Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Legia Warszawa- Lechia Gdańsk POCIĄG SPECJALNY

strona 4/4

28 lipca 2008, 21:07 / poniedziałek
malkoneci zawsze znajda temat do biadolenia-LWY tu nic nie winne sa ze LISTEK z kolesiami w huja wala i swiat sie smieje z polskij pilki

jak tak placzecie o ten zwrot napiszcie na miodowa moze oddadza:) nie ma co sie gorczkowac bedzie info - wtedy sie zglosicie i dostaniecie zwroty napewno itak zapewne wiekszosc juz mysli ile to juz browarow machnie za ta sumke
28 lipca 2008, 21:11 / poniedziałek
A dlaczego tak jest, że przy każdym wyjeździe najbardziej słychać tych co nie jesteś w stanie skumać na wyjazdach ? Tak jak mówi (pisze) Verde: na wyjazdach widać zawsze te same mordy - od iluś już tam lat.

I te mordy
Pozdrawiam
28 lipca 2008, 21:25 / poniedziałek
jakos mi sie wydaje ze wlasnie kumam te osoby i to dobrze i dlatego sam z dziwiony jestem biadoleniem tych ludzi jezdza i wiedza jak i kto organizuje wyjazdy i jak wygladaja procedury -wiec czemu tak sie dzieje ???
28 lipca 2008, 21:40 / poniedziałek
Bo koniec miesiaca:)
A w 6 wagonie siedza grubasy.......
29 lipca 2008, 00:22 / wtorek
W dniu dzisiejszym, Zarząd Stowarzyszenia Lwy Północy, podjął następujące decyzje:

1. Pieniądze za przejazd pociągiem specjalnym, zostaną zwrócone w najbliższą sobotę. Gdzie i kiedy będzie zorganizowany zwrot pieniędzy, poinformujemy w najbliższy czwartek. Wtedy być może będzie znana decyzja Ekstraklasy SA, odnośnie składu i terminarzu Ligi w sezonie 2008/09. Być może, Stowarzyszenie Lwy Północy, będzie mogło wtedy zaoferować wymianę biletu do Warszawy, na bilet do Chorzowa.

Jednak najprawdopodobniej, rozpoczęcie ligi zostanie ponownie przesunięte o kolejne dni (być może do 8 sierpnia), a terminarz ulegnie całkowitej zmianie.

2. Ze względu na karę, jaką zostaliśmy ukarani przez PKP za odwołanie pociągu, zwracana kwota będzie pomniejszona o 10zł. Stowarzyszenie nie posiada własnych środków, tak więc kara zostanie zapłacona solidarnie, przez wszystkich zapisanych na wyjazd do Warszawy.
Stowarzyszenie Lwy Północy, podejmie również kroki prawne, w stosunku do Ekstraklasy SA, za straty związane z odwołaniem ligowej kolejki. W przypadku odzyskania pieniędzy za karę nałożoną przez PKP od Ekstraklasy SA, Stowarzyszenie Lwy Północy zobowiązuje się, dofinansować powyższą kwotą, pierwszy możliwy wyjazd.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich osób, które zapłaciły za wyjazd do Warszawy. Odwołanie kolejki ligowej, pozbawiło wszystkich nas, nie tylko możliwości oglądania Lechii na najwyższym krajowym poziomie- naraziło nas także, na kary związane z niewykonaniem umowy z PKP.
29 lipca 2008, 00:42 / wtorek
madra decyja stowarzyszenia :) i niech ktos tylko pisnