Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia Warszawa - LECHIA, 26.07.2008 g.20.00

strona 1/2

5 lipca 2008, 18:37 / sobota
Jak w temacie wszystko o meczu.
5 lipca 2008, 18:53 / sobota
Warszawaa... Warszawa Warszawaaa :D

Jedziem wszyscy. Ponoć w pociagowym warsie, grześki(bez czekolady) potanialy :)
5 lipca 2008, 19:12 / sobota
przypomninam, że na dzień dzisiejszy wstęp na Ł3 jest najprawdopodobniej JEDYNIE za karnetem Legii na krytą, ze względu na zamknięcie 'trybuny otwartej' w tym żylety (pseudomodernizacja)

chociaż cholera wie, może Walterzysko sektor gości zostawi w spokoju, bo o tym akurat wiele się nie mówi...

( więcej - m.in. tu: odnośnik )
6 lipca 2008, 00:19 / niedziela
Myślę że pewnie gdzieś za 10dni będzie już info co do wyjazdu do Warszawy ale to są moje prywatne przupuszczenia nic nie sugeruje.
6 lipca 2008, 00:35 / niedziela
Pewnie bedzie znowu wysyp ''kibicow'',ktorzy beda jechac na Legie,zamiast z Lechia.........
6 lipca 2008, 00:55 / niedziela
Na pewno pojedzie dużo ująć w jednym słowie "Pokemonów" jedno wyjazdowych ale to pierwszy wyjazd w tej rundzie w Ekstraklasie do tego jeszcze wakacje,lato dobry rywal jakim jest Legia itp i czy z pokemonami czy bez musimy tam pojechać jeszcze lepszą liczbą nić na PP :)
6 lipca 2008, 02:25 / niedziela
czy tym razem pokazemy sie lepiej?

pod jakim adrese www mozna bilet zarezerwowac? :)
6 lipca 2008, 10:08 / niedziela
Witam!!!!! Na chwile obecną są 3 możliwości wyjazdu.
1. Legia da nam 1000 biletów tak jak na puchar i pojadą dwu wyjazdowcy, czyli Ci co już tam byli na pucharze:).
2. Legia jak wiadomo chce zamknąc Żylete i ją remontowac. Ogranicza liczbe miejsc do około 5000, tak więc nam przyssługuje 5% pojemności stadionu, a więc 250 biletów.
3. Remontują wszystko oprócz krytej i dostajemy 0 biletów.

Jak tylko będzie jakiekolwiek info Stowarzyszenie poda wszystkie informacje
6 lipca 2008, 10:25 / niedziela
Jak maja jechać takie Pokemony co ostatnio to ja jestem za opcja trzecia.Tamten mecz to była żenada same bluzgi prawie zero dopingu dla naszych.
6 lipca 2008, 11:58 / niedziela
to musisz zostac w domu wtedy jak według Ciebie jestesmy pokemonami
6 lipca 2008, 12:03 / niedziela
Nie wiem moze ty jestes, nie mówiłem o wszystkich obecnych na meczu.A to czy ja pojade to chuj cie obchodzi
6 lipca 2008, 12:05 / niedziela
Degenerat,wyluzuj.
Jemu nie chodzilo o wszystkich,a ma chlop racje,bo wyszla lipa,jak nic !
6 lipca 2008, 12:22 / niedziela
znowu zaczyna sie problem wyjazdow i ustalanie kto ma jechac a kto niestety nie.Najlepsze jest to ze po przyjsciu na zbiorke czlowiek widzi ekipy gosci na maxa 15letnich i super pieknosci!Slyszalem tez glosy ze lepiej pokazac sie DUZA ekipa,ale co to za ekipa?moim zdaniem popatrzmy na JAKOSC a nie na ILOSC! HITEM wyjazdow jest przyspiewka pszczolka maja!a kto niezna tekstu ten nazywany jest piknikiem czy jak tam wolicie-dokladnie wyjazd do plocka!
6 lipca 2008, 13:28 / niedziela
Nie przesadzajcie to było wiadome że z wejściem do najwyższej klasy rozgrywkowej na wyjazdachpojawi się więcej sezonowców, osób jadących nie dla Lechii, a dla Legii i innych ekip. Za to pojeżdzą na kilka wyjazdów i może zaczną zaliczać komplety. Tak to wygląda. Mnie również wkurwia delikatnie mówiąc że do Warszawy w środe jedziemy w 1000 osób, a trzy dni później do Opola w 200.
6 lipca 2008, 13:35 / niedziela
zobaczymy jak pojedziemy na ruch .. na legie to pewnie w huj bedzie chciało jechac bo to pierwszy mecz no i rywal nie byle jaki na Śląsk to tez duzo pojedzie bo to mecz zgody sielanaka itd a na Ruch to zobaczymy ile ... Według mnie to jest najlpeszy wyjazd pod wzgledem kibicowskim..
6 lipca 2008, 13:46 / niedziela
"zobaczymy jak pojedziemy na ruch .. na legie to pewnie w huj bedzie chciało jechac bo to pierwszy mecz no i rywal nie byle jaki na Śląsk to tez duzo pojedzie bo to mecz zgody sielanaka itd a na Ruch to zobaczymy ile ... Według mnie to jest najlpeszy wyjazd pod wzgledem kibicowskim.."

