Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Leo musi odejść!!!!!

strona 2/3

15 czerwca 2008, 18:39 / niedziela
Zeto dal swiete slowa .... z SZYMURA, SEKULA i innymi rarytasami

Lepiej zrec pod stolem niz nakarmic innego.... Bywam w PZPNIe i wiem co tam sie dzieje, widze tych gamoni co tam siedza, az sie prosza zeby im w lape dac.... Chociaz wszyscy tacy nie sa.

Boisk w trojmiescie mamy tyle ze chuj bec wielki.
16 czerwca 2008, 12:52 / poniedziałek
Zeto nic dodac, nic ujac...
16 czerwca 2008, 18:08 / poniedziałek
A ja mam takie zdanie. Nie ma sie co dziwic ze gramy tak słabo i ten huraoptymizm byl nieuzasadniony. Leo to dobry terener ale z pustego nie naleje i tyle. Z calym szacunkiem dla naszych pilkarzy ale jak sie przeanalizuje sklad powolany na euro porownujac go do innych druzyn narodowych to jestesmy na szarym koncu zaraz przed austria chociaz i tam maja solidnych pilkarzy jak Pogatetz, Stranzl, Garics, Ivanschitz czy nawet taki Linz ktory niby tylko w Bradze ale gra i pare bramek strzelil.. U nas tylko Boruc jest klasa swiatowa, GRA w dobrym klubie i tylko dzieki niemu nie dostalismy 4 w plecy z Austria.. A reszta to co? Fabianski i Kuszczak ktory z reszta wrocil kontuzjowany tylko grzeja ławe w swoich dobrych klubach, Smolarek wchodzac z lawy w Racingu strzelil 4 bramki w 34 meczach- troche malo, Lewandowski gra w Szachtarze, Zewłakow w Olympiakosie, Wasilewski w Anderlechcie, Nasza gwiazda Zurawski w Larissie, a Krzynowek ma wykupiony karnet na mecze Wolfsburga bo nawet na ławe sie nie łapie.. Blaszczykowski 4 miesiace borykal sie z kontuzja i nie dosc ze byl bez formy to jeszcze kontuzja mu sie odnowila.. A to jest trzon naszej Reprezentacji. Plus Bak 35 lat i co drugi mecz w słabej Austrii Wieden.. Mamy chociaz jednego napastnika pokroju np takiego Gomeza ze Stuttgartu, pomocnika jak taki Kranjcar, czy obronce jak wspomniany Pogatetz ktory gra co kilka dni w silnej lidze Angielskiej w Middlesbrough z takimi klubami jak Chelsea, Arsenal, Manchester czy Liverpool? Celowo nie wymieniam takich gwiazd jak Modric, Klasnic, Ballack, Klose czy Podolski(zwlaszcza dwoch ostatnich) Nie ma jednego takiego w Polsce jak np taki Nani czy Quaresma a oni grzeja ławe w Portugalii bo gra Ronaldo i Simao no to z czym do ludzi...
16 czerwca 2008, 19:35 / poniedziałek
Leo nie raz udowodnił, że i z pustego potrafi nalac. Jego największy błąd to zła selekcja. Powinien po eliminacjach całkowicie odmłodzic drużynę. Połowa jego pewniaków to piłkarze wypaleni, bez parcia na wynik. Najlepszy w naszej drużynie (Boruc) ma wzciąż wielką karierę przed sobą. Już widzę jak walczą o niego najlepsze kluby. Inna wyróżniająca się postac zainwestowała w siebie. Zagrał na luzie bo potraktował mecz prawie jak sparing. Jego kółeczka i sztuczki nie wnosiły nic do gry (poza jedną akcją z Saganowskim w meczu z niemcami). Może taki był jego cel?
16 czerwca 2008, 21:40 / poniedziałek
Leo zostaw ten twór popezetpeenowski , trzeba zacząć jak Lechia , od nowa tworzyć drużynę. To co widze to żenada .no comments more.
16 czerwca 2008, 22:03 / poniedziałek
Tutaj osoba Leo nie ma nic do rzeczy - dla mnie to trener jak każdy inny (nie licząc starych pryków trenerów krajowych, których trenerski rozwój zatrzymał sie jakies 20 lat temu). Wiele wody jeszcze upłynie w Wiśle, zanim dorobimy się klasowych graczy... bo niby kto ma ich szkolić, a przede wszystkim gdzie??? Zacznijmy od boiska na każdym osiedlu (chociaż jednego), a potem "podniecajmy się" takimi turniejami - turniejami dla bogatych - nie bójmy się tego powiedzieć. A czy będzie Leo, Mourinho czy inny Ferguson.... nawet najwybitniejszy malarz musi mieć farbę i pędzel żeby stworzyć dzieło, paznokciem malować nie będzie ;-)))
16 czerwca 2008, 22:36 / poniedziałek
Senk w tym, że Leo nie jest malarzem, tylko trenerem. Wienc na chuj mu farby?

