Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PZPN? DNO !

strona 6/12

15 października 2008, 20:57 / środa
a co w tym dziwnego? Klocek to tzw. "książe północy"!!! Rządzi naszym regionem od kilku latek i to nie pierwsze oskarżenia w jego kierunku. Moim zdaniem słuszne, choćby z prostgo wniosku w tych latach co on wygrywał wybory w regionie uczciwego by nie wybrali( a co wążniejsze uczciwe by nawet nie kandydował). Jestem przekonany że zarzuty w sprawie pomocy w korupcji arki są podstawne! Gorzej mam obawy w związku z tą wypowiedzią ponieważ JEŚLI( NIE DAJ PANIE BOŻE), wyniknie wątek w śledztwie związany z Klockiem, to jakieś patałachy ( vel. GW) zapewne nie zapomną wiązać z korupcją Lechii, w kontekście faktu że Klocek ( przez wielu) uważany jest za kibica-protektora naszego klubu, a też wyciągną z przeszłości, wiążąc je z korupcją (oczywiście) jego decyzje- rostrzygnięcia korzystne nam, Więc..... ja osobiście nie lubię gościa, ale życzę mu..... spokojnej emerytury!
16 października 2008, 11:29 / czwartek
- W latach 80., kiedy ja grałem w piłkę nożną, korupcja była mniejsza niż teraz - powiedział nam wczoraj po rozprawie były reprezentant.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------
Znaczy, że niczego się rok temu nie nauczyli? I 3 mies. temu dostali awans "w prezencie"? Jedyny + ich "awansu", to to, że dostali po dupie w derbach.

-------------------------------------
prywatny jednoosobowy FC ;-)
16 października 2008, 18:19 / czwartek
podobno do Klocka ma dolączyć byly selekcjoner rep. Polski, czlonek zarzadu PZPN.

Ponoc chodzi o to iz pomogl jednej z druzyn ktora juz siedziala jedna noga w II lidze uniknac degradacji i mialo to kosztowac 300 tys zl. Czyzby chodzilo o ŁKS, który w magiczny sposób zaczął wygyrwać w koncówce poprzedniego sezonu?

Tylko teraz jeszcze ktory, bo w zarzadzie jest 5 bylych selekcjonerow...
17 października 2008, 00:02 / piątek
Pio kto klocka kojarzy z Lechią? To że pom pzpn ma siedzibę w Gdańsku, nie znaczy że ludzie tam przebywający są za Lechią. Od wielu lat przy al. Zwycięstwa można zobaczyć barwy drukarki. Pamiętam, jak w V lidze klocek nie chciał dać Lechii licencji, bo uważał że stadion nie spełnia wymogów licencyjnych!!!!!! Czekam na dzień, kiedy to zapijaczone ścierwo pójdzie do paki!!!! A były selekcjoner? Czyżby Zibi? Przecież widzew miał grać w II lidze, czary mary i gra w czołówce I. Chyba każdy pamięta jaja z licencją dla Bytomia? A kiedy groclin przeniósł się do Wa-wy, to Bytom dostał licencję wbrew przepisom uefa. Teraz pewnie zibi "zakocha się" w Rzymie i przez najbliższe 10 lat nie przyjedzie do Polski. Ciekawe, że jest kandydatem na fotel prezesa.
17 października 2008, 11:51 / piątek
Zeto, jeśli masz za dużo kasy, to może sam łożyłbyś na utrzymanie klocka.
Mnie wystarczyłoby, jakby dostał po dupie klockiem i przestałby być prezesem ozpn. Jeśli dobrze pamiętam, bez głosu sprzeciwu, został wybrany na kolejną kadencję. (Kilka osób wstrzymało się od głosu)
Czy Lechia nie ma swojego przedstawiciela w ozpn ?
odnośnik
Najgorsze jest to, że słyszę od wielu prezesów klubów, że klocek taki a taki, ale nikt nie ma ODWAGI powiedzieć dość.
21 października 2008, 00:04 / wtorek
Ciąg dalszy "walki" PZPNu z korupcją :