zobaczymy co będzie jak pojedziemy na Wodzisław... na Legie to pewnie w chuj bedzie chciało jechac bo to pierwszy mecz no i rywal nie byle jaki na Śląsk to też duzo pojedzie bo to mecz zgody, sielanka itd. a na Ruch pewnie też bo wg. niektórych to najlepszy wyjazd pod względem kibicowskim...

możemy się licytować dalej, ale po co?
6 lipca 2008, 14:19 / niedziela
Nie rozumiem niektórych na tym forum???
Sugerujecie że tzw pokemony (cokolwiek to oznacza) były odpowiedzialne za bluzgi na Legii???
Nie byłem na PP,ale to chyba jakaś kompletna bzdura???
No chyba że ludzie co jadą pierwszy raz czy od święta na wyjazd (bo chyba to oznacza pokemon) mają u nas takie wpływy że prowadzą doping czy intonują bluzgi.
Pomyślcie czasami zanim coś napiszecie!!!

SKUPMY SIĘ NA DOPINGU, NA NASZYM KLUBIE, A NIE NA JAKICHŚ PODZIAŁACH NA PIKINIKÓW CZY POKEMONÓW BO WSZYSCY KIBICUJĄ NASZEJ DRUŻYNIE I TO NAJWAŻNIEJSZE!
KAŻDY MOŻE COŚ DOBREGO ZROBIĆ DLA KLUBU I NA HUJ TE DRĘTWE GADKI JAK JESZCZE SIĘ SEZON NIE ZACZĄŁ,A POTEM JAK CO DO CZEGO PRZYJDZIE TO PIKNIK CZY POKEMON DRZE RYJA A STARY WYJADACZ NAJEBANY ALBO SIĘ WSTYDZI ŚPIEWAĆ I POTEM KISZKA, PŁACZ, LAMENT ŻE DOPING HUJOWY I TAK W KÓŁKO MACIEJU (NIE MYLIĆ Z TURNOWIECKIM;)!!!

sory, troche poniosło,ale uprzedzam fakty,bo już widze te gorzkie żale że doping hujowy itd, gdy w sumie większość ma to w dupie i tylko narzekać potrafi czy pikiników jebać, którzy najmniej winni.

sory za rozmywanie tematu,ale tak wyszło

AEJAEJAO!!!
6 lipca 2008, 14:39 / niedziela
Ale o co chooo?Zaprzeczasz sam sobie.Chodzi o to żeby prowadzić doping a nie antydoping i same wrzuty na przeciwna drużyne
6 lipca 2008, 15:22 / niedziela
Wg ciebie to pokemony są za to odpowiedzialni. Może ja źle interpretuje to określenie. Oświeć mnie prosze.
6 lipca 2008, 15:44 / niedziela
Pokemony zaczely bluzgi na legie.....he he dobre sobie.widac kto tu byl na meczu.
O ile dobrze pamietam to wszystko zaczelo sie od bluzgow na Wisle.
Nie przypominam sobie tez by same pokemony byly na tym meczu,no moze kilku ale to jednostki,nikt im nie zabroni jesli chca jechac.
6 lipca 2008, 19:17 / niedziela
Kogo nazywacie pokemonami? Z tego co pamietam to co druga osoba cos krzyczala w strone sektoru Legii, i prawie kazdy spiewal z wszystkimi jakas wrzute.

