Gdańsk: niedziela, 20 września 2020
FORUM
Podstrony:

PZPN? DNO !

strona 2/12

28 maja 2008, 10:02 / środa
Kornik_28 nie pierdol ze to tylko wirtualny świat, bo w realnym cały czas dostajecie wpierdol i się kitracie ze zbiórkami na wyjazd. Ekipa widmo ;-)
28 maja 2008, 12:27 / środa
Tak oczywiście działacze za was zdecydowali że chodziliście na Olimpię Poznań grającą w Gdańsku a nie na prawdziwą Lechię która w tym samym czasie grała równolegle w III lidze . Padłem ze śmiechu . Buhahaha . Może jeszcze was zmuszali do chodzenia na mecze i jeżdżenia na wyjazdy ? :-).

Czas walki - nie proponuj mi homosexualnych ekscesów bo jestem hetero.

Wasza nienawiść umacinia naszą wiarę - ARKA GDYNIA !!!
28 maja 2008, 12:33 / środa
Kornik ty sledziu, czyli jak juz mieliscie zarzuty korupcyjne to odcieliscie sie od tego, olaliscie szparke i chodziliscie na baltyk? :D!

hetero to ty mozesz miec w domu ze stara a po 18 gdy juz ojciec z roboty wraca... WTEDY myjesz mu plecki :)!
28 maja 2008, 12:48 / środa
Jakie odcięcie ? My cały czas jesteśmy przy jednej Arce . Nie sprzedaliśmy jej dla innego klubu jak wy. Człowieku ty chyba kurwa nie wiesz co się do Ciebie pisze . Masz ewidentene problemy z percepcją tekstu pisanego . Dokonaj ponownie egzegezy gramatycznej moich wypowiedzi i może za którymś (72?) razem zrozumiesz....

Niedość że pedał to jeszcze kazirodca...a tfuuuuuuu...ble...
28 maja 2008, 12:50 / środa
kornik ja rozumiem ze chcesz sie dowartosciowac w ten sposob ze popiszesz sobie na forum Lechistow, ale na prawde wez juz spierdalaj na swoje podworko.
28 maja 2008, 12:51 / środa
Czlowieku gdyby mnie kurwa ten sledz na ulicy nie wyprzedzil to dzis bym byl twoim ojcem a wtedy bym cie napierdalal z bambusa 10 x dziennie. A tak niestety zostales wychowany ze zwiazku sledzia i pani lekkich obyczajow wiec zoofilu zamknij morde i wypierdalaj na swoje forum o ile MASZ JAKIES :(!
28 maja 2008, 12:53 / środa
dla mnie sprawiedliwosci stalo sie zadosc.Przed sezopnem bylo wyraznie powiedziane wchodza dwie pierwsze druzyny bezposrednio a trzecia gra baraz. A szparka chciala by znowu psim swedem wejsc do ekstraklasy.Najpierw awansowali do niej kupujac wszystkie mecze,pozniej nie spadli z niej dzieki fuzji lecha z amica,a teraz chcieli wejsc dzieki fuzji slaska z groclinem.Ale znajac zycie drukarka wejdzie jakos fartem do OE.A pamietacie jak sie napinali przed sezonem ze wygraja ta lige bez zadnej porazki ?? hahahahaha Dobrze ze chociaz dostaja baty od nas pedaly z gdyni zawsze na trasie to koi moje zszargane nerwy :)
28 maja 2008, 13:04 / środa
Jak trzeba nisko upaść, jakim trzeba być totalnym, nic nie wartym, beznadziejnym dnem, zerem bez honoru i życiową porażką bez ambicji - żeby jako zafajdany śledź, "kibic" najbardziej skorumpowanego klubiku w Polsce wchodzić na forum obcego klubu i się tu napinać. Strasznie mi Cię żal, kornik.
28 maja 2008, 13:10 / środa
Najwieksza beka bedzie jak craxa dostanie zarzuty korupcyjne a wtedy w gdyni bedzie euforia wchodzimy do ekstraklasy YEYE! Co z tego ze sa ziomami craxa pyry sledzie. ;/

Moze z nami na Dlugiej poswietujecie ziomale yeyeyeye?
28 maja 2008, 14:12 / środa
Wirtualna Polska :
To dopiero czubek góry lodowej. Rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński oświadczył, że jeżeli do końca tygodnia nie nastąpi fuzja Śląska z Dyskobolią, to do europejskich pucharów zgłoszony zostanie klub z Grodziska, który w następnym sezonie przestanie istnieć. Nowy Śląsk tym samym nie będzie mógł zagrać w Pucharze UEFA, a miejsce to otrzyma Lech Poznań.

