Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Dariusz Kubicki odchodzi?

strona 1/6

14 lipca 2008, 12:53 / poniedziałek
Mam nadzieję że to nie prawda. Wyraźnie widać że mają problemy finansowe, ale wydaje mi się że wystarczy założyć spółkę akcyjną i sponsor sam się znajdzie. Tak więc wielka prośba do działaczy żeby ruszyli swoje dupy i założyli w końcu tą jebaną spółkę!!
14 lipca 2008, 13:01 / poniedziałek
jebac wiadomosci z gazety fakt
14 lipca 2008, 13:13 / poniedziałek
Po raz kolejny robi sie burdel nie maja kasy a pchają się wszędzie drzwiami i oknami
14 lipca 2008, 13:21 / poniedziałek
bodek_74 : ciekawe co piszesz ale nie do konca kumam o co ci chodzi ;]

fuck the fakt
14 lipca 2008, 13:24 / poniedziałek
skąd to info? z faktu?
żadne poważniejsze medium nie napisało o tym ani słowa, więc .. :)
14 lipca 2008, 13:28 / poniedziałek
Jestem pod wrażeniem.

Gdzie wyczytaliście że odchodzi?

Bo ja wyczytałem, że dostał propozycję nowego kontraktu, którą odrzucił. Nie odrzucił go ze względów finansowych, ale ze względu na pewne zapisy w nim zawarte. Przeczytałem również, że będzie pracował dalej, dopóki nie wypełni starego kontraktu. Z tego co mi wiadomo, kontrak ma ważny jeszcze przez rok.

"- NIE ZGODZĘ SIĘ NA ZAPISY, jakie znajdują się w nowej umowie - mówi szkoleniowiec Biało-Zielonych. - Jeśli nie dojdziemy do porozumienia, nie podpiszę jej. ZOSTANĘ NA STARYM KONTRAKCIE I WYPEŁNIĘ GO. Ale jednocześnie zacznę się rozglądać za nową pracą - grozi "Kuba" na łamach Faktu."

W ekstraklasie może być różnie i wcale nie wiadomo, czy we wrześniu lub październiku wyniki same go nie zwolnią.
14 lipca 2008, 14:09 / poniedziałek
Zeto 1945% Racji
14 lipca 2008, 14:21 / poniedziałek
Zeto, na stronie lechia.gda.pl (a więc nie oficjalce) oraz w rzeczonym Fakcie ZAPEWNE jest postawiona taka hipoteza - że to może oznaczać, że odejdzie (przy czym lechia.gda.pl to przepisała z faktu)

Nie wiem, co napisał dokładnie Fakt, ale wygląda na to, że nie potrafił dopasować własnego tekstu do własnej hipotezy :) Byle tylko narobić szumu i zamieszania
14 lipca 2008, 14:30 / poniedziałek
Sezon sie jeszcze nie ruszył a wy juz z gazetami Kubickiego zwalniacie ! OGARNIJ SIE CHŁOPIE albo nieczytaj jak nieumisz :) !
14 lipca 2008, 14:53 / poniedziałek
Jeszcze nie tak dawno, byliśmy rasistami i mieli nas wyrzucać z ligi. Miał być armagedon. Wszyscy forumowicze napierdalali w klawiaturę ile wlezie.

Teraz mamy odnośnik

Potem tematem był brak transferów. Znów wszyscy znawcy pierdolili, jaki to Zarząd be, a jak to kasy brakuje i że trzeba szybko spółkę zakładać.

No to odnośnik proszę, dwa transfery i gęby zamknięte.

To teraz ponarzekajmy, że Kubicki odchodzi.

