Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

Geremek nie zyje

strona 1/1

1

13 lipca 2008, 17:34 / niedziela
o zmarlych nie wypada mowic zle ani sie cieszyc wiec lepiej nie bede rozwijal tematu...
13 lipca 2008, 17:47 / niedziela
lepiej nie rozwijaj
13 lipca 2008, 18:49 / niedziela
OPETANY,wiem,ze jest wolnosc slowa itd,ale na milosc Boska,po co zalozyles ten watek ?
13 lipca 2008, 19:00 / niedziela
wszedzie w telewizorniach pieprza jaka to wielka strata itd temat w luznych gadkach wiec dotyczyc moze wszystkiego, a jak ktos nie chce sie udzielac to z calym szacunkiem - nie musi. Czarny ja wiem ze tematy polityczne tyko dziela Lechistow ale jest duza grupa osob, takze na tym forum, ktora swoje poglady ksztaltuje na podstwaie wyborczych, tvn-ow itd Mysle ze jak dowiedza sie czegos z innej strony to ikm to nie zaszkodzi...

odnośnik
- to cos dla niepoinformowanych
13 lipca 2008, 19:12 / niedziela
jednak nie potrafiles, mozna sie bylo domyslec.
13 lipca 2008, 19:15 / niedziela
Przestan pieprzyc farmazony,ze nie chciales rozwijac tematu...............
Co z tego,ze byl zydem o lewicowych pogladach ?!
Co z tego,ze miedzy innymi byl odpowiedzialny za sprzedanie ideologii Solidarnosci ?
Co z tego,ze oszukal robotnikow,w obradach okraglego stolu ?!
Co z tego ???!!!
Byl i Go nie ma !
To forum czytaja rozni popaprancy,a pozniej wyciagaja takie wnioski o nas,jakie im sie podobaja .
13 lipca 2008, 20:37 / niedziela
Czarny chyba nie sugerujesz że ze wzgledu na tych popaprancow mamy nie wyrazac swoich pogladow??!! Niektorym sie wydaje ze czasy sie zmienily a to gowno prawda!!
A w tym tekscie ze niby nie bede rozwijal tematu chodzilo bardziej o to jaki mam stosunek do geremka a nie o to co sie bedzie dalej dzialo z tym tematem...
13 lipca 2008, 20:40 / niedziela
Wcale sie nie boje opini tych skrzywionych popaprancow .
Po prostu jest to temat dosc delikatny.
Walczmy z zyjacymi zydo-komunistami !
Tyle
13 lipca 2008, 21:02 / niedziela
Czarny, jaki delikatny temat? O zmarłych pisze się albo dobrze, albo wcale. Dlatego nie napiszę nic.
14 lipca 2008, 09:00 / poniedziałek
No to można wydać koszulkę:
"Nie płakałem po Geremku", można nie płakać po aborcji i po papieżu to można i po Geremku...
a potem "nie płakałem po Michniku" i... rozmarzyłem się...
14 lipca 2008, 09:05 / poniedziałek
Panie Generale, po geremku płakać trzeba, bo inaczej zostaniemy uznani za antysemitów, homofobów i rasistów!!!! Jak taki stec przeczyta nasze forum, to dostaniemy dozywotni zakaz stadionowy, oraz co gorsza dożywotni nakaz prenumeraty "jude zeitung".

;-)
14 lipca 2008, 09:16 / poniedziałek
Tak właśnie miałem napisać tylko ten wirus z lechia.net słówko "nie" mi wyciął...
14 lipca 2008, 16:00 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 lipca 2008, 21:06 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223