Marek Mikołajewski, arbiter międzynarodowy z Ciechanowa, którego w grudniu 2007 roku zatrzymała policja, dostał zgodę zarządu PZPN na ponowne sędziowanie. Sędzia poprowadził już sobotni mecz Polonii Bytom z PGE GKS Bełchatów - pisze "Przegląd Sportowy".
Przypomnijmy, że zdaniem prokuratury, Mikołajewski czterokrotnie uczestniczył w ustawieniu spotkania. Wiadomo też, że prędzej czy później zasiądzie na ławie oskarżonych. To jednak nie przeszkadzało działaczom PZPN, by pozwolić mu na powrót do pracy.
Tym samym arbiter z Ciechanowa poszedł w ślady swojego kolegi po fachu Marcina Wróbla, który trafił do Wrocławia w związku z aferą Korony Kielce. Tak samo jak Mikołajewski usłyszał zarzuty i również do upadłego walczył o powrót na boisko.
- Zarząd PZPN podjął decyzję jednogłośnie. Skoro człowiek twierdzi, że jest niewinny i do niczego się nie przyznał, a niema wobec niego środka zapobiegawczego w postaci sądowego zakazu wykonywania zawodu, to chyba zupełnie jasne, że musieliśmy go przywrócić - wyjaśnia wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator, pytany o sytuację Mikołajewskiego.

A najlepsze jest to że Kolator też ma zarzuty prokuratorskie . Co prawda nie za korupcje a za udaremnianie egzekucji komorniczej . Nic dziwnego że go broni .

A najlepiej top niech prezesem PZPNu zostanie osławiony Fryzjer . Przecież on też jeszcze nie ma prawomocnego wyroku skazującego .
21 października 2008, 12:51 / wtorek
Sedzia do Buzały zeby sie zamknol bo Lechia to beniaminek

Jebac PZPN!!!

odnośnik
21 października 2008, 13:39 / wtorek
OK Hubi, ale postaraj przyspieszyć :)
21 października 2008, 19:02 / wtorek
Farsy w PZPNie ciąg dalszy :

Kandydat na prezesa PZPN Zdzisław Kręcina jest podejrzewany o nieprawidłowości gospodarcze. Jutro Prokuratura Krajowa we Wrocławiu postawi mu oficjalnie zarzuty.
Zarzuty dla Kręciny są już przygotowane. Prokuratura podejrzewa go o wypłacenie zajętych przez komornika pieniędzy na rzecz jednego z polskich klubów pierwszoligowych. Chodziło o 320 tysięcy złotych, które miały trafić na konto Urzędu Skarbowego.
W tym wątku śledztwa wrocławska prokuratura postawiła już zarzuty Eugeniuszowi Kolatorowi - wiceprezesowi PZPN i byłemu właścicielowi GKS Katowice. Mieli oni narazić związek na stratę prawie dwóch milionów złotych.
Nowy prezes PZPN ma zostać wybrany 30 października. Oprócz Zdzisława Kręciny kandydują byli piłkarze Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i Tomasz Jagodziński.

Z tego co tam się dzieje to można się już tylko śmiać :))))))
21 października 2008, 20:09 / wtorek
na wp byl artykul ze wybory zostaly juz ustawione podobno, prezesem zostal krecina, wce zostal Boniek, Lato tez od czegos tam, Engel od szkolenia, a i dla Listkiewicza fucha byla
23 października 2008, 23:16 / czwartek
Może nie do końca na temat ale nie wiem gdzie o tym pisać.
Dzisiaj pojawiła się informacja że nasz klub został ukarany karą finansową w wysokości 5 tys złotych za odpalenie rac. Jest to dla mnie śmieszne, aczkolwiek kara taka co drugi mecz (zakładając że gramy u siebie co drugą kolejkę) obciąża znacznie budżet naszego klubu. Tak sobie pomyślałem że może LP zorganizowało by akcję i postawiło kilka osób z puszkami na trasie od kas do bramy, które może nie zebrały by całej kary za dany mecz ale np jej część. Wystarczy że każdy wrzuci złotówkę i zbierze się takowa kwota. W ten sposób klub nie ponosiłby całkowitych kosztów za nasze zachcianki.
Nadmieniam że nie jestem przeciwnikiem opraw z użyciem piro na stadionie
24 października 2008, 10:14 / piątek
To mi się zdaje, że k***y z paraolimpijskiej zapłaciły mniej, a mecz był 2X przerywany, bo nic nie było widać. PZPN DNO
24 października 2008, 11:30 / piątek
Kurwy z paraolimpijskiej dostały 20 tys kary
27 października 2008, 18:50 / poniedziałek
tia wszyscy kupowali