Tylko co będzie jutro?
14 lipca 2008, 15:05 / poniedziałek
jak to co.....że niebo jest białe a zielone są liście....tego już nie wytłumaczysz ;)
14 lipca 2008, 15:17 / poniedziałek
nosy są białe :)
14 lipca 2008, 15:42 / poniedziałek
rozkminmnie - ale do kogo Ty to piszesz? :)
14 lipca 2008, 19:53 / poniedziałek
Popielaż zmień gazety na komiksy tylko kur.. umiesz pierdolic a co ty zrobiles dobrego krecisz tylko ferment Temat do skasowania
14 lipca 2008, 20:19 / poniedziałek
ooo, adwokat, ja przepraszam, ale komiksy to poważna sprawa, a Ty tu takie porównania.. ;)
14 lipca 2008, 20:59 / poniedziałek
Darek K. niech pamienta, że jeszcze nie tak dawno, jechał służbowym samochodem do Wa-wy. Wtedy Lechia mogła dać mu kopniaka w dupe. Teraz widać po awansie Pan Darek zapomniał, że to Lechia go odkurzyła.
14 lipca 2008, 22:58 / poniedziałek
Nie długo zaczną pierdolic o wyjeździe do Wawy:))) Czemu taki drogi, a czy może kolega kupic mi bilety, a czemu PKP podwyższyło o 30 % pociągi specjalne, a czemu są wakacje i nie ma składów do wynajęcia i musimy jechac SKM, a czemu Legia dała tak mało biletów. Tak więc ZETO temat będzie i to już prawdopodobnie jutro:))))
14 lipca 2008, 23:11 / poniedziałek
LP do Sosnowca też trzeba było jechać skm i jakoś mało ludzi narzekało że źle,drogo czy nie wygodnie itp A kto miał jechać i tak pojechał a to przecież prawie pół Polski dalej lecz jak wiadomo Warszawska Legia to firma i dużo pikolaków będzie chciało pojechać lecz niestety nie skuszą się na wyjazd z powodu skm i to jest właśnie ten plus. Pozdro
14 lipca 2008, 23:39 / poniedziałek
A ja mam usmiechnieta morde bo juz 26 moja Lechijka zaczne grac
14 lipca 2008, 23:47 / poniedziałek
Małysze zaczną płakac:))))) Gwarantowane:))))))))
15 lipca 2008, 04:06 / wtorek
heh, zeto to tez niezly malysz :) placze, ze stadion bedzie mial za malo miejsc, a przeciez "prawdziwych, jedynych" kibicow Lechii jest paruset, nieprawdaz?? :) dla nich miejsc wystarczy :)
15 lipca 2008, 08:39 / wtorek
carroll
15 lipca 2008, 04:06 / wtorek
heh, Zeto to tez niezly malysz :) placze, ze stadion bedzie mial za malo miejsc, a przeciez "prawdziwych, jedynych" kibicow Lechii jest paruset, nieprawdaz?? :) dla nich miejsc wystarczy :)
-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Zeto
11 lipca 2008, 09:55 / piątek
Dziś do klubu wpłynęło pismo od psów, w którym liczba WIDZÓW na meczach Lechii została ograniczona do 8 500 osób.

Ciekawe co zrobi w takim przypadku pan "obiecanka- cacanka" adamowicz?? Obiecał przeniesienie klatki gości, tak aby zwiększyć pojemność stadionu. Tymczasem, mecze w ekstraklasie będzie mogło oglądać mniej LUDZI niż w II lidze!!!!!!
-------------------------------------------------- ---------------------------------------

Wbrew pozorom, nie taki Małysz. Wyraźnie podkreśliłem "ilość widzów". Kibice sobie poradzą. A Małysze przerzucą się na Kubicę. ;-)
16 lipca 2008, 19:34 / środa
proponuję na następnym meczu u siebie (z ŁKSem bodajże) pociągnąć:
ZETO!
co?
TY MAŁYSZU!
może wreszcie się chociaż przekonamy czy ten cały Zeto to nie jest postać fikcyjna

a co do odejście D. Kubickiego- a ja bym chciał aby inny Kubicki odszedł, najlepiej w wielkim stylu, np. tak jak ostatnio pewien profesor...

nie żebym komukolwiek źle życzył, skądże znowu
16 lipca 2008, 19:47 / środa
a ja temu koszernemu dziennikarzynie, życzę tego, czego życzy się przed maturą

