Gdańsk: piątek, 18 września 2020
FORUM
Podstrony:

PZPN? DNO !

strona 8/12

9 listopada 2011, 00:10 / środa
PZPN GOLA !!! jawne skurwysynstwo, tlumaczenie olejkowskiej, ze lepszy biznes zrobia bo znak jest zastrzezony a godlo nie. godlo tez jest zastrzezone dla NAS POLAKOW. A ciekawe czy olejkowska ma cipe zastrzezona :d, to moze lepszy biznes ze soba zrobi.
9 listopada 2011, 08:59 / środa
Proste - nie kupować koszulek, bojkotować, protestować.
Niestety równanamy niepotrzebnie w kolejnym elemencie do Europy, tam często jest właśnie logo Związku, nie kraju - szkoda, że tak się stało, ja tego nie akceptuję.
Może uda się przywrócić orzełka jak na koszulkach reprezentacji koszykarzy? Może to tylko kampania Nike, aby się o nich dużo mówiło?

No i jeszcze dodam - jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości - to po prostu reprezentacja PZPN-u, nie Polski.
9 listopada 2011, 09:40 / środa
Widać kogo to jest kadra. To oznacza, że na euro Polska powinna wystawić własną drużynę, ponieważ kraju Pzpn nie znam, i nie wiem które ma miejsce w rankingu fifa a drużynę mają jak klubową..

Może ktoś wie ile te szmatki kosztują? Pytam tak z czystej ciekawości, bo mnie ciekawi ilu to wiernych psów kupi takie cudo...
9 listopada 2011, 10:18 / środa
jak w temacie...dno i 10 metrów mułu!
co to ma być, strój treningowy?
godło powinno być!
za dzieciaka marzyło się, żeby mieć koszulkę repry z orzełkiem ...a dziś lipa
9 listopada 2011, 11:01 / środa
A teraz jest wszystko w jednym ;D Wash & go - czyli wszystko w jednym, czyt. NIC :D
Tyle się spece z pzpr napracowały a niewdzięczni kibole pierdolą taki świetny pomysł Grzesia L. i spółki no jak tak można ;)
Tego gówna pewnie pełno będzie w biedronce w pakiecie z szalikami które lezały tam na półkach razem z trąbkami dla jeleni ;)
Pierdolić to niech się bawią jełopy sami !
9 listopada 2011, 11:18 / środa
Kolejna granica została przekroczona, myślałem że po wprowadzenie oficjalnego klubu kibica nic gorszego nie wymyślą, a jednak............ najlepszą forma protestu byłoby bojkotowanie meczów tej pseudo - reprezentacji, no ale to marzenia ściętej głowy, w piątek we Wrocławiu trybuny znowu się zapełnią tak jak w Gdańsku 40 tysiącami fanatycznych członków pedalskiego klubu kibica którzy wspaniałym dopingiem poprowadzą swoją ( bo na pewno nie moją (naszą)) drużynę do kolejnej wiktorii.
9 listopada 2011, 11:41 / środa
Jedyna słuszna od lat decyzja PZPNu, z która się zgadzam, wbrew intencjom pomysłodawców. To piłkarskie badziewie, zbieranina smudzia reprezentując taki poziom nie powinno kompromitować godła Polski, niech występuje pod szyldem PZPN. A jak zaczną grać jak piłkarze klasy światowej, to wtedy będa zasługiwac na występowanie w koszulkach z symbolami narodowymi. Ale na pewno nie to pokolenie.
9 listopada 2011, 11:47 / środa
czechu - a kto to Wiktoria ? Jakaś dziwka że prowadzić ma do niej wspaniały doping ?
Jebać ten cały burdel i pzpr !
9 listopada 2011, 12:27 / środa
Hańba. Co następne? Tęczowe stroje?
9 listopada 2011, 14:10 / środa
taaaaaak.... LGPG wiktoria to dziwka do której ma doprowadzić wspaniały doping, co najmniej tak wspaniały jak na ostatnim meczu reprezentacji w Gdańsku
9 listopada 2011, 18:14 / środa
"Tradycja zobowiązuje, nowym strojom nikt nie kibicuje" - transparent tej treści został rozwieszony podczas dzisiejszego treningu reprezentacji Polski. Niestety, został zdjęty przez ochronę."