Tyle lat trenuje i nie wygrał żadnego meczu na mistrzostfach. To chyba o czymś świadczy! Nawet Janas i Engel wygrali po jednym meczu.

Leo won!!! listkiewicz won!!!
16 czerwca 2008, 22:36 / poniedziałek
mamy stadiony rodem z XIXw
druzyna gra football z XXw
trener z XXIw

wiec czego od naszej druzyny oczekiwac?? cudu?? cudem bylo dostanie sie na Euro !!
16 czerwca 2008, 22:52 / poniedziałek
gifcie napisz jeszcze fuSSbal!!!!!

W naszym kraju gra siem w piłkę nożnom, a nie w fOOtbaLL, czy fuSSbAll!!! no chyba że nazywa siem rogej, poDÓŁski albo klozeD
16 czerwca 2008, 22:54 / poniedziałek
11groszy - no więc czytaj ;-) napisałem że Leo, to jak dla mnie trener jeden z tysiąca, w skali europejskiej - i tyle, żaden cudotwórca. Ino kogo masz o większej wiedzy i umiejętnościach trenerskich wśród trenerów krajowych?? No nikogo, bo tak jak nasi grajkowie, tak i trenerzy zatrzymali się w rozwoju w stosunku do Europy okrutnie. A jeśli dla Ciebie, umiejętności trenerskie Janasa czy Engela są wyższe - Twoje prawo mieć takie zdanie ;-)
16 czerwca 2008, 22:55 / poniedziałek
Katastrofa, dziś Janas i Engel mają prawo się śmiać z holenderskiego geniusza.
16 czerwca 2008, 22:56 / poniedziałek
Mnie jedyna rzecz wkurwia... mielismy grac dzisiaj o zwycięstwo ale 2 mecz z rzędu gramy systemem 1-4-5-1 !! No do ch... jak my takim systemem mielismy niby mecz wygrac ??!?!?!?!?!?!??!?
16 czerwca 2008, 23:00 / poniedziałek
eFCeeLGielu czy ja napisałem że som lepsi? Napisałem, że nawet oni wygrali mecz na mistrzostfach. Leo, chociarz zblirza siem do emerytury, na mistrzostfach zremisował z najsłabszom drużynom, tylko dzienki bramce ze spalonego!!!!!

chuj z niego nie trener!!!!! układowczyk i aparatczyk!!!! przyjechał sobie do Polski odcinać kupony i pierdolić jakie piwo trza nam pić. Kurwa wywieś sobie jeszcze ze trzy szmaty tyskiego- może to pomoże!!!!!

Ile trzeba piwa wypić, żeby oglondać takom żenade?? Za 10 tyskich, szmata w prezencie!! Za dwa lata, zamiast piłki, bendzie rogej w koronie!!
16 czerwca 2008, 23:01 / poniedziałek
czemu sie smiac a co trener gra czy nasi pilkarze ;o trener juz nie wytrenuje u nich techniki . Nad technika trzeba pracowac latami a nie tygodniami ; o trener jedynie moze popracowac nad wysilkiem fizycznym i skorygowac pewne zmiany ;]
16 czerwca 2008, 23:01 / poniedziałek
Szybkie podsumowanie euro
3 mecze
1 pkt
1 gol ze spalonego, strzelony przez przybłęde.

