Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Jeszcze nowsze koszulki

strona 1/2

29 czerwca 2008, 19:50 / niedziela
odnośnik

I oczywiście w Lechiście, w Pasażu Królewskim

Technika nadruku, taka jak na koszulka MISTRZ POLSKI 2008 Wisła Kraków
29 czerwca 2008, 19:57 / niedziela
Lechia w sercu ZETO w DUPIE, ja koszulki w pasażu nie kupie!!
29 czerwca 2008, 19:58 / niedziela
koszulka troszke zajeźdza wioską
29 czerwca 2008, 19:58 / niedziela
a ja sobie kupie tam koszulke, bo ładna pani tam sprzedaje

i koszulki też som ładne
29 czerwca 2008, 20:01 / niedziela
nooo pani ładna <sex> epuls <pasi> <napalony pasi> ajjjć ciacho mniam mrrrrr kotek
29 czerwca 2008, 20:06 / niedziela
fajne koszulki ale ich nie kupie bo żyd zeto przycina
29 czerwca 2008, 20:35 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 czerwca 2008, 21:50 / niedziela
żołnieżyku- pajacyku nie rób ze mnie żyda, pedale.

Nie chcesz, nie kupuj. Chcesz pisać głupty, pisz. Jednak żydzi, to najgorszy naród jaki chodzi po tej ziemi. Naród, z którym ja nie ma nic wspólnego.
29 czerwca 2008, 23:23 / niedziela
Niech ta ładna Pani poda swój numer telefonu w zakodowanym odnośniku :)))
Aeeejaoooo
30 czerwca 2008, 00:10 / poniedziałek
o tak, o tak

my chcemy numer do tej pani!!!!!
30 czerwca 2008, 09:16 / poniedziałek
dobrze że judejczycy nie bardzo potrafią kopać w piłkę i nie występuja np w finałach MŚ, bo właśnie wyobraziłem sobie sytuację, kiedy musiałbym kibicować niemcom... mecz Germania vs. judea
30 czerwca 2008, 09:46 / poniedziałek
wieś śpiewa wieś tańczy ... koszulki tragedia jak i sam zalozyciel watku .... nie za daleko ci z tej gdyni do tego sklepiku zeto ? niemozliwe ze ty z gda jestes ... wstyd to ! ot to!
30 czerwca 2008, 10:52 / poniedziałek
Ta piłka w tej siatce wygląda jakby Tsubasa ja kopnął.
30 czerwca 2008, 10:56 / poniedziałek
Slawek
30 czerwca 2008, 09:46 / poniedziałek
.... nie za daleko ci z tej gdyni do tego sklepiku zeto ? niemozliwe ze ty z gda jestes ...

to info z gdynią to pewne? telefoniczne, od kumatego przyjaciela?
30 czerwca 2008, 13:26 / poniedziałek
To Mari kopnął tą Piłkę !
30 czerwca 2008, 13:41 / poniedziałek
To strzał Buzały w Opolu! Tak skopał piłkę, że ta pękła. A kubełka dalej nie odebrał
30 czerwca 2008, 13:50 / poniedziałek
a ja myślę że to castrop z laczka pociągnął
30 czerwca 2008, 17:26 / poniedziałek
ZETO: żołnieżyku- pajacyku nie rób ze mnie żyda, pedale.

Nie chcesz, nie kupuj. Chcesz pisać głupty, pisz. Jednak żydzi, to najgorszy naród jaki chodzi po tej ziemi. Naród, z którym ja nie ma nic wspólnego.

wpis Zeto jest do usunięcia, moderatorzy chyba śpią
30 czerwca 2008, 17:45 / poniedziałek
czemu śpią?? o żydach nie można pisać?

a może antyZETO to żyd, stond taka nienawiść do Zeto??

przyznaj siem antyZETO, jesteś żyd?
1 lipca 2008, 10:14 / wtorek
to takjak miedzy lks a widzewem ... jedni drugich wyzywaja ... : ) ) ..zeto z gdyni ... i tandetne koszulki ... prawdziwi kibice kupuja tylko oficjalne koszulki ...bo z tego kasa dla naszej Lechijki idzie ... ciekawe ile % ze sprzedazy tych koszulek zasila nasz klub ? zeciak ? ile ? mysle ze zero ! ! ! ... to tak jak nie kupic biletu ....
1 lipca 2008, 11:27 / wtorek
Slawek
1 lipca 2008, 10:14 / wtorek
to takjak miedzy lks a widzewem ... jedni drugich wyzywaja ... : ) ) ..zeto z gdyni ... i tandetne koszulki ... prawdziwi kibice kupuja tylko oficjalne koszulki ...bo z tego kasa dla naszej Lechijki idzie ... ciekawe ile % ze sprzedazy tych koszulek zasila nasz klub ? zeciak ? ile ? mysle ze zero ! ! ! ... to tak jak nie kupic biletu ....

Ile?? Gówno to ciebie interesuje!!

