Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Skanda!!! Tylko 8 500 miejsc na Lechii!!!

strona 2/3

12 lipca 2008, 15:39 / sobota
My zdobywamy - wy kradniecie - rysio kupuje
12 lipca 2008, 15:49 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 lipca 2008, 15:52 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 lipca 2008, 16:05 / sobota
o moją ortografię się nie martw... do Gdyni nie pojadę bo z powodu "remontu" nie dostaniemy biletów...
12 lipca 2008, 16:35 / sobota
"jakies problemy z orografią? Na mecz to ty wreszcie przyjedziŻ do GDYNI"

buhahaha, wypierdalaj
12 lipca 2008, 16:43 / sobota
Po chuj nam jechać do CEdyni, skoro mamy swojom Lechię?

Na derby CEdyni, żeby patrzeć jak was Bałtyk leje??
12 lipca 2008, 17:04 / sobota
Olo1971.
Lider z pamiętnego biegu maratońskiego !!!
Górka - z górki- plaża-„Skwer arki Gdynia”- brama główna.
Na moje oko czas ok. 10 minut. Mogę się mylić, trochę lat upłynęło.
12 lipca 2008, 21:37 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 lipca 2008, 21:48 / sobota
kurwa, was w tej jebanej wiosce czytania nie uczą?! czy może skończyłeś korespondencyjny kurs pisania?!

masz napisane "wypierdalaj" to wypierdalaj!!!