Kto zatem wystąpi Pucharze Intertoto? Pierwsze w kolejności jest Zagłębie Lubin. Miedziowi jednak są ukarani degradacją za korupcję i jeżeli Związkowy Trybunał Piłkarski podtrzyma tą decyzję to miejsce w Pucharze Intertoto przypadnie Koronie Kielce. Tyle, że w czwartek Wydział Dyscypliny PZPN może kielczan zdegradować z korupcję. Wówczas przepustkę do europejskich pucharów otrzyma Cracovia – nad którą uwaga, uwaga, też ciąży widmo degradacji. Następny w kolejce jest Górnik Zabrze.

Sytuacje dodatkowo może skomplikować Polonia Bytom. Do piątku klub ma otrzymać licencję na grę w ekstraklasie, co jednak, jeżeli tak się nie stanie? Wówczas śląski klub zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli i spadnie do drugiej ligi. Barażu uniknie w ten sposób Jagiellonia, a ukarany degradacją Widzew nie spadnie do trzeciej, ale do drugiej ligi, bo "sportowo" utrzyma się w Ekstraklasie. Jeżeli ktoś myśli, że sprawy już nie mogą się bardziej skomplikować jest w błędzie.

Na cień szansy w całym zamieszaniu liczy także Znicz Pruszków, a nawet szóste w drugiej lidze Podbeskidzie Bielsko Biała. Oba zespoły teoretycznie mają szansę na występy w ekstraklasie, o ile PZPN w czerwcu przyspieszy z degradowaniem i obejmie tą karą przynajmniej jeszcze dwa nowe kluby.

Na występy w ekstraklasie liczy też Polonia Warszawa. Jak? Otóż Śląsk, który po fuzji ma grać na licencji Dyskobolii, stara się także o licencję, która wywalczył na zapleczu ekstraklasy, zajmując drugie premiowane awansem miejsce na koniec sezonu. Tylko po to, aby je odsprzedać. Mówi się, że w tej sprawie prowadzono rozmowy z Polonią Warszawa.

myslalem, ze mnie juz nic nie zaskoczyc w pzpn ale to przerasta wszystko co bylem w stanie sobie wyobrazic ;] brawo PZPN
28 maja 2008, 14:21 / środa
przestanmy sie pierdolic i wyslijmy pismo do pzpn z zapytaniem o uefa, napewno nie zaprezentujemy sie gorzej od legi ;)!
28 maja 2008, 20:56 / środa
ale to prawdziwe dno!!! Pomyślcie: rozgrywki zakończone, a my znamy góra 12 z 16 zespołów które zagrają w ekstraklasie!!! W ekstraklasie, ale czy to będzie Orange Ekstraklasa? Plus? A może Biedronka? Żenada!! Jak na to spojrzeć to tylko jedno się ciśnie: jebać PZPN!!!
28 maja 2008, 20:57 / środa
ani Orange, ani Plus :)
30 maja 2008, 11:35 / piątek
No i co net-hoolsy ? Kibice Śląska już sie sprzedali Groclinowi tak jak wy kiedyś Olimpii Poznań :-) . No cóż taka już wasza natura . Haha .

Jeszcze tylko degradacja Zagłębia i Arka w ekstraklasie . Dopiero was krew zaleje i sraczka złapie . Hihi .
30 maja 2008, 11:42 / piątek
Śledź (Clupea harengus) - nieduża ryba morska z rodziny śledziowatych, zamieszkująca płytkie wody strefy umiarkowanej i chłodnej północnego Atlantyku i Oceanu Spokojnego. Naturą śledzi jest życie w toni wodnej w dużych grupach zwanych ławicami.

do tego jeszcze waszą naturą jest kupowanie meczy, frajerskie akcje, dostawanie wpierdolu i liczenie na innych aby awansować do ekstraklasy bo sami bez pomocy sędziów i PZPN-u nigdy nie dacie rady.

PS: pozdrów kolegów z amici poznan.
30 maja 2008, 11:51 / piątek
buheheheheh kornik!!:D jestes moim idolem!! błagam wypowiadaj sie w kazdym temacie!! chce twoj autograf!!

