Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Bastion Prawicy

strona 2/4

26 czerwca 2008, 14:22 / czwartek
Agenturalność zarzuca wieloletni zwolenik centralnego woskowowego klubu sportowego, który przez lata oklaskiwał wszystkich sb-eków komuchów itp itd.
Zawodnicy byli ściągani z innych ośrodków na zasadzie decyzji sztabu generalnego za przyzwoleniem partii. Wśród kolegów masa pociotków komuny.
Ciekawy jestem jakie wg was TW miał Karol Wojtyła- bo przecież to sb pozwoliło mu zostać kardynałem, a poza tym kontaktował się z bolkiem.
I na koniec trzeba wyjaśnić w końcu sprawę z Wisłą Kraków milicyjnym klubem, i wojskowym Śląskiem.
Bez odbioru
26 czerwca 2008, 14:30 / czwartek
odnośnik
Dalismy sie wszyscy wykiwac bolkowi.Od zera do bohatera ehh
26 czerwca 2008, 14:54 / czwartek
a tak właściwie, do kulegi pollitra - po chuj ty tu siedzisz śledziu? ktoś cie tu kurwa właściwie prosił?

(odnośnik - tak jakby kto nie wiedział o co chodzi)

także z wysoką dozą kultury, taktu i ogłady - wypierdalaj, weź swojego kolegę skórwnika i na własnym forum sobie pomarszczcie czy nawet ołtarzyk Bolkowi postawie, okej? dziękuję
26 czerwca 2008, 14:55 / czwartek
łotewer
26 czerwca 2008, 14:16 / czwartek
o, Pawełek się nawet pojawił!

---

Wpadłem na moment przejazdem :)

Nie, no jasne – jak komuś nie pasi „Nocna zmiana” z powodu „bo Kurski” – to niech obejrzy emitowany w jedynie słusznej TuskVN - film „Trzech kumpli”. Czysta prawda o naszych czasach i najjaśniejszej III RP. Rzecz jest o losach trzech przyjaciół: Maleszki, Pyjasa, i Wildsteina w kontekście działań operacyjnych Służby Bezpieczeństwa. Jeden donosił, drugi stracił życie, a trzeciego przez lata kreowano na zacietrzewionego oszołoma. Rzecz nie dotyczy Wałesy, acz pięknie pokazuje pewne mechanizmy działania i dzisiejsze zajebiste samopoczucie bezkarnych uboli.
Zaskakująca nieco sprawa, ale postesbeckie ITI wykorzystując bezdyskusyjną agenturalność Maleszki (przez lata czołowa figura Gazety Wyborczej)– walczy w ten sposób, z pomocą odtajnionych mających na wszystko wyjebane dawnych funkcjonariuszy, o poszerzenie swych wpływów na rynku medialnym w Polsce kosztem michnikowskiej Agory. A że cel uświęca środki – powstał przy okazji interesujący dokument. Bezmyślnym oglądaczom TVN szczególnie polecam.

P.S.

Ciekawe rzeczy pisze powyżej Himenes. Jakby to powiedziała Julia Pitera: „to trzeba sprawdzić!” Jak coś się wyjaśni dajcie znać.

:)
26 czerwca 2008, 14:55 / czwartek
Problem pierwszy polega na tym, że te wasze przebąkiwania nie są poparte żadnymi dowodami i nie odwołujcie mnie do jakiś książek, bo napiać książke to i ja mogę problem w tym, żeby swoje tezy udowodnić, a tu już nie jest tak kolorowo. Problem drugi polega na tym, że jesteście zaślepieni nienawiścią do niego, bo jak to nazwaliście jest ikoną PO, których platforma ma sporo, więc co pozostało mikrusom jak nie niszczenie ich autorytetów, skoro inaczej nie ma szans na zyskanie głosów. Dla mnie nawet jeśliby (JEŚLIBY!), Wałęsa naprawdę, kiedyś tam w latach 70' miał coś wspólnego z SB, to to co zrobił później jest jego najlepszym zadośćuczynieniem i powinno zostać zapomniane. Jesteś bez winy to rzuć kamieniem świętoszku lepiej sprawdź, czy twoja ciotka na ciebie czasem nie podpierdała zamiast się zajmować Wałęsą. I nie pierdolcie, że gdyby nie on byliby inni, trzeba było jeden z drugim stanąć i przemawiać do ludzi, a nie teraz pocić się przed komputerami, które zresztą możecie sobie kupić w hipermarkiecie dzięki niemu. Jak on walczył i nakręcał ludzi wy siedzieliście w domach, zastanawiając się, czy nie wyłamać się ze strajku, bo tak sraliście przed czerwonymi. Ktośtam coś pisał o jakiejś pokonanej komunie i czyichś głowach. Gdzie ty się uchowałeś stary? Wałęsa miał dać stoczniowcom widły i wypuścić ich na milicje, wojsko i cały ZSRR? Wiadomo, że trzeba to było zrobić inaczej, żeby myśleli, że mają wszystko pod kontrolą. W czasie, gdy Wałęsa głaskał czerwonych po głowach jego ludzie robili robotę drukując ulotki i klejąc miasto plakatami. Komuchy do ostatniej chwili były pewne, że wygraja w wyborach, a dostali zonka, czyli tak samo jak wasi fuhrerowie bliźniacy całkiem niedawno.
26 czerwca 2008, 15:01 / czwartek
łotewer
26 czerwca 2008, 14:54 / czwartek
a tak właściwie, do kulegi pollitra - po chuj ty tu siedzisz śledziu? ktoś cie tu kurwa właściwie prosił?

