Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Leo musi odejść!!!!!

strona 1/3

12 czerwca 2008, 22:51 / czwartek
Po co on nam? Gramy słabo, że aż żal ściska żyć!!!!!

Bobo do Wrocławia, Leo do Rotterdamu!!

Cała Polska, bez rogera!
12 czerwca 2008, 22:54 / czwartek
idz kurwa wypierdalaj z tego forum, twoje tematy i posty są żałosne..
12 czerwca 2008, 22:55 / czwartek
idz do tatusia moze krawacik Ci kupi. krew mnie zalewa jak po meczu wchodze na forum i widze taki temat
12 czerwca 2008, 22:59 / czwartek
11groszy smieszny jestes ! wiadomo Roger nigdy niebedzie Polakiem ale w dzisiejszym meczu pokazal że dla naszego narodu walczy i bedzie wlaczyl ; ] posiada nie samowita technikę , którym pozostałym z kadry jej brak ; ]
12 czerwca 2008, 23:05 / czwartek
11groszy marny z ciebie kibic
12 czerwca 2008, 23:12 / czwartek
dla narodu ?:) haha ograniczony umyslowo chlopaku .. zacznij myslec to nie boli ! gra dla kasy ,nie dla ciebie nie dla mnie .. lecz dla rodziny i dla siebie ! walczyl ,byl najlepszy z biegajacych naszych zawodnikow,nie liczac boruca, dizeki temu sie wypromowal. co do gry naszych pilkarzy .. Leo zrobil to co Janas i Engel a poziom jak zwykle daleki od oczekiwan ! Treneiro chocby byl z marsa nie zmieni Polskiej Mysli szkoleniowej i pionu Pzpn.. zajmujacym sie calym tym gownem ..

Zasluzylismy na remis..i chuj !
12 czerwca 2008, 23:14 / czwartek
nie no spoko bo roger dostaje 100 milionow za euro ; ] wiadomo dla kazdego zawodnika najwazniejsze sa pieniadze ;] a po co sie gra w pilke aby zarabiac ;] mozg_on
12 czerwca 2008, 23:16 / czwartek
w Reprezentacji gra to zaszczyt rozumiesz?
12 czerwca 2008, 23:23 / czwartek
całe rio de janeiro, bez rogera guereiro!!!!!!

roger jak bank, musi zarabiać ;-)

ale z was palanty. on dostał obywatelstwo, żeby go opierdolić do klubu w Europie, jako europejczyka!! Dzienki temu, nie będzie tam grać jako obcokrajowiec. Trzeba myśleć chłopczyki!!!!
12 czerwca 2008, 23:25 / czwartek
"dzienki" - idz do szkoly lepiej
12 czerwca 2008, 23:29 / czwartek
wakacje już som ojczulku ;-)
12 czerwca 2008, 23:35 / czwartek
11groszy,

zawsze będziesz debilem
12 czerwca 2008, 23:36 / czwartek
ja ci nie ublirzam, wienc ty też trzymaj fason gościu. bo widać u ciebie zupełny brak manier, panie rombis
12 czerwca 2008, 23:40 / czwartek
A u ciebie widać brak obycia z ortografią.
Nie będę się powtarzał ktoś już napisał na twój temat krótkie zdanie więc weź je sobie do serca.
12 czerwca 2008, 23:40 / czwartek
ośmieszasz się oszołomie. Walnij baranka ale z całej siły i może na chwilę będzie ok, nie obrażam Cię tylko opisuje, a to różnica (mówiąc Twoim językiem " rusznica")

Jak chcesz znać prawdę to spytaj starych, zaprawdę powiadam Ci, że mają syna debila ( mam nadzieję, że nie masz rodzeństwa)
12 czerwca 2008, 23:50 / czwartek
odpierdolcie się od 11groszy!

bo wam jego tatuś z siostrom co płoszy gołembie naklepie i będzie miał następne zęby do kolekcji...