i skórwnika_burą_rozjebundę ze sobą weź!!!
12 lipca 2008, 22:38 / sobota
on nam poprostu zazdrosci bo my mamy forum, a oni musza kupowac kazdego posta wysylajac smsa na 7909 o tresci RYSIU.K
13 lipca 2008, 19:43 / niedziela
Pszepraszauem wiele razy za mojego synka, przecierz to nie jego wina rze go molestowauem w do 27 roku rzycia
14 lipca 2008, 16:07 / poniedziałek
dlaczego policja ma decydować o liczbie miejsc na stadionie miejskim a nie miasto - właściciel stadionu ? Owszem sa pewne ustalenia odnośnie tzw. bezpieczestwa i niestety muszą być one spełnione. Czy stadion Lechii spełnia je w tej chwili ? Pewnie nie, stąd obstrukcja policji. Dopóki jednak plany pomniejszenia sektorów buforowych , poprawy ewakuacji kibiców gości pozostają tylko planami, nie mamy co utyskiwać. Mam jednak pytanie zasadnicze: dlaczego na mecze jakiegoś tam ryzyka może przyjśc mniej kibiców ? To jest skandal. Wracam do postawionego na początku pytania i o to trzeba walczyć, aby bezwzględnie mogło zasiąść na stadionie min. 10 000 . Co to ma za znaczenie, że na mecz z Cracowią przyjdzie trochę arkowców. Dopóki nie będą robić dymu i zbyt dużej wiochy, mogą spokojnie ewakuować się do domu. Jeśli będą chamskie prowokacje i tak im nie pomoże ograniczenie liczby miejsc. Nie będzie nam arkowiec pluł na Traugutta w twarz...
31 lipca 2008, 19:53 / czwartek
A tutaj co o tym wszystkim (działaniach milicji) mysli prezydent miasta Gorzowa:
odnośnik
Posłuchajcie tak mniej więcej od 10:30.
31 lipca 2008, 21:41 / czwartek
od dzisiaj Pan Prezydent Gorzowa to JEST DLA MNIE GOSC!!!!
facet NAPRAWDE KUMATY...ZYCIOWY...REALISTA I KIBIC!!!!!
BRAWO!!!!!
BRAWO!!!!!
BRAWO!!!!!
panie adamowicz UCZ SIE KURWA!!!
31 lipca 2008, 22:41 / czwartek
Oto sylwetka tego gościa, prezia Gorzowa odnośnik
a tam m. in. :
Do rozwiązania należał do PZPR, pełnił m.in. funkcję sekretarza komitetu miejskiego.
W 1990 był w gronie członków-założycieli Socjaldemokracji RP
Podejrzany o udział w nieprawidłowościach przy prowadzeniu miejskich inwestycji budowlanych, w październiku 2004 został tymczasowo aresztowany na kilka miesięcy, nie zrezygnował z zajmowanego stanowiska.
1 sierpnia 2008, 11:40 / piątek
wiadomo czemu nie lubi psiarni :D
1 sierpnia 2008, 11:41 / piątek
Kolo dla mnie jest Super. Pojechał z policją i powiedział prawdę. Adamowicz może ty coś zrobisz a nie non stop jako pozorant robisz.
1 sierpnia 2008, 11:45 / piątek
Faktycznie facet jest z lewej flanki:), niemniej nie oznacza to, że nie można pochwalić tej wypowiedzi.
1 sierpnia 2008, 22:31 / piątek
Wypowiedz znakomita, ale kmiotek psioczy na policje porównując ją do zomo, które sam aktywnie wspierał.
24 sierpnia 2008, 19:56 / niedziela
Cieszy zwycięstwo z Cracovią, szkoda tylko, że wielu kibiców musiało oglądać mecz w skandalicznych warunkach.
Ja osobiście napisałem dzisiaj meila do Prezydenta na ten temat i zachęcam innych by przemówili naszemu "Bobasowi" do rozumu. Wystarczy wejść na stonę www.gdańsk.pl, kliknąć na Menu (po lewej) w Prezydent Miasta Gdańska, następnie po prawej stronie w Kontakt z Prezydentem, a na ostatek w Zapytaj Prezydenta Miasta Gdańska.
Należy przypomnieć Prezydentowi (grzecznie, bez bluzgania), że:
- Policja wydaje opinię co do pojemności stadionu, ale decyzję wydaje Prezydent i opini nie musi uwzględnić;
- sektor buforowy jest najdłuższy w Europie, a wejście gości jest zasłonięte;
- czym więcej kibiców teraz, tym więcej na 44-tysięcznej BA;
- postulaty Policji, są absurdalne, równie dobrze mogli by zaproponować mecze bez publiczności, co zwiększyłoby bezpieczeństwo;
- wejść na ambicje: nie zasłaniać się policją, odważna decyzja odważnego Prezydenta, itp.
24 sierpnia 2008, 20:02 / niedziela
11000 ludzi bylo dzis na meczu.Tak pisza na 90minut.pl
Powinno wchodzic 13,14 tys. tylko ta policja!
24 sierpnia 2008, 21:14 / niedziela
warto też wspomniec prezydentowi o mandatach straży miejskiej dla samochodów zaparkowanych wzdłuż al.zwyciestwa.
24 sierpnia 2008, 23:19 / niedziela
BMS-2: pozwoliłem sobie dzisiaj rano wykonać procedurę opisana w Twoim poście. Ciekawy jestem efektu :)
25 sierpnia 2008, 09:56 / poniedziałek
należy tylko dodać że prezydent i tak nie przeczyta tych maili tylko ktos z jego biura i od jego dobej woli będzie zależeć czy powie on o tym prezydentowi czy nie...
25 sierpnia 2008, 10:59 / poniedziałek
Zależy ile tego będzie. Jeśli wpłynie nie kilka, ale kilkaset meili to zostaną zauważone. Ach, gdyby tak wszyscy forumowi aktywiści co robią po kilka wpisów na godzinę typu:"po ile będą kiełbaski na meczu", skierowali swą aktywność na Urząd Miasta... Wiecie dlaczego Paweł Adamowicz kilka lat temu postanowił wspomagać Lechię? Było to po wyborach samorządowych, w których zgłoszono komitet wyborczy kibiców Lechii. Ponieważ na listę padło całkiem sporo głosów, bodajże ponad 3%, Prezydent i paru ludzi z jego otoczenia stwierdziło, że warto z tym środowiskiem wspólpracować. Wcześniej Adamowicz nie był nawet piknikiem, to jet po prostu "polityczny biznes".
25 sierpnia 2008, 11:05 / poniedziałek
jak nie napiszesz to nie przeczyta, na pewno. Mam przynajmniej czyste sumienie, że cokolwiek zrobiłem :)
25 sierpnia 2008, 11:23 / poniedziałek
zabieram się za pisanie:)
25 sierpnia 2008, 21:02 / poniedziałek
Popatrzcie ile miejsc jest na dole , wystarczy obniżyc flagi, to są praktycznie dwa trzy rzędy wiecej .Sami sobie ograniczamy pojemność stadionu . Już nie wspominam że policja ogranicza pojemność , dlaczego ?.Bo nie chce się robić , zapomnieli z czyich pieniędzy są wynagradzani .Policja jest wynagradzana z budżetu , jeżeli nie potrafi zabezpieczyć widowiska powyżej 8500 widzów , to na bruk, policja sie po prostu nie sprawdza .
25 sierpnia 2008, 21:11 / poniedziałek
Te flagi były z Lechią w A-klasie!!!! A ty gdzie wtedy byłeś?? Na prokomie?? Na Treflu?? Czy na molo w Sopocie??