Ogolnie rewelacja :)
16 czerwca 2008, 23:02 / poniedziałek
11 groszy - mylisz pojęcia, Leo nie jest trenerem, jest przede wszystkim selekcjonerem,

co do turnieju,

no jak na turnieju przez 270 minut nie strzelamy gola . . . .
jesteśmy tam gdzie jesteśmy, odegraliśmy role jaka z góry była nam przypisana, pod każdym względem
to oczywiście sport i można było liczyć na cuda wianki, ale . . . realnie, było jak być miało
kto trzeźwo stąpa po ziemi na nic innego nie liczył,
zresztą . . . to tylko repra, wielkie mi halo
16 czerwca 2008, 23:04 / poniedziałek
Leo , co wybierzesz szmal czy honor . Z takimi frajerami daleko nie pociągniesz.
No chyba, że zaimportujemy nowych Polaków.
16 czerwca 2008, 23:05 / poniedziałek
trener z XXIw?

to kto dał takiemu szczylowi kadrę prowadzić?!
16 czerwca 2008, 23:09 / poniedziałek
Panie verde, co z tego że selekcjoner? zwał go pies, tak jak zwał. Przyszedł do Polski zarobić kase, bo siem nie dorobił jeszcze na trenerce. Chuja zrobił, a stecokibole są gotowi w ogień za nim skoczyć.

Panie Leszku, ten ciul to rzyd z holandii. Dla mnie jest pewne, że wybierze kase. Honor to on ma w tym samym sejfie co rysiu k.
16 czerwca 2008, 23:12 / poniedziałek
grosik - bo ostatni nasi krajowi trenerzy repry, to żądni sukcesu trenerzy na dorobku... i nie odcinali kuponów... no proszę Cię.... odpuszczam temat ;-)
16 czerwca 2008, 23:16 / poniedziałek
a gdzie napisałem, że Engel czy Janas to trenerzy na dorobku? Ja wsznedzie pisze, że dopóki bendzie listek rzondził w pzpn, dokóki w Trójmieście bendzie klocek, dopóki o wyborze selekcjonera bendzie decydować ilość sprzedanych piw- nie mamy co liczyć na sukcesy Reprezentacji.

Nawet jak sprowadzimy 20 rogejów
16 czerwca 2008, 23:20 / poniedziałek
11 groszy
skąd ty jesteś chłoptasiu z tym słownictwem??hanys??"ciul"
daj sobie spokój może co?
16 czerwca 2008, 23:27 / poniedziałek
reup: odpierdolcie się od 11groszy!
16 czerwca 2008, 23:33 / poniedziałek
łotewer oni mi po prostu zazdroszczom wiedzy.

daj im spokój, przecież to poprawni politycznie sporzywacze tyskiego. przecież leo z czegoś musi żyć.

a mnie siem chce rzygać, jak widzem balkony debilków, co wieszają szmaty z tyskim
16 czerwca 2008, 23:46 / poniedziałek
Ja jebie heh nie wierze.

Wy od Leo sie odpierdolcie. Przepraszam ale, Janas, Engel i Boniek wygrali ale na MS a nie Euro. Bo Boniek przegral z Lotwa. Dziekuje tyle na ten temat.

Z gowna bata nie ukrecisz - to dwa. Jaki Leo ma wplyw na Krzynowka ktory rok nie gra w klubie, gdyby byli lepsi od niego to pewnie by nie pojechal na Euro. Co ma zrobic z pilkarzami, ktorzy sa bez formy w klubie w 2 tygodnie cuda niewida zrobic z nich ??

Bilet na 1 mecz Lechii bedzie kosztowal 40 zl - te 20 zl zabieramy i wplacamy do specjalen puchy i za to kazdy z 10 tysiecy wrzuci to bedze 200 tysiecy zlotych. To juz bedzie jedno porzadne boisko.
Ciekawe ile narzekajacych by cos zrobilo.

Janas ma sie prawo smiac z siebie, a Engel z syna. Tyle na ten temat.

Trzeba zejsc na ziemie i wiedziec ze my jestemsy europejski zascianek futbolowy i mina lata nim sie podniesiemy do gory. Po woli nam sie to udaje, awansujemy regularnie na duze imprezy co kilka lat temu bylo niemozliwe. Po woli malym kroczkami do przodu.

Jeszcze niedawno po remisie z portugalia wszyscy skakli i pomniki stawiali trenerowi, teraz wyzywaja od najgorszych. Niestety taka juz mentalnosc Polaka.
16 czerwca 2008, 23:58 / poniedziałek
grosik - jednak jeszcze raz odpisze bo przyznam że sie pogubiłem w Twoim toku rozumowania. Piszesz że chuj z niego nie trener, potem że nawet Janas i Engel wygrali po meczu na mistrzostwach (jakkolwiek ma się wygrany jeden mecz grupowy na mistrzostwach do 3 krotnego zdobycia mistrzostwa Holandii, 3 krotnego mistrzostwa Hiszpani i 3 krotny półfinał Pucharu Europy) ,potem twierdzisz że oni nie są lepsi, po czym na końcu argument że przyjechał tu odcinać kupony i po skok na "wielką kasę" od tyskiego... oraz że Leo musi z czegoś żyć (jakby conajmniej przymierał głodem przez tyle lat trenerki w wielkich klubach...ekhmm)... i wrzucasz każdego kto ma inne zdanie od Ciebie do jednego worka pt."wielbiciel piwa tyskie i jego flag"... jak w temacie o Rogerze mam zbieżne zdanie, tak tutaj ni chu** nawet nie wiem o co Ci chodzi ;-)
17 czerwca 2008, 00:06 / wtorek
LISTKIEWICZ WON BEN HAKER WON
17 czerwca 2008, 00:18 / wtorek
sinusoida. po ms w niemczech wiekszosc wolala Leo na trenera (zaczal to smieszny jak dla mnie kolton)-zostal nim. po porazce z finlandia wszyscy wolali zwolnic go (nagonke zaczal kolton), po wygranej z portugalia zostal wraz ze smolarkiem uznany bohaterem (miedzy innymi dla koltonia ktory opisywal to na lamach przegladu sportowego) to dzieki niemu (w glownej mierze) znalezlismy sie w gronie 16 najlepszych druzyn. teraz mozna gdybac ze mozna bylo powolac na me tego albo tego do skladu, ale skad mozemy wiedziec ze ci zagraliby lepiej od tych co grali... nie wina Leo ze ma do dyspozycji zawodnikow jakich mamy... zaloze sie ze to przeglad sportowy (red nacz. kolton) bedzie przeprowadzal najwieksza nagonke by zwolnic Leo. a ja wam mowie (zaznaczam ze to moje zdanie zaznaczam to raz jeszcze) miejcie wlasne zdanie. nie sluchajcie "ekspertow" typu kolton, miejcie wlasne zdanie. wg mnie Leo pchnal nasza pilke przynajmniej o 10 lat do przodu. Leo musi zostac... Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!!! czy to dla was puste slowa czy jednak cos znacza???
17 czerwca 2008, 00:28 / wtorek
nie puste slowa ale dziadek bierze naprawde gruba kase za prowadzenie naszej kadry.Jest najlepiej oplacanym trenerem w historii naszej pilki.Wiec po jego glownym sprawdzianie jaki byl euro mamy prawo go rozliczyc.On nawet nie powiedzial ze ma jakas koncepje,recepte na lepsza gre.ON TU ZOSTAJE DLA PIENIEDZY dla mnie jego czas sie skonczyl.Pomyslcie ile punktow bysmy mieli gdyni nie Boruc??
17 czerwca 2008, 01:20 / wtorek
Leo dla pieniedzy ??
Sory ale Leo fuche se znajdzie lepiej platna jak bedzie chcial . To co zrobil z polska pilka to nie udalo sie innym przez kilkanasice lat. Zwrocilem uwage na moment kiedy po ostatnim gwizdku wszystkim podal reke. Nawet stary bak byl w niego w patrzony jak w boga. Udowodnil nie jednemu mlodemu ze jesli sie poswieci to moze byc naprawde niezly. A kolton to baran - dobre pieniazki dostanie i bdzie gadal wszystko by leo wywalic. Tak Janek na trenera .... Jeszzce nigdy nikt nie wymienil pozytywnych cech i osiagniec trenera po porazce.
17 czerwca 2008, 06:40 / wtorek
Prawda jest taka że sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą...
17 czerwca 2008, 08:16 / wtorek
ULG to Ty chyba jesteś w niego wpatrzony jak w Boga. ;) Co takiego zrobił Beenhakker z polską piłką?? No chyba, że czymś nie wiem...
17 czerwca 2008, 08:57 / wtorek
A co ten leo Bi zrobił dla Polskiej Piłki?

