Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stec bzdur

strona 1/1

Nie raz dane było mi przeczytać w prasie tekst o Lechii, który miał niewiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, a już zupełnie nic z prawdą. W pogoni za sensacją, autorzy takich publikacji stracili z pewnością kontakt z otaczającą ich rzeczywistością.

3 czerwca 2008, 10:46 / wtorek
Brawo Panie Marcinie !
Mnie natomiast boli jeden fakt.
To,co Pan tu wszystko opisal,jest w nastepstwe dzialan zarzadu Lechii.
A wlasciwie braku tych dzialan !
Skoro ktos szkodzi klubowi(nie koniecznie musi rzucac nozem)to powinien miec zakaz stadionowy !
W przypadku Lechii,gw jest ?
No wlasnie.
Partner medialny,czy cos w tym stylu.....
Dlaczego zarzad nie domagal sie (oficjalnie)zadnych przeprosin,sprostowan itp ?!
Lechia powinna zerwac wszelkie kontakty z ta klamliwa gazeta.
Malo tego,powinna na wymienionych przez Pana ''dziennikarzy'' nalozyc zakaz stadionowy !!!
Nie,bo wtedy zaczna pisac o Lechii jeszcze gorzej ?
I tak beda pisac o Lechii same farmazony,tak dla zasady,bo to Lechia przeciez......
Nie !!! Dla Gazety Wyborczej !!!

NIECH KURWY WIOM !!!!!
Czarny68
3 czerwca 2008, 11:02 / wtorek
Marcin święte słowa. Szkoda że tak lekko potraktowałeś te kłamliwe ścierwa.

Czarny, jeszcze więcej racji!!!!!! Te szmaty z wybiórczej, powinny mecze Lechii ogladać w płatnej stacji!!!! Zakaz dożywotni.

A że będą pisać źle? A jak piszą do tej pory??

NIECH KURWY WIOM, ŻE MY SZLACHTA SĄ!!!!!!
3 czerwca 2008, 13:30 / wtorek
swietny artykul

ja staram sie nawracac kazdego kogo znam - zeby nie kupowal gazety kur.ewskiej
3 czerwca 2008, 13:33 / wtorek
Kolejny świetny tekst ;)

Manipulacja gw jest ogromna, i również nie rozumiem czemu te marne dziennikarzyny nadal mają wstęp na nasz ŚWIĘTY STADION ?

PRECZ Z KOMUNĄ !
3 czerwca 2008, 14:57 / wtorek
Rzeczywiście bardzo trafny felieton.

Pisałem już wcześniej o dożywotnim zakazie stadionowym dla dziennikarzy gw, jednak z drugiej strony pojawia sie pewien problem - przecież oni nie chodzą na mecze Lechii :-).
3 czerwca 2008, 15:36 / wtorek
Marcin,

Brawo za artykuł. Śwetny opis działalności "me(r)diów" które zamiast opisywać kreują rzeczywistość... Pozostaje tylko jeszcze dodać kropkę nad "i" i powiedzieć w jakim celu to robią? Oprócz chęci wspomożenia swoich klubików wykonują robotę zgodnie z wytycznymi "partii" pardon Salonu. Przecież już nacz.redachtór Szechter (michnik) wyraźnie stwierdził "odpierdolcie się od generała (jaruzelskiego)" i krew ich zalewa jak ktoś śmie nazywać się Bastionem Prawicy, wierzyć że Bóg Honor Ojczyzna to nie puste hasła itd stąd nagonka na Lechię i cała ta polit-poprawna tresura... W wizji tych gnid stadiony to miejsca igrzysk, gdzie gawiedź może sobie pogwiazdać lub poklaskać po lepszym lub gorszym kopnięciu piłki... ale już wara od tego skąd jest szmal dla grajków i kto kasę chce z tego wyciągnąć i dla kogo. Żaden z tych solorzów, ryśków k. i innych jakby nie dostał kasy i układów "rozwiedki" to by co najwyżej kiosk z zieleniną albo warsztat samochodowy prowadzili a i to nie jest pewne. Teksty, że to sprawni menadżerzy i przedsiębiorcy to wywołują pusty śmiech...

A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI!!!

NIECH KURWY WIOM, ŻE MY SZLACHTA SĄ!!!!!!
3 czerwca 2008, 19:56 / wtorek
Super tekst!Cala prawda o zydowskiej gadzinówce.
Zreszta jak tu wymagać od mośka z mopem na glowie dziennikarskiej
rzetelnosci i obiektywizmu.Tak jak napisal Czarny68 wyjebać to scierwo ze stadionu i dozywotni zkaz wstepu.Kurwa patron medialny.../
3 czerwca 2008, 21:16 / wtorek
dobry tekst. Gratulacje

Co do Wyborczej to rzeczywiście są na czasie mając cały czas u siebie sondę pt. Czy Lechia awansuje do I ligi? :)
Chyba nadal nie moga uwierzyć, że Lechia awansowała a Śledzie nie

odnośnik
3 czerwca 2008, 21:19 / wtorek
Wreszcie ktoś podsumował ten problem. Idealnie trafiony tytuł. Przeczytałem tu wszystko to co jest dla mnie oczywiste od dawna i mam nadzieje że dla wielu po przeczytaniu tego felietonu. Oby przeczytało go jak najwięcej osób, zwłaszcza osoby które uległy kłamstwom 'gówno prawdy' w obawie przed wysoką karą (odsyłam do "konfrontacji" na oficjalnej stronie Lechii - wypowiedź naszego prezesa). Nie można tańczyć tak jak wyborcza zagra.
PS. GAZETO WYBORCZA - CHUJ CI W DUPĘ!
4 czerwca 2008, 09:34 / środa
Kurwy pierdolone. Sprawe w sądzie kurwą dać i zobaczycie jak Lechije zaczna przepraszać szmaty z wioski rybackiej!
4 czerwca 2008, 09:38 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 czerwca 2008, 14:23 / czwartek
swietny artykuł, do wydrukowania w paru egzemplarzach i pokazywania wszystkim znajomym / rodzine itp. na odtrutkę od wyborczej
5 czerwca 2008, 17:40 / czwartek
Super artykuł!! Tyle że czyta go społeczność Lechii!! Chciałbym spotkać się sam na sam ze Stecem wtedy naprostował bym jego dredy!!
5 czerwca 2008, 18:33 / czwartek
w sumie, coby się nie powatarzać powiem tylko: jak wyżej

NKW!

bo wyborcza, bo wyborcza, bo wyborcza jest od tego...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448