KORNIK !! KORNIK !! KORNIK!! bueheheheheheh
dawaj kurwa na priva ustawimy sie na piwka!!:D hahahahaha kurwa nie moge!!
30 maja 2008, 12:58 / piątek
nadmienić trzeba, że występuje także (Clupea harengus obitus lamentus) zwany także śledź w Oliwie, charakteryzuje się pewnymi niedoskonałościami natury technicznej.
30 maja 2008, 13:30 / piątek
znaczy się wadami fabrycznymi

skórwnik - napierdalasz!

sprzedali się
sprzedali się
sprzedali się
rysiowi krauze!
30 maja 2008, 13:48 / piątek
No to mamy pierwsze decyzje. W Pucharze UEFA gra Lech, w Intertoto gra Cracovia, co jednoznacznie sugeruję, że oprócz Zagłebia L. poleci jeszcze Korona K. Ponadto Polonia Bytom nie dostała licencji i spada na ostatnie miejsce, co sprawią, że na barażowe miejsce wpada nam żydzew, ale jako że jest karnie zdegradowany baraże są odwołane i bezpośrednio awansuje Piast. NIe cieszyć się przed wcześnie, bo w związku z kolejnymi degradacjami mogą awansować jeszcze następne kluby np. prokom. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieć Tur Turek w pierwszej lidze i bardzo dobrze, mogę grać w ektraklasie nawet z Orłem Trąbki Wlk. byle tylko były to czyste mecze. Każdy kto kupował - Won!

odnośnik
30 maja 2008, 14:29 / piątek
I to co napisał warita daje do myślenia....czy my żyjemy w Polsce czy w cyrku?
W innych krajach nie ma żadnych posranych problemów a są w Polsce
Do Kornik-ja tam się nie posram z rozpaczy.Kupowaliście mecze zostaliście karnie zdegradowani i odjeli wam punkty.Dzięki temu rok temu do OE weszła Polonia Bytom i Zagłębie Sosnowiec.W tym roku awansujecie przez kolejne degradacje które nie są z waszej winy a z panującego burdelu w PZPN.Odpokutowaliście i pewnie wrócicie tam gdzie byliście rok czy 2 lata temu.Bynajmniej będzie jak najmniej wioch w tej całej ekstraklasie i co mecz będzie ciekawie
30 maja 2008, 14:54 / piątek
Czytam i oczom nie wierze !!! Przedstawiciel prawdopodobnie najbardziej złodziejskiego klubu na tej planecie, gdzie słowa honor, uczciwość, moralność czy tradycja są obce , próbuje tu uskuteczniać jakieś głodne kawałki !!!
"...Jeszcze tylko degradacja Zagłębia i Arka w ekstraklasie..." - to jest własnie cały obraz dna jaki sobą "prokomiaki" reprezentujecie !!! Frajerskie liczenie na cudza krzywdę !!! Zenua...
Co do naszej fuzji z Olimpią, to nikt się jej nie wypiera !!! Nikt nigdzie nie pisze, że zostaliśmy zrobieni w huja, nikt nie zali się że nas okłamano a PZPN nieprawnie spuscił z ligi, nie próbujemy sie "wybielać" i "odwracać kota ogonem" tylko uczciwie przyznajemy się do błędu, który w konsekwencji doprowadził, ze z piłkarskiej mapy Polski znikneliśmy na lata !!!
Co do Śląska tępy rybi łbie, to postapił tak honorowo, że wy i wasi "obrońcy" z Amici Poznań nigdy tego nie pojmą !!!

P.S Nakręćcie Rysia to może wam Ligę Mistrzów na Allegro kupi !!!
30 maja 2008, 16:03 / piątek
Heh właśnie doczytałem, że dzięki temu, że pzpn wyjebał polonie bytom widzew "utrzymuje sie" w pierwszej lidze i leci do 2, a nie do trzeciej ligi. Oczywiscie nic nie dzieje się przypadkiem, pzpn postawił polonii warunki, z których się wywiązała w 100%, ale i tak zonk, bo trzeba przecież jakoś widzewa przepchać jak się da. To juz mnie nawet nie denerwuje, co najwyzej śmieszy.
30 maja 2008, 16:07 / piątek
Pyry w pucharze UEFA, pejsy w intertoto. Tyle że przed tymi ostatnimi jest Lubin i Korona. Z tego wniosek że te 2 kluby albo nie chcą grać w pucharach albo lecą za korupcję. Obstawiam to drugie. W zwiazku z tym z II ligi wchodzą śledziuchy i Znicz... z tym że Znicz nie wchodzi, bo nie dostanie licencji, podobnie jak uplasowane za nimi Podbeskidzie. I uwaga uwaga, do ekstraklasy wchodzi ulubiony klub pana L. Polonia Warszawa.