Skład na mecz ustala de zeuw, który zarabia na handlu piłkarzami. Do tego skorumpowany kaczmarek (chociażby sprawa z Małkowskim, który grając w Szkocji musiał płacić mu haracz) i kolejni nieudacznicy w obozie szkoleniowym- dziekan po kuracji w psychiatryku i nieudolny nawałka, z którego kurwy z pzpn chcom zrobić na siłe trenera.

Piersze mecze leo, to "dudek show" tylko po to, aby go sprzedać z Liverpoolu. de zeuw użył swoich kontaktów i za kontrakt z realem, troche kaski spłyneło. potem podobny numer z matusiakiem do palermo. teraz dokładnie to samo z rogejem.
trzeba mieć zaćme na oku, albo promile we krwi, żeby nie widzieć, co ten chujec robi.
17 czerwca 2008, 09:08 / wtorek
"Leo dla pieniedzy ??
Sory ale Leo fuche se znajdzie lepiej platna jak bedzie chcial .

a na Trynidadzie płacili mu więcej czy mniej?
17 czerwca 2008, 09:20 / wtorek
Selekcja była prosta. Boruc jako jedyny powinien zostać w tej kadrze, raszta w autobus i na szparagi do Niemiec. Kadra na Chorwację wygladała następujaco: Boruc - Warzywniak, Własniezasnąłlewski, Żewłaslow, Pobudka - Łobobiedziński (55 Wsmolearek), Zamurowanywski, Lewandrewnowski (46 Kogooszukaszka), Krzywonóżek, Kto widział królika Rogera, Saganpełnytowolnyowski (68 Nieznahorski)
17 czerwca 2008, 09:21 / wtorek
Gdy był leo w trynidadzie,
To usłyszał spieprzaj dziadzie!
Wienc pojechał do tobago,
Lecz tam musiał chodzić nago.
I spierdalał z tamtąd żywo,
Postawił na tyskie piwo!!!!

pomużmy naszym, wypijmy tyskie ;-)

wychowanie w trzeźwości <hahaha>
17 czerwca 2008, 09:29 / wtorek
Co Leo zrobil z pilka ??Wiecej niz Janas, Engel i Boniek jako trener razem wzieci. Czy ja jestem w niego wpatrzony ?? Nie ale takie sa realia.

Latwiej zwalic wine na trenera, pewnie. Tylko ze trener nie wychodzi na boisko i nie wali wrzutek w auty jak Krzynowek wczoraj. Z tych naszych zawodnikow nie wycisnie wiecej i Frank Riijkard czy Mourinho. Techniki trener nie nauczy chlopa 30 letniego.

Oczywiscie ze sklad ustala De Zeuw. Dudek de Zeuwa to na rekach powinien nosic ze dane mu dzieki niemu bylo zagrac w REALU.
17 czerwca 2008, 10:24 / wtorek
"Oczywiscie ze sklad ustala De Zeuw. Dudek de Zeuwa to na rekach powinien nosic ze dane mu dzieki niemu bylo zagrac w REALU." No i to sie glownie rozchodzi. Kiedy trenerem zostal obcokrajowiec ludzilem sie ze w koncu skoncza sie ukladziki pzpnowskie i facet z zewnatrz, niezalezny bedzie bral do kadry najlepszych, a nie pilkarzy ktorych nalezy promowac w imie czyichs interesow. Jak widac plonne nadzieje, bo Leonsio jest zalezny od de Zeuwa i Kaczmarka i poki to sie nie zmieni nadal bedzie tak jak jest czyli dno i 3 metry mulu.
17 czerwca 2008, 10:25 / wtorek
Leo wszedł do magazynu z koszykiem i wybrał towar jaki mu się spodobał.
Pomylił magazyny i na towarze się nie zna.
Boruc i Smolarek i długo nic.
Sprawa jest skomplikowana , posprzątać pzpn (świadomie małymi literami) to mało .
17 czerwca 2008, 11:01 / wtorek
odnośnik

Co za chuje.
17 czerwca 2008, 11:11 / wtorek
Wczoraj wielki plus dla Kołtonia - nie bał się zadać niewygodnych pytań, ta rozmowa ukazała aroganckość geniusza z Holandii (i jeszcze wypomina, że miał inne propozycje - był tak samo typowany na coacha Meksyku jak któyś z polskich trenerów na trenera Niegrii czy RPA swego czasu :D).