p.s. trening na stadionie przy Oporowskiej

fotka słabo widoczna na weszlo:
odnośnik

Brawo Śląsk~!
9 listopada 2011, 18:53 / środa
odnośnik
Trudno się z Jankiem nie zgodzić ;)
9 listopada 2011, 19:19 / środa
Nigdy nie sądziłem że to powiem LISTKIEWICZ WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 listopada 2011, 19:41 / środa
A Niemcy dzisiaj pokazali swoje koszulki oczywiscie z Gapa.Oj PZPN gdzie wasza godnosc
9 listopada 2011, 20:28 / środa
9 listopada 2011, 20:43 / środa
Po Euro licze ze Tusk wejdzie do pzpn, i chwyci to czerwone scierwo za szyje... niech nas nawet skreslaja z ich list... i tak glownie gramy w Polsce wiec za bardzo tego nie odczujemy, ruskim to pomoglo z nami bedzie podobnie.

Lato wypierdalaj szukac swojego gucia@
11 listopada 2011, 22:39 / piątek
PZPN - Włochy 0:2
~~~~
Gdzie jest Orzeł ?!?!?
11 listopada 2011, 22:41 / piątek
Jak nasi grali? Wolałem oglądać mecz Bośnia-Portugalia i dopiero na końcówkę przełączyłem. Widziałem, że karnego spierdoliliśmy i była straszna padaka przez te kilka minut, które widziałem.
11 listopada 2011, 22:46 / piątek
nie ma już Naszych teraz są Oni :D
~~
mizeria
trochę pograli na początku w I połowie, potem chaos-chaos :D
a jak Włosi walnęli drugą bramę to padaczka~

ogólnie nieudany debiut reprezentacji PZPN ;-]
JEST JUŻ JESIEŃ - BĘDZIE ZIMA - LATO ORŁA NIE POWSTRZYMA
11 listopada 2011, 22:49 / piątek
Bardzo przepraszam za wyrażenie nasi, to z przyzwyczajenia. Oczywiście drużyna PZPN z łapanki.
11 listopada 2011, 22:55 / piątek
Polska U19 - Gruzja U19 1:3

Szkolenie młodzieży w naszym kraju stoi na najwyższym poziomie...

Niestety samobója wrzucił sobie nasz Wojtuś :(
12 listopada 2011, 06:38 / sobota
Bynajmniej dowiedzieliśmy się, że dwunastym zawodnikiem kadry pzpn , jest "Biedronka"
12 listopada 2011, 09:19 / sobota
Nie rozumiem czemu Adamiakowa nie grała?
No i ciekawe, czy po znajomości w kadrze Biedronki zagra Biedroń?
12 listopada 2011, 11:07 / sobota
Na TVP Sport można zobaczyć jak nasz obrońca Janicki radzi sobie z Orłem na piersi przeciwko niemcom.
12 listopada 2011, 11:48 / sobota
No ja również mam nadzieję ze Lato skończy się w PZPN najpóźniej z końcem lata astronomicznego 2012. Mam nadzieję, że pomogą dwaj rudzielce :) Tusk załatwi formalnie a Boniek z kolegą Platinim żeby nie było sankcji.

I pomyśleć, że kilkadziesiąt lat (hehe) temu chciałem być jak Grzegorz Lato :-) . Ale lata lecą i to Lato odleci.
12 listopada 2011, 20:09 / sobota
odnośnik

Kurwa nadal mam odruch wymiotny jak widze te "nasze" koszulki
14 listopada 2011, 19:51 / poniedziałek
Gówno nie koszulki, Lato jak i cały PZPN pazerny na kasę - złodzieje
Mogli tam od razu wstawić zamiast orzełka mordę Lato lub Kręciny
Tłumaczą się tym, że w innych krajach też są loga federacji, tylko,że np w takiej Anglii jest ono od dziesiątek lat i nikt nawet nie próbuje z tym walczyć, bo tradycje należy budować a nie z nią walczyć!
Jak Hiszpania czy Brazylia wstawi sobie gówno na koszulkach to nie znaczy,że Polska musi być następna!
a najsmutniejsze jest to,że i tak tego nie zmienią, bo zawsze znajdzie się frajer jeden czy drugi który się wyłamie i kupi tą koszulkę - więc i tak będą mieli większy zysk,bo przy koszulkach z orzełkiem, złodzieje z PZPN nie dostają nic!
14 listopada 2011, 20:27 / poniedziałek
7 tys. sprzedanych biletów na mecz z Węgrami. O 7 tys. za dużo. Liczę na gorący doping dla naszych... bratanków z Węgier.
