Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Skanda!!! Tylko 8 500 miejsc na Lechii!!!

strona 3/3

26 sierpnia 2008, 00:32 / wtorek
jest w ogole sens dyskutowac na taki temat? flagi sa w odpowiednich miejscach i to chyba oczywiste. zawsze stoje na koronie stadionu i nie placze nawet jak mi grubas jakis zasloni ;]
26 sierpnia 2008, 00:34 / wtorek
tak na marginesie to przewieszenie flag nie pomoze zwiekszyc frekwencji bo chyba nie mysliscie, ze przy ustalaniu ilosci miejsc bierze sie pod uwage, ze flagi zaslaniaja widok?!?!
26 sierpnia 2008, 09:51 / wtorek
Ta policja to niedojdy pierdolone, nieudacznicy i cymbały zabezpieczyć skm-ki nie potrafią przed żydami idiotami z siekierami a buforowy na 1/4 stadionu każą wyjebać.

Tak dużego sektora buforowego to na żadnym innym stadionie nie znajdziesz, to jakaś tragedia i żałość że klub czy mosir tak się na to zgadza.
Pisma pisać i walczyć z kretynami,jak nie do naczelnika to wyżej, ale kurwa walczyć, bo jakim prawem takie wymogi???

Inne kluby nie mają takich buforów,a na dodatek nasz sektor gości non stop się modernizuje i chucha na niego jakby to oczko w głowie było, to jakaś paranoja jest!!!

Niedługo pół prostej zamkną pajace w kaskach!!!

Dlatego prośba do zarządu walczyć i walczyć z tym chamstwem pod szyldem policja bo nie dość że gówno robią to jeszcze skutecznie nam frekwencje zmniejszają pasożyty pieprzone!!!

Aejaejao!!!
26 sierpnia 2008, 09:52 / wtorek
Rówież pokusiłem się o maila do naszego Prezia i jakież było moje ździwienie kiedy otrzymałem szybką i naprawdę sensowną odpowiedź. Nie bede tu przytaczał całego maila(jakaś kultura obowiązuje ;), lecz streścić jego sens chyba mogę, mianowicie:
Najważniejszym powodem zmniejszenia pojemności był wniosek nie milicji a straży pożarnej, która to po "zwiedzeniu" Naszego stadionu stwierdziała że w razie pożaru bądź jakiegoklowiek innego zagrożenia nie ma opcji ewakuacji ludzi(co zresztą widać nawet jak się normalnie wychodzi), pozatym trawają jeszcze prace które również zagrażają bezpieczeństwu. Prezio zapewnił mnie (;), a jego zapewnił komendant milicji, że jak tylko Lechia czy raczej Mosir spełnią poniższe warunki:
-zmodernizowanie obiektu w zakresie systemu kontroli(bramofurty i telewizja ;),
-zakończenie prac nad podwyższeniem ogrodzenia obiektu (prace te trwają i może to spowodować niebezpieczeństwo dla widzów), klub natychmiast wystąpi o zwiększenie pojemności. Żeby nie było że bez miłych akcentów, ma to nastąpić w październiku.
Podsumowując, wiadomo że dali ciała bo to powinno być zrobione przed startem ligi ale jest światełko w tunelu ;)

ps. tomash42, weź ty się rozpedź i walnij barana w ściane.....firanki se kurw.a w domu powieś połowe niżej.....
ps.2. kiko-jad nie jest wylewany na kibiców Lechii którzy wiedzą co jest 5, tylko na gamoni którzy chodzą na Lechię od max 2 sezonów i chcą wprowadzać swoje porządki....ja nie mówie że jestem lepszy od innych bo chodzę na Lechię(z krótką przerwą Lechia-Polonia) mimo młodego wieku już 19 lat, tylko że mimo takiego stażu nie uważam się za Starą Gwardię i kumatego co to może decydować o zmianach-a to że podoba mi się jak jest to inna sprawa ;) Zasady były, są i będą...pieski szczekają a karawana jedzie dalej!!
TYLKO LECHIA!!
26 sierpnia 2008, 11:49 / wtorek
"W wyniku inspekcji przeprowadzonej przez Państwową Straż Pożarną okazało się, że przy ilości widzów powyżej ośmiu tysięcy stadion nie spełnia podstawowych warunków ewakuacji (na przykład w skutek pożaru)" :)))) Pożaru czego ? Kiełbasek ?
26 sierpnia 2008, 12:06 / wtorek
Beton jest podobno łatwopalny :-)

Na derbach jak był pożar nikt nie uciekał, więc nie wiem skąd u strażaków pomysł o ewakuacji?? ;-))

prezydent kłamczuszek. Jak nie milicja, to straż. A sam zapomniał, jak wiosną obiecał że klatk będzie przesunietą pod trybunę a sktor buforowy zostanie zmniejszony.