(odnośnik - tak jakby kto nie wiedział o co chodzi)

także z wysoką dozą kultury, taktu i ogłady - wypierdalaj, weź swojego kolegę skórwnika i na własnym forum sobie pomarszczcie czy nawet ołtarzyk Bolkowi postawie, okej? dziękuję

Ależ bardzo proszę, z twojego wpisu wnoszę, że uważasz się za prawicowca :-), takiego prawdziwego, polskiego, katolika :-). A czy ja jestem śledziem? Osobiście nigdy nie byłem na meczu Arki ale skoro za takiego mnie masz to twój problem kolego z "bastionu JKJ prawicy hahahahahahahahahahaha
:-).
26 czerwca 2008, 15:02 / czwartek
Pawełek - faktycznie, dobra rzecz, z tym że tego już chyba puszczać nie będą?

a nawet jeśli, to się zapytają "co to ma wspólnego z najjaśniejszą osobistością i synem Polskiego narodu?" - ot taka mentalność

wariat - żaślepieni nienawiścią?

hm, czekaj, gdzieś to słyszałem lub czytałem, tylko nie mogę sobie przypomnieć czy to była Wyborcza czy TVN24... a jak ktoś dowodów nie chce widzieć to nie zobaczy, trudno - inna sprawa że ktoś już zadbałby część z tych dowodów wyparowała - ciekawe, nie?

fuehrerowie bliźniacy powiadasz?
HEIL MHROCHEK!
26 czerwca 2008, 15:05 / czwartek
pollitra

et primo, chuj ci do tego za kogo się uważam
et drugo, nawet jeśli się uważam to chuj ci do tego również, to że ty wolisz gejparady to inna sprawa (wnioskuję po twoich wpisach)
et trzecio, wypierdalaj
et czwarto, jeśli nie jesteś śledziem to widać jesteś cokolwiek bezinteresownym pajacem który musi się wyżyć nie wiedzieć czemu na Lechii na jej forum, czego dałeś swego czasu popis - więc po chuj tu siedzisz?
et piąto, w związku z powyższym - wypierdalaj

dziękuję i życzę miłego dnia
(a przynajmniej póki gen. Franco tu nie wpadnie)
26 czerwca 2008, 15:10 / czwartek
łotewer

a możesz rozwinąć nieco twą myśl na mój temat bo poza kilkoma wyzwiskami to zbyt wiele konkretów nie było. Wnoszę, że to z powodu ociężałości intelektualnej, która umożliwia ci jedynie taki popis erudycji i kultury jak wyżej. No jestem naprawdę pod wrażeniem...
Pozdrawiam "bastion JKJ prawicy" ;-)))))))

zaraz umrę ze śmiechu!!!!
26 czerwca 2008, 15:12 / czwartek
no tak, wiekszosc polakow to durnie bo dali sie prowadzic agentowi. nasza "wolnosc" to chuj nie wolnosc, a jedynie kolejny krok w ewolucji realnego socjalizmu... kurwa, a ja sie tyle lat oszukiwalem. no coz, "Solidarnosc" to sbcki tfur, nie bylo pieknego, spolecznego zrywu. a domniemana zmiana ustrojowa zostala przywieziona motorowka, skok przez plot byl po sbckich plecach. smutny jak pizda ten nasz kraj... dobrze, ze mamy cichych bohaterow, obecnie w opozycji. szczegolnie kryze i wasserman
26 czerwca 2008, 15:16 / czwartek
Wariat – oderwijmy się od mikrusów i platfusów. Popatrz:

Wałęsa 4 czerwca 1992 wydaje oświadczenie. Jest tam o SB i słynne zdanie „W grudniu 1970 roku podpisałem trzy lub cztery dokumenty.” Trafiło to do emisji do PAP-u, lecz Wałęsa w ostatniej chwili je wycofał (oświadczenie jest w archiwum PAP). Gdyby tego nie zrobił sprawa byłaby dość prosta:
Dał się omotać bezpiece we współpracę (‘70r), potem się im zerwał (‘76r), by stanąć na czele wielkiego ruchu społecznego „Solidarność” (‘80r). I gdyby nie jego ponowne związanie się z esbecją w 1992 roku (to wszystko jest udokumentowane jako dobór współpracowników)– byłby dziś niekwestionowanym bohaterem ze skomplikowanym życiorysem jak na bohatera przystało.

No ale gdyby szafa miała linki to by była windą.

Tyle :)

Łotewer – jak wojenka ITI vs Agora się nasili – to będą to puszczali co tydzień :)
26 czerwca 2008, 15:19 / czwartek
grucha nie wmawiaj, ze tak ktoś napisał. odpowiedz tylko na jedno proste pytanie: czemu Wałesa, mimo że w przeszlości kilkakrotnie przyznał się i w dodatku zajebał mnóstwo dokumentów ze swej teczki, teraz wypiera się że był Bolkiem? Przecież to by nie pomniejszyło jego wielkości i historycznej roli. Taki Olechowski się przyznał i nikt się go nie czepia.
26 czerwca 2008, 15:23 / czwartek
nie wmawiam, takie odnioslem wrazenie. dlaczego tak robi? bo moze nie podpisal. mam nadzieje, ze znajda sie jacys niezaleni historycy, ktorzy zbiora powazniejsze dowody. sad uznal, ze nie wspolpracowal, nie mam powodow, zeby w to nie wierzyc. oczywiscie mozna wszystko negowac ale czegos trzeba sie trzymac. ja trzymam sie wyroku sadowego i slucham opinii, bardziej wiarygodne wydaja mi sie te, ktore twierdza, ze nie wspolpracowal bo gdyby sb cos na niego miala to na poczatku lat 80-tych by go skompromitowala, akurat wtedy bardzo by jej to bylo na reke. sa dwie wersje : albo to co na niego miala to nic nieznaczace smieci albo caly przewrot '89 to sterowana przez bezpieke akcja. ciezko uwierzyc mi w to drugie wiec trzymam sie pierwszego.
26 czerwca 2008, 15:25 / czwartek
"no tak, wiekszosc polakow to durnie bo dali sie prowadzic agentowi. nasza "wolnosc" to chuj nie wolnosc, a jedynie kolejny krok w ewolucji realnego socjalizmu... kurwa, a ja sie tyle lat oszukiwalem. no coz, "Solidarnosc" to sbcki tfur, nie bylo pieknego, spolecznego zrywu. a domniemana zmiana ustrojowa zostala przywieziona motorowka, skok przez plot byl po sbckich plecach. smutny jak pizda ten nasz kraj... dobrze, ze mamy cichych bohaterow, obecnie w opozycji. szczegolnie kryze i wasserman"

