Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ile za karnet? Ile za bilet?

strona 1/1

Dziś władze klubu oficjalnie ogłosiły ceny wejściówek na mecze Lechii. Ceny biletów i karnetów nie podcinają skrzydeł i pozwolą szerokiej rzeszy gdańszczan cieszyć się pierwszym od lat sezonem Biało-Zielonych w ekstraklasie.

2 lipca 2008, 17:14 / środa
KIEDY MOŻNA KUPIC KARNET? ZA ILE TO SPRAWA DRUGO PLANOWA !
2 lipca 2008, 17:41 / środa
A gdzie zapowiadane zniżki dla osób, które miały w zeszłym sezonie karnet?
2 lipca 2008, 18:44 / środa
ceny mialy wzrosnac nieznacznie a tu anty NIESPODZIANKA . Jeszcze niedawno miatly kosztowac 110 i 130 a dzis juz 120 i140 to nie fer . A gdzie tania oferta (OBIECANA)dla posiadaczy karnetow panie PREZESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 lipca 2008, 22:01 / środa
Troche nie na temat ale w związku z budżetm. Lechia chce zdobywać pieniądze z pamiątek, akcesorii,ciuchów itp. a w sklepie Red Box nie ma rozmiarów koszulek,bluz i innych akcesorii.( nie mowię że sklep jest źle zaopatrzony wręcz przeciwnie ale nie ma rozmiarów z najlepszych ,ciuchów np. bluz i polo)
2 lipca 2008, 22:51 / środa
konri będziesz żałował 10 zl dla swojego ukohanego klubu . no to sorry za wyrażenie ale jesteś kretynem , skoro kochasz Lechie chcesz być z nia na dobre i na zle to 10 zł nie powinno robić Ci różnicy .Pozdro
3 lipca 2008, 23:35 / czwartek
Widac muszę wyłączyć autologowanie, bo ja się wypowiadałem na ten temat w innym miejscu:D.
7 lipca 2008, 00:29 / poniedziałek
Nie czaje - 7 meczy i 8 meczy... Czyli biega o kolejke 17 z Legią czy to, że jeden mecz mogę sobie darowac ?
7 lipca 2008, 19:05 / poniedziałek
artykuł został opublikowany przed ogłoszeniem terminarza - na jesieni odbędzie się 8 meczów łącznie z pierwszym meczem rundy rewanżwej z legią, więc obowiązuje drugi wariant
8 lipca 2008, 17:08 / wtorek
Tu nie chodzi o 10 złotych tylko o same zasady. A i ceny karnetów też uważam za wysokie w porównaniu np do cen karnetów Mistrza Polski Wisły Kraków.
SEKTOR A/B D E
Wznowienia 310 zł 220 zł 220 zł
Wolna sprzedaż 330 zł 240 zł 240 zł
Cena dla SKWK 230 zł 170 zł 170 zł
Dodam tylko że cena obejmuje mecze ligowe i Pucharu Ekstraklasy - czyli 12 meczy.
Pozatym jaki komfort oglądania meczy mają Wiślacy a jaki my.
Wisła jasno określiła ceny i zniżki dla osób które już posiadały karnety, a u nas jak zwykle na obietnicach się kończy bo klub jeszcze nie zdecydował jakie zniżki będą.
Więc jasno wynika że nasz klub liczy tylko i wyłącznie na nas kibiców.
Do tego ceny wejściówek nijak się mają do klasy zespołu
np cena na Puchar Ekstraklasy na Wiśle wynosi 10 zł na wszystkie trybuny, a my pewnie zapłacimy min 20 zł. I gdzie tu logika i zachęcenie ludzi do przychodzenia na stadion. Dodam że i tak kupie karnet jak co runde od 3 lat ale taka polityka klubu wcale mi się nie podoba.
Z Biało - Zielonymi pozdrowieniami
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.493