LEO GO HOME
12 czerwca 2008, 23:53 / czwartek
odnośnik

Co za chuj. Nie dosc, ze karny z kapelusza, nie dosc, ze w 2007 roku wyrzucil z meczu z Brazylia Krzysztofa Krola, to jeszcze kurwa z zawodu policjant! Jebnę zaraz!
13 czerwca 2008, 00:23 / piątek
Jak to nie, jak przeca 11 groszy ma Siostrem!!!

Ja pierdolem najgorsi to som ćwierć ynteligenci co to ani szyderstwa, ani sarkazmu, ani zjadliwej ironii nie pojmujom :)

bodajże na złonecie jest jasiu śmietana, jedyny w tamtejszym szambie zabawny i myslący komentator, sprawdźcie ortagraficzną poprawność jego wpisów a potem zastanówcie się czy może to nie jest tak napisane z pełnym rozmysłem no i w jakim celu. Mam dwie sugestie:
1. dla zgrywy ( w celu wywołania wesołosci odbiorcy)
2. dla podpuchy ( sprawdzić interlokutora, czy potrafii rozpoznac ironię, czytać między wierszami, rozumiec grypsy itp i itd).

Zazwyczaj jest tak że gdy ktoś wytyka popełnienie niewątpliwie fundamentalnych błędów językowych (zazwyczaj ortograficznych) i przy tym obrzuca autora stekiem prymitywnych wyzwisk a przy tym niczego innego nie potrafi zarzucić, to okazuje się z treści postów takiego delikwenta, że sam jest troglodytą z którym nie warto dyskutować.
Jeżeli okaże się że wasze wpisy to jeszcze wyższy poziom ironii (meta poziom) i sam się dałem nabrać na wysublimowane poczucie humoru, którego w swojej gruboskórności nie dostrzegłem to odszczekuję wszystko co napisałem - lecz jedynie tylko wtedy...
KMWTW!!!
Post Scriptum I Ustosunkowałem sie tylko do formy co do poglądów - każdy Lechista ma prawo do swoich a już na pewno 11 groszy, Nasz Smyk i Urwis.
PS II Ale jaja o mało nie napisałem gruboSKÓRNości przez "u" i to wcale nie dla hecy...

Lechia Gdańsk !!! Lechia Gdańsk !!! Lechia Gdańsk !!!
13 czerwca 2008, 09:25 / piątek
Panie Rombis, a czy pan jest lekarzem z wykształcenia i do tego psychiatrą? Z tego co czytam na tym forumnie, to ty człowieku zawsze siem tylko przypierdalasz do innych, wyzywając od debili! Sam nic nie wnosząc, tak jakby pan Rombis, nie miał swojego zdania.

Cienżko jest przyjąć z honorem porarzkę, bo dla jełopów, zawsze ktoś musi być winien. Żeby być poprawnym politycznie, nie wolno napisać źle ani na rogera, ani na leo. A ja wam mówię, chuj im do dupy, bo te ściera kręcą własne interesy na naszej Reprezentacji!!!!
13 czerwca 2008, 10:17 / piątek
11groży

to porzókaj dokładnie co pisałem fczesinej to bendzierz wiedział analfabeto
13 czerwca 2008, 10:20 / piątek
Panie Generale !!! Tu chyba nie chodzi o brak poczucia humoru czy poszanowania języka ojczystego tego "jegomościa", tylko raczej o jego elementarny brak rozumu !!!
Chłopak myśli, ze jest śmieszny, ze ma dobrą "szydę", że jet taki fajny bo kontrowersyjny. Wszędzie musi zwietrzyć spisek. Jest takim obrońcą polskości przed żydami, masonami, ufoludkami i cyklistami, a jego "złote myśli" działają na wyobraźnie milionów ! Taka marna podróba " kontrataka" ;). Tak se chłopczyna wykombinował i co mu zrobisz ??? Niech se żyje, co mi tam...
13 czerwca 2008, 10:24 / piątek
nigdzie nie wietrze spisku, tylko pisze jaka jest prawda

zobaczycie po euro, gdzie i za ile pójdzie roger i jak bendzie chciał grać dla Polski. Jedna małpa to za mało, abyście zaczeli myśleć. Ważne że stec bzdur w gazecie przeczytacie!!

ale wy jesteście żałośni,

Nie Polacy, nie patrioci,
Lecz politycznie poprawni idioci,
Bez Honoru i bez Dumy,
Gazetowe ich rozumy!

