Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

nowy Fc !

strona 1/1

1

19 czerwca 2008, 19:25 / czwartek
Witam.

Szukam chetnych do wstapienia do mojego Fc Kulfona i Moniki.
Podejrzewam ze nie tylko ja jestem zakochany w nich.
W planach mamy zrobienie Flagi "Kulfony" .
Honorowym członkiem jest Kornik_28 ktory zapisał sie wczoraj gdy byl u mnie ze swoja mama(niezla sztuka swoja droga MILF).
odnośnik tu nasz hymn po rymixie.

Pozdrawiam
20 czerwca 2008, 16:54 / piątek
Ja poprostu protestuje !Tak w tym państwie być niemorze ze jeden z drugim se zakładaja FC !Kto wogole dał ci pozwolenie i kim ty wogole jestes "chłopie"!Ludzie chyba widzicie ze jest to bajer na hajs .....dobrze juz tu znamy takich jak ty !Na poczatek ludzi otumanić potem ogołocic z portfela ze niby na flage ze niby na turniej ze niby niby !A pozatym popełniles zasadniczy błąd ....przeciez każdy kibol o trzeżwym i zdrowym umyśle widzi ze ten osobnik nazywany przez Morwe niejakim "kulfonem" niejest nikim innym jak pseudokibolem Śląska(wszedzie rozpoznam te "specyficzne" malinowe twarze i przepite głosy ) !A na dowód ze niekłamie mam zdjecie zrobie podczas lata (Lato w Kołobrzegu 2004 ) z niejakim "kulfonem" i siostrOM 11 groszy odnośnik !!CO TY NA TO ????
20 czerwca 2008, 19:58 / piątek
fotomontaz!!!!!!!!!
20 czerwca 2008, 20:57 / piątek
nie bede komentowal KMWTW!!

Kulfony '08
20 czerwca 2008, 21:01 / piątek
uważajcie na Morwę, on rozpierdala wątki...
20 czerwca 2008, 21:24 / piątek
Kto Ci dał upowaznienie ? Od tego są wybrani ludzie . W skład zarządu wchodza m.in Wagon , 'papa'dopoulosa , ja i inni . W 'innych' prosze nie brać pod uwage Shivasa , ktory spierdolił z naszą kasą i teraz zalewa morde tanim winem na jakiejs wyspie karaibskiej.

pozdro dla shivasa ! COME BACK !
j/w.

dostałem info tel. że Kulfon to pedofil, ktoś mógłby sprostować?

/to by nie dziwiło że skórwnik jest honorowym członkiem, bez napinki/
20 czerwca 2008, 21:30 / piątek
j/w. się odnosiło go Generała, ale cooo tam..
20 czerwca 2008, 21:30 / piątek
łotwer .. a czy to jest sprawdzone info ?

bo mnie doszły słuchy , ze to skórwnik jest pedofilem i sie podszywa pod kulfona gwałcąc dzieci w stroju kulfona a jego siostra jest przebrana za Monike .

/bez napinki/ jezeli o czyms w/w tekscie zapomnialem prosze mnie poprawić .
20 czerwca 2008, 21:34 / piątek
telefoniczne ponoć zawsze pewne, chociaż cholera wie

a to skórwnik ma siostrę?
20 czerwca 2008, 21:35 / piątek
koMOrnik_28 to jebany cwel, gey, pedofil, zoofil i pluralista.

w latach 80-siątych podpierdalał wszystko i wszystkich, biegał w białym kasku z gumową pałą i kręcił lody pod Błyskawicą.

jego stara pierze na kamieniu i obciąga starym funkcjonariuszom mo. Kulfon to ksywa od jej nosa, który jest kulfoniasty. Jest tak kulfoniasty, że stara koMOrnika_28 może palić fajkę pod prysznicem
20 czerwca 2008, 21:55 / piątek
Tez bylem zdziwiony , ze ma siostre ale jednak ! Info telefoniczne najlepsze . Telefon zaufania ....ich mozna zapyac o wszystko ! To lepsze niz ThomasHelpMe ; - )

a tak w ogole to : skórwnik twoja stara podpierdala metro !!

/bez napinki/
21 czerwca 2008, 00:55 / sobota
Ekipa Hooligans Fasolki zdecydowanie bedzie przeciwdzialac tej samowolce. Wobec inicjatorow zostana wyciagniete surowe sankcje.
Nalezalo po pierwsze ogarnąć się a po drugie skorzystac z info telefonicznego :)
21 czerwca 2008, 03:36 / sobota
łotewer
j/w.

dostałem info tel. że Kulfon to pedofil, ktoś mógłby sprostować?