No co Ty, grucha. Nie wiesz na czym polega jedyna prawdziwa wolność, wolna od wszelkiego co czerwone, od SBków, UBków, teczek, lustracji, która na dodatek szczyci się głowami komuchów? No to mała podpowiedź: odnośnik
26 czerwca 2008, 15:26 / czwartek
dobra fota, kojarzy mi sie z monty pythonem :)
26 czerwca 2008, 15:29 / czwartek
Po pierwsze pollitra jestem ko-liberałem więc do tych ludzi mi daleko dlatego nie mam zamiaru ich bronić.
Po drugie gdzie ty widzisz coś żebym bronił Kaczyńskich?? Nadinterpretujesz. Nie masz kontaktu z rzeczywistością czy nie umiesz czytać??
Po trzecie Himenes władze klubu to jedno a kibice drugie. Śląsk i Wisła miały kibiców antykomunistów wystarczy trochę się podowiadywać ;) We Wrocku(Śląsk) i Krakowie(Wisła i Hutnik) dochodziło do dużych demonstracji antykomunistycznych podczas stanu wojennego więc to co napisałeś nie ma sensu.
Po czwarte o CWKS to prawda. Wystarczy wspomnieć o powołanych do wojska zawodnikach Polonii Bytom.
Po czwarte wariat wskaż jakiś przykład naszego "zaślepienia nienawiścią" bo jak na razie to plujesz jadem o tym jacy to my zaślepieni jesteśmy.
Po piąte nie chodzi tutaj tylko o współpracę w latach 70 ale też i późniejszych.
Po szóste interwencja ZSRR to tylko spekulacja. Zapominasz o tym że LWP nie chciało strzelać do stoczniowców jak to zrobiło w 1970r.
Po siódme nie pisz "jego ludzie" tylko solidarnościowcy, członkowie "Solidarności", antykomuniści itp.
26 czerwca 2008, 15:34 / czwartek
Pawełek możesz mi napisać, co sprawia, że tak strasznie zależy ci na dojebaniu się do Wałęsy, mimo tego, że przyznajesz, że miał zasługi i dużo zrobił bla bla bla?

"TuskVN" - Czyżby nienawiść?

Wolałbym jednak, żebyś swoje telewizyjne sympatie i antypatie zostawił na forum klubu, na którym kogoś to interesuje.
26 czerwca 2008, 15:44 / czwartek
Chyba niektórzy mają podobną obsesję jak PiSowcy widzący wszędzie układ: każdy niewypowiadający się pochlebnie o Wałęsie jest na usługach Kaczyńskich.

Mnie najabrdziej irtyuje ciągły atak na autorów tej książki, z każdym kolejnym występem w programach publicustycznych coraz bardziej przekonuję się, że swoje zadanie wykonali bardzo rzetelnie. Hitem było ośmieszenie Wołka w Polsacie (Wołek bardzo agresywnie zaatakował autorów wspomnianej pozycji). Myślę, że właśnie z tego powodu (obaw przed szalowaniem, atakami) do tej pory wszyscy historycy bali się zająć tą sprawą.

Wydarzenia z lat 70. czy 80. znam jedynie z opowieści ojca, więc aż tak bardzo sprawa Bolka mnie nie interesuje. Zdecydowanie wolałbym, by zakrojona na tak wielką skalę debata dotyczyła na przykład reform gospodarczych ... No, ale rząd Tuska boi się podjąć reform.
26 czerwca 2008, 15:46 / czwartek
grucha: niezależni historycy? to ci od książki od Wałęsy są od kogoś zależni? czytałeś książkę? czy niezależni to tacy którzy mają błogosławieństwo cenionych przez Ciebie autorytetów, którzy nie znając treści protestowali przeciwko niej kilka tygodni przed publikacją?

Lechu sam przyznał że podpisał a teraz się wypiera więc nie mów, że "może nie podpisał".

uwierz mi że wielu nie miałoby mu za złe gdyby się przyznał. a tak brnie w kłamstwa i sam się ośmiesza, nie potrzebuje niczyjej pomocy.

inna rzecz to jego prezydentura i tzw. "wspieranie lewej nogi" zatudnianie UB-eków typu Gromosław Czempiński, Henryk Jasik itd, no i przede wszystkim oskarowa rola Mnietka Wachowskiego. myślisz że talknagle mu się odwidziało i porzucił dotychczasowych przyjaciół politycznych? wierzysz w takie przypadki?

prawda właśnie wychodzi na jaw.
26 czerwca 2008, 15:51 / czwartek
Cenckiewicz : W roku 2006 doradzał Antoniemu Macierewiczowi przy likwidacji WSI, później kierował pracami komisji likwidacyjnej WSI na mocy decyzji Radosława Sikorskiego.

Od grudnia 2006 do lutego 2008 był członkiem rady nadzorczej państwowej firmy Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o. o. (wcześniej: Naftobaza), należącej do Nafty Polskiej - spółki skarbu państwa.

odnośnik

tu masz pewne fakty.

niezalezni to znaczy tacy, ktorzy nie pracuja dla panstwowych spolek, nie wspolpracuja z politykami, nie manifestuja swoich pogladow politycznych. historia to nauka...
26 czerwca 2008, 15:52 / czwartek
Widze że nawet Pawełka ściagnęła do nas dyskusja o Bolku:))Witaj Brachu!
Podziwiam że Tobie sie jeszcze chce dyskutować bo ja juz sobie odpuszczam
takie głupoty tu można wyczytać:)).Naj(L)epszego
26 czerwca 2008, 15:54 / czwartek
wariat – mi nie zależy na przypieprzaniu się do Wałęsy – jedynie z zażenowaniem obserwuję jak on sam się pogrąża i czekam aż zatonie. Taką drogę obrał – taką ma. Smutne tylko, że na niego głosowałem i nie dość że zostałem oszukany, to jeszcze zrobiono ze mnie (nomen omen) wariata :)

Określenie TuskVN – to nie żadna nienawiść – po prostu beka z tego, że postesbecka machina medialna promuje „politykę miłości” obecnego ukochanego przez Polaków rządu. Jest to wprost proporcjonalne do natężenia obecnego powrotu wszelakiej maści agentury do życia publicznego w Polsce.