Szczytem buty Holendra było pytanie po jednej z konferencji (tłumaczka nie raczyła tego przetłumaczyć): "Nadążacie za mną, czy mam to wam narysować?" - tak, inne ekipy także nie nadążały za jego filozofią :D.

Mieliśmy na EURO 9 trenerów, w tym pięciu Holendrów, wśród nich Mike "NASA" Lindeman i specjalista od żywienia!
17 czerwca 2008, 11:51 / wtorek
"Co Leo zrobil z pilka ??Wiecej niz Janas, Engel i Boniek jako trener razem wzieci."

No, czyli co?? Bo ja już nie mogę się połapać...
17 czerwca 2008, 12:20 / wtorek
Leo powinien odejść.
Chociaż doprowadził kadrę na Mistrzostwa Europy to na turnieju można było zobaczyć ewidentne błędy Holendra.
Było widać brak szybkiego napastnika, lewego obrońcy oraz prawego skrzydłowego.
Leo popełnił wielkie błędy w powołaniach.
Według mnie powinni pojechać tacy zawodnicy jak-Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Adrian Sikora i Artur Wichniarek.
17 czerwca 2008, 12:23 / wtorek
ja tez nie wiem co ?

engel awansowal i byl w mcdonaldzie.. boniek odpada .. janas awansik i reklama fajek ..leo zrobil wiecej ! tyskie ,wbk ,tp i inni ktorych nie nnadazyam wymienic ! rzeczywiscie zarobil wiecej niz pozostali :)
17 czerwca 2008, 12:34 / wtorek
Prawda jest taka że to zawodnicy zawiedli a nie selekcjoner.Żaden zawodnik nie potrafił wziąść na swoje barki ciężaru gry.Wszyscy zawodnicy co świetnie grali w eliminacjach na turnieju byli kompletnie bez formy.Jednynym mocnym punktem był nasz bramkarz.Gdyby nie on to Euro zakończyło by sie totalnym blamażem dla nas Polaków.Leo powinien zostać bo zna już bardzo dobrze naszą drużyne i podwórko ligowe.Nie potrzebny nam kolejny łach z pzpn-u bo daleko nie zajedziemy tyle...
17 czerwca 2008, 12:53 / wtorek
trzeba sie przyznac do porazki .. nie mieli formy ? wiedzial od dawna .. wszyscy to widzieli ... od meczu z usa obiecywal ze teraz poprawi szybkosc... z dania powtorka z biegania .. pierwszy mecz tez porazka.. to ja sie spytam tak .. fachowiec tej klasy co leo widzial co sie dzieje.. dlaczego nie reagowal .. czy moze blad w przygotowaniu kondycyjnym do turnieju ... nie mowmy o przemeczeniu bo nasi pilkarze grali najmniej ze wszystkich w ligowych rozgrywkach .. wieksozsc lawki .. a w Polsce sezon krotki ... powiemy .. jak reagowac jak nie ma zawodnikow.. ? niewiem nie jestem selekcjonerem .. ale wiem ze mial sporo czasu by ich motoryke poprawic.. ja widzialem kompletnie przetrenowanych typow .. ktorzy juz w 3 meczu nie mieli sil ... dobrze ze turniej sie nie sklada z 4 meczow bo skonczylo by sie pewnie dwucyfrowka.. do tego te kontuzje.. kto jest podatny na kontuzje .. zmeczony organizm ..
ja sie spytam czym ???
niewiem to leo ich mial dosc dlugi czas...

za swoje bledy trzeba poniesc odpowiedzialnosc i przyznac sie do bledow w przygotowaniu a nie zwalac wine na pilkarzy ! trening nasa? i wszystko jasne.... darowal bym uklady ukladziki .. jak by walczyli .. a tak ..stracilem szacunek do tego pana.. 9 meczow w karierze na wielkich turniejach .. zero zwyciestw ... jak widac to szerszy problem ... przygotowac na jeden mecz .. potrafi . na turniej .. widzielismy .. pozdrawiam trzezwo myslacych !
17 czerwca 2008, 13:24 / wtorek
Czemu wina zawsze idzie na trenera ???
Z tym webbem to juz pierdolenie ze nic. Fakt ze Polska z Austria powinna do przerwy 3 cisnac i by nie bylo zadnych webow i innych wynalazkow. I dajmy spokoj temu webbowi. Bo to Polska grala nie on.