/to by nie dziwiło że skórwnik jest honorowym członkiem, bez napinki/

dziewczyna powiedziala ze ma 16 lat... czy ty przed waleniem jakies goracej babki sprawdzasz jej dowod? Nie mogl wiedziec ze ma 9 lat...

do reszty: Akcja jest prowadzona z czescia ekipy MM '08 ( Papadopulos, ambrozy_przeloz ) wagonowi nie spodobala sie monika i to ze mial by ograniczony dostep do wina typu "Śiekacz" dlatego proboje was zbuntowac przeciw tej szczytnej inicjatywie! Nadmienie ze akcja swoj poczatek miala w Opolu Kto Byl ten wie! wiec sie nie napinac!

Kulfony '08 !
21 czerwca 2008, 11:14 / sobota
dlasza polemika nie ma sensu ... ja widze ze mlodziez zaczyna sie buntowac...
ciesze sie ze w koncu pojawij sie lokalny rywal ktorego bedzie mozna gnebic!

co do papadopulosa.. slowo a czlowieka nie ma!
21 czerwca 2008, 12:30 / sobota
Nie dziwie sie Wagonowi , ze nie spodobala mu sie Monika , bo to bazyl ! a na dodatek siostra komornika . Wracajac do tematu Ekipa Kulfony 08 jest powoli rozkminiana przez odpowiednie osoby i niedlugo zostaną one odnalezione i poniosą konsekwencje za swoje przewinienia . Jak narazie tylko patrze jak tu sie wszyscy napinają , az mnie krew zalewa !

Kulfon ! Co ? Twoja stara Monika !! /bez napinki/
21 czerwca 2008, 14:07 / sobota
odnośnik

monika nie jest wcale taka zła, tylko drogo siem ceni kurew jedna
21 czerwca 2008, 14:47 / sobota
Ten kurew jest z gdyni?a monika prawdopodbnie pochodzi z chrzanowa!ot tak
21 czerwca 2008, 15:32 / sobota
TswBksWks odpowiedni osoby juz zaczely szukac... widze ze wychodzisz na czoło ekipy wyłamujacej sie... juz zaczelismy penetrowac kable internetowe na chełmie... odnalezienie Ciebie jest kwestja czasu... a jak sie spotkamy to na piwo nie masz co liczyc :)

/z napinka/
21 czerwca 2008, 15:43 / sobota
Myśle , ze to troche potrwa . A kto mnie rozkminia ? Rozkminiacz ? 'papa'dopoulosa ? Wasi rozkminiacze na moje osiedle nie trafią !

precz z komuną ! koniec z Kulfonami !!
21 czerwca 2008, 19:36 / sobota
chyba juz trafili na slad... :)))) pilnuj sie ;P
21 czerwca 2008, 19:46 / sobota
o jejku!!!! chyba rozkminili <olaboga>

odnośnik

polała siem kref
22 czerwca 2008, 10:03 / niedziela
odnośnik

mała poprawka- to jest monika, mama koMOrnika_28
22 czerwca 2008, 11:20 / niedziela
Widzę że doczekałem się ( wreszcie ! ) swojego fan clubu net hoolsów lechiii ! Super !!! Haha .

Rozkazuję wam członkowie (hehe) mojego fan clubu by nosił on nazwę : " Comando Cyber Internet Ultra Lechia Hools " . Na przyszły tydzień ma być flaga ! :)

Rozbawiacie mnie do łez :-)))))
22 czerwca 2008, 11:23 / niedziela
rozkazywać to możesz swojemu kijkowi w rozporku, żeby spoczoł, kiedy widzisz swojom matke
22 czerwca 2008, 12:00 / niedziela
ej pipko :) jestes honorowym czlonkiem a nie prezesem:D twoim zadaniem bedzie tanczenie w klatce w stroju pantery podczas meczów :)

Ty nas tez rozbawiasz :)))))
22 czerwca 2008, 12:08 / niedziela
honorowym????

ambroży, czy ci siem przypadkiem sufit na łeb nie spadł?

zwykły fajfus, jakich na północych kresach wiele. czarne podniebienie, dziura zamiast chuja.
1 lipca 2008, 22:04 / wtorek
No i co jest ? Pytam sie moi wyznawcy gdzie jest flaga ?? Co to za opierdalanie się co ?!?!?! Przecież dla was ja jestem Bogiem a wiara we mnie nałogiem !!

Tak to jest zostawić swoich fanów na tydzień i wyjechać do Egiptu . Od razu sie rozbestwią...
1 lipca 2008, 22:29 / wtorek
oo naszą dziwkę ktoś wystawił w egipcie :))
przyznać się ktory robił sosinę na korniku za granicą? :)
1 lipca 2008, 22:46 / wtorek
Na chuj kłamiesz, że byłeś w Egipcie, skoro od Was nie dojezdża tam SKM-ka
1 lipca 2008, 22:59 / wtorek
Widze że kornik chciał się pochwalić że wyjechał do Egiptu w ramach nagrody z zupek amino.
1 lipca 2008, 23:25 / wtorek
Wydma mylisz sie!To była nagroda za wzorową współprace z komendą miejską policji!Kornik...Co?Chuj ci w dupe nygusie!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277