Co do pisania na forum – ja tu jestem u siebie - i zapewne funkcjonuję znacznie dłużej niż Ty.

Kumaci potwierdzą :)
26 czerwca 2008, 15:56 / czwartek
O, już potwierdzili :)

Romano, pozdro Brachu!

Spoko, zaraz sobie pójdę...

:)
26 czerwca 2008, 16:12 / czwartek
Ależ ja Cie z forum nie wyrzucam, w każdym innym temacie zawsze przyjemnie się czytało, jak miałeś do powiedzenia. Co innego w tym.

"wariat – mi nie zależy na przypieprzaniu się do Wałęsy – jedynie z zażenowaniem obserwuję jak on sam się pogrąża i czekam aż zatonie. Taką drogę obrał – taką ma. Smutne tylko, że na niego głosowałem i nie dość że zostałem oszukany, to jeszcze zrobiono ze mnie (nomen omen) wariata :)"

A ja z zażenowaniem obserwuję jak polacy srają sobie we własne gniazdo, szkalując jednego z najbardziej znanych polaków na świecie, noblisty, symbolu obalenia komuny, symbolu wolności i wolnej europy. Komu na tym zależy - to powinno być tematem dyskusji, a nie pieprzenie, czy Wałęsa coś kiedyś podpisał, czy nie - kogo to obchodzi?
26 czerwca 2008, 16:13 / czwartek
Ale Pawełek ja nie wyganiam:))
26 czerwca 2008, 16:16 / czwartek
Półlitra! Co? Wypierdalaj !!!

bo ci sprzedam laczka raz z karata a potem miotaczem płomieni ziuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! między oczy pierdolnę konkretnie.
Że nie byłeś na meczu sledzi nie ma nic do rzeczy ty jesteś po prostu mentalnym śledziem !!!

a twoja stara mentalnie pierze w rzece!!!
nie ty będziesz śledziuchu wyznaczał probierze prawicowości !!! a jak coś nie pasi to zadzwonię do tego zjeba aldiego i naślę na ciebie Legion Condor i zrobią ci z dupy guericę !!!

Odpierdol się od łoteewera i nawet nie próbuj przypierdolić się do 11groszy, bo gorzko zapłaczesz...
26 czerwca 2008, 16:32 / czwartek
Można ściągnąć książke odnośnik
hasło : jutrzenka
26 czerwca 2008, 17:12 / czwartek
"...władze klubu to jedno a kibice drugie. Śląsk i Wisła miały kibiców antykomunistów wystarczy trochę się podowiadywać ;) We Wrocku(Śląsk) i Krakowie(Wisła i Hutnik) dochodziło do dużych demonstracji antykomunistycznych podczas stanu wojennego więc to co napisałeś nie ma sensu"
ależ przecież oni byli sterowani przez sb.
26 czerwca 2008, 17:21 / czwartek
Nie zacząłem czytać a tu recenzenci
odnośnik

odnośnik -"W latach 1972-1980 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej," ; "Od 1986 zasiada w radzie programowej rocznika "Polin. A Journal of Polish-Jewish Studies" W 2007 z rekomendacji posłów Prawa i Sprawiedliwości został powołany w skład Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej II kadencji, obejmując następnie stanowisko jego przewodniczącego.

odnośnik
26 czerwca 2008, 18:23 / czwartek
Witam!
Przepraszam za wywołanie tego tematu. I proszę o jego zamkniecie.
Czytając Państwa wpisy można odnieść wrażenie, że wiedza na temat najnowszej historii Polski jest wybiórcza i nieobiektywna. Trzeba było żyć w tamtych czasach i na co dzień odczuwać skutki totalitaryzmu. Dzisiaj łatwo dezawuować poczynania niektórych opozycjonistów, bo nic za to nie grozi! Proszę poczytajcie wypowiedzi osób, które były więzione i przesłuchiwane przez SB i przekonacie się (mam nadzieję), że fakty historyczne nie są zbieżne z ich biografią. Trzeba wówczas zadać sobie pytanie: Jak ja zachowałbym się w takich okolicznościach? Żenujące jest to, że niektórzy – wówczas może IV ligowi – opozycjoniści kreują się na jedynych prawdziwych patriotów totalnie negując dorobek opozycji i wszystkich, którzy „stali tam gdzie zomo”

Do Pana Lechia 75 (szkoda, że pisze z małej litery)
W ramach poszukiwania prawdy i autorytetów.
Pan wymienił nazwisko Pana Andrzeja Gwiazdy, to proszę niech znawca życiorysów z PiS-u sprawdzi i napisze, jaką funkcję pełnił w CBKO Pan Gwiazda. Pisze Pan o manipulacji a sam został zmanipulowany głosząc takie radykalne tezy. Doskonale Pan wie, że wolność słowa polega także na przyjęciu krytyki - dyskusja ma pomóc zrozumieć się na wzajem a nie obrzucić błotem - niechęć do zrozumienia, racji oponenta jest przejawem egocentryzmu.

Ku rozwadze.
Chcemy zawsze zniszczyć to, czego się lękamy – Wolter.

Im człowiek mądrzejszy i lepszy, tym więcej dostrzega dobra w ludziach; im głupszy i podlejszy, tym więcej widzi w nich zła. – Lew Tołstoj.

Nigdy nie należy sądzić człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych. – Paul Verlaine.