Korupcji w Groclinie nie było... po wprowadzeniu ustawy

więcej tutaj

odnośnik
27 października 2008, 22:23 / poniedziałek
UPR proponuje likwidacje monopolu pzpnu poprzez zmiane ustawy: ustawa o sporcie kwalifikowanym z 29 lipca 2005 roku, w artykule 11 zakłada, że "w danej dyscyplinie sportu może działać tylko jeden polski związek sportowy". Twierdzą, że jeśli powstanie konkurencyjny związek będzie on bardziej uzależniony od woli kibiców i pzpn zbankrutuje. Pomysł był by dobry ale chyba gdzieś na zachodzie, gdzie takie zwiazki nie są legalną mafią. Bo mafii z Miodowej nie da się rozjebać "prawnie". Realnym rozwiązaniem jest przemoc.
27 października 2008, 23:58 / poniedziałek
Zaciekawił mnie jeden zakład u buka a wiec...

odnośnik
28 października 2008, 15:48 / wtorek
W związku z tym że żaden z kandydatów się nie nadaje na prezesa tego burdelu(według mnie) a każdy musiał mieć poparcie iluś tam klubów to mam pytanie do kogoś rozgarniętego w temacie kogo popiera nasz klub :)

AVE Lechia
28 października 2008, 16:46 / wtorek
Najlepszy terminem rozpierdo... był by dzień wyborów! Wszyscy delegaci za jednym zamachem! cała banda tych złodziei!!!
28 października 2008, 17:02 / wtorek
Martinez: Turowiecki i Jenek tez? :P
28 października 2008, 19:41 / wtorek
wiedziałem że padnie to pytanie... ewentualnie można by im zapowiedzieć żeby nie jechali na wybory... :PP

A tak poważnie to przeczytaj wypowiedź Drzymały.Jeśli chodzi o korupcje to w pełni się z nią zgadzam...
28 października 2008, 21:35 / wtorek
Janusz Palikot nadal szokuje. W "Faktach po Faktach" powiedział, że "nie pozostaje mu nic innego jak powtórzyć hasło znane ze stadionów: j...ć PZPN". Na apel rzecznika związku Zbigniewa Koźmińskiego o przeprosiny za liczne słowa krytyki i... łeb świni, poseł odpowiedział: "Tego pan ode mnie nie usłyszy, dopóki nie przekonam się, że jesteście w stanie wycofać się z morza korupcji".
29 października 2008, 23:58 / środa
Czarny koń wyborów na prezesa PZPN !
odnośnik
30 października 2008, 11:31 / czwartek
Zdecydowanie najlepszy kandydat.

Tylko że wtedy Jaga będzie mistrzem ;-)
30 października 2008, 13:11 / czwartek
Zibi zostanie pezesem,a Widzew co roku Mistrzem Polski.

