Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Leo musi odejść!!!!!

strona 1/2

8 czerwca 2008, 22:36 / niedziela
Co on kurwa wyprawia!!!!! Kłóci się z Baszczyńskim i Kuszczakiem, a potem wystawia jakiegoś słabego brazyliczyka!!!!!! Kto to jest Golański?? Takich baboli, to Fechner nie robi!!!!!

Leo precz!!!!!
8 czerwca 2008, 22:39 / niedziela
jebać mużina Polska biała drużina! Rodżer czarna kurwa zabiera miejsce dobrym Polskim zawodnikom w Polskiej kadrze! To nie do pomyślenia
8 czerwca 2008, 22:47 / niedziela
WYPIERDALAĆ BEZ MÓZGOWCY Z STAD!
8 czerwca 2008, 22:53 / niedziela
W Stad nie jestem i sam wypierdalaj. Co to kurwa było?? Mecz?? Zero obrony, zero ataku. Jebać takiego trenera. Nie rużni się od Janasa.
8 czerwca 2008, 22:54 / niedziela
A od kogo sie rUżni?
8 czerwca 2008, 22:57 / niedziela
a co wy zaraz na trenera zawodnicy graja a nie trener , trener tylko jest od korygacji w druzynie ;] , a roger napewno wiecej dzisiaj zrobil od pozostalych !!!!
8 czerwca 2008, 23:10 / niedziela
Prawda jest taka że Roger lepiej grał niż Żurawski , Krzynówek i reszta patałachów !
8 czerwca 2008, 23:11 / niedziela
Był najlepszym z grających w biało-czerwonych strojach - celowo tak to określam, bo nie uznaję go za naszego reprezentanta.
8 czerwca 2008, 23:15 / niedziela
Idź szczulu i powiedz tatusiowi niech ci kupi krawat Lechii na 15 urodziny a nie tu pierdolisz jacy to Polacy są słabi!Zagrali dobry mecz na poziomie nie grali defensywnie pokozali dobry futbol a błędy każdemu sie zdarzają!Jeszcze nie wszystko stracone małe poprawki i jedziemy dalej!
8 czerwca 2008, 23:21 / niedziela
mecz moze nie byl najlepszy w naszym wykonaniu ale do tragedii to bylo jeszcze daleko.szkoda mi tych dzieci ktore wypisuja tu takie bzdury ze POLSKA to patalachy.zawsze mozecie sie kurwa przeprowadzicz do szwablandi.
8 czerwca 2008, 23:22 / niedziela
Nie było tak źle. Mnie się mecz podobał.
8 czerwca 2008, 23:46 / niedziela
Mnie tez sie mecz podobał ;] Były pod bramkowe sytuacje z naszej strony np. żurawski ;] Juz w pierwszych minutach gdyby krzynówek czysto uderzyl mogło by byc grożnie ; ]
8 czerwca 2008, 23:54 / niedziela
Leo to trener jednego meczu z Portugalią, a rodżer to czarny skurwysyn, który uważam za jedno wielkie gówno, niech spierdala na banany pedał!
8 czerwca 2008, 23:56 / niedziela
Czas zacząć uznawać Rogera, bo na chwilę obecną nie mamy lepszych piłkarzy od niego. Jestem bardzo zadowolony z występu Rogera i dobrze, że gra w naszej reprezentacji.

Poza tym jaki atak mają Niemcy? Wszyscy mieszkają w tym kraju długo, ale:
Podolski, Klose - Polacy
Kuranyi - Brazylia/Panama
Gomez - Hiszpania
Neuville - Szwajcaria
9 czerwca 2008, 00:02 / poniedziałek
Kur....a. Załatwili nas Polacy! Podolski nawet się nie cieszył po strzelonych bramkach?
9 czerwca 2008, 00:06 / poniedziałek
11groszy
wypierdalaj!!!!
9 czerwca 2008, 00:30 / poniedziałek
11groszy na trenera reprezentacji...on ich pouklada i bedzie dobrze

siekierka na czesc 11groszy oooooOOOOOOooooooOOOOOoooooOOOOO

wpisujcie dzielnice ktore robia siekierke na czesc 11groszy ;)
9 czerwca 2008, 00:41 / poniedziałek
A gowno sie znacie na pilce.