Pozdrawiam
Janusz.
26 czerwca 2008, 20:00 / czwartek
Panie Januszu, więcej luzu proszę !!! To forum jest naprawdę bardzo specyficzne gdzie normalnym ludziom już coraz mniej chcę sie na nim udzielać i traktują je jak folklor. Takich tematów jak ten były już setki i zawsze zwycięsko wychodzą z nich ci co głosniej krzyczą "ty chuju" :)
Jak masz pan inne poglądy niż Ojciec Dyrektor, Jarek K czy Jacek K , a na widok murzyna, żyda, ruska, czy eskimosa masz "erekcję" to jesteś Pan co najwyżej : debil, zdrajca narodu, śledź, pikol, mason, cyklista !!!!
26 czerwca 2008, 20:10 / czwartek
To dla pana Panie Januszu o bohaterach solidarności milej lektury życzę!!!
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
I proszę samemu wyciągnąć wnioski.
Pozdrawiam!
26 czerwca 2008, 22:14 / czwartek
Gen. Franco - o, dokładnie!
ostrzegałem kurwa!

konri - "Chyba niektórzy mają podobną obsesję jak PiSowcy widzący wszędzie układ: każdy niewypowiadający się pochlebnie o Wałęsie jest na usługach Kaczyńskich."

o właśnie
to zaczyna być powoli na zasadzie "kto nie skacze ten za PiSem" ew. sympatyk Adiego, na co wskazuje wariat
z tym że w tym przypadku za mityczny układ robi JarKacz i ci wstrętni lustratorzy rodem ze Świętego Oficjum

tylko Torquemady brak
a szkoda...

Pawełek - hyy, no wiadomo że tusk wiżyn netłork jakiś interes musiałoby w tym mieć (swoją drogą, to byłby dopiero raban jakby to tvp popełniło, ajwaj! - duchy i opary dwuletniego faszystowskiego reżimu wciąż krążą nad Polską itd.)

i tak tylko na zakończenie
"TuskVN - Czyżby nienawiść?" - buehehehehe
HASS UND GEWALT!!!
27 czerwca 2008, 01:31 / piątek
łotewer napisz lepiej na kogo głosowałeś. Bo ze śmiechu padne...
27 czerwca 2008, 02:03 / piątek
Kardynała Richelieu sekret dziś wam zdradzę,
Od przyjaciół Panie Boże strzeż, z wrogami sobie sam poradzę.

Jakim przyjacielem był tw bolek? Wypił, pogadał, pośmiał się, zarzucił wonsem...

zajebisty chłop, mówiem wam. Tylko jednom wade miał ten chłop, gadał z każdym. Nieważne czy z Solidarności, czy z ub.

dziś nasza stadionowa piosenka:

"ten wons, nie jednym chujem trzonsł" ma dla mnie zupełnie inny wymiar. Już wiem, że nie jest to piosenka z serii copACABana, ale jest to oda do naszego symbolu- tw bolka.

komu swoje fortuny zawdzienczajom ubecy?? kto wzmocnił lewom noge??
to dzienki tw bolkowi, mamy w reprezentacji Lewandowskiego, zamiast Prawicowskiego!! Mało tego, Lewandowski gra teraz na postkomunistycznej ukrainie, a ma zamiar przejść do lewackiego celticu.

pamientajcie jedno- kto siem kurwom urodził, nie zdechnie ksienżniczkom
27 czerwca 2008, 02:08 / piątek
"Chyba niektórzy mają podobną obsesję jak PiSowcy widzący wszędzie układ: każdy niewypowiadający się pochlebnie o Wałęsie jest na usługach Kaczyńskich."

Przecież to dla was od zarania dziejów każdy, kto wypowiadał się niepochlebnie o kaczyńskich, a w miare pochlebnie o Tusku i PO był żydem, postkomunistą, czerwonym, ubekiem i chuj wie czym jeszcze, hehe, a jak broń boże napisał coś na kurskiego to wogóle był pedałem, cwelem, debilem i chuj wie czym jeszcze. Czemu ja mam w głowie te wszystkie tematy i posty na tym forum to już pozostanie moją tajemnicą. :))))))))

"o właśnie
to zaczyna być powoli na zasadzie "kto nie skacze ten za PiSem" ew. sympatyk Adiego, na co wskazuje wariat"

e tam, nadinterpretujesz stary. A może jednak głosowałeś w ostatnich wyborach, czy może je przespałeś? :)))

"z tym że w tym przypadku za mityczny układ robi JarKacz i ci wstrętni lustratorzy rodem ze Świętego Oficjum"

Jak to dobrze, że mamy teraz bohatera rodem z komiksów SuperJarKacza, który ratuje Polskę przed bandą z piekła rodem niezlustrowanych wszechobecnych komuchów, narzędzi, w którym nieustannie ZSRR macza swoje czerwone paluchy i rozkrada wszystlko co polskie i steruje mediami i gazetami i Bóg wie czym jeszcze hehe, a co gorsza w to wszystko jawnie wkręcone są żyduchy, które ewidentnie rządzą całą Polską i mają w związku z tym przecież udział w budżecie państwa i wszędzie na każdej ulicy widać ich działania i wogóle żyjemy w rosyjsko - żydowskim państwie, w którym polacy są tylko marionetkami. I ja to wiem, bo koledzy tak mi powiedzieli, bo tak jest "kumato" i napisali tak na www.polonica.net, na której zresztą nigdzie nie ma żadnych dowodów, tylko wypociny na żenująco słabym poziomie. Zajebiście, że jest teraz Jarek Kaczyński, który przez 20 lat milczał, ale teraz wie napewno i PRZYSIĘGA! I wie jak odbudować państwo po tej całej żydowsko-komunistycznej polsce Mocarną IV RP, co zresztą pokazał przez 2 lata swoich rządów. Buhahaha, normalnie padam ze śmiechu.
27 czerwca 2008, 02:30 / piątek
Janusz napisał: " . . . i na co dzień odczuwać skutki totalitaryzmu. Dzisiaj łatwo dezawuować poczynania niektórych opozycjonistów, bo nic za to nie grozi! . . . "

co za żenujące stwierdzenia

Trzeba było żyć w tamtych czasach ----> żalisz się czy chwalisz się ? ? ?

po pierwsze: informuję uprzejmie: kretyństwem, idiotyzmem jest twierdzenie jakoby tylko ludzie którzy żyli w tamtych czasach byli w stanie poprawnie analizować zachowane archiwa i dokumenty świadczące o agenturalnej przeszłości Wałęsy - rzecz jako oczywista nie wymaga dowodu

po drugie: wtedy walczono o . . . m.in. wolność słowa,
czy obecnie prawda ma być pożądana tylko wtedy kiedy nie dezawuuje ludzi bezpośrednio odpowiedzialnych za wszelkie patologie okresu transformacji ustrojowej ? ?
w tym byłego agenta esbecji na stanowisku prezydenta

szpas, co zrobić jeśli w świetle dokumentów (a i nie tylko, żyją przecież świadkowie którzy świadczą przeciw) fakty są jakie są ? ? przekreślić je, ograniczyć ? pogniewać się na nie

