012, 04:31 / środa
ja pierdole. I w tym Kraju chcą budować elektrownię jądrową.
17 października 2012, 13:45 / środa
17 października 2012, 14:12 / środa
17 października 2012, 15:45 / środa
Czy dzisiejszy mecz jest legalny?

Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych:

„W przypadku zmiany terminu imprezy masowej mającej odbyć się jednorazowo lub według ustalonego terminarza, o którym mowa w art. 26 ust. 1 pkt 3, organizator na 7 dni przed terminem jej rozpoczęcia zawiadamia organ oraz podmioty, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt 2.”

Nie sądzę by organizator o zmianie daty informował tydzień temu. Zdaje się, że mecz powinien zostać rozegrany z udziałem maksymalnie 1000 widzów...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.491