CHWWD!
13 czerwca 2008, 10:53 / piątek
Widzisz 11groszy, jeszcze przed mistrzostwami Roger nie był Polakiem, ale wystarczyło strzelić gola żeby połowa stadionu Ernsta Happela skandowała gromkie "Roger Roger"... co prawda, aż tak radykalnego poglądu nie mam żeby nazywać go ścierwem, ale zasadniczo pogląd na tą sprawę mamy zbieżny ;)
13 czerwca 2008, 11:00 / piątek
wszyscy razem do 11groszy:

U U U U U U U U U U U U U U U !
13 czerwca 2008, 11:44 / piątek
Leo powinien zostać i rozliczenie po RPA, chyba że nie awansujemy to wtedy panu podziękujemy.
13 czerwca 2008, 11:55 / piątek
Kolego Marysie, oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny, ja tam 11 groszy lubię i dobrze, Ty nie, też dobrze, ale jak czytam, żeby ktoś nie pisał bo jest bezmózgim debilem i kropka to chuj mnie strzela ! Z Twojego postu na przykład wynika co Ci się w pisarstwie i opiniach 11 groszy nie podoba i przynajmniej rozumiem Twoje racje niezależnie od tego czy je podzielam (kopiuje styl, politycznie radykalny itp itd)
Na marginesie to przyznam się że w 100% mógłbym podpisać się pod wypowiedzią FCLG
13 czerwca 2008, 12:32 / piątek
Słuchajcie naszego beniaminka 11groszy!Chłopak dobrze pisze.
I dobrze prowokuje;-)
ps.sedzia chuj!!!
hej Czarny68 jakie komentarze na wyspach po meczu?
pozdrawiam!
13 czerwca 2008, 13:04 / piątek
13 czerwca 2008, 16:01 / piątek
Sedzia!

Co?

U U U U U U U!
14 czerwca 2008, 22:22 / sobota
odnośnik
Niestety pan Leon zostaje...proponuje mu postawic dodatakowo pomniki przy kazdym stadionie budowanym na Euro 2012....
14 czerwca 2008, 22:34 / sobota
a kogo bys widział na jego miejscu?bez napinki;)
14 czerwca 2008, 22:44 / sobota
Leo to dobry trener.Wprowadzil nowy swiatopoglad do naszej pilki.Szkoda tylko poza kilkoma wyjatkami ze nasze ogorki zagraly jak zagraly
14 czerwca 2008, 22:45 / sobota
jeden pies, kogo weźmiesz. w świecie, gdzie bardziej liczy siem kasa, niż ambicje, nie trzeba wielkich znawców tematu. każdy osiongnie sukces, bo jak źle gra, to mu "ściany pomogom".

zobacz jak arka szła do ligi. skład miała taki, że była typowana do spadku z II ligi. Sendziowie załatwili im mecze, wienc nie musieli mieć piłkarzy.

w reprezentacji też grajom, ci co muszom. Ile meczy w Górniku, zagrał Pazdan?? Czy na lewą obronę, nie ma nikogo lepszego niż Golański? Dlaczego reger tak szybko dostał obywatelstwo? Dlaczego na mistrzostwa pojechał kontuzjowany Żurawski, a w domu został Brożek? Co na mistrzostwach robi taki grajek jak Murawski?
Leo, de zeuw i kaczmarek kręcą lody, a listek ma z tego działe,
14 czerwca 2008, 22:51 / sobota
nie wiem co saganowski tam robił .powałuja za nazwiska nie za umjetnosci tak to wyglada.
14 czerwca 2008, 22:52 / sobota
11grorzy

masz typowy dla poprzedniego rządu sposób patrzenia na rzeczywistość, wszędzie układy i kolesie... I tak szczerze nie da się bez wkurwienia czytać tego co piszesz przez te błędy, chłopie weź się ogarnij skończ jakąś szkołę, weź kurs, poczytaj jakieś książki albo chuj wie co ale piszesz dramatycznie
14 czerwca 2008, 23:01 / sobota
rombisie to jest temat o leo, a nie o mojej szkole. nie masz nic do napisania, to siedź przed tv, chlej browara i oglądaj jak ciebie w chuja robiom.