Niech pojedzie do Pruszkowa, Turka czy nawet do Chorzowa lub Katowic. Tam są mocno nowoczesne obiekty, a sektory buforowe znacznie mniejsze.
26 sierpnia 2008, 12:11 / wtorek
cóż, nikt nie jest doskonały a prezio to już napewno ;) szkoda tylko że nie robi tyle ile mówi...zobaczymy czy od paździenika będzie większa pojemność....
swoją szosą mnie wkurwia paszkowski, to on zablokował przezniesienie sektora, nie chce mi się ponownie wklejać wywiadu z nim, gdzieś już tu jest...
26 sierpnia 2008, 12:47 / wtorek
Najbardziej rozczula mnie to ciagle mydlenie oczu za pomoca tzw. Areny Baltyckiej. Gadki w stylu "cierpliwosci kochani kibice, juz niedlugo bedziemy mieli w Letniewie czterdziestotysiecznik i dla nikogo miejsca nie zabraknie" sa zalosne. Poki co mamy swoj obiekt na Traugutta (i oby jak najdluzej tak bylo) i niech sie Adamowicz zajmuje tym, zeby zeby na ty wlasnie obiekcie wszystko bylo cacy, a nie dzieli skore na niedzwiedziu.
26 sierpnia 2008, 12:54 / wtorek
- zakończenie prac nad podwyższeniem ogrodzenia obiektu (prace te trwają i może to spowodować niebezpieczeństwo dla widzów)

Już w tej chwili ogrodzenie od strony zegara przypomina z lekka jakąś bazę wojskową - co ci durnie chcą tam jeszcze robić???

Wiosną milicjanci chcieliby, by mecz Olimpii Grudziądz z Zawiszą odbył się bez udziału publiczności, jednak ostateczna decyzja należała do prezydenta miasta, który ją uchylił i mecz obejrzało 4-5 tys. ludzi (ponad tysiąc z Bydgoszczy) ...

Gdzieś czytałem, że mandaty wpisywali za złe parkowanie - może Adamowicz zbiera dodatkowe fundusze na Baltic Arenę?:D
26 sierpnia 2008, 13:00 / wtorek
a może zbiera na....

w końcu w Sopocie rządzi jego kolega. Kilka inwestycji robią razem....

Diabli wiedzą, co się może zdarzyć ;-)

A o straży miejskiej, wiem tylko tyle, że kiedy debil na skrzyżowaniu nie zauważył czerwonego światła i postanowił przbić się między dwoma samochodami, powodując kolizję drogową, patrolująca miasto dwójka strażników szybko zabrała się z miejsca wypadku. Tak jakby nie zawuażyli ;-)

Widać, są od zadań specjalnych :-)
26 sierpnia 2008, 13:05 / wtorek
Pan Adamowicz zachowuje sie jak wzór polityka. Mydli oczy, asekuruje się i mimo, że mówi wiele praktycznie nie mówi nic. Nie mnie oceniać czy zrobił wiele dla Lechii czy nie ale osobiście czuje się tą jego wypowiedzią urażony. Poprostu nie docenia mojej i waszej inteligiencji. Rzuca nam na pożarcie denne frazesy a przecież wystarczy powiedzieć panom w niebieskich mundurach cofam waszą decyzję. Do dupy to wszystko .... chociaż jak się tak dobrze zastanowić to dzięki takim debilnym decyzjom mamy już pierwszy rekord w skali europejskiej a mianowicie najdluższy sektor buforowy w Europie , a kto wie czy nie na świecie.

Z Biało-Zielonymi pozdrowieniami

Antek Oszołom
26 sierpnia 2008, 13:18 / wtorek
Mhm, tylko weźcie pod uwagę, że gdyby na prawdę coś się stało, Adamowicz poniósłby odpowiedzialność KARNĄ - wbrew opiniii policji i straży pożarnej wydał pozwolenie na wpuszczenie większej liczby ludzi - w przypadku jakiejś tragedii to jest odsiadka na parę latek. Nie mówię, że decyzja jest słuszna, ale łatwo kogoś krytykować za ostrożność, a w tym przypadku trzeba najpierw doprowadzić do tego, żeby przynajmniej strażacy wydali pozytywną opinię.
26 sierpnia 2008, 13:36 / wtorek
NIX po to jest się prezydentem, żeby podejmować decyzję, za które ponosi się odpowiedzialność. To co robi adamowicz, to nic innego jak spychanie odpowiedzialności na innych.