-połamania..... ;-)
17 lipca 2008, 00:16 / czwartek
A na deser "jesieni średniowiecza" w wiadomym miejscu, w wykonaniu wszystkich jego przyjaciół-marszczyfredów z wioski rybackiej.
17 lipca 2008, 08:47 / czwartek
A ja to bym mu staropolskim zwyczajem morde obił. Tak żeby siem gnida nie pozbierała długo po tym. Czasami tak sobie myślem, że to kornik_28.
22 lipca 2008, 09:30 / wtorek
Po przeczytaniu dzisiaj wywiadu z Darkiem Kubickim trzeba stwierdzić, że atmosfera w klubie nie jest najlepsza bym raczej stwierdził ze zrobił się fetor ... a trener ma rację !! Nasz zarząd od jakiegoś czasu śpi i zachowuje się nieracjonalnie...
Faktycznie z rocznym kontraktem nie można przygotowywać zespołu w spokoju ...
Dariusz Kubicki powinien podpisać kontrakt na kolejne 2 lata i było by po sprawie a tak widać konflikt który nie przełoży się zapewne na dobre wyniki naszej Lechii.
22 lipca 2008, 10:01 / wtorek
Jestem lekko zdumiony czytając wywiad z Kubickim, zwłaszcza pierwszą część. Wychodzi też na to, że rzeczywiście powód odejścia Sierpińskiego był trochę inny niż podano w lakonicznym komunikacie na oficjalnej stronie
22 lipca 2008, 10:13 / wtorek
Ja bym raczej stwierdził, że panu Dariuszowi odbiła sodówka. Niby dlaczego nie można dobrze przygotować drużyny z rocznym kontraktem? Ma podpisane, to niech robi co do niego należy. A może, pan Dariusz się czegoś boi? Doskonale wie, że jak utrzyma tą ekipe bez baraży to dostanie dłuższy kontrakt. Co to wogóle za pieprzenie "Ja chcę kontrakt na 5 lat i zarobki jak w Legii"? "A jak nie dostanę tego teraz, to strzelę focha i za rok odejdę", jak to tak ma być to spieprzaj pan już teraz!
22 lipca 2008, 10:14 / wtorek
Zawsze mowilem ze to sa frajerzy a nie zarzad!!! Kurwa oni nie maja pojecia o prowadzeniu klubu. Typowi pseudo-dzialacze! Niech lepiej ktos z wyksztalceniem i dobrym stazem przejmie te funkcje ,bo nie jest to juz zabawa jak w II lidze tylko ekstraklasa, w ktorej za bledy placi sie surowo.
22 lipca 2008, 10:38 / wtorek
Werder, a wiesz co Kubickiemu nie podoba się w nowym kontrakcie, że lżysz na zarząd???? Fakt faktem, zarządowi można bardzo wiele zarzucic i ich jebac bo się należy, ale w tym przypadku 100% poparcia dla nich!!!!!!! Byc może nie długo....dowiesz się czemu
22 lipca 2008, 10:44 / wtorek
Werder - jebnij głową o ściane, tak z całej siły... a jak nie pomoże to jeszcze raz i jeszcze raz aż do skutku.
22 lipca 2008, 10:44 / wtorek
LP fajnie fajnie ale jakeis konkrety bo jestes jakis tajemniczy. Mnie sie zdaje ,że zarząd czeka poprostu jak Lechia wypadnie w Ekstraklasie i z propozycja nowego kontraktu/zwolnieniem lepiej oczekać
22 lipca 2008, 10:55 / wtorek
,,Niech lepiej ktos z wyksztalceniem i dobrym stazem przejmie te funkcje ,bo nie jest to juz zabawa jak w II lidze tylko ekstraklasa, w ktorej za bledy placi sie surowo''

Jasne może długoletnich działaczy z naszego okregowego PZPN?Może Klocek
obejmie władze w Lechii bo coś Wrocław jednak go nie rusza?:))))
22 lipca 2008, 11:13 / wtorek
Cytaty z wywiadu z Kubickim:

"- Ale pamiętajmy, że jesteśmy prawie takim samym zespołem, w tym samym składzie kadrowym jak wtedy, gdy graliśmy w drugiej lidze. Więc przepraszam, ale nie oczekujmy cudów, że nagle po awansie ci sami piłkarze zaczną grać na znacznie wyższym poziomie. "

