Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pytanie o KM!

strona 1/1

4 czerwca 2008, 11:01 / środa
Tak jak w temacie, gdzie w Gda jest szkola Krav mage? Jakie macie zdanie na temat tego stylu? Ktos z was trenuje/trenowal ten styl?

Pozdro _/
4 czerwca 2008, 11:05 / środa
jest koszer !
4 czerwca 2008, 12:22 / środa
Kiedyś odbywały się treningi w "Technikum Łączności" na podwalu staromiejskim 51/52 wówczas koszt miesięczny był 90zł,aktualnie nie wiem czy jeszcze zajęcia się tam odbywają,jeżeli pytasz o samą formę walki to jest ona bardzo efektywna i skuteczna.pozdrawiam
4 czerwca 2008, 12:34 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 czerwca 2008, 16:29 / środa
styl jest b. skuteczny. kravmagowcy stosują kilka niezłych patentów wwypracowanych w realnych sytuacjach zagrożenia np. obrona przed duszeniem (cyklonem b), fajne rzuty (granatem w tłum plastelińczyków) wyprzdzające uderzenia ( bombą atomową) albo obezwładnianie przeciwnika (karabinem 12-latka)
szalom!
4 czerwca 2008, 22:35 / środa
Podaj swoj mail to dam Ci kontakt do goscia co prowadzi treningi bo moderator usunął:)treningi są teraz na chełmie na Chałubińskiego 3
5 czerwca 2008, 12:34 / czwartek
world5@gazeta.pl

Z gory dzieki :)!
5 czerwca 2008, 16:57 / czwartek
"@gazeta.pl"

ajwaj!

(w jakich jednostkach SI się mierzy koszerność, bo ten wątek pewnie będzie miał sporo?)
5 czerwca 2008, 17:26 / czwartek
Co masz do gazety?! Gazeta jest lepsza od wp i onetu bo przynajmniej mi meile tam dochodza. ;d

Myslicie ze dam rade na sucho przystapic do treningu km ;d ?
5 czerwca 2008, 18:22 / czwartek
łotewer, może w arielkach do sześcianu?

a co do pytania czasu walki - nie wiem czy na sucho dasz radę, spróbuj po pół litrze baczewskiego...
5 czerwca 2008, 18:26 / czwartek
czas walki ma rację, co masz do gazety? że strawestuję klasyka: "o..o..odpiee..rrrdoool się o..o..od ga..ze..ze..tyyy..."
;)
5 czerwca 2008, 18:27 / czwartek
arielkach do sześcianu powiadasz?

toć to tutaj to już chyba autentyczny tesserakt wychodzi w takim razie...
5 czerwca 2008, 18:44 / czwartek
co mi tu Kulega amputuje, ja ynteligent i te "do sześcianu" dodałem tak żeby i powazniej i bardziej naukowo było...ten teges, aż musiałem wyguglać co to ten tesserakt jest bom się przestraszył że może chodzi o jakiś indoeuropejski symbol solarny, co to podobno i w tatrach czy na podhalu widzieli i że na koniec posadzą mnie za rewzjonizm a przeca ja wierze w sześć melonów, wierze w sześć melonów, wierzę w sześć melonów...
6 czerwca 2008, 05:43 / piątek
Czasie, nie ma co sobie żartować, sprawa jest poważna żeby więc rzeczowo odpowiedzieć zrobiłem ankietę wsród przypadkowych przechodniów:

- krav maga jest niezwykle skutecznym stylem. mam spore doświadczenie w sztukach walki, 20 lat ćwiczyłem kug fu w stylu rozcapierzopnej łapy jaszczurki oraz koreańską odmianę aikido a dodatkowo syberyjskie ju jitsu i malezyjskie zapasy - odmianę combat i powiem jedno krav maga to sam cymes... moich kolegów którzy ćwiczyli inne style jeszcze dłużej niż ja i którym nigdy nie dawałem rady zacząłem rozkładać już po 3 tygoniach treningu kravki, o profesjonalizmie stylu świadczy to że nie ma tam żadnych czarów marów i tajemnych ciosów wibrującej dłoni, nikt tam nie nazywa się mistrzem i nie ma tych śmiesznych kolorowych pasów, w krav madze są tylko instruktorzy po fachowych szkoleniach (w Szin Bet)...
(facet lat 45 M-16 pod pachą)

- km jest fenomenalna, obroniłam się przed czterema napakowanymi hoolsami arki którzy znowu chcieli mnie zgwałcić już po 4 tygodniach treningu... jak bynajmnie nadmieniłam wcześniej wielokrotnie byłam już gwałcona przez ojca brata i jego kolegów tym razem nie udało się im, niestety...(płacz)

(Mariolka, sprzedawczyni pamiątek arki gdynia i kradzionych z cmentarza kwiatów stoisko na hali rybnej przy ul wójta radkego)

od kiedy ćwiczę km czuję się znacznie pewniej, nie boję się już starszych kolegów że zabiorą mi drugie śniadanie i drobne...

( gimnazjalista, odpowiadał telefonicznie od jakiegoś czasu w ogóle nie wychodzi z domu...)

ćwiczymy walkę w sytuacji gdy atakujący mają dużą przewagę liczebną... ostatnio w szesnastu typa skroiliśmy dwóch typów, no dobra ojca ze szczeniakiem w szalach Wisły, był niezły dym...ale udało się!

(hools kraksy, bardzo spokojny bo na przepustce, pozbawiony wolności za brutalny gwałt na bezdomnym penerze podczas meczu zgody w gdyni)

Jak będę miał inne wypowiedzi to pozwolę sobie je także przedstawić...

szalom
6 czerwca 2008, 06:05 / piątek
i jeszcze jedem głos:

Prowadzimy z kolegami treningi od 5 lat... Postanowiliśmy sprawdfzić nasze umiejętności w praktyce.... i udało się. Nasza akcja we wrocku z pobiciem jednego nazisty była przeprowadzona wzorowo. In krav maga there is no rules...

(trener krav magi, aktywista antify)
6 czerwca 2008, 10:18 / piątek
Tu masz miejsca treningów

odnośnik
12 czerwca 2008, 09:41 / czwartek
Ja zapraszam wszystkich na treningi do mnie, prowadzę grupę submission street fighting combat z elementami taktyki starć grupowych i działań całych formacji na poziomie drużyny plutonu a nawet kompanii (przydatne w ustawkach banda na bandę)

Motto mojej szkoły walki im Franciszka Kimono:
"Ciosy karate ćwiczyłem z bratem, po większej wódzie lepszy jestem w dżudzie!!!"
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021