Spójrz na to z drugiej strony. Nowe płoty, bez prześwitów, żeby nie było kontaktu wzrokowego. Praktycznie nowy sektor gości. Monitoring. Buda dla psów na trybunie. I co??

Mniejsza pojemność niż w II lidze.

Coś chyba jest nie tak, z panem obiecanka- cacanka.
26 sierpnia 2008, 13:43 / wtorek
Ale pieprzenie. A kto widzial pozar na stadionie pilkarskim?? Co niby ma sie tam palic. No ewentualnie trybuna, ale bardziej to jej zagraza raczej zawalenie a nie pozar. no i nie ma nic wspolnego z sekt buforowym. A o opini policji to mi sie nawet pisac nie chce. Przez dziesiatki lat chodzilo na T29 2-3 razy wiecej ludzi niz obecnie i bylo OK. Rozumiem ze jak sa krzeselka to mniej wchodzi niz jak sa dechy no ale nawet. A ogrodzenie?? Czy ktos widzial zeby przechodzili przez obecne. Co oni tam moze mur z fosa postawia.
ADAMOWICZ! Nie kupuję twoich bajek
26 sierpnia 2008, 13:46 / wtorek
Ta pakamera na honorowej to buda dla psów???
Myślałem że to budka Szpakowskiego jest!?!?

A na co im ta kanciapa? Przecież żyjemy w wolnym kraju gdzie nawet homoseksualiści już nie muszą się kryć ze swoimi upodobaniami,a tym bardziej panie w mundurach???

Aejaejao!!!
26 sierpnia 2008, 13:48 / wtorek
Zeto: niezależnie jaką decyzje Prezydent podejmie i tak go skrytykujesz.

Co do straży i trudności z opuszczeniem stadionu, to utrudnieniem są wszelkiego rodzaju bramki i płoty służące podobno poprawie bezpieczeństwa.

ech te lata 80 te na każdym meczu minimum kilkanaście tys Lechistów, a stadion ten sam ...
26 sierpnia 2008, 13:50 / wtorek
Z drugiej strony skoro jest ograniczenie, to dlaczego sprzedaje się bilety tak jakby tego ograniczenia nie było ??? Ciekawy jestem przy tej pojemności na ile zarząd ustawił limit sprzedarzy biletów??? 15 a może i ze 20 tysi ???!
26 sierpnia 2008, 13:52 / wtorek
A na derbach pożaru nie widziałeś???

Teraz ta pakamera na drewnianej trybunie, jak jeden mundurowy z drugim zacznie się parzyć że iskry polecą to tragedia murowana!!! Drugie Heysel jak nic!
To wszystko w trosce o kibiców:)))

Aejaejao!!!
26 sierpnia 2008, 14:05 / wtorek
gedania
26 sierpnia 2008, 13:48 / wtorek
Zeto: niezależnie jaką decyzje Prezydent podejmie i tak go skrytykujesz.
================================================== ==

Nie wszystkie jego decyzje krytykuję, ale jak sam się wystawia i robi z siebie durnia, z niekrytą satysfakcją będę go krytykował. ;-)
26 sierpnia 2008, 14:22 / wtorek
Tak czy inaczej sytuacja na obecną chwilę wygląda tak, że prawdopodobnie do października (ale niewiadomo czy pocz./ środ. / końca, więc załóżmy że do końca X) na T29 czekają nas mecze z:
- Odrą W. (13.9.)
- Groclinem "dysko-polo" Wawa (26-28.9.)
- Górnik Z. (17.-19.10.)
Z tych trzech meczy na dobrą sprawę ew. spotkanie z dyskobolami z racji podczepienia się pod ten klub brudasów ze stolycy można NA SIŁĘ uznać za mecz "podwyższonego ryzyka" i tak się pewnie niestety stanie, ale obawiam się że milicja również mecz z Górnikem tak zakwalifikuje...
26 sierpnia 2008, 14:26 / wtorek
jak dobrze pojdzie miedzy kryta a klatka zrobia sektor rodzinny ;]
26 sierpnia 2008, 14:40 / wtorek
No tak Dyskopolo mecz podwyższonego ryzyka, zdemolują klatkę kępami trawy które podobno mają przywieźć z samej stolicy, info tel.
Fani Dyskopolo odgrażają się też że jak nie wejdą z kępami trawy to se kupią naszą klatkę!