Rogera ja sam nie chce w Polskiej kadrze o jestem za tym zey grali Polacy. Prawda jest inna, rutalna - byl u nas najlepszy na boisku, niezle pilki prostopadle, przeglad pola, zastawa. Tyle na temat jego gry z Austria wcydhozi w 1 skladzie. Bo Leo skoro go chcial to go nie posadzi na lawce, co nie znaczy ze nam to odpowiada.

Krzynowek?? - To jest polowa Krzynowa.
Zuraw ?? Poza jednym strzalem nie celnym co lobo mu gral to bym nie wiedzial ze jst na osiku.
Bak - stac go na lepiej
Zewlak to samo

Kurwa 10 minut i 2 prostopadle pily i niemcy jada 2 na 1 ??? to w b klasie moze cos takiego sie zdarzyc
Ebi ? Chlopie wez sie w garsc.
Lobodzinski ?? zaskoczyl mnie na plus myslalem ze bedzie slabszy kilka niezlych wrzutek pociagnal skrzydlo

reszty mi sie nie chce wymienic, wiem tylko ze takich ledow co golan zrobil to robic nie mozna, a od leo sie odpierdolcie. Tak jst trenerem jednego meczum zycze wam zeby ktorys z polskich trenerow nie jechal do wroclawaia na pogaduszki z WD tylko mial ten jeden mecz.
Poldi = szacunek i nie gadajcie ze robil to pod publike. Ciezko niektorym zrozumiec ze wychowal sie w niemczech i mieszka tam od 3 roku zycia, czy jakos tak. Co mial pisac prosby do debili z Pzpnu? Jego zachowanie jest godne szacunku , sczegolnie po 1 bramce
9 czerwca 2008, 00:59 / poniedziałek
Ad1 - Gomez to się akurat w Niemczech urodził, zatem tu spudłowałeś:). Ale generalnie to sporo mają importowanych kadrowiczów.

Mecz nie był zły, zwłaszcza druga połowa...aż do utraty bramki. Mnie raczej zastanawia brak w kadrze króla strzelców Ekstraklasy - napad bowiem nie wyglądał dziś najlepiej, zresztą powołania się tak rozłożyły, że gdy Ebi lub Żuraw nie daj Boże wypadliby ze składu, to zastępstwa są takie sobie.

Niestety byli od nas lepsi na boisku - za to na trybunach, oprócz już oklepanego auf wiedersehen, to nasi kibice wiedli prym.

Zobaczymy co się jeszcze wydarzy, przed nami jeszcze 6 punktów do zdobycia:)

Pozdrawiam
9 czerwca 2008, 01:01 / poniedziałek
A ja mam wyjebane!
I komentujcie to jak chcecie. Walczy druga linia i atak, a idzie babol jak chuj od obrony.
A teraz podsumowanie i obietnica: zostały dwa mecze, otwarcia już poszedł. Teraz w myśl przepowiedni zostały o wszystko i o honor. 6 pkt. albo nic, zawsze najważniejsza Lechia. Ale 4 raz ze swojego życia kibicuje na wielkiej imprze naszym i nic, jeśli ta 6 w pozostałych nie pójdzie w to w ścierwo nie uwierze. Pozdrawiam.