Taka jest moja koncepcja, tak ja to widze...
30 maja 2008, 16:10 / piątek
Piast trzy dni był w ekstraklasie (po raz pierwszy w historii), potem trzy dni nie był, teraz znowu jest (to już po raz drugi?). Ciekawe co będzie w poniedziałek :)

z powodu Widzewa Tur Turek spadł z II ligi.

PZPN - masakra. Szkoda Polonii, bo jeszcze miesiąc temu pukała Widzewa na hego stadionie 4-1 do przerwy a teraz spadła na ostatnie miejsce, ale jestem za tym, aby klubom, które nie spełniają wymogów licencyjnych - nie przyznawać licencji, albo przyznawać ją co najwyżej na rok - warunkowo.

Jeśli ktoś po roku nadal nie ma stadionu spełniającego wymogi albo gra jako stowarzyszenie - sorry. A tu poszło jeszcze o coś innego - kryteria finansowe.

Kuchennymi drzwiami weszli, kuchennymi ich wyrzucono.
30 maja 2008, 16:12 / piątek
Mientus - podobno było jakieś ustalenie PZPN z Canal+ (nie wiem czy w formie jakiegoś dokumnentu), że z II ligi nie awansuje żadna drużyna sklasyfikowana niżej niż na 6 miejscu.

A więc albo Polonia Warszawa, albo odchudzanie I ligi do 14 zespołów.
Chociaż C+ pewnie akurat dla Polonii zrobiłby wyjątek.
30 maja 2008, 16:18 / piątek
"Chociaż C+ pewnie akurat dla Polonii zrobiłby wyjątek" - święte słowa ;)
Ogólnie nic mnie już nie zdziwi i daleko jestem od ciśnieniowania się pozycją innych w lidze. Nawet śmiesznie będzie, jak Polonia wejdzie, trawą porzucają... ;)
30 maja 2008, 17:43 / piątek
Nadal będąc za tym, aby klubom, które nie spełniają wymogów przez dłużej niż rok, nie przyznawać licencji, zastanawia mnie logika postępowania PZPNu.

Z tego co pamiętam, nie przyznanie Polonii licencji we wtorek wiązało się z nie przedstawieniem przez Polonię umowy na rozgrywanie meczów w ekstraklasie na jakimś stadionie spełniającym wymogi. A dziś odmówili im licencji za problemy finansowe.

Albo PZPN chciał się jakoś wykręcić z tej szopki z Piastem Gliwice włażąc w jeszcze większe gówno (bo Piast i tak w I lidze zagra - jeśli dostanie licencję...), albo naprawdę chodzi o Polonię Warszawa. Bo przecież nie o ZNicza ani o Podbeskidzie :)
30 maja 2008, 17:53 / piątek
"...dlatego jestem daleki..." miało być w poprzedniej wypowiedzi.

A co zrobić z PZPNem to najlepiej podsumował Franek Dolas do spółki z makaroniarzami - "burdello bum bum".
30 maja 2008, 18:59 / piątek
Polonia B. jest najbardziej znienawidzonym prze ze mnie klubem - więc mam osobistą satysfakcję :)
CAŁA POLSKA TO WIDZIAŁA JAK POLONIA SPIERDALAŁA - ci co mają wiedzieć to i tak wiedzą.
30 maja 2008, 19:12 / piątek
bardziej niż arka, czy arka jest poza konkurencją? :)
30 maja 2008, 19:15 / piątek
Po za konkurencją to chyba tylko tczewscy śledzie:)))
30 maja 2008, 20:26 / piątek
OLIWA SPRAWIEDLIWA:)
30 maja 2008, 20:43 / piątek
Japan czyżbyś był jednym z 14 kibiców Lechii którzy dostali solidny wpierdol na dworcu w Katowicach po przedostatnim meczu Plonia Bytom - Lechia Gdańsk ? :-))) . Piszę po przedostatnim bo ostanio było was w Bytomiu na Poloni ZERO :-).
30 maja 2008, 21:09 / piątek
Kornik_28 - wpierdol nie był aż tak solidny, jak to sie rozpisywaliście na kibice.net w nie całe 5 minut po całym zajściu :) Ciebie tam raczej nie było, więc mógłbym napisać co tylko chcę, a i tak nie byłbyś w stanie tego zweryfikować. A co do liczby: to nie 14, a 9 vs. ok. 50 P.B. - nie ma to jak honor :)
30 maja 2008, 21:12 / piątek
Kornik_28: gwoli ścisłości jeszcze: mecz był rozgrywany w Radzionkowie a nie w Bytomiu !!!
30 maja 2008, 21:30 / piątek
Co do Polonii B to mieli z nami taka sama traume co sledzie dzisiaj.Gdy spotykaliśmy
obojętnie czy na sląsku czy gdzies w Polsce przypadkową ekipe to w 90% mozna było stawiac ze bedzie to Polonia:))Biedaki na sam widok naszych barw musieli sraczki dostawać.
30 maja 2008, 22:52 / piątek
pies ich jebał, 100% poparcia dla Japana

