Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

nieprofesjonalny klub(mój ukochany)mój!

strona 1/1

2 lipca 2008, 20:02 / środa
drodzy internetowcy.Chciałbym napomnieć rzecz,temat,któy wydaje mi sie bardzo amatorski jak na klub tak zasłużony,popularny,w którym historia pisze kolejne strony dziejów Lechii Gdańsk.jesteśmy u bram ekstraklasy,lecz organizacyjnie jestesmy daleko daleko z tyłu!Powód:
błachy,chce zamówić bilety online,czemu?Bo mieszkam daleko od Gdańska(Chełm)i nie jest mi łatwo dotrzeć na T29 by kupić karnet,bo chcemy z moją żoną zobaczyć(jak zawsze)Lechie w akcji na żywo na Traugutta w sezonie 2008/2009.Lecz...'lipa',są problemy z tym...
Wstyd,żenada,że z takim 'prostym tematem' zarząd ma problem...
Smiech....żenada...brak profeski...
TYLKO LECHIA!!!
2 lipca 2008, 20:06 / środa
!Tez chłopie jestes daleko "z tyłu" !a pozatym to moj ukochany moj i tylko moj i niepozwole by był twoj bo jest moj a nie twoj !
2 lipca 2008, 20:10 / środa
pies Ci morde lizał...
2 lipca 2008, 20:12 / środa
Teraz sie mozesz wykazac nasz "Plastusiu" od usuwania bezsensownych tematow!
2 lipca 2008, 20:20 / środa
Ja też mieszkam na Chełmie wcale nie jest na T29 daleko. poz
2 lipca 2008, 20:25 / środa
I żeby kupić bilet/karnet nie trzeba wcale jechać na T29....

niektórym to sie już zupełnie popierdoliło w głowach!
Tak samo jak tym co piszą marudzą na cene karnetu i piszą że obawiają sie że to początek drugiej Angli zaznaczając ze cena będzie niczym selekcja! no kurwa parodia!

:-)
2 lipca 2008, 20:27 / środa
Pytanie:

Jak może nabyć bilet osoba z MIASTA CHEŁM? (nie jest tu mowa o osiedlu Gdańsk - Chełm ptasie móżdżki...)

Zaraz będzie: aaaaaaaaaaa, to o to chodziło...
2 lipca 2008, 20:28 / środa
no luz,,,na cene nie narzekajmy,,,ale cały temat z zakupem,,,to jest jazda!!!!
2 lipca 2008, 20:30 / środa
poprosze dzaiadka renciste,lub żula nieznajomego by kupił mi ten pieprzone karnety dwa!
2 lipca 2008, 20:33 / środa
U U U !
faktycznie jak chodzi o miasto Chełm to.... hehe :)
co nie zmienia faktu że raz więcej po ten karnet można podjechac :)

kiedy pierwszy wyjazd?
2 lipca 2008, 20:34 / środa
no comment
2 lipca 2008, 20:37 / środa
'bije' prostotą' z tego forum!!
2 lipca 2008, 20:40 / środa
Zeto zabierz głos...
2 lipca 2008, 20:52 / środa
tzn,że już wyczarpałeś wszystko możliwe opcje takie jak np poproszenie kogoś z ziomków co mieszka w Gdańsku a na Traugutta jest co drugi dzień,żeby Ci kupił dwa karnety. No i też dzwoniłeś do klubu powiedzieć,że mieszkasz w Chełmie i nie możesz przyjechać,żeby coś pomogli czy zajrzałeś na stronkę i nie znalazłeś odnosnika do karnety on line i postanowiłeś przymeczyć na forum.
2 lipca 2008, 20:53 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 lipca 2008, 21:01 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 lipca 2008, 21:10 / środa
Rafal,zobacz,co napisales o godz 20.37,nastepnie zwroc uwage na swoj ostatni wpis.
Odpowiedz bedzie paradoksalnie prosta.
2 lipca 2008, 21:15 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 lipca 2008, 21:17 / środa
dziekuje,to wiele dla mnie znaczy ziom :-)
2 lipca 2008, 21:20 / środa
życze zakupu karnetu będąc ponad 2 tys km od Gdanska na odległość,wtedy dacie wiare że to ciężkie przedsięwzięcie!!Pozdro
TYLKO LECHIA!!!!
2 lipca 2008, 21:22 / środa
Coraz dalej ten Chełm..
2 lipca 2008, 21:45 / środa
Chełmianka i motór?
2 lipca 2008, 21:48 / środa
Tylko Lechia!!!!To sie liczy
2 lipca 2008, 21:53 / środa
słyszałem, że linię nr 1 mają niedługo pociągnąć do Oliwy, więc może dojazd będzie łatwiejszy
2 lipca 2008, 22:29 / środa
Ciekawe jak chciałeś zamówić bilety skoro w sprzedaży będą około 10 lipca a mamy 2???????????? Następnym razem zanim zaczniesz zarzucać nieprofesjonalizm swojego klubu, sam profesjonalnie podejdź do sprawy i zasięgnij wyczerpujących informacji!!!!!!!