Jakbyś choć raz był w sklepie, wiedziałbyś że sklep sprzedaje oficjalene produkty klubu. Sklep pomaga również w sprzedaży karnetów, oraz biletów na mecze wyjazdowe.
Też chcesz wiedzieć z jakim zyskiem?
1 lipca 2008, 12:48 / wtorek
Wystawcie kilka sztuk na allegro ;)
Nie każdy ma teraz opcje podjechać do gdańska.
1 lipca 2008, 20:31 / wtorek
Sami przypierdalatorzy. Nie ma to jak przyjebać się do wszystkiego tak na wszelki wypadek albo z czystej złośliwości. Co wami kieruje do huja? Zazdrość, że ktoś coś robi a wy nie? Po co wy sie przypierdalacie pytam sie? Taki Slawek na przykład - chłopie co ty chciałeś zasugerować swoim wpisem? Że niby ktoś żeruje na kibicach i na klubie żeby sie dorobić? Twierdzisz, że ktoś oszukuje i okrada nas kibiców i klub? Na to wyszło. I nie pierdol tu za chwile, że nie napisałeś tego co ja tu przetłumaczyłem na język bezpośredni. Pomyśl że 100 osób przeczyta twój wpis i dzięki tobie nie kupi koszulki bo uwierzy, że sprzedawca jest złodziejem. Na huj robicie takie afery? Nie podoba ci się koszulka - ok, mi też średnio podchodzi. Innemu się spodoba i będzie ją dumnie nosił. Bardzo dobrze, że kibice, za zgodą klubu sprzedają takie gadżety. Klub ma z tego zysk i to ogromny. Jaki? Może nie bezpośrednio finansowy ale równie ważny. Kto ma łeb na karku ten zrozumie, kto nie ma ten niech pomyśli mimo bólu głowy 10 razy zanim coś tu napisze i spierdoli czyjąś robote. Te koszulki to nie jest pierwszy taki przypadek, przypierdalacie sie o wszystko od jakiś 2-3 sezonów i to się nasila. Na huj się pytam? Kiedyś nie było takich problemów, nie było leszczy-aferzystów wszystko wiedzących. Jak byście wiedzieli, że za swoje słowa i poglądy trzeba odpowiadać to myślenie szybko przestało by was boleć.
1 lipca 2008, 21:01 / wtorek
sławek niechcesz nie kupuj w LECHIŚCIE przecież nikt Ci nie karze tam kupować i nie płacz tyle
1 lipca 2008, 21:12 / wtorek
To,ze krytykuja,to ich sprawa.
Jest tylko jedno ale.....
Szkoda,ze zabraklo wam jaj,ze ta krytyke uskuteczniacie pod nowymi nickami !
Co jest pedaly ?!
Zabraklo wam odwagi ?!
Oczernic kogos,powyzywac,ale tak,zeby sie nie narazic w realu ?
Kupa gowna z was,zolniezyki i inne lamistrajki !
Tobie Slawek sie natomiast dziwie,bo ''stary'' forumowicz jestes,a Zeta uwazasz za sledzia,no chyba,ze beke sobie robisz,to inna sprawa.

*Jaja,to takie cos,co kazdy facet powinien miec miedzy nogami.
1 lipca 2008, 21:30 / wtorek
Koszulki wcale nie są takie złe wręcz można powiedzieć że są fajne.
1 lipca 2008, 21:45 / wtorek
No bo widzisz Czarny, poszedłby taki do sklepu, powiedział co myśli prosto w oczy- ale odwagi brakuje. Jak znam życie, biega taki jeden z drugim w gadżetach z Lechisty, a na forum struga kumatego.
1 lipca 2008, 22:23 / wtorek
Koszulka faktycznie nie jest taka zła. Postanowiłem zakupić ją sobie na przekór wszystkim szczekaczom, przypierdalaczom i murzyno-entuzjastom z rundy wiosennej. Mam nadzieje że kiedyś zrozumiecie że kibicowanie nie polega na sraniu we własne gniazdo. To taki mój osobisty protest, przyłączcie się do mnie.
Ps. nie jestem ze stowarzyszenia.
2 lipca 2008, 03:20 / środa
Te koszulki nie są "złe", czy "fajne", one są po prostu... INNE... niż nasze tradycyjne przyzwyczajenia.
Mamy XXI wiek, parę zmian w postrzeganiu Biało-Zielonej odzieży nam nie powinno zaszkodzić.
2 lipca 2008, 04:01 / środa
No Lee madrze to ujal w swoich dwoch postach,krotko i na temat 100% poparcia pod tym co napisal
2 lipca 2008, 08:10 / środa
sami prazypierdolatorzy itd. ... kurwa nie przepadam za Twoimi pogladami ... mam prawo pomyslec ze klub z tego nic nie ma i tyle ... piszesz ze jednak ma, ok ...koszulki tandetne ... na rynku jest miejsce na rozny towar
to ze pisze ze z gdyni daleko ...to nie znaczy ze sledz ... to ..nadinterpretacja
poszedlby do sklepu powiedzial prosto w oczy ... ludzie ... nie kazdy moze cale 24 godziny dnia spedzic myslac o LG lub o tym co by do sklepiku podjechac ... zreszta blizej do JRBS ....
pozdrawiam ...dalej sklepiku sie nie czepiam
kiedys dawno dawno temu jak nic nie bylo taki malu sklepik w centrum gda byl chyba jedynym miejscem gdzie mozna bylo cos b-z kupic.
2 lipca 2008, 08:41 / środa
Bardzo dobrze że taki sklepik działa w Gdańsku.Wiadomo gusta są różne jednemu podoba sie taka koszulka innemu inna.Mysle że nie jest tak łatwo trafic w gusta wszystkich,ale jak napisał wczesniej chyba Kontratak? Macie pomysł na cos fajnego to podbijcie i sie podzielcie projektem.Latwo sie krytykuje ,ale gdy trzeba coś zrobić dla ogółu to zaczynają się problemy.Pozdrawiam
2 lipca 2008, 16:27 / środa
Lee
1 lipca 2008, 22:23 / wtorek
Koszulka faktycznie nie jest taka zła. Postanowiłem zakupić ją sobie na przekór wszystkim szczekaczom, przypierdalaczom i murzyno-entuzjastom z rundy wiosennej.