Wara od flag!!!!!!
25 sierpnia 2008, 21:15 / poniedziałek
Słuchaj tumanie sam byłeś na prokomie i nie obrażaj kibica , który sie na Lechii wychował .
25 sierpnia 2008, 21:19 / poniedziałek
A bym zapomniał , skoro tak to zmień forum bo śmierdzisz mączką rybną .
25 sierpnia 2008, 21:20 / poniedziałek
Jakbyś się na Lechii wychował, to wiedziałbyś że flaga to świętość!!!!!!!! Żaden kibic, nie pozwoli ruszyć flagi, a tylko pajac może napisać, że zasłaniają widoczność!!

Jak słabo widzisz, kup sobie anal+ i podniecaj się przed tv!!
25 sierpnia 2008, 21:26 / poniedziałek
Buraku , moge ci zasponsorować Canal + , jak cie bawi anal.
25 sierpnia 2008, 21:31 / poniedziałek
Nie potrzebuję twojego sponsoringu. Stać mnie na conieco. Nie będę nadwyrężał twojego rybackiego budżetu, szczególnie teraz, kiedy ue ograniczyła wam ilość połowów dorsza i śledzia.

Zresztą ty jesteś śledź słodkowodny, zwany leszczem.
25 sierpnia 2008, 21:37 / poniedziałek
Buuu chaaaaa chaaaaa nie zejde do twojego poziomu zakompleksiony człowieczku , tylko się ośmieszasz wypisując te bzdety .
Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Kibiców Lechii Gdańsk , A także Biało- Zielony świat bez ciebie .........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
A i był to mój ostatni wpis na forum .
25 sierpnia 2008, 21:40 / poniedziałek
i dzięki Bogu, że to ostatni twój śledziowy wpis.

Trzymam za słowo.

chociaż jako wyjątkowo honorowy, zaraz znów coś napiszesz :-)
25 sierpnia 2008, 21:46 / poniedziałek
thomas42 to naprawde...thomas13 !
Jak Ci sie tutaj nie podoba,to ja moge podac link na forum dla takich jak ty.

Oto link odnośnik
25 sierpnia 2008, 21:58 / poniedziałek
thomash42
25 sierpnia 2008, 21:26 / poniedziałek
Buraku , moge ci zasponsorować Canal + , jak cie bawi anal.
--------------------------