A oto owa informacja :

Ceny karnetów i biletów ustalone

Ustalone zostały ceny wejściówek jednorazowych i abonamentowych na nadchodzący sezon 2008/2009. Kibice do dyspozycji będą mieli sześć wariantów: ulgowy (tylko amfiteatr), zegar, prosta, skrajna, centralna, honorowa. Łącznie do sprzedaży będzie 9.000 karnetów.

W chwili obecnej, w wyniku braku ostatecznego terminarza rozgrywek Ekstraklasy, ceny karnetów są dwuwariantowe:

7 meczów
Ulgowy - 60zł

Zegar - 120zł

Prosta - 170zł
Skrajna - 230zł

Centralna - 290zł

Honorowa - 2000zł

8 meczów
Ulgowy - 70zł

Zegar - 140zł

Prosta - 200zł

Skrajna - 260zł

Centralna - 330zł

Honorowa - 2000zł

Przewidywany termin rozpoczęcia sprzedaży karnetów (który może ulec zmianie) to 10 lipiec. Zakup kart wstępu możliwy będzie jedynie w Sklepie Kibica Lechii (salon Red-Box Jako), po podaniu danych osobowych i okazaniu dokumentu potwierdzającego prawidłowość danych. Przez pierwsze pięć dni abonamenty nabywać będą mogli tylko posiadacze karnetów z poprzedniej rundy. Ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom do lat 10 oraz emerytom powyżej 70 lat. Dystrybucja prowadzona będzie do momentu wyczerpania puli na poszczególne sektory. Członkom klubu przysługuje rabat w wysokości 50% na zakup jednego dowolnego karnetu.

Przywileje, które uzyska kibic dzięki karcie abonamentowej zostaną opublikowane na oficjalnej stronie internetowej na dzień przed rozpoczęciem sprzedaży karnetów.

Ceny biletów na nadchodzącą rundę jesienną:

Cena:
Ulgowy - 10zł

Zegar - 20zł

Prosta - 30zł

Skrajna - 40zł

Centralna - 50zł

Na mecze z Arką Gdynia, Lechem Poznań, Legią Warszawa oraz Wisłą Kraków BILETY (z wyjątkiem ulgowego) będą droższe o 10zł.

źródło:lechia.pl

PS: Ciekawi mnie czemu mecz z Wisła droższy o dychę, pozostałe 3 podwyższonego ryzyka, więc wszystko jasne większe koszty zabezpieczenia, itp. , ale z Wisełką to dziwne, chyba że zarząd pomyślał o ugoszczeniu przyjaciół ;) ale wtedy meczyk ze Śląskiem też powinien być droższy o dyszkę.

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
2 lipca 2008, 23:19 / środa
Ludzie typu Rafci i 11groszy , przestańcie się wozić po Lechii . Wymyślane przez was tematy budzą po prostu budzą śmiech . Nasze forum odwiedzają także ,, inni goście ,, - czytając wasze wypociny nasuwa mi sie jedno ,dwa słowa , brak słów .
2 lipca 2008, 23:26 / środa
Jak ty chcesz kupić karnet skoro nie wiadomo jeszcze perfekcyjnej ceny? Zamawiasz obydwa na wszelki wypadek? Czy jesteś nowym Chuckiem Norrisem?
2 lipca 2008, 23:44 / środa
rafici czy jak ci tam kurwa, ty masz ryja nieprofesjonalnego! i oby mi było ostatni raz tak pisać o Lechii!
3 lipca 2008, 00:08 / czwartek
odpierdolcie się od 11groszy!