Aejaejao!!!
26 sierpnia 2008, 14:53 / wtorek
Kurwica mnie bierze jak o tym mysle. i nie obchodzi mnie kto jest winny. Tyle lat czekalem na powrót Lechii do elity, ze chce teraz widziec stadion tak nabity jak w latach 80-tych, a nawet na meczach zespolu fuzyjnego 95/96.
Szlag mnie trafia juz z samego przepisu o 5% biletow dla gosci. Mlodsi koledzy nigdy nie beda czuc co znaczy mecz gdy gosci kilka razy wiecej niz obecnie.
A jak czytam te nieonczace sie narzekania na temat dopingu to powiem tak: ide o kazdy zaklad ze jakby gosci bylo 2 tysie i wydarliby rylo to u nas pobudzilaby sie nie tylko prosta ale i cala trybuna kto wie czy i nie wlacznie z honorową. Bo tak i kiedys bywalo. nic tak nie daje kopa jak rozjuszenie przez jaka znienawidzona ekipe przyjezdnych.
Moze by tak zrobic porozumienie ponad podzialami na rzecz 10% dla gosci?
26 sierpnia 2008, 21:19 / wtorek
lechista28-9-83 - akurat te "5%" to bodajże poprostu obliguje kluby do tego, że MUSZĄ zgodnie z przepisami taką ilość gości 'zaplanować' a nie MNIEJSZĄ, jak chcą to mogą dać i 30% nawet...

gorzej z tą chęcią, bo nawet jakby mieli 50% miejsc przeznaczyć to by to jakoś 'wymineli' - tu remoncik jakiś, tu... et caetera
26 sierpnia 2008, 22:35 / wtorek
tyle gadania o zwiększeniu pojemności do nawet 15tyś kibiców, tylko jest pytanie czy na kazdy mecz Lechii przyjdzie więcej niż 8-9tyś, ?? są mecze które przyciągają, reszta drużyn to mało atrakcyjne gnioty.
Należałoby przy okazji zwiększenia pojemności stadionu zmobilizować adamowicza aby wpłynął na listkiewicza i żeby ten stworzył nową extraklasę tylko z atrakcyjnymi przeciwnikami i żeby żadna drużyna nie spadała do niższej ligi :)

każdy kibic wie co to jest BKS BKS BKS

p.s. tak przy okazji brakuje mi tej przyspiewki podczas meczu
26 sierpnia 2008, 23:16 / wtorek
dla naprawdę wielu osób zabrakło biletów, a niektórzy odpuścili sobie już na początku słysząc ile będzie miejsc... zawsze lepiej mieć miejsca w zapasie... i tutaj także chodzi o osoby na koronie stadionu, które często cały mecz nic nie widzą a tak mogłyby zająć miejsca jak wszyscy... Pozdrawiam
26 sierpnia 2008, 23:19 / wtorek
anty ZETO napisał: " . . . każdy kibic wie co to jest BKS BKS BKS

p.s. tak przy okazji brakuje mi tej przyspiewki podczas meczu"

a mi: " Biało-Zieloni, BiałoZieloni, eeeeja, ej Zieloni" : ))))))))))))))))))))))))))))))))))
27 sierpnia 2008, 12:05 / środa
Osobiście to śmieszy mnie ta argumentacja odnośnie bezpieczeństwa w razie pożaru itp. itd., na ostatnim meczu, ludzie na prostej stali w takim ścisku, że w razie (odpukać) jakiegokolwiek zagrożenia pożarem czy czymś takim, to dopiero była by rzeź... ale takie mamy "inteligentne" służby niestety. Te bufory muszą być zmniejszone, innej opcji nie ma.
27 sierpnia 2008, 12:44 / środa
do anty-ZETO