Wszyscy z pomorza p... latę grzegorza.
16 listopada 2011, 00:13 / środa
buehehehe, kurteczkę ma jak ludzik od Michelina
odnośnik
16 listopada 2011, 17:05 / środa
No proszę! Jednak jest Duch w narodzie odnośnik
22 listopada 2011, 23:24 / wtorek
Przestępczy Związek Piłkarskich Nierobów po rozmowach ze sponsorem technicznym - firmą Nike -podjął decyzję o przywróceniu godła narodowego na koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej...
heh

weszlo o klubie"kibica" RP
odnośnik
(...)
25 listopada 2011, 11:58 / piątek
swiatelko w tunelu

W piątek odbędzie się zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Czy prezes Grzegorz Lato jest zamieszany w korupcję? Działacze PZPN dysponują filmem z udziałem Lato. Co na nim jest?
Na nagraniu ma być rzekomo widać, jak Lato dopuszcza się przestępstwa.

- Słychać głos Grzegorza Laty i jakiś drugi głos, choć nie wiadomo, kto to jest; czy działacz, czy biznesmen, bo tego obecni na konferencji działacze nie chcieli zdradzić. Padają różne kwoty i procenty, 5-10 procent i mówi się o zarządzie. Być może jest to - jak twierdzą działacze - jakaś próba "ugrania czegoś", próba korumpowania dla swoich potrzeb - powiedział reporter nSport Gabriel Waliszko, który wziął udział w konferencji prasowej grupy działaczy przed zjazdem PZPN.

Być może właśnie w piątek zostanie złożony wniosek o usunięcie Laty z PZPN i skrócenie kadencji zarządu - poinformowała TVN24.

Źródło: TVN24.
25 listopada 2011, 12:21 / piątek
powiem tylko tyle : JESTEM W WIELKIM SZOKU !

buahahahahah
dla wyznawców napinki, to jest ironia.
25 listopada 2011, 12:25 / piątek
może w końcu uda się rozwalić tą przestępczą organizację i posadzić herszta tej bandy
25 listopada 2011, 12:25 / piątek
nie ten to inna świnia przyjdzie
25 listopada 2011, 12:46 / piątek
Nie sztuką jest zmienić świnię przy korycie, sztuką jest zabrać tym świniom koryto.
25 listopada 2011, 12:59 / piątek
Wniosek o odwołanie Laty został odrzucony.
25 listopada 2011, 13:03 / piątek
ooo oo właśnie a najbardziej boli jak po kieszeni się dostanie; Orzeł nawet się znajdzie...
25 listopada 2011, 13:20 / piątek
Simek, wniosek o odwołanie nie został odrzucony. On nie został dopuszczony do głosowania ze wzgledow formalnych: odnośnik

Niby efekt ten sam. Ale głosowanie w tej sprawie i odrzucenie wniosku oznaczało by, że Lato nadal ma poparcie. A jest szansa, że je utracił i go odwołają przy najbliższej okazji.
25 listopada 2011, 16:32 / piątek
"Kibole" też powinni na to zareagować moim zdaniem.
Fana na każdym Polskim stadionie typu "Polski Związek Przestępstw Notorycznych" lub coś w tym stylu nakręciło by media jeszcze bardziej
25 listopada 2011, 20:13 / piątek
Tyle że kibice z jakiegoś niezrozumiałemgo dla mnie powodu odpuściili ostatnio pezetpenowi. Jedyny jasny punkt ostatnio to walka o orzełka. Teraz znowu jest szansa na głośniejsze pokazanie co o nich myślimy.
Ale wiadomość i tak mnie dziś ucieszyła i mam przez to cały dzień dobry humor.
Tak czy siak jest szansa dla rządu żeby wkońcu pogonić to towarzystwo. Niech nam nawet Euro zabiorą, możemy przez kilka lat nie "grać" w pucharach byle rozp... to gówno.
A owe nagrania ponoć przygotował człowiek któremu lato zawdzięcza najwięcej. Nie chciał się dziadu lato z kolegą podzielić to teraz ma.

j... pzpn
25 listopada 2011, 21:44 / piątek