Mohort_LG - zaponiałeś o Łęcznej, chóligański jakiś układ mają z nimi, czy cuś
3 lipca 2008, 02:50 / czwartek
Ogólnie to co się dzieje na tym forum przekracza wszelkie granice. Mamy chyba najbardziej napinkowe forum w całej Polsce, a może i na świecie. Typ spytał normalnie o karnet i oczywiście jak to na tym forum bywa wypowiedziała się banda przychlastów nic nie wnosząc do tematu. Czemu was kurwa na tym forum nie było 3, 4 lata temu?

Dobrze, że to tylko forum i tylko tu możecie błyszczeć i leczyć kompleksy z życia realnego, z którego nie pozostało wam nic poza biciem konia i lansowaniem się na T29 od czasu do czasu.

Pozdrawiam i życzę prędkiej dojrzałości psychicznej, bo mutacja i pierwszy włos na klacie to nie wszystko.
3 lipca 2008, 03:37 / czwartek
Napinka musi trwac :)
3 lipca 2008, 06:49 / czwartek
osiołki moje kochane spróbujcie zamówić karnet na odleglosc a sie przekonacie jak jest naprawde... Znikam i nie mam zamiaru wiecej o tym pisac,po prostu za krotko niektorzy chodzili z Was do szkoly...
Tylko Lechia!!
3 lipca 2008, 08:46 / czwartek
odpierdolcie się od 11groszy!!!
3 lipca 2008, 08:50 / czwartek
Dokładnie jak piszą- łotewer i Gen.- odpierdolcie się od 11-groszy!!!
3 lipca 2008, 09:00 / czwartek
a może się mylimy? może rafci chciał dobrze, taki komplement... Bo profesjonalnie to znaczy zawodowo, czyli za kaskę. Amator - miłośnik, ktoś oddany czemuś....
Ja osobiście gdy słyszę że cos jest profesjonalne to chuj mnie strzela...

TLG
3 lipca 2008, 09:27 / czwartek
Możliwość zamawiania i kupowania w necie biletów na różne wydarzenia jest dziś standardem i prędzej czy później na Lechię pewnie też tak kupimy bilety/karnety, niezależnie od tego, że niektórym z Was brakuje wyobraźni, aby to zauważyć, albo uznać za konieczne.
3 lipca 2008, 13:53 / czwartek
prędzej czy później ? ? ?
chyba później czy później,
to już powinno być standardem,
szczerze pisząc to (chwalic Boga nie miałem takiej potrzeby) to jestem zaskoczony że się nie da
jaki taki problem niby ? by można było dokonac internetowej rezerwacji za opłatą,
a bilet odebrać w dniu meczu ?

wszyscy ci którzy sugerują obłatwianie sprawy pokątne, co było u nas standardem przez wieki całe
po prostu nie nadążają za potrzebami czasu, nie rozumieją ich

ps. o wiecznie, nieustająco, permanentnie spinających sie, w sumie co im zalezy ? skoro można to sie spinają na ile umią ;-) na zdrowie . . . funkcja "ignoruj wypowiedzi" takiego czy owakiego - heh, to by było : )
3 lipca 2008, 14:08 / czwartek
Lechia jest tylko moja, i nigdy nie bendzie sprzedaży przez net. W necie to same dzieci neo siedzom
3 lipca 2008, 14:18 / czwartek
No to bracie podziwiam Cie !! To ty chyba cały sezon w pociagu jesteś bo do Chełmu/Chełma (?!?) kawał drogi!
Poproś detektywa Monka może on znajdzie jakieś wyjscie z tej sytuacji!

Bilety online ! Dobre sobie ! Jak beda sprzedawane na wyspie Uznam to i tak sie rozejda szybciej niż sie pojawiły. A pozatym nie oczekuj od Zarzadu pełnej "profeski" (bardzo mi sie to słowo podoba) bo dla nich Ekstrakasa to jest dość nowa sytuacja i są nieco ważniejsze problemy niż Twoj brak kilkudziesięciu minut na dojechanie z Chełmu po bilet/karnet.

Poproś znajomego żeby Ci kupił bo pewnie nie jesteś jedynym kibicem Lechii w Twojej okolicy. To bedzie objaw profeski ze strony kibica !