łatwo ? ? ? jak widać po zapiekłej reakcji churu wujów znanego już z kilku innych wiekopomnych zwarć szeregó, reakcji samozwańczych tzw. "autrorytetów" bynajmniej , łatwo nie jest by dociekając prawdy nie być posądzonym o paranoiczną nienawiść, najgorsze motywacje, leczenie kompleksów przez dezawuoawanie . . uwaga, uwaga . . .hyyyy świętości dezawuowanie

jak już pisałem
to była tajemnicą poliszynela,
kazdy ogarnięty Gdańszczanin i Gdańszczanka kojarzy szmatę Bolka od lat,

"chcemy chleba, chcemy mięsa niech nam ...... ...... ....." - jak widać nie każdy był ogarnięty,
i Ci właśnie nieogarnięci na podstawie ujawnionych faktów potwierdzających agenturalną działalnośc Wałęsy mogą na dziś dzień,niestety mają ku temu pełne prawo by stwierdzić, zostaliśmy oszukani, zdradzeni . . . sprzedani

chyba że nie zechcą niszczyć swej konstrukcji światpogolądowej wtedy . . . pozostaje jedynie obrazić się na rzeczywiostość, nie przyjmować faktów do siebie, pogniewać się na nie, i pisze to wprost do tu kilku forumowiczów
generalnie obrażanie się na rzeczywistość nie jest chigieniczne dla psychiki - cóż . . . ich problem, nie mój,

pisałem już też,
nie jest tak że Wałęsa zdradził by potem odkupić swe winy
niestety ogrom przesłanek wskazuje na to iż w latach późniejszych także pełniac prezydenturę był swej agenturalnej przeszłości zakładnikiem - choćby "nocna zmiana" - nie jedyna to przesłanka, ale juz ta jedna wystarcza by wspomniec powiedzenie iż " nie ma dymu bez ognia"

grucha604 - nie zabardzo wiem o co Ci tam chodzi w Twym wpisie, lekki bałagan myślowy, trochę toto coś popisał KOŚLAWE
w razie jakbys zapomniał, nie zauważył,
przypominam iż jesteśmy jedynym ! ! ! ! ! krajem z bloku tzw postsowieckiego w którym nie przeprowadzono dekomunizacji ani reprywatyzacji,
dwóch spraw fundamentalnych bez których normalnego państwa budowac się nie da --- zwyczajnie nie da
że poprzestanę na tych dwu (nie jedynych ! ! ! !)

wariat napisał: " . . . .polacy srają sobie we własne gniazdo, szkalując jednego z najbardziej znanych polaków na świecie, noblisty, symbolu obalenia komuny, symbolu wolności i wolnej europy. Komu na tym zależy - to powinno być tematem dyskusji, a nie pieprzenie, czy Wałęsa coś kiedyś podpisał, czy nie - kogo to obchodzi? . . . "

mnie kurwa, (apropolis kurwa- wałęsa piszesz z wielkiej litery, a Polacy z małej ? ? jesteś tu jakimś prowokatorem ? ? ? )
i zapewne steki tysięcy ludzi którzy mają prawo czuć się oszukani, zdradzeni, sprzedani
którym maja prawo nie podobać się to co wałęsa i z jakich motywacji porobił dla osłaniania tych wszystkich patologii które drążyły nasz kraj przez ostatnie 20 lat

jak Ci nie robi kto jest kurwą, kto zdrajcą a kto "człowiekiem honoru"
to żyj dalej tym co zjesz, ale się z tym na forum nie obnoś bo chwalić się nie ma czym

poza tem, zanim zaczniesz kogoś (i nie chodzi mi tu o Pawełka jak w tym przypadku, ale o kogokolwiek) wypraszać z tego forum . . .
recenzent się znalazł samozwaniec co kogo tu może interesować a co kogo nie i ma iść sobie gdzie indziej
tmczasem . . . . coś niby ciekawego tu sam popisał? ponad to że o omawianej materii wiedzę masz rozpaczliwie znikomą i w dodatku pogniewałeś się na fakty
27 czerwca 2008, 02:32 / piątek
wariat - przestań nudzić, ani to ciekawe ani mądre : )))))))))))))))))))))))
27 czerwca 2008, 03:04 / piątek
"Wałęsa piszesz z wielkiej litery, a Polacy z małej ? ? jesteś tu jakimś prowokatorem ? ? ?"

Nie doszukuj się sensacji. Zwykły błąd ortograficzny i takim poetom jak Ty się zdarza.

"zapewne steki(nieźle ich nazywasz, już ogarniam czemu myślenie to nie najmocniejsza ich strona hehe) tysięcy ludzi którzy mają prawo czuć się oszukani, zdradzeni, sprzedani
którym maja prawo nie podobać się to co wałęsa i z jakich motywacji porobił dla osłaniania tych wszystkich patologii które drążyły nasz kraj przez ostatnie 20 lat"

Osłaniania? No dobra. To teraz jak już dowiesz się co miałoby nim kierować w tym "osłanianiu" napisz, to może do jakiegoś mądrzejszego wniosku dojdziemy.