skórwnik - czasem warto poczytać coś innego niż kibice.net i lechai.gda.pl/forum/ - pójść gdzieś, się zrelaksować może... punktów w lidze kumatości dziś niet :(

tylko gorzej że sytuacja jest w tym momencie ostro pojebana, szczęście że mamy tego lidera to możemy spokojnie obserwować conajwyżej, niech się inni martwią
31 maja 2008, 12:21 / sobota
Japan nie pisz nic proszę o honorze i przewadzę liczebnej bo to jest czysta hipokryzja . Na meczu było 14 wiec być może że 5 wybrało inną drogę ewakuacji z Bytomia . I nie porównujcie sie sie do kibice.net bo u was jest o wieleeee większa napinka niż na tamtym forum :-) . Zresztą takiej napinki jak tu to nie ma na żadnym forum , a przynajmniej ja nie widziałem . Dlatego lubie wchodzić na wasze forum bo mnie strasznie bawicie :-). Wystarczy cokolwiek napisać jako kibic Arki a już jest odzew kilkunastu waszych cyber bojówkarzy . Hehe.

Romuś a możesz napisać gdzie tak konkretnie biliście Polonię Bytom ? Ja uczestniczę w ruchu kibicowskim mniej więcej od 1993 roku i poza jadnym przypadkiem meczu Polonia Gdańsk - Polonia Bytom to sobie nie przypominam żebyście bili Bytomian .
31 maja 2008, 12:24 / sobota
Kronik z Bytomiem mielismy wiecej akcji :) dziwne jest ze zwyciestwa pamietasz a porazek juz nie hehehehe
31 maja 2008, 12:25 / sobota
Kurnik zapytaj kolegów z Bytomia, dlaczego mają na Lechię takie ciśnienie. Słabo czytasz TMK i kibice.net, skoro nie wiesz.

chuj ci w dupę
31 maja 2008, 12:30 / sobota
Kornik skoro uczestniczyc w ruchu kibicowskim od 1993 roku to juz pewnie tez w pizdeczke wylapales od Lechii nie raz chyba ze na wyjazdy nie jezdzisz :)
31 maja 2008, 12:33 / sobota
jeździ jeździ, ale przez internet :)
31 maja 2008, 12:48 / sobota
kornik to chyba jeden ze slyyniejszych na tym forum nethoolsow szparki.Szacun dla ciebie chlopie,wole zebys juz chuliganil na internecie,niż jak twoi koledzy pseudo chuligani po szalu kradl flagi np.
31 maja 2008, 12:49 / sobota
Kornik_28: szczytem hipokryzji i obłudy to jest założenie tematu "PZPN - okradł Polonię z możliwości gry w Ekstraklasie !" przy jednoczesnym kalkulowaniu (w innym temacie waszego forum), że dzięki temu posunięciu "leśnych dziadków" to właśnie Arka uzyska awans do Ekstraklasy. Nie ważne jak, nie ważne jakim sposobem (choćby "po trupach" - nawet przyjaciół) byle był awans - gratuluję postawy godnej kibica.
31 maja 2008, 13:00 / sobota
cala prawda o kibicach z wioski na polnoc od Trabek Wielkich

odnośnik

niech chlopak wie, ze u nas jest dobra napinka

a tu lista "do zrobienia" ;) odnośnik
31 maja 2008, 13:02 / sobota
powino byc tak ;] odnośnik
31 maja 2008, 13:08 / sobota
hahahaha jaka flaga :) az szkoda ta flage im wypierdalac bo beda sie napinac ze niepelnosprawnym Lechia fane wyjebala :D
31 maja 2008, 13:26 / sobota
sory za rozmyci tematu,ale tak jest jak cipka z gdyni sie wcina w temat :)
3 czerwca 2008, 01:16 / wtorek
łubu dubu, łubu dubu.... Huuuura!!! ;-)))))
odnośnik
3 czerwca 2008, 01:43 / wtorek
buhahahahaha ;-)))))
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013