Ps.W tym roku zapewne wejdzie uchwala, ze najlepsza ekipa z I ligi ma prawo gry w UEFA.....ale to tylko na rok.
30 października 2008, 13:53 / czwartek
A gdyby ta najlepsza ekipa nie zajęła 1 m-ca, to rozegrany zostanie baraż
30 października 2008, 17:47 / czwartek
Lato prezesem czyli wszystko zostaje bez zmian.
30 października 2008, 17:49 / czwartek
w ktorym momencie byla szansa zeby cos sie zmienilo? bo nie skumalem widocznie ;]
30 października 2008, 17:51 / czwartek
Lato prezesem i bez zmian? Kurwa teraz bedzie tylko gorzej (jesli to jest mozliwe jeszcze...)
30 października 2008, 17:51 / czwartek
W momencie kiedy groziło nam wykluczenie z rozgrywek o Euro.
Najmniejszym złem w tym wszystkim była dla mnie kandydatura rudego.
30 października 2008, 18:00 / czwartek
Ktoś pytał kogo Lechia popiera.
"W procesie rejestracji kandydatów na prezesa PZPN Lato uzyskał najwięcej głosów poparcia. "Dostałem 44 głosy. Nie poparły mnie kluby łódzkie - ŁKS i Widzew oraz Bełchatów. Nie dostałem też rekomendacji Wisły Kraków i Lechii Gdańsk, ale z tego co wiem, te kluby nikogo nie poparły" - zaznaczył."
Ciekawe jak było w głosowaniu.
30 października 2008, 18:44 / czwartek
cze1984 : raczej srednio, bylo jasne, ze jesli nie dogadali sie z uefa i fifa to wielki 8===) z tego wyjdzie bo zaden polityk nie pozbylby sie euro w polsce ;] wg. mnie trzeba poczekac do 2012 i po mistrzostwach zagrac va banque... ale to tylko moja utiopia, nikt ich nie ruszy... nie liczac bomby w sheratonie o odpowiedniej godzinie
30 października 2008, 18:50 / czwartek
LATO !!! CO ??? TY WIESZ CO...
30 października 2008, 20:09 / czwartek
na czesc nowego Wodza proponuje rozpoczac dzielenia sie swoimi trzynastkozgloskowcami, czy jak to sie tam mowi.
Chcialbym zainicjowac, moze nie do konca trzynastozgloskowiec, ale licza sie checi:
LATO TY SZMATO.
pozdrawiam
30 października 2008, 20:16 / czwartek
Lato - czerwona zaraza z SLD! Z resztą jeden huj czy on, czy rudy jude, czy inna świnia. PZPN pozostaje dalej tym samym PZPNem. Te same układy, te same betonowe ryje.
Listkiewicz - huj ci w dupe za te ostatnie 9 lat, zrobiłeś z siebie wczoraj ofiare, pokrzywdzonego, ty jebany hipokryto, mam nadzieje że teraz popłyniesz do Wrocławia.
Organizacja Euro 2012 jest chyba jedynym powodem, dzięki któremu PZPN jeszcze funkcjonuje. Gdyby nie to, to ktoś by ich wkońcu pogonił, bo huj z takimi konsekwencjami jeśli mieli by nas wykluczyć ze struktur FIFA/UEFA na jakiś czas. Ale organizacja Euro to za duża strata dla Polski. Dlatego te kurwy trwają i jak napisał grucha będzie to zapewne trwało do 2012 a wtedy "va banque".
A co jeśli zabiorą nam wcześniej Euro? Właśnie w radiu usłyszałem, że Ukraina wstrzymuje przygotowania do Euro 2012. Mam nadzieje, że wtedy nie skończy się na wprowadzaniu kuratora tylko likwidacji tego związku i powowołaniu nowych struktur zamiast zmiany prezesa.
30 października 2008, 20:27 / czwartek
Ps. I jak zwykle wyjebią nas na biletach na Euro bo w końcu piłka nożna nie jest dla kibicow tylko dla działaczy.
30 października 2008, 22:25 / czwartek
grzesiu lato krolem strzelcow byl
potem zdeko roztyl mu sie ryj
jednak deformacja ta
w niczym mu nie przeszkadza
zebral glosow piec plus siedem
reszte stawki wdeptal w glebe
krolem polskiej pilki jest
chuj mu w dupe, mam dzis gest
bo choc w mango mial wystepy
jakos dla mnie jest dosc tepy
a do tego jest w ukladzie
ktory nasza pilke kladzie
rozpierdala strasznie ja
bede dzis na niego klął
nie jest latwo byc kibicem
gdy go widze mam kurwice
ktora mialem takze tez
kiedy listek rzadzil se
bo tych ludzi moi mili
chce porownac do kapsztyli
i nie wierze kurwa im
chce by urwal mi sie film
niech sie urwie na sto lat
a gdy wlaczy znow sie swiat
pewnie chuje stare te
beda ciagle rzadzic se
taka dola nasza jest
walczyc mimo krwi i lez
bo niestety ukochana
nasza pilka jest skopana
przez ta bande starych cweli
postpeerelowskich gejiiiii
tyle dzis ode mnie slow
a tym typom chuj na grob
30 października 2008, 22:37 / czwartek
no wszystko po staremu tylko nazwisko sie zmieniło, ehh w dupe z tym..
30 października 2008, 23:49 / czwartek
grucha Ty nasz wieszczu - piekne!
30 października 2008, 23:51 / czwartek
na początku była dziura,