Skoro tylko na najciekawszych meczach ma byc 8-9tys to co ma adamowicz powiedziec na to ze budujemy takiego giganta jak baltic arene. osobiscie uwazam ze to kompletenie poroniony pomysl (powinien byc sytadin na max 30 tys).
Mimo to w 15 tys na każdym meczu wierze i dlatego warto zrobic wszystko zeby na T29 tyle moglo wchodzic. A moze specjalnie adamowicz scina liczbe kibicow zeby miec uzasadnienie dla baltic? Cholera go tam wie
27 sierpnia 2008, 13:36 / środa
co za fantazja... Adamowicz nie potrzebuje żadnego uzasadnienia dla Baltic Areny, bo Gdańsk organizuje EURO 2012 i potrzebuje stadionu na ponad 40 tys., żeby móc zorganizować ćwierćfinał, a w przypadku obsuwy u Ukraińców, kto wie, może nawet i półfinał. Projekt Baltic Areny (również jej wielkość) była dokładnie opisana we wniosku do UEFA i na tej podstawie UEFA wydała korzystną dla nas decyzję. Nic już tutaj nie można zmieniać.

Co nie zmienia faktu, że to co się teraz dzieje z tą pojemnością to kurozium i bezsens.
16 września 2008, 10:34 / wtorek
Tak jeszcze odnośnie pojemności naszego stadionu i oświadczenia przedstawicieli klubu ze strony oficjalnej
odnośnik

"Przypominamy również, że w październiku ruszy e-bilet wraz z elektronicznym systemem dostępności do stadionu (zwracamy uwagę, karta wstępu jest ważna tylko dla właściciela - skojarzona z jego danymi osobistymi - w przypadku użyczenia karnetu, czy biletu innej osobie elektroniczna bramka po prostu nie otworzy się)."

Bardzo mnie to zaciekawiło jak taka inteligentna bramka rozpozna właściciela karnetu lub biletu ? Oglądając je widziałem że mają małe kamerki więc pewnie będzie skanowana źrenica :) Ciekawe jak to będzie z tymi bramkami. Wygląda na to że znów będziemy pionierami :)
16 września 2008, 12:23 / wtorek
ja teraz powiem swoje...bo powiem! policja w Gdańsku robi kibicom Lechii pod góre! nagle cała runda to mecze podwyższonego ryzyka! w klatce nas zamknijcie świry jedne!! na sledzie wpuszczają cały stadion na olimpijską! co za granda! szczurek palcem kiwnie i jest jak trzeba, na Lechii stoją 3 puste sektory! kto jest tu gospodarzem obiektu kto ponosi za to winę co! 60 lat było ok naraz - klatka! zasrana policja wypisywała ludziom mandaty na grunwaldzkiej za złe parkowanie na pucharze z lechem, niedawno na przymorzu sam dostałem mandat za przejazd na czerwonym swietle ale do momentu jak cap policyjny nie zobaczył biało-zielonego ludzika swiatło było jeszcze żółte!! ale Adamowicz woli udawac że jest ok, jak cała zasrana platforma...ręce umyć byle ze wszystkimi dobrze żyć. wpuścić ludzi na stadion i nie zasłaniać się przepisami i jakimiś nierobami z policji którzy umywaja rece od roboty! na stadionie sa setki ochroniarzy, mało wam jeszcze!? niech się policja raz na zawsze od Lechii i Lechistów odp.....!
16 września 2008, 12:41 / wtorek
"(...)ale do momentu jak cap policyjny nie zobaczył biało-zielonego ludzika swiatło było jeszcze żółte!! ale Adamowicz woli udawac że jest ok, jak cała zasrana platforma(...)"

no i stalo sie...spisek platformy przeciwko Lechii zostal wykryty ;) teraz juz nikt nie bedzie mogl jezdzic z bialo zielonym ludzikiem w samochodzie bo platforma wszedzie ma swoich ludzi...a do tego policja jest ubrana na niebiesko co jednoznacznie kojarzy sie z kibicami Arki :D
17 września 2008, 11:05 / środa
a gdybyś tak gościu był przy mojej rozmowie z policją to dopiero byś się w czółko pukał jak w ogóle taki "szczyt inteligencji" może dowodzić patrolem policji....to po pierwsze...po drugie mandaty za złe parkowanie to ja również mam nadzieje że to "jednorazowa zła wola" naszych gdańskich stróżów prawa...przecież nikt w Gdańsku nie chce szkodzić Lechii ani jej kibicom utrudniać życia....prawda????.....
22 września 2008, 17:26 / poniedziałek
Ci co biadolą tutaj niech zbierają pieniądze na karnet na przyszłą rundę i nie będą mieli problemu z wejściem na mecz . Na tarundę nie poszły wszystkie karnety a po rundzie jesiennej cześć sezonowców pewnie zrezygnuje wieć nie będzie problemu z nabyciem karnetu .
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439