a co do mocherów, to sobie wypraszam. głosowem na tuska, bo był najprzystojnieszy!!
14 czerwca 2008, 23:11 / sobota
poraz drugi rzondam kategorycznego odpierdolenia się od 11groszy

iii-ii to jj-jjjjuż!
14 czerwca 2008, 23:30 / sobota
Jak dla mnie pogubil sie leo totalnie ale poczekajmy na ostateczna ocene,mamy przeciez jeszcze conajmniej jeden mecz :)
15 czerwca 2008, 00:15 / niedziela
Pytasz mnie d.g,jakie komentarze na wyspach po meczu ?
Znajomi moi sie smieja,ale ten smiech jest ze wstydu,ze takiego babola popelnil ich rodak.
No coz,ja im mowie,ze to nie ten pies ustawil wynik meczu,tylko nasi pilkarze,bo badzmy szczerzy,ze to przez ich nieudolnosc doszlo do takiej sytuacji,w jakiej teraz jestesmy.
Czy ktos z was zastanawial sie,ktory z naszych pilkarzy gral w kazdym meczu cale spotkania ?
Oczywiscie chodzi mi o tych pilkarzy z gornej polki !
No to macie teraz odpowiedz na pytanie zzz,dlaczego kiedys gralismy(patrz eliminacje do ME)dobrze ?!
Odpowiadam Tobie zzz:
To nie Polacy grali rewelacyjnie,to Portugalczycy mieli zly dzien !
To Belgowie zlekcewazyli naszych,a i nie sa z wyzszej polki !
I choc bysmy mieli za trenera chuj wie kogo,to jeszcze dlugo bedziemy musieli znac swoje miejsce w szeregu !

P.S.Pozdrawiam d.g i mam nadzieje do rychlego zobaczenia ! :-)
15 czerwca 2008, 00:41 / niedziela
Leo po mistrzostwach, ma dostać w promocji tapczan z auchan, za jedyne 500zł!
15 czerwca 2008, 00:43 / niedziela
Przyglądając się poczynaniom naszych reprezentantów doszedłem do wniosku, że:
1. Pęczak i Wołąkiewicz spokojnie zastapili drewniaków w obronie i może trochę spokojniej byłoby w tyłach.
2. Rybski za Rogera - dla mnie ten sam poziom.
3. Buzała jest lepszy od wszystkich razem wziętych napastników, których Leo zabrał na ME.
15 czerwca 2008, 00:53 / niedziela
Jeszcze napisz, że rogalski jest lepszy niż Krzynówek i za 15 minut jestem u ciebie na imprezie. O ile jeszcze nie wypiliście wszystkiego!
15 czerwca 2008, 01:52 / niedziela
kontratak, i ja się chętnie wbiję na tę impreze. I nawet mogę mówić językiem 11groży "kszynuwek jezd gorszy nisz hirż ibendzie masarzystom"
15 czerwca 2008, 09:36 / niedziela
Hirsz za rożera, wygramy 4:0!

i jeszcze tego, no, Kubicę czy jak się on tam zwie, na selekcjonera
15 czerwca 2008, 10:49 / niedziela
a na jakiej pozycji zagra Małysz?
15 czerwca 2008, 12:35 / niedziela
Podobno wystartuje z pierwszej linii.
15 czerwca 2008, 15:02 / niedziela
Czarny68 masz rację,piłkarzy mamy jakich mamy.I takim kibicujemy mimo wszystko.Pozdrawiam i do zobaczenia najlepiej na pierwszym wyjeżdzie:-)
kontratak potwierdzam:tapczan stoi w Auchan z karteczka "sprzedany dla Leo;-)
ps.sedzia i tak chuj...
15 czerwca 2008, 15:11 / niedziela
Na początku zaznaczę, że nie mam na celu deprecjonować osiągnięć szkoleniowych Leo, czy domagać się zwolnienia jego osoby - chciałbym tylko trzeźwo spojrzeć na ostatnie tygodnie jego pracy, bez ślepego zapatrzenia w osobę selekcjonera.