Janas wszedl do Ms przegral 2 razy z Anglia. Chwala mu za to ze wszedl.
Boniek - CHUJA ZROBIL
Engel-On mial grupe cienka jak barszcz, jednak chwala tez za to ze wszedl

Za Leo jest wyrazny postep w grze polskiej pilki.

Skoro De zeuw ustala sklad z Kaczmarkiem - to ich powinno sie winic za porazke

Adrian Sikora ?? poczekamy az wyjedzie za granice - zgnie jak matusiak
Jelen - fakt bald ze go nie powolal
Brozek dalby rade, ale nie raz udowodnil ze w kadrze nie radzi sobie zupelnie

I co myslicie ze jak Mourinho przyjdzie to z takimi pilkarzykami zdobedziemy mistrzostwo swiata?? Pierw rozliczcie pilkarzy nie selekcjonera.

Gorzej niz na MS 2006 nie bylo. Gra mimo wynikow o wiele lepsza. Ekwador, Niemcy ja tego ogladac nie moglem ....Costarica? Co to za kraj w futbolu.

Piechniczki i inne badziewia juz dupe truja, juz zacieraja rece. Szkoda ze rok temu po meczach z Portugalia nie byli tacy madrzi tylko chwalili Leo. Ja bede za zwolnieniem Leo jezeli zatrudnia trenera pokroju Lippi, Capello, Mourinho, Hiddink. Bo jak ma przyjsc jakis oszolom to dziekuje.

Fergusona zwolnilii ?? jak manchester mial slabe sezony ??, Bruecknera zwolnili jak czesi grali slabo ?? Nie bo tam sie mysli a nie u nas DUMA I CHWALA jak sie wyrgywa, a jak przegrywa TO TRENER - SIEROTA.

Przyjda eliminacje 1 mecz ze Slowacja wygrana 3-0 i znow Leo bedzie ogladal pomniki swoje .... Tak sie zmienia u nas nastawienie

Panie piechniczek, lato, tomaszewski idzcie juz w chuj, bo Kaziu Gorski sie w grobie przewraca.
17 czerwca 2008, 13:43 / wtorek
ULG w 100% zgadzam sie z Toba.
Zastanawiam sie ile osob wypowiadajacych sie na forum tak naprawde zna sie na pilce. Zastanawiam sie czego krytycy spodziewali sie po tych ME i co mowili o Leo po meczach np. z Portugalia.
Do wielu ludzi nie dociera fakt, ze jest znaczac roznica miedzy umiejetnosciami polskich pilkarzy a zawodnikami niemieckimi badz chorwackimi .
W tym momencie zaczynam zalowac, ze przez ostatnie dwa lata naszej kadry nie prowadzil ktos, kto prezentuje nasza swietna polska mysl szkoleniowa, bynajmniej nie byloby teraz calego pieprzenia bo z pewnoscia nie byloby nas na tej imprezie..
pozdrawiam
17 czerwca 2008, 17:00 / wtorek
dyskusja jakich wiele po przegranym turnieju nie tylko w Polsce.
ja tylko chcialbym zapytac niektorych z was jak wy to sobie wyobrazacie? jak ma grac reprezentacja kraju w ktorym mecze ligowe od 20 lat sa ustawione przed pierwszym gwizdkiem. ktory polski grajek wychowal sie na rywalizacji i sportowej walce i gdzie mial sie tego nauczyc skoro jesli nawet uda mu sie wyjechac do innej ligi to zaczyna swoja przygode w lepszym klubie od kontuzji a koniec koncow trafia przez lawke rezerwowych na trybuny ? czy kontuzje polskich pilkarzy wyjezdzajacych do klubow zagranicznych to zawsze wina przetrenowania ? a moze polska mysl szkoleniowe wykonczyla juz tak te organizmy ze sypia sie po kilku mocnych treningach .drugi garnitur Chorwacji byl warty jakies 10razy wiecej niz cala nasza ekipa razem wzieta.
ja wole Leo niz 99% polskich trenerow.
17 czerwca 2008, 17:31 / wtorek
11 groszy nie bede z toba duzo gadal. Ale powiem Ci tylko ze Ty kompletny debil jestes. Temat rownie beznadziejny jak i Ty.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.251