no rzeczywiscie kupujac koszulke pojechales po murzyno-entuzjastach :D:D:D nastepnym protest zrob przeciwko zbyt niskim zbiorom kukurydzy w ameryce kupujac korki pumy :D:D:D
2 lipca 2008, 19:27 / środa
To prawda murzyno-entuzjaści i kupowanie koszulki w tym jednym zdaniu to bzdura. Zadowolony? Przeczytaj jeszcze to drugie zdanie z tamtego wpisu i idź pomóc w zbiorach kukurydzy. Pozdrawiam i bez odbioru.
4 lipca 2008, 08:24 / piątek
Koszulka damska, 1983 Zdobywca Pucharu Polski
odnośnik

Koszulka męska, 1983 Zdobywca Pucharu Polski (dostępna również biała wersja)
odnośnik

Koszulka z buldogiem
odnośnik

Koszulka dziecięca:
odnośnik
4 lipca 2008, 08:58 / piątek
A jakie ceny?
4 lipca 2008, 09:15 / piątek
Bulldog --->stare dobre czasy , wysmienita na pewno sie skusze :-)
4 lipca 2008, 09:18 / piątek
shw
1 lipca 2008, 12:48 / wtorek
Wystawcie kilka sztuk na allegro ;)
Nie każdy ma teraz opcje podjechać do gdańska.

Napisz na maila Lechista_SK@o2.pl Nie będzie problemu z wysyłką gadżetów.

tureczek
4 lipca 2008, 08:58 / piątek
A jakie ceny?

Damska 1983- 34zł
Męska 1983- 39zł
Buldog- 25zł
Dziecięca- 24zł
4 lipca 2008, 09:24 / piątek
Od wczoraj mam "1983 Zdobywca Pucharu Polski" - jest doskonała !
4 lipca 2008, 10:20 / piątek
Z buldogiem jest wyśmienita - niezły old school... tj to z czego zawsze słynął nasz klub - Lechia Style!!

Szkoda, że nie występuje w wersji damskiej :)
7 lipca 2008, 20:30 / poniedziałek
jestem ciekaw czy 'buldog' ma na plecach ten sam text co wersja sprzed lat
8 lipca 2008, 08:07 / wtorek
Buldog wymiata musze go mieć:)Czy na szalikach takie buldogi kiedys były?
9 lipca 2008, 23:38 / środa
Były
10 lipca 2008, 22:51 / czwartek
11 lipca 2008, 12:29 / piątek
odnośnik body, z takim wzorem są również koszulki
odnośnik koszulka dla ojca ;-)

odnośnik Ave Lechia

odnośnik Chwała i Duma Grodu Neptuna, pełna rozmiarówka- od niemowalaka
11 lipca 2008, 22:21 / piątek
Prośba.
Czy nie dałoby rady zrobić koszulki "jaki ojciec taka córka"?
Wam chyba będzie łatwiej zaprojektować koszulkę niż mi syna ;)
11 lipca 2008, 23:27 / piątek
Xawier, nie żebym się czepiał, ale córka chyba lepiej jak będzie taka jak mama :-)
12 lipca 2008, 11:54 / sobota
Xawier,nie poddawaj sie !
''projektuj'' do skutku,wiem,co mowie.......:-)
12 lipca 2008, 14:52 / sobota
Kontratak Ty mnie tu łapiesz za słówka a uwierz mi żeby lepiej nie była jak mama :) bo mnie razem wykończą ;)
No Czarny68, domyślam się że Ci udało niejako w dogrywce to może i mi się uda?;)
A koszulki ostatnio projektowane naprawdę udane choć to rzecz gustu.
13 lipca 2008, 00:20 / niedziela
ja w tej samej sprawie co xawier. Zróbcie proszę koszulkę "jaki tata taka córka". Kupiłem budoga z którym dzisiaj na spacer po Dębkach się wybrałem :). Jest super choć fajnie by było gdyby była zrobiona na lepszym surowcu np takim jak zdobywca pucharu polski :). Podziękowania i pozdowienia dla pomysłodawców :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.371