"jak Ci nie robi kto jest kurwą, kto zdrajcą a kto "człowiekiem honoru"
to żyj dalej tym co zjesz, ale się z tym na forum nie obnoś bo chwalić się nie ma czym"

Rozumiem, że jak Twoja matka coś kiedyś zrobiła nie tak jak powinna, to do tej pory jej to wypominasz? Popatrzcie jaki świętoszek, katolik, wyznawca Boga się odezwał. Normalnie anioł hehe. Lepiej się idź wyspowiadaj "praworządny", a nie byś wszystkich lustrował dookoła. Grzeszki za uszkiem to się niejedne ma, ale innych opluć to pierwszy. :))

"poza tem, zanim zaczniesz kogoś (i nie chodzi mi tu o Pawełka jak w tym przypadku, ale o kogokolwiek) wypraszać z tego forum . . .
recenzent się znalazł samozwaniec co kogo tu może interesować a co kogo nie i ma iść sobie gdzie indziej"

Ochłoń. Do wypraszania z tego forum kogokolwiek to jestem daleki, zresztą i o Pawełku, jako czytelnik forum nie od dziś, napisałem parę dobrych słów. Napisałem, żeby swoją nienawiść do TVNu z wiadomych względów (żebyś zaraz mnie tu nie objechał miłośnikiem ITI, to ci napiszę, że iti, waltera, miklasa i reszty za to co robią w Legii nie cierpię) zachował dla siebie, bo jest to co najmniej nieobiektywne. To różnica. Wyrzucanie z forum zostawmy "najkumatszym" i "najsilniejszym" czyli, kto zna więcej "chuji, cweli" ten władca internetu.
27 czerwca 2008, 03:31 / piątek
Trzeba było "Bolkiem" zajmować się 40 lat temu, a nie krzyczeć "Lech Wałęsa!!!" w 89' i po 20 latach nagle "przypomnieć" sobie, jaka to kurwa i dziwka z niego była. No chyba, że podłoże polityczne całej tej sprawy leży znacznie płyciej i bliżej, a wszystko rozchodzi się o jakże banalne... PO - PiS. Ale przecież ja jestem pojebany, bo przez 20 lat Wałęsa nikomu nie przeszkadzał, a kaczyński sam mu dupę lizał swego czasu, a teraz zrobił się z niego jedyny sprawiedliwy opozycjonista - beka.

Przestańcie kurwa żyć przeszłością i zajmijcie się sprawami ważnymi, a nie pierdołami. Nie zastanawia Was fakt co zrobić, żeby w Polsce było lepiej i jak dogonić gospodarczo Europę? Co zrobić, żeby budżet i zarobki były na miarę np Niemiec? Albo jak zorganizować EURO2012, żeby nie było wstydu na cały świat? Najważniejsze dla nas teraz jest to, czy kurwa Wałęsa 40 lat temu podpisał jakiś dokument, czy go nie podpisał, ja pierdole....
27 czerwca 2008, 10:27 / piątek
Zatwardzialialym obroncom walesy gw i tvn zlasowaly mozgi. To ze pis chce zniszczyc walese to idiotyzm bo doskonale wiedza ze na tej sprawie tylko straca. Polacy w swej wiekszosci sa wyjatkowo podatni na manipulacje. To forum nie jest reprezentatywne bo tu sa w wiekszosci ludzie myslacy.
Prawda jest taka ze wszyscy politycy doskonale wiedza ze walesa to bolek, a goscie z IPN odwalili kawal dobrej fachowej roboty (kto widzial oprotestowywany przez walese film ten wie).
Kazdy spostrzegawczy zauwazy tez ze de facto swiadczy o tym zachowanie nawet tuska. Ciekawe ze on nie mowi ze walesa nie byl bolkiem, tylko te swoje dyrdymaly ze kazdy popelnia bledy a pisowi nie uda sie zniszczyc legendy. Sprytnie ucieka rozpatrywania sprawy w kategorii prawda-falsz bo wie ze ze to prawda! Dlatego lepiej przdstawic sprawe jako atak ziejacych nienawiscia kaczorow. Jak dla mnie to postawa zwolennikow walesy bardziej mnie przekonuje ze walesa byl bolkiem niz jego antagonisci
27 czerwca 2008, 10:55 / piątek
no dobra... czyli wszyscy Polacy... Cała Europa (w tym Ci co przyznają nagrody Nobla) i w sumie niemal cały świat dał się oszukać zwykłemu chłopowi, Bolkowi z nad Wybrzeża? ...
27 czerwca 2008, 10:59 / piątek
Buzała: Nie wszyscy Polacy się dali oszukać - są jeszcze ludzie myślący samodzielnie
Wariat: jak brak jest argumentów a historia łagodnie mówiąc trudna i niepopularna to wtedy należy zajmowac się tylko przyszłością?

TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI!
PRECZ Z KOMUNĄ LECHIA GDAŃSK!
27 czerwca 2008, 11:49 / piątek
wariat - no cóż, swoimi 'replikami' co najwyżej potwierdzasz moje słowa i swój nick, a z tym "przestańmy żyć historią" to naprawdę dojebałeś ostro...

Buzala94 - najwidoczniej, chociaż o jakie 'oszukanie tych co przyznawają Nobla' ci chodzi to ja nie wiem - był w swoim czasie przywódcą Solidarności więc dostał Nobla, tak samo był w swoim czasie TW, tyle że o tym akurat próbuje się zapomnieć...

/pozatym nobel jak nobel - nie słyszałem, by był objęty jakąś gwarancją nieomylności, czy cuś/
27 czerwca 2008, 12:03 / piątek
Niestety jestem jednym z tych oszukanych co na maczach (i nie tylko) wznosił okrzyki "lech wałęsa" (również na Juventusie). Z wiekiem człowiek wie o wiele więcej i przekonuje się, że życie to nie western, jest bardziej skomplikowane.

Ktoś napisał by zerwac z przeszłością, że nie warto się ustawicznie paprac w tym gównie. Również tak uważam pod warunkiem, że wcześniej się zadośc uczyni ofiarom komuny i odbierze honory i emerytury ubekom. Państwo to nie jest studnia bez dna.