Pozdrawiam
3 lipca 2008, 14:46 / czwartek
Popieram Agresora, serio czasem sie komus nudzi i zamiast odpisac cos sensownego albo w ogole nic nie napisac to w chuj osób pisze pierdoły :)
3 lipca 2008, 15:02 / czwartek
a ja dziękuję Panu Bogu za tych co piszą pierdoły, od tych "sensownych" wpisów to się można pochlastać....
3 lipca 2008, 15:03 / czwartek
Kurak - no i po co pisać bzdury?? Autor tematu zasugerował problem (i jakbyś doczytał uważnie ma troszke więcej km...) a odrazu wszyscy go jebią. Piszesz że dla zarządu Ekstraklasa to nowość... no i? Ja słysze, że marzą o kilkudziesięciu tysiącach kibiców na BA a przerasta ich sprzedaż biletów/karnetów on-line? I skoro to kibice w chwili obecnej są strategicznym sponsorem klubu... to to chyba jednak jest dosyć ważna kwestia..?? Przecież koleś nie pisze o podgrzewanym foteliku, pani podającej popcorn i cole do samego krzesełka... ogarnijcie się.
3 lipca 2008, 16:16 / czwartek
Problem kolegi mozna rozpatrywać na kilka sposobów.
Raz kolega podsunał faktycznie lekki problem w tym, ze sprzedawanie karnetów on-line to juz jest "normalka" lecz przewyższa to standardy naszego klubu.
Dwa kolega sam by rozwiązał sytuacje nie żaląc sie na forum poprosić kogoś ze znajomych lub jakoś zogranizowac czas na przyjechanie - wszak każdy Lechista musi sobie umieć radzić !!!
Trzy jak kupić karnet jak jeszcze nie wiadomo po ile one są tak dokładnie, a jeszcze dokładnie nie wiadomo kto w Ekstraklasie ma zagrac ??

I weź tu bądź mądry ?? :)
3 lipca 2008, 16:20 / czwartek
verde,
ja się w pełni zgadzam, że to już powinno być standardem, właśnie dlatego zakładam, że prędzej czy później będzie:) być może teraz mają jeszcze na głowie więcej innych ważnych spraw, bo o podpisanych umowach sponsorskich nie słychać, podobnie jak o poważniejszych wzmocnieniach, ale jak przyjdzie na to czas, to mam nadzieję, że to zrobią. Karnety na Euroligę koszykarzy kupowałem w necie chyba już z 5 lat temu i nie było to nic nienormalnego. W przypadku karnetów, można zrobić sprzedaż wysyłkową, priorytetem za potwierdzeniem odbioru, kwestia zorganizowania tego przy współudziale jakiejś firmy typu ticketonline.

napinka co niektórych wynika z tego, że w tytule znalazło się sformułowanie "nieprofesjonalny klub". Co to ma być, k***a być, atakujesz Lechię???
:)
3 lipca 2008, 17:04 / czwartek
Standardem bedzie wtedy kiedy bedzie trzeba zapełnic BA. Teraz nie ma takiej potrzeby bo jak komus naprawde zalezy to sobie poradzi. Po co sprzedaz online skoro wszystko sie rozejdzie w oka mgnieniu. Dlatego nie widze koniecznosci popychania produktu jakim sa wejsciówki na mecz w taki sposób. Narazie mam problemy ze składem i infrastrukturą.
Fajnie jak by tego typu sprzedaż była ale nie ma takiej konieczności. W Ekstrakalsie jestesmy od miesiaca wiec nie oczekujcie od Zarzadu ze nagle z auta zrobi samolot. "Kłok po kłoku" a jezeli ktos tak błachi powód wykorzystuje zeby sie znów poużalać to mnie leczy bo taki problem to nie problem.

Brak profeski ma klub zółto-niebieski. Oni nie maja trenera zawdoników i statusu ligowego na trzy tygodnie przed sezonem. To sa dopiero problem

Pozdro
3 lipca 2008, 21:18 / czwartek
12 groszy tylko nie płacz prosze....!!!!
15 września 2008, 21:36 / poniedziałek
odnośnik

nie jest taki nieprofesjonalny jak sie moze wydawac :)
Maciek Kozak uczy techniki bramkarskiej :D
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.393