Prezes Grzegorz Lato otrzymał absolutorium podczas walnego zgromadzenia sprawozdawczego PZPN w Warszawie. Delegaci nie udzielili go aż ośmiu z 17 członków zarządu. Za udzieleniem absolutorium Lacie głosowało 28 osób, przeciw były 23, a wstrzymało się sześć.

Z pięciu wiceprezesów poparcia delegatów nie otrzymali były selekcjoner Antoni Piechniczek (wiceszef ds. szkoleniowych) i Janusz Matusiak (ds. piłkarstwa profesjonalnego).

Oprócz nich, absolutorium nie dostali: Marcin Animucki, Zdzisław Drobniewski, Mirosław Malinowski, Eugeniusz Nowak, Edward Potok i Ireneusz Serwotka. Najgorszy wynik miał ostatni z wymienionych, którego poparło 12 osób, 41 było przeciw, a trzy się wstrzymały.

Z 17 członków zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej poparcie delegatów uzyskało dziewięciu; oprócz Laty także trzej kolejni wiceprezesi: Rudolf Bugdoł (ds. organizacyjno-finansowych; minimalnie 27:26:4), Adam Olkowicz (ds. zagranicznych) i Jan Bednarek (ds. piłkarstwa amatorskiego), a także Stefan Antkowiak, Witold Dawidowski, Zbigniew Lach, Stefan Majewski i Jacek Masiota.

W wieczornym głosowaniu brało udział ponad 50 delegatów ze 118 uprawnionych. Na początku zjazdu było ich 98.
25 listopada 2011, 23:39 / piątek
to to on może sobie mieć, to jest tylko w świetle pzpnowskich przepisów. Jeśli Mucha naprawde okaże sie tak cieta na pzpn jak ponoc jest, i Greń z Bońkiem zadziałąja - to wkońcu mamy szanse na normalnosc. byle tylko każdy kibic, na każdym stadionie dał oznak swojemu niezadowoleniu pzpnem, a reszta ruszy jak domino
26 listopada 2011, 12:06 / sobota
Mam nadzieję,że po ujawnieniu tych taśm i takiej afery korupcyjnej te ścierwa długo na stołkach się nie utrzymają i cały ten jebany związek i układ szlag trafi.Ja pierdole.Jakie tam sumy wchodzą w grę!!!Bańka,trzy bańki a grzesia żeby nie rozpieszczać to pięć dych mu na poczatek damy.............Ale bagno........
26 listopada 2011, 12:13 / sobota
Szpila oby tak było. Amen.
28 listopada 2011, 08:51 / poniedziałek
świetny artykuł...

odnośnik
30 listopada 2011, 17:35 / środa
No to kolesiostwo wykręciło Kręcinie niezły numer :) Zdzisiek nie jest już sekretarzem generalnym pzpn, oby na tym się nie skończyło! JESZCZE JEDEN!
30 listopada 2011, 17:37 / środa
Prosze Cię, przecież to wszystko ukartowane.
Ciekawe na ile sie z Grzesiem dogadali, na jaka odprawe sie umówili , za to że go wyrzucą, a On bedzie siedział cicho. 15mln zł ? wiecej ?
Szopka i nic wiecej,zeby uratowac głownego zlodzieja.

Ps. Rozumiem , że skoro został odwołany, to oznacza to postrzeganie go winnym?
30 listopada 2011, 17:42 / środa
Właśnie o to chodzi. W tym wypadku odwołanie jest na równi z udowodnieniem winy, a skoro tak, do do akcji niezwłocznie powinien wkroczyć prokurator, CBŚ...

W sumie to kogo ja chcę oszukać? :)
30 listopada 2011, 17:55 / środa
Mydlenie oczu. Zdzisiu ustawiony pewnie na pare pokoleń i wszyscy dalej będą trzepać kasę na lewo. Dopóki to całe ścierwo nie zostanie wyplenione do korzeni to nic się nie zmieni. Smieją się w twarz opinii publicznej i Kibicą!!! Uważam, ze PZPN powinien całkiem przestać istnieć a na jego miejsce powinno zostać powołane coś innego gdzie na czele stali by ludzie jak Kosecki albo nawet Mielcarski. A cały zarząd stanowili by przedstawiciele klubów. Powiedzmy klub z ekstraklasy 3 mandaty, z I ligi 2 mandaty z niższych lig po jednym przedstawicielu i koniec.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.348