"Odpowiedź na pytanie, jak zespół jest przygotowany otrzymamy nie tyle już w pierwszym meczu, co w pierwszym miesiącu ligi. W tej chwili jest to jedną wielką zagadką, jak ten zespół będzie sobie radził na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Bo powtarzam, zespół jest praktycznie niemal identyczny jak w poprzednim sezonie. "

Co za bzdura o_O

Najlepiej wypowiedzieć takie słowa, ponarzekać na zarzad i na brak transferow, a potem umyc rece po serii porażek w Ekstraklasie...

W zadnym wypadku nie bronie zarzadu - bo to ludzie pracujacy na marnym poziomie (ale co sie dziwic, "kibic" ktory nagle stal sie glowna osoba w klubie i figurant dla prasy podstawiony przez Adamowicza...) - ale od zawsze uwazalem ze Kubicki to tylko stary Legionista...

Wystarczy spojzec jak graly przygotowywane przez Niego zespoly, jak konczyly sie jego przygody z trenerka w innych klubach (mino poczatkowych sukcesow)

Co do Naszych szans w Ekstraklasie - trzeba byc dobrej mysli bo nic nnego Nam nie pozostaje, ale nie robice z Kubickiego cudotworcy, bardziej porozmawiajcie na osobnosci z pilkazami jesli macie taka mozliwosc - to duzo Wam wyjasni..
22 lipca 2008, 12:44 / wtorek
Byłem średnio zadowolony z jego przyjścia, później doszło do zamieszanie z CBA - jednak człowiek ten z czasem mnie przekonał, mimo że Lechia nie wyglądała na murawie wcale rewelacyjnie wiosną - to sukcesywnie zdobywała punkty. Nie można się mu dziwić, że chciałby dłużej w Gdańsku popracować, z tego co mówi - to rzeczywiście nie chodzi o pieniądze a o kredyt zaufania, na który zasłużył. A szalony bieg wokół bieżni po ostatnim gwiazdku sędziego był naprawdę bardzo spontaniczny.

A Michalski niech przestanie pisać o tym, na którym miejscu plasowałyby się zarobki Kubuckiego, bo wątpię by wiedział ile wynoszą pensje w innych klubach, pewnie w tej wypowiedzi jest tyle prawdy ile w Nedzipim i Ze Carlosie grających w Lechii ...

Jedyne co mogę zarzucić Kubickiemu, ale to trochę pisząc nieobiektywnie - to to, że Bączek nie będzie w najblizszym czasie numerem jeden, bałem się też, że chorwacki zaciąg będzie większy - ale w sumie to chyba też nie jego pomysł.
22 lipca 2008, 14:01 / wtorek
W tej kwestii nie ma co narzekać na Zarząd że na dłużej z Panem Darkiem nie podpisują kontraktu,znaczy się wiedzą co robią i dlaczego to robią!!! Kubicki święty nie jest i wkrótce sie o tym przekonamy jak pisze LP.

Czasami nieoczekiwane zmiany wychodzą na dobre i nie ma co panikować, tak jak np w przypadku Gajtkowskiego, któremu trzeba podziękować że się rozmyślił i do nas nie trafił!!!

A poza tym NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH!!!

Aejaejao!!!
22 lipca 2008, 14:01 / wtorek
Werder wypierdalaj!!! Kubicki spieprzaj dziadu!!!
22 lipca 2008, 14:07 / wtorek
kontratak sam spierdalaj smieciu! kim ty jestes ze sie tak wozisz????
22 lipca 2008, 14:16 / wtorek
Ja pierdole, niemacie innych zmartwien? Zarzad chce sie asekurowac i zobaczyc jak zespol bedzie wygladal w nowym sezonie, Kubicki moim zdaniem zasluzyl na kredyt zaufania, blabla mysle ze najblizszy miesiac przekona zarzad do podpisania 3 letniego kontraktu! OVER AND OUT !@!@
22 lipca 2008, 14:23 / wtorek
A kim ty werder jesteś kmiocie, żeby zarząd nazywać frajerami?? Sam sobie odpowiedz na to pytanie... jak był awans po awansie, bez żadnego strategicznego sponsora, jak klub się rozwijał z dnia na dzień, itp. i itd., to też jechałeś "frajerami" po zarządzie?? To że do paru rzeczy można sie przyczepić to fakt, ale "frajerów" to poszukaj sobie w innym miejscu. A pan Kubicki lekko się zagalopował, Lechia nie zaczeła się wraz z jego przyjściem i nie skończy wraz z jego odejściem, więc werderku przestań szczekać żałośnie.
22 lipca 2008, 14:28 / wtorek
Jeszcze się zdziwisz Czas Walki z tymi 3 miesiącami, jak Pan Darek trzy dni zostanie to będzie dobrze!