Padły głosy by nie ruszac symbolu "Solidarności". Adamowicz nazwał go nawet "Polską coca-colą". Jeśli chcecie życ w świecie obłudy proszę bardzo. Ja nie chcę.
27 czerwca 2008, 12:08 / piątek
Ale żeś mnie buzala rozśmieszył!!!
Jak Ci sie chce to możesz sobie sprawdzić kto w dzisiejszych czasach otrzymuje nagrody.
W samej tylko Polsce ,trzech ostatnich noblistów było pochodzenia żydowskiego!!
a co z tym idzie to poglądy lewicowe i ogromny antypolonizm wyssany z piersi zydowskich matek!!!
Pani szymborska czy pan milosz dostali nagrode za swietnie wykonana prace w oczernianniu Polski w swoich ksiazkach i wierszykach w niszczeniu kosciola
katolickiego byli w tym najlepsi!!A bolek jak to bolek sprowadzil nam tu caly amerykonsko -zydowski zespól złodziei ktozy wywieźli z naszego kraju fortune !! Nagroda nobla czy tez Oskary w hoolywood nie sa wyznacznikiem zdolności ,służą czemu jednemu jak promocja danej osoby!! I tak lewactwo rozdaje sobie Oskary od wielu już lat.Teraz modne jest ,ze oskar musi trafić w ręce czy to czarnego czy to pedała lub żyda!!!!(taka jest teraz moda)

Z filmem wygląda to tak samo najlepiej jest jak nakręci sie dramat o biednych żydach ginących w obozach zagłady,o dwóch kowbojach pedałach i i czarnym niewidomym artyście !!!

Nagrody nobla tez dostaja sie przez układ ,jak nap lewak al gore dostał Oskara za walkę z ociepleniem naszego klimatu.(gdzie każdy doskonale juz wie ze służy mu to tylko jako promocja do bialego domu!!(ostatnio odkryto ze pan al gore wydaje kilka tysiecy dolarow za prad w swojej posesji,gdzie ta oszczędność panie gore!!!)
Tak wiec te oskary czy tez noble mozna sobie w dupę wsadzic!!!

odnośnik
odnośnik
odnośnik

Nasi trzej noblisci!!!!!!!!!
27 czerwca 2008, 12:13 / piątek
Verde nic dodac nic ujac!!
Gdybym ja umial tak pieknie pisac jak Ty to mysle ze szlo by mi latwiej w walce o dobro naszej ukochanej Polski!!!!!!
Pozdrawiam!!
WARTO JEST BYC POLAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 czerwca 2008, 12:16 / piątek
wariat napisał: " . . . Trzeba było "Bolkiem" zajmować się 40 lat temu, a nie krzyczeć "Lech Wałęsa!!!" w 89' i po 20 latach nagle "przypomnieć" sobie, jaka to kurwa i dziwka z niego była. . . . ble, ble, ble . . . Ale przecież ja jestem pojebany, bo przez 20 lat Wałęsa nikomu nie przeszkadzał . . . "

ja tam nie wiem

pisz za siebie nie za wszystkich, skąd to Ci się wzięło iż oceniasz wszystkich podle siebie ? ?
jeśli nie przeszkadzał Tobie (i nadal nie przeszkadza mimo ze poptwierdzono jego agenturalną przeszłość) to nie znaczy że nie przeszkadzał nikomu

40 lat temu ? ? ? ?
nawet jego koledzy kórych zdradził, na których donosił połapali się po blisko dziesięciu latach kiedy jak sami wspominają, Wałęsa wprost, w oczy im się do tego przyznał

to dość wąski krąg ludzi który nie miał możliwości przebić się przez siłę wytworzonego mitu

zaś dokumenty które niezbicie dowodzą że agentem był miały wypłynąć 40 lat temu ? ? ?
za komuny ? ? w latach osiemdziesiątych ?
kiedy oficerowie prowadzący rozprowadzali TW Bolka na lidera solidarnościowej opozycji,
a ten w ujawnionych dokumentach przypomina iż wyciął w pień wszystkich niewygodnych dla swych zleceniodawców - doprawdy jedynie co przebija z Twej tu produkcji to li tylko to iz zakres wiedzy w temacie masz dramatycznie mały, by nie powiedziec żaden

i owszem Bolkiem miedzy innymi zajęto się za pierwszego antykomunistycznego rządu Olszewskiego
i co kurwa ? wałęsa nikomu nie przeszkadzał ? doprawdy obejrzyj sobie nocną zmianę, chociażbby
to było tylko kilka dni między tym jak znalazł sie na liście zdrajców, doprowadził do odwołania rządu który chciał odsłonić maski oraz tym jak zagarnął teczki esbecji na swój temat (3 lu 4 dni po obaleniu rządu Olszewskiego) by potem zwrócić je wybrakowane,
debil nie dopilnował by znikł spis treści dokumentów które zagarnął

potem już po zawłaszczeniu kompromitujących materiałów mógł wystąpić o status pokrzywdzonego

niestety, czy raczej stety, niestety dla niego stety dla nas,
odtajniono archiwa IPN dla m.in. historyków i ci z materiałów które się uchowały i tak wykazują agenturalną przeszłość Bolka

i co dla mnie ważniejsze opisują jak ta przeszłość rzutowała na jego późniejsze motywacje

dzięki ich, historyków pracy dzisiaj Polacy i Polki nie mają wątpliwości że wałęsa agentem esbecji był
nikt normalny już tego nie kwestionuje, poza samym zainteresowanym

dzisiaj już jedynie jest kwestia jak jego zdradę i późniejsze motywacje sklasyfikować,

znajdą sie oczywiście jełopy które wbrew suchym faktom wynikającym z analizy zachowanych archiwalnych dokumentów będą twierdzili że to kaczyński nakręcił całą ta obecną aferę
biedni ludzie, gdyby kaczyńskiego zabrakło stracili by jakikolwiek pkt odniesienia, a tak wiadomo, kaczor chuj i zycie jest prostsze, a nawet bekowe

rzecz jasna, jeśli Bolek był rozprowadzony przez bezpiekę na lidera opozycji w latach komuny (akcja DELEGAT dla dociekliwych) by potem odwdzięczać się usuwaniem ludzi dla bezpieki niewygodnych, by bronić tąże bezpiekę przed dekomunizacją, co za tym idzie chronić jej rozrastające się w czasach transformacji imperium (choćby sektor bankowy ze wszystkimi tego konsekwencjami )

to spór istotnie idzie o ocenę wszelkich patologii III RP,
i strony tego sporu sa jasno zdefiniowane
27 czerwca 2008, 12:27 / piątek
Wywalić z ligi wszystkie kluby z przeszłością milicyjną i wojskową !!!!!!!!!!!!
Precz z konfidentami
Soplica i Kmicic won ze szkół!!!!
27 czerwca 2008, 12:29 / piątek
A jeszcze cały pzpn i Grzesiu Lato won
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.498