Propozycja homo stosunku plciowego w zamian za C+.
Tego jeszcze na tym forum nie bylo....
25 sierpnia 2008, 22:10 / poniedziałek
Do kolesia o nicku thomas42.
Kim jestes ?
Nie wydaje mi sie,ze ze STAREJ GWARDJI,bo kompletnie sie nie orietujesz,kto,co i jak na Lechii.
Piszesz o flagach,nie wiedzac,jak bardzo wielkie maja znaczenie na naszym stadionie.
Widac,ze nawet nie znasz ludzi,ktorzy robia wiele dla Lechii,tak,konkretnie chodzi mi o Zeto.
''Przebudziles sie'' po tym,jak Lechia awansowala do Ekstraklasy,widac,ze nie jestes odosobniony,bo teraz widac co raz wiekszy wysyp'' Lechistow''.
Teraz widze,ze ci kibole beda mowic,co trzeba zmienic,akceptowac,bo idzie nowe...
Nie,wcale nie jestem zacofany,tez chce isc do przodu,ale z pozostawieniem najwiekszych Lechijnych wartosci !
thomas42-zluzuj bajere,bo siare robisz.
25 sierpnia 2008, 22:15 / poniedziałek
Nie doczytałem się z wypowiedzi thomasa42 jakoby chciał żeby flagi znikneły, "obiżyć flagi"? - pewnie chodziło o przesunięcie całego ogrodzenia w głąb płyty, nie wiem czy to by pomogło. To że flagi są nie do ruszenia jest rzeczą bezdyskusyjną, każdy to przyzna. Problemem jest bufor, który można w prosty sposób skrócić o 2/3 długości, nawet bez przesuwania go w strone krytej. Wystarczy wjebać dwa naprawde solidne płoty w odległości 4-5 metrów od siebie na skraju sektora gości (gdzieś blisko środka łuku), miedzy nimi kilka słupów i troche plexy albo drobnej siatki na 4 metry w góre a w środku troche zomo. Może do tego by sie psy nie przyjebały. Taki bufor powienin styknąc a dla nas będzie troche przestrzeni życiowej i klub troszke lepiej zarobi na biletach.
25 sierpnia 2008, 22:18 / poniedziałek
Jestem pewnien,ze thomas42 ma max 13lat.Dlatego sie nie orientuje.
Pozdro
25 sierpnia 2008, 22:37 / poniedziałek
Chłop, coś tylko zasugerował, a już dostał zjebe kompletnie za darmo ! Ludzie skąd w Was tyle jadu do ludzi kochających te same barwy co Wy ???! Przykro mi, ale nie potrafię tego zrozumieć !
25 sierpnia 2008, 22:44 / poniedziałek
Kiko, to ja zasugeruje żeby tomasz 4+2 jebnął łbem w betonową ścianę. A potem niech banda z krakowii wsadzi mu nóż w ftse.
25 sierpnia 2008, 22:45 / poniedziałek
Zeto: nie wiem czy tomash42 jest z północy czy nie, ale jego pomysł jest jak najbardziej sensowny.

A jeśli mało bywasz na stadionie :)))) to pragnę ci uświadomić że, w połowie płotu jest kolejny pręt gdzie można flagi zawiesić a miejsce do ziemi jeszcze jest.
25 sierpnia 2008, 22:46 / poniedziałek
Wara od flag, ja się pojawiłem całkiem nie dawno ale taki pomysł by obniżyć flagi to nawet w pijanym zwidzie by mi nie przyszedł do głowy...

Jeżeli nic się nie robiło wcześniej to trzeba wspierać Lechię tak jak można i szanować Tradycję oraz Tych, którzy odbudowali naszą Lechię a nie wymyślać proch...
25 sierpnia 2008, 22:48 / poniedziałek
A co na Gedani wieszacie nizej ;)?
25 sierpnia 2008, 22:50 / poniedziałek
Bzdura !!!!!!!
Mysmy wszystko juz to sprawdzali !
Reklamy wtedy zaslonilyby 3/4 flagi !
Obchodzilismy caly stadion i nijak nie przesuniesz flag tak,zeby nie przeszkadzaly banery.
Myslisz Gedania,ze ''wojsko'' spi ?:-)
25 sierpnia 2008, 23:00 / poniedziałek
onlyLG: tak pod trawą

czarny69: teraz to i tak tylko teoria bo ilość kibiców została już ustalona.

Ale jeśli byłby jakikolwiek wpływ to mając do wyboru większą ilość kibiców, flagi banery. To wybieram większa ilość kibiców, flagi niżej i nowszy typ banerów.

Zresztą mając wybór dla mnie na pierwszym miejscu są kibice.

Natomiast co do flag to (nie pamiętam już kiedy) ale widziałem już ich obniżanie.
25 sierpnia 2008, 23:02 / poniedziałek
sorki czarny68 oczywiście
25 sierpnia 2008, 23:16 / poniedziałek
Widze,ze slabo sie orietujesz,jakimi to flagami dysponujemy.
Glownie chodzi mi o wymiary tych flag.
Otoz,obnizajac je,nie byloby gdzie przywiazac dolnych ich czesci.
Nie wiem czy wiesz,ale wiele powstalo nowych flag,a i nie wszystkie wisza,bo wlasnie mamy ''problem bogactwa'' :-)
Niestety przeszkadzaja nam tez zolte bramki,ktore sa przeznaczone do wyjsc awaryjnych,takze nie zawsze upchniesz te flagi,jakbys chcial :-)
Panial teraz?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.485