Jestesmy w ekstraklasie i to logiczne ze liczby wyjazdowe beda coraz wieksze. Chyba milo bedzie pod koniec sezonu zobaczyć Lechie w jakims rankingu wyjazdowym w czołowce ;]
6 lipca 2008, 19:20 / niedziela
Prawie robi różnice.Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie tylko np ja stałem wsród osób które miały wywalone na taki doping i milczała.Wolna wola dla mnie możesz sobie nawet nucic lambadę
6 lipca 2008, 19:23 / niedziela
Rzeczywiście Chorzów może być najlepszym wyjazdem w tej rundzie.
7 lipca 2008, 15:40 / poniedziałek
Matinho trzeba patrzeć na jakość nie na ilość
7 lipca 2008, 17:25 / poniedziałek
Jeżeli ILOŚĆ przejdzie w JAKOŚĆ to jestem ZA.

Niech jeżdżą i się uczą.
7 lipca 2008, 18:10 / poniedziałek
Czego sie mają uczyć drogi Marku że zapytam???

Aejaejao!!!
7 lipca 2008, 19:02 / poniedziałek
To z czym ta legła do ligi zabrac im licencje albo niech graja w wodzislawiu :)
8 lipca 2008, 08:14 / wtorek
A to własnie wzorcowy przykład pokemona:)
8 lipca 2008, 10:01 / wtorek
Niewidzialny zmien bajki powiedzial bym obejrzyj zdjecia z w-wy,no ale przeciez byles Jak mozesz mowic ze wiekszosc to pokemony Niektorzy przelecieli pół swiata zeby tam byc Odpusc sobie obrazanie nawet jezeli ma byc smieszne i nie obrazliwe Poprowadz w w-wie doping zeby nasza Lechijka wygrala Na pewno nie beda te pokemony(przepraszam) oszczedzac gardel POZDRAWIAM
8 lipca 2008, 10:11 / wtorek
odnośnik

Heh ;))
8 lipca 2008, 10:26 / wtorek
L P napisał: " . . . Witam!!!!! Na chwile obecną są 3 możliwości wyjazdu.

1. Legia da nam 1000 biletów tak jak na puchar i pojadą dwu wyjazdowcy, czyli Ci co już tam byli na pucharze:).
2 . . . "

? ? ? ? ? ? ? ?
hy ? ?
możliwośc raczej czysto teoretyczna,
pucharowa akcja "tysiąc za tysiąc" skończyła jak się skończyła,
nie wydaje mi sie abyśmy dostali cokolwiek ponad % pojemności,
a za wzgledu na p[rzebudowę stadionu zapewne i to nawet nie,
8 lipca 2008, 13:19 / wtorek
Viking - "Lechia (...) to w Polsce taka marka, jak w Hiszpanii Real lub Barcelona. Najwyższa półka."

no i jak tu się nie zgodzić :))
9 lipca 2008, 00:22 / środa
To na Lechię chodzą pokemony ? Ba nawet na wyjazdy jeżdżą ?! Pierdolicie nie może być !!!!

Ja zawszę myślałem że na lechię chodzą tylko chuligani , koksy , dresy i neofaszyści . Myślałem tak sądząc po wpisach na tym forum . Bo tu przecież każdy z was tu sie na chuligana kreuje ! . Myślałem że cały stadion lechii jest bojówką . A to niespodzianka ;-) Buahaha .

