Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Robert Sierpiński

strona 1/1

27 czerwca 2008, 20:43 / piątek
Mam nadzieję, że ten wątek nie zostanie wykasowany.

Przejdźmy do rzeczy: na początku tygodnia pojawia się lakoniczna informacja o odejściu Sierpińskiego z Lechii, nikt praktycznie nie wnika dlaczego nagle zdecydował się odejść z Lechii. Tymczasem dziś dowiadujemy sie, że Sierpiński ma oglądać Skoro z Rijeki w najbliższym meczu P.Intertoto ...
27 czerwca 2008, 21:16 / piątek
"- To prawda. Wypowiedziałem umowę i z końcem czerwca przestanę pełnić rolę skauta. Prawdopodobnie w ogóle zakończę swoją pracę w Lechii. "
27 czerwca 2008, 22:09 / piątek
W takim razie wniknijmy w to, dlaczego Robert zdecydował sie odejśc z Lechii...
27 czerwca 2008, 23:55 / piątek
było tak, a wiem bo trenuje w Lechii od lat

Robert to dobry fachowiec, wienc Kubicki powiedział- Robert, ty tu odpierdalasz takom robote, że musisz zaczonc zarabiać normalny chajs!! Przecież ty w tej Lechii, nawet na suchy chleb nie zarobisz.

No to Robert poszedł do góry u mówi, że jest dobry, fajnie pracuje. A z góry usłyszał, że nie ma już chmury i jak chce, to po lipcu bendzie september, bo sierpnia też nie musi być.

chłop sie wkurwił i bendzie pracować gdzie indziej, a my bendziemy siem zastanawiać, dlaczego Lechista pracuje w krakowii albo wodzisławiu.
28 czerwca 2008, 00:18 / sobota
Ty 11groszy ja Cie blagam/prosze przestan juz pisac i wyglupiac sie...nie wiem czy te Twoje braki w ortografii to wrodzone czy probujesz mnie wkurwic...ILE RAZY mozna powtarzac te same bledy!!!?????oprocz kopania od ilus tam lat tej pilki pochodz czasem do szkoly.....BLAGAM!!!!!!!!!!!!..........
ALBO TY JAKIS SLEDZIOWY DYWERSANT JESTES CO ROBISZ WIES NA POKAZ ALBO NAPRAWDE TAKI JESTES I NIE UDAJESZ.....tym gorzej dla Ciebie...
pozdr
28 czerwca 2008, 11:50 / sobota
Ja kumam porobic sobie beke. Z tym,że są to poważne tematy a są tu co niektórzy delikatnie mówią PIERDOLNIĘCI
28 czerwca 2008, 12:00 / sobota
L P-hehe a ty myślisz że tu jest ktoś normalny???Buahahaha

Kto normalny zamiast siedzieć w domu zapierdala tysiące kilometrów za piłką???Dla mnie tylko.... .Kiedy pierwszy wyjazd???
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.540