KUBICKI MUSI ODEJŚĆ!!!

Aejaejao!!!
22 lipca 2008, 14:45 / wtorek
czy ja o czyms niewiem? czy Kubicki ma cos na sumieniu co spowoduje jego rychle wyjebanie ?!
22 lipca 2008, 14:52 / wtorek
Czas pokaże ;)

Aejaejao!!!
22 lipca 2008, 14:54 / wtorek
Dariusz Kubicki odchodzi z Lechii!!!
22 lipca 2008
Dariusz Kubicki nie będzie prowadził zespołu gdańskiej Lechii w najbliższym sezonie!
Klub wystosował w tej sprawie oświadczenie następującej treści:

"Zarząd Lechii Gdańsk podjął decyzję o zawieszeniu Dariusza Kubickiego w prawach trenera pierwszego zespołu seniorów.

Szkoleniowiec odmówił podpisania specjalnego oświadczenia antykorupcyjnego. Chodziło tutaj nie o korupcję w polskim futbolu, ale inne działania noszące znamiona przekupstwa. Cały czas toczy się tzw. "Sprawa COS", w której Dariusz Kubicki ma postawione zarzuty.

Zarząd Lechii Gdańsk, mimo znaczących zasług trenerskich Dariusza Kubickiego, postanowił zawiesić szkoleniowca w prawach trenera pierwszego zespołu, a w najbliższych dniach zaproponuje trenerowi warunki rozwiązania obowiązującego kontraktu. Zdaniem władz klubu, Lechia, jako jeden z niewielu podmiotów w polskim futbolu wolnych od korupcji, nieuwikłanych w żadną aferę trawiącą krajowy sport, wyjątkowo dba o transparentność i przejrzystość, a zasady funkcjonowania Klubu, obowiązujące regulaminy oraz inne wewnętrzne procedury są ostrzejsze i bardziej surowe niż w innych klubach.

Przypomnijmy, na początku października ubiegłego roku Dariusza Kubickiego zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Postawiono mu zarzut przekupstwa, ponadto objęto go dozorem policyjnym, zakazano opuszczania kraju. Zarząd Lechii Gdańsk po złożeniu przez Dariusza Kubickiego obszernych wyjaśnień, których główna część opierała się na deklaracji rychłego oczyszczenia z zarzutów i wyłączenia z trwającego postępowania postanowił wówczas kontynuować współpracę ze szkoleniowcem."

Dziś na łamach lechia.gda.pl pojawił się obszerny wywiad, którego Dariusz Kubicki udzielił nam po poniedziałkowym treningu.
22 lipca 2008, 14:54 / wtorek
22 lipca 2008, 14:57 / wtorek
No i macie wszyscy odpowiedź na drażniące was wątpliwości... ;-)
22 lipca 2008, 14:59 / wtorek
NO TO JUŻ WIEM DLACZEGO BOBO KACZMAREK TAK SZYBKO WYCOFAŁ SIĘ Z ARKI.
22 lipca 2008, 15:00 / wtorek
A jeśli ktoś jest w miare inteligentny to dobrze odczyta cały wywiad z Kubickim, połączy pare faktów, poskleja to wszystko w całość i tyle ;-)
22 lipca 2008, 15:01 / wtorek
Ponoc Kasperczak chce wrocic do Polski i szuka perspektywistycznego zespolu, co wy na to?
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024