Z całym szacunkiem, ale dotychczas na EURO nie prezentujemy żadnego stylu gry! Po nieudanych MŚ 2002 i 2006 wszyscy - bez wyjątku - jeździli po Engelu i Janasie (krytyka była uzasadniona), chcieli ich głów (jak najbardziej optowałem za odejściem Jansa, ale w 2002 roku nie płakałbym, gdyby nie zwolniono Engela). Tymczasem na tegorocznym czempionacie nasza drużyna przegrała z Niemcami - fakt, że nie graliśmy tak źle jak za Jansa, ale także Niemcy nie są tak wielcy jak wielu znawców w Polsce twierdzi; była bliska największej katastrofy w historii naszych występów na wielkich imprezach w XXI wieku - i - o dziwo - praktycznie nikt nie ma pretensji do selekcjonera. Wciąż tylko powtarza się sytuację z 93 minuty - to swoją drogą dobra wymówka, że przez sędziego nasze szanse na awans są iluzoryczne.

Nagle wszyscy zaczynają dostrzegać, ze także z materiałem (czyt. piłkarzami) jest także coś nie tak, że nie posiadają tej klasy umiętności co najlepsze ekipy na świecie - tylko dlaczego do tego wniosku dochodzi się akurat teraz? Kołtoń przeprowadzając wywiad po spotkaniu z Austrią zaczął od wazeliniarskich tesktów skierowanych w stronę selekcjonera - zamiast spytać dlaczego tak żenująco wyglądaliśmy w pierwszej fazie gry, a takze czy nie widział na treningach, że Mariusz Jop jest w fatalnej dyspozycji. Niewygodne pytania w stronę selekcjonera możnaby mnożyć (m.in.przygotowanie fizyczne na bazie programu NASA :D ) .

Może to jednak ja jestem przewrażliwony i naprawdę nie jest źle, bo wciąż mamy szanse na wyjście z grupy, a na rzeltelne oceny przyjdzie czas po EURO?

PS. Proszę o nie zabieranie głosu osób, które zaczną spłycać temat pytając czy polscy trenerzy pokroju Wójcika byliby lepsi - otóż mnie też często śmieszą ich wypowiedzi.
15 czerwca 2008, 16:49 / niedziela
Konri, do kogo ty piszesz?

Trzeba być nieźle walnientym w dekiel, żeby wierzyć, że emerytowany trener zbawi Polską piłką. Przez kolejne 30 lat, nasi działacze robili wszystko, aby piłka w tym kraju osiągnęła dno. Co najlepsze, za ten stan rzeczy winią nas, kibiców.

Odpowiedzcie sobie sami, jakie bazy treningowe miały/mają nasze czołe kluby? Ile jest w każdym mieście wojewódzkim boisk, do gry w piłkę, na których młody człowiek nie połamie sobie nóg? Ile mamy szkół piłkarskich? Ilu juniorów gra w naszych ligach?

Rooney był gwiazdą Evertonu, mając 17 lat!!!!! Czy przez ostatnie 20 lat, możemy pochwalić się choć jednym takim talentem??

Mamy za to menadżerów, którzy sprowadzają podrzędne gwiazdeczki z brazyli. Mamy menadżerów, którzy robią siano w głowach naszym małolatom. Mamy działaczy, którzy zamiast zainwestować w juniorów, wolą zapłacić sędziemu.
Takich grzechów można wymieniać w nieskończoność!!!!

W IV, V lidze, gdzie powinni szlifować się młodzieżowcy, grają "gwiazdy" pokroju Widzickiego, Szymury, Sekułów i innych starych dziadów, którzy w piłce nic nie osiągneli.
15 czerwca 2008, 17:40 / niedziela
ehhh, prawda, prawda.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.562