potem spadły liście,

a teraz jest lato,

strach pomyśleć, co będzie dalej ;-))
31 października 2008, 00:07 / piątek
Potem zostana KAczki!
31 października 2008, 06:50 / piątek
31 października 2008, 10:10 / piątek
Teraz,niech Jerzy Urban zostanie rzecznikiem pzpn-u i jada wozy kolorowe :-)))
31 października 2008, 10:45 / piątek
Wiedziałem, że Lato to debil ale wczoraj dał temu dowód na całej linii. Oglądałem ten jego wywiad z Olejnik w "Kropce nad i" i wypowiedź na temat Euro i ewentualnej organizacji z Niemcami. Jednym zdaniem narobił niesamowitego syfu, zero wyczucia i odpowiedzialności. Boniek przy nim bez względu na to czy tez ma za uszami to klasa światowa.
A niestety chyba zatęsknimy (o zgrozo) za Listkiewiczem i czuje, że szybciej się to stanie niż każdy z nas przypuszczał...
Szykuje się najgorszy okres w PZPN od czasu kurwy z Katowic
31 października 2008, 13:48 / piątek
ciekawe jak glosowali nasi .... zapewne nigdy sie publicznie nie przyznaja .... pewnie po takim glosowaniu tez bym sienie przyznawal ... ale co biedacy mogli zrobic .... poprzec jedyna sluszna i przyklepana opcje .... zima bedzie a nie lato ....
31 października 2008, 15:20 / piątek
jak mozna wybrac analfabete na prezesa czegokolwiek?
31 października 2008, 20:03 / piątek
4 listopada 2008, 08:37 / wtorek
odnośnik

pewien dziennikarz, podejrzał notatki Grzegorza L.
5 listopada 2008, 01:17 / środa
Wywiad z Klockiem w GW odnośnik
22 listopada 2008, 13:19 / sobota
- Gdybyście w PZPN znaleźli coś nieustawionego, to byłby hit - mówi nam jeden z byłych działaczy związku. Tym razem chodzi o wybór firmy, która przez cztery lata będzie ubierać reprezentację, czyli także podczas Euro 2012 w Polsce. - Wygra Nike - mówi informator "gazety wyborczej".

odnośnik
11 grudnia 2008, 22:50 / czwartek
PZPN nie chce ujawnić, kto podpisał deklaracje antykorupcyjne. Ekstraklasa chce sięgnąć po sędziów z Japonii - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Władze spółki Ekstraklasa S.A. od czerwca domagają się od PZPN ujawnienia informacji, którzy sędziowie prowadzący mecze na najwyższym szczeblu w naszym futbolu podpisali deklaracje antykorupcyjne. Związek na razie milczy w tej sprawie. Spółka zarządzająca ligą grozi, że jeżeli nie otrzyma konkretnych danych dotyczących arbitrów, nie zapłaci na koniec sezonu podwyższonych stawek dla sędziów zawodowych.

/zrodlo : wp.pl
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 12
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028