Pozdro dla pokemonów z lechi !
9 lipca 2008, 00:43 / środa
Lepiej skończcie już używać sformułowania "Pokemon",bo jak widać komornik_28 jest już zazdrosny i trochę poddynewowany że Lechia kpi z nazwy ich bojówki i używa jej jako określenia krótko mówiąc "patoli" i innych wykrętów.. A więc teraz proponuje używać nazwy "didżimony" żeby komornikowi_28 się humor i samopoczucie poprawiło.
9 lipca 2008, 07:10 / środa
Kornik śmieciu Lechia piszemy zawsze z wielkiej litery.To co piszesz zakompleksiony śledżu mało mnie obchodzi ,ale za pisanie nazwy naszego klubu z małej litery kwalifikujesz sie na natychmiastowego bana.Mam nadzieje że tu jeszcze ktos moderuje
9 lipca 2008, 10:34 / środa
ja tam pierdole... Kornik to moj idol :) nigdy zyciu nie mialem przyjemnosci czytac wypocin osoby uposledzonej :) ale za to jego matka mila kobieta i dobrze szpary popuszcza :) pozdrow ja kornik i powiedz ze niedlugo znow wpadne!! :)
9 lipca 2008, 10:44 / środa
Bo wypociny jak już to się wącha ;-)
9 lipca 2008, 18:58 / środa
Najgorszym pokemonem jest Marcin Kornak, przewodniczący ,Nigdy Więcej" czyli kornik !!!
9 lipca 2008, 22:01 / środa
Bura_suka_rozjebunda_28 - wybacz, jednak niestety nikt cie tu nie wołał - to "pokemon" tym razem o tobie nie było ani o twoim żałosnym gejklubiku, bo ciebie 'referować' specjalnie nie trzeba - i tak wszyscy wiedzą, a określenie ciebie 'pokemonem' może conajwyżej cie nobilitować

pokrótce mówiąc, nikt cie tu znowu nie prosił wberw pozorom,

...także wypierdalaj

a co do tematu:

"Na mecz Legii Warszawa z FK Homel, w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA (czwartek, 17 lipca, godz. 20:45), będzie prowadzona sprzedaż biletów zarówno na Trybunę Krytą, jak i Trybunę Odkrytą. Informacja o sprzedaży oraz o cenach biletów zostanie podana wkrótce."
(źródło: m.in. odnośnik )

no to może wariant nr. 3 już jest dalej niż bliżej...
13 lipca 2008, 01:06 / niedziela
Ogolnie Legia ok jest,ale te smieszne tedki to zenada,zawsze cwaniakuja jak jest ich sporo wiecej
13 lipca 2008, 10:38 / niedziela
po co takie pierdoły chłopaku piszesz?
13 lipca 2008, 11:21 / niedziela
Czy my spiewamy imbir imbir ?? ;)

Tak jak by troszke od tematu odeszlismy !

Sparing sparingiem ale jak Legia po takich super wzmocnieniach kleka pred FC Basel (1-6) to moze nie bedzie az tak tragicznie! Jesli LEgia zagra tak słabo jak na wiosne w PP to tym razem mysle ze nie przegramy !

Odpuście i juz te tematy z pokemonami i kornikami !

Pozdro
13 lipca 2008, 17:49 / niedziela
Wiadomo już coś kiedy pojawią się jakieś wstępne informacje co do wyjazdu ? :)
13 lipca 2008, 21:25 / niedziela
jak tylko Legia da odpowiedz co do ilości biletów....
13 lipca 2008, 22:30 / niedziela
swoja droga mecz o fajnej godzinie , juz dawno Lechia nia grala na wyjezdzie meczu tak pozno ;d
15 lipca 2008, 17:20 / wtorek
napisalem wczoraj maila do Legii w sprawie ilosci biletow i odpisali mi ze czekaja na pozwolenie od psow na 1000 biletow dla nas
15 lipca 2008, 20:56 / wtorek
Oby dzień przed wyjazdem tych biletów nie przyznali.
17 lipca 2008, 23:06 / czwartek
Nie obrazilbym sie gdyby taki wynik jak dzis z bialorusinami padl za tydzien w sobote :)
17 lipca 2008, 23:51 / czwartek
z taka grą co Legia dzisiaj zaprezentowała, to będzie się musiała nabiegać, żeby się nie ośmieszyć po raz kolejny w meczu z nami :) no ale to już nie nasze zmartwienie :) ale widząc to jak grali dzisiaj, to korzystny wynik jest jak najbardziej w naszym zasięgu ;)
18 lipca 2008, 00:09 / piątek
oj nie sądzę ;] liga to liga ! pierwszy mecz mogli się jeszcze nie zgrać pojedziemy i wynik remisowy bedzie super sprawa, wygrana to juz w ogole ale lepiej ostudzić emocje bo moze być 3:0 w placy tez ;]
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023