TYLKO LECHIA!!!
I TYLKO Z NIĄ SUKCES!!
9 czerwca 2008, 01:50 / poniedziałek
Panowie, przecież ten temat to czysta ironia i szydera więc po co te nerwy ;-))

Co do meczu, to niestety,gdybym postawil u buków to bym wygrał bo dokładnie taki wynik typowałem. Niestety pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła jestesmy słabsi. Jak już ktoś wspomniał, malutki plusik dla Podolskiego, bo widać było że te bramki akurat go nie cieszyły. Ale w moich kalkulacjach na Euro, ten wynik był wpisany, więc dla mnie osobiście nic się nie stało (wiem wiem, wiara kibica zawsze być powinna, jednak chłodna kalkulacja to co innego). Teraz dwa mecze, które niewątpliwie jesteśmy w stanie wygrać. Więc moim zdaniem, dla naszej reprezentacji, to Euro się dopiero zaczyna. Może w końcu po tylu latach będzie nam dane cieszyć się awansem z grupy na wielkiej imprezie ;-)) Najtrudniejszy mecz za nami, teraz może być już tylko lepiej. Oby.... ;-))))
9 czerwca 2008, 04:25 / poniedziałek
1.Katastrofalne błędy naszej defensywy, która była dzisiaj najgorzej grającą naszą formacją, zakończyły się stratą dwóch bramek, a mogło ich paść więcej (ta 200%pierwsza sytuacja, gdzie dwóch "niemców" wychodzi na Boruca - nie trafiają - ale za chwile mamy powtórkę identycznej sytuacji i jest już 1:0...). Przegraliśmy właśnie przez obronę, bo w ofensywie było nieźle, ale jak tu grać ze świetnie poukładanymi taktycznie niemcami, którzy po strzelonej bramce elegenacko przyjmują nas do siebie i umiejętnie powstrzymują każdą akcje, co jakiś czas odpowiadając dobrymi kontratakami, co wieńczą drugą bramką, po kolejnym masakrycznym błędzie naszych obrońców. Ogólnie graliśmy naprawdę dobrze, lepiej niż 2 lata temu, szczególnie mentalnie widać było, że się nie boją i nie mają kompleksów, ale niemcy zagrali jeszcze lepiej i wg. mnie z taką grą są głównymi faworytami do złota, a przynajmniej finału EURO 2008. Ciągle wierzę w 2 miejsce, które jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

2. Roger - Można go lubić lub nie, za Polaka napewno go nie uważam, bo jest tylko brazil z polskim paszportem, ale jeżeli ktoś twierdzi, że zagrał słabo, bo "U-U-U-U", albo, że zabierając komuś miejsce w składzie osłabił naszą reprezentacje jest głupkiem, bo dzisiaj po nim jedynym chyba było widać, że potrafi jebnąć "najlepszych" jeden na jeden i zagrać niekonwencjonalnie, podać dobrą piłkę. Dobry występ. Przekonał mnie do siebie. Skoro jest gość, który chce grać dla Polski daje z siebie maksimum serca, a przywyższa przy tym innych o klasę, to niech gra. Nie przekonają mnie argumenty, że "Kowalski" skądśtam ma grać, bo się urodził w sfornych gaciach, czy innej Polskiej wiosce lub mieście nieważne. Póki Roger daje z siebie 100% zaangażowania i jest lepszy od innych "naszych" o klasę - niech gra. A Polacy zamiast jebać Rogera niech zaczną zapierdalać na treningach i udowodnią, że są od niego lepsi. Zaraz mnie tu zjebiecie, że jestem tolerancyjny czy cośtam. Tolerancji nienawidze w jej ogólnym znaczeniu, czyli że wszyscy są super (czarnuchy i ich getta, araby ze swoimi bazarami i kebabami, chiniolce ze swoim gównem produkowanym najtaniej jak się da rujnującym światowy rynek), promowanej przez żydowsko - pedalską wyborczą na czele z pedałem stecem i jego pedalskimi dredami. Tolerancja - jeżeli tak ją nazwać - to powinna być, ale dla ludzi, którzy swoim pobytem coś dla kraju, w którym przebywają robią, coś swoim pobytem wnoszą. Lepszy dla państwa Polskiego jest np. taki Roger, który coś do tego kraju robi(on akurat podnosi poziom sportowy reprezentacji) niż jakiś jebany nierób z czerwoną mordą/nosem (nie mylić broń boże z malinowymi nosami!), który nic nie robi dla Polski tylko żebrze i wymaga. Jebać tych co jebią Rogera, a sami są jebanymi pasożytami!

3.Nasi - Standardowo potwierdzili swoją klasę, chociaż gdyby nie zalew pikników i krawatów napewno byłoby jeszcze lepiej, ale i oni wystarczyli, żeby po raz kolejny rozjechać szwabów. Aż strach myśleć co by było, gdyby wszyscy tam byli ci "kumatsi". Zobaczymy jak z Chorwacją, bo ci mają kibicowską opinie trochę lepszą od niemców. Ale przecież dzisiaj to była tylko rogrzewka... ;)
9 czerwca 2008, 10:18 / poniedziałek
ad 1 debilu gracze których wymieniłeś mieszkaja w Niemczech od wczesnej młodości,albo się tam urodzili, a pozatym Kurani ma ojca Niemca, tymczasem u nas nadaje się na miesiąc przed euro paszport Brazylijczykowi zupełnie nie związanemu z tym krajem (pozatym że tu pracuje),i dodatkowo ten Brayzylijczyk okazuje się się najlepszym graczem w biało czerwonej koszulce...wstyd
9 czerwca 2008, 10:26 / poniedziałek
Proszę was, nie nazywajcie tego Reprezentacjami Narodowymi!!!!!

To coś co gra w Austrii i Szwajcarii, to nic innego, jak klubowe Mistrzostwa Europy. Tyle tylko, że nie grają tam zawodowe kluby piłkarskie, a drużyny reprezentujące związki piłkarskie.

Drużyna która reprezentuje pzpn, jest słabo przygotowana do turnieju. Piłkarze są zbyt wolni, przez co zawodnicy dfb dochodzili do sytuacji bramkowych. Boki obrony to największy problem tej drużyny. Ani Wasilewski, ani Golański nie brali udziału w akcjach ofensywnych. Do tego błędy w kryciu i brak jakiejkolwiek techniki (szczególnie drugi gol dla dfb).
O ataku można napisać, że przed meczem sporo się o nich pisało. Jeden Smolarek, to za mało, aby zdobyć chociaż honorowego gola. Anemiczne strzały Krzynówka i Lewndowskiego, nie były żadnym zagrożeniem dla bramki dfb.

Z taką grą, niestety odpadniemy z hukiem.
9 czerwca 2008, 10:35 / poniedziałek
pokonamy te kurwy w polfinale
9 czerwca 2008, 11:27 / poniedziałek
Bałem się ze możemy przegrać ... ale cóż niestety zajmiemy tylko 2 miejsce w grupie.Trafiamy na Portugalię i poraz kojeny padną przed nami na kolana , dalej w półfinale ogramy w końcu Niemcy ( ta wygrana będzie smakować lepiej) a w finale po karnych wygramy z Italią( dopiero po karnych gdyż cały mecz będa się bronić):).
9 czerwca 2008, 13:13 / poniedziałek
Też tak myślę. Ale tych karnych w finale się boję. Ostatnio Żuraw nie trafi...
J.K. to skrót od... Jacek Kurski??? Oby nie 8)
9 czerwca 2008, 14:32 / poniedziałek
Nie jest żle , jesteśmy w pierwszej szestnastce Europy :) a na tabelę zawsze można spojrzeć do góry nagami.
Jest jeszcze mecz ostatniej szansy i honoru w razie czego czyli 2 , słownie dwie kolejki łykania piwka przy TV z ekipą Bena Hakera , :).

Wołąkiewicz i Buzi do kadry !
Pozdro
9 czerwca 2008, 16:45 / poniedziałek
Nie czytam w większości Waszych wpisów - są zawsze takie same: G Ó W N I A N E.
Trzeba być naprawdę jełopem, by w tym Mieście krzyczeć o jednej narodowości!
To jest Gdańsk jełopy! Miasto w którym swoje ślady pozostwili i Polacy i Niemcy i Holendrzy i Anglicy i Szkoci! Skąd się kurwa urwaliście? Z Białegostoku, zza Buga?
Żygam tymi Waszymi kompleksami i boli mnie, że Wasza zaściankowość może oddziaływać na Lechię.
Mam nadzieję, że nie, mimo wszystko.
A w temacie, to powiem tylko tyle: JEBAĆ NIEDOWIARKÓW, CO JUŻ NA POLSCE POŁOŻYLI KRZYŻYK.
Hańba im! A kto miał rację zobaczymy w czwartek.
Pozdrawiam nienormalnych
eljot
9 czerwca 2008, 17:37 / poniedziałek
może to i dobrze, że taki eljot nas nie czyta i nie komentuje.

Tata opowiadał, jak pan najebany jak świnia biegał po boisku w Starogardzie. Pewnie wódka koszerna była, że tak powaliła?
9 czerwca 2008, 18:08 / poniedziałek
Watek do kasacji !
Co do meczu,przegralismy bo Niemcy lepiej grali w tym meczu.Moim zdaniem Roger niezle zagral!
Co prawda Polak strzelil 2 bramki Polakom.Ale Co z tego widzialem to sie nie Cieszyl.
Nie mozna juz plakac,trzeba zajac sie nastepnymi meczami z Austria oraz Chorwacja.
Moim zdaniem powinnismy wyjsc z grupy,obym sie nie mylil! ;)
NIC SIE NIE STALO!!!
9 czerwca 2008, 18:19 / poniedziałek
Zeto - dobrze powiedziane odnośnie tych klubików zwanych 'reprezentacjami'

pzpn, pzpn...
9 czerwca 2008, 18:21 / poniedziałek
Eljot jebnij sie w łeb ,ale tak dobrze.Nie obchodzi mnie po czym rzygasz.Ze swoimi poglądami pasujesz lepiej do antify a nie do Lechii.Skąd sie biora takie wynalazki?
9 czerwca 2008, 18:48 / poniedziałek
eljot - kombinuj puchę dla siebie na pierwszym meczu na bilet do holenderskiego raju, z chęcią się dołożę (tylko miej na koszulce jakiś znak rozponawczy+cel, na który zbierasz) - będziemy mieli jednego malkontenta mniej.

Co do Rogera, to nawet Turcy przyznali paszport Mehmetowi (akutalnie tak się nazywa - nawet chłopak zmienił nazwisko) Aurelio - zgodnie z normalną procedurą, grał tam aż 8 lat (i gra nadal). Podobnie jak my postąpują kraje typu Azerbejdżan ...
Za to jak najabrdziej się cieszyłem, że swego czasu szansę dostał Geworgjan, bo chłopak czuje się Polakiem, jest zasymilowany z naszym narodem, etc.
9 czerwca 2008, 18:52 / poniedziałek
jebnijcie sie w glowy, stare se zmiencie :|
Kurwa jeden mecz nie wyszedł i to z Niemcami a wy chcecie zwalniac trenera który doprowadzil nas do Euro pierwszy raz w historii !! sezonowcy jebani, spierdalajcie na forum Kubicy :] bo Małysz i Korzeniowski sie skonczyli :]
9 czerwca 2008, 18:54 / poniedziałek
Popieram Leo jest dobrym trenerem.Spokojnie jeszcze bedzie dobrze:)
9 czerwca 2008, 18:59 / poniedziałek
zapewne temat zostal zalozony dla beki :) a tu cisnienie od razu ogromne;) zapewne autor ma dobra beke z wpisow ;D
9 czerwca 2008, 19:31 / poniedziałek
konri - 8>2, pozatym o ilę się nie mylę w klubie PZPN (ciekawe kiedy dojdzie do zmiany nazwy na np. TPSA?) nie figuruje żaden "Ryszard Gerejrowski"

Matinho - Błożesztymój, jaki cięty, jaki walczak!

Cwaniak - naprawdę? nie, być nie może... :((((((

KUBICKI MUSI ODEJŚĆ
LEO TEŻ
STADION WOLNY OD RASIZMU
NASZYM WZOREM JEST RAFAŁ STEC
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
9 czerwca 2008, 20:05 / poniedziałek
Jak dobrze, żę mamy Rogera. Gdyby nie on, byśmy nic nie zrobili. Roger najlepszym piłkarzem w Polskiej reprezentacji w poprzednim meczu.

@ Co do autora

Sam wypierdalaj
9 czerwca 2008, 20:09 / poniedziałek
Polacy jeszcze nie odpadli, a pozatym to jestem pewien, że awansują. A jeżeli ktoś po meczu z dojczami gada, że Polska nie awansuje - może Kubica? Bo osiąga sukcesy? Napewno nie piłka nożna
10 czerwca 2008, 10:21 / wtorek
Nio bo sie wkurzylem :((
10 czerwca 2008, 16:09 / wtorek
Zeto: wódka była koszerna, dlatego jako jedyny "latałem" nad boiskiem :) Przypuszczam, że gdzieś do 2018 roku będą te wspomniania z Polanki ;) Szkoda, że nie możesz z Tatą zarzucić mi nazistowskiego traktowania pewnej krowy haha
salut
10 czerwca 2008, 19:56 / wtorek
a odnośnie wpisu Zeta z 9 czerwca 2008, 17:37 / poniedziałek...

czasem pewnie nie wszystko wychodzi tak jak powinno ;)

"Siostra zbiera aktorów, brat wycina piłkarzy
A ja tylko gołe baby, jeśli gdzieś zauważę"

NKW!!!
10 czerwca 2008, 21:36 / wtorek
odnośnik 5zł 5sztuk.
11 czerwca 2008, 21:12 / środa
Leo powinien zostać do RPA bez względu na to czy wyjdziemy z grupy czy nie, reprezentację mamy taką jaką mamy i czy to się komuś podoba czy nie, jest ona narodowa. Jutro zapowiada się małe przemeblowanie w składzie...
11 czerwca 2008, 22:14 / środa
"i czy to się komuś podoba czy nie, jest ona narodowa"

a to dobre!
HŁE HŁE HŁE
11 czerwca 2008, 22:17 / środa
A dziś mój dziadek opowiedział mi takom chistorię. Powiedział tak. Wnuku mój, był kiedyś taki wielki patriota, wielki człowiek powiada. I mówi dalej- wojna była, dwie armie naprzeciw siebie. Jedna zawodowa, zdyscyplinowana, dobrą kasę płaciła. Druga to pospolite ruszenie, czensto sami sobie musieli broń kołować. Jedna i druga armia namawiała, aby bić się w jej barwach. I ten człowiek, choć był Polakiem, wybrał armię zawodową- niemiecką, tą która była w stanie wojny z całą Europą. Mówił sobie tak- co z tego że jestem z Polski? Przecież tam nie dość że lepiej płacą, to jeszcze są tak silni, że ze wszystkimi wygrywajom. Trzeba w końcu z czegoś żyć!!

Ale mówię ci wnuku, wielki Polak z niego był, bo jak trafiał w naszych, to głowę pochylał i wcale się nie cieszył.
lukas podolski jest taki sam! Wielki Polak z niego jest, a my Naród tolerancyjny ponad miarę jesteśmy.
11 czerwca 2008, 22:44 / środa
Taaak łotewer, a świstak siedzi i zawija. Reprezentacja powinna łączyć, a takie pieprzenie i mądrzenie śmieszne jest, ale ch... z tym jak to się mówi, jak są porażki każdy psioczy, przy wygranych pianie z zachwytu i ani słowa krytyki ot łaska kibica na pstrym koniu jeździ...
12 czerwca 2008, 22:50 / czwartek
Leo, precz!!!!!!!!!
12 czerwca 2008, 23:16 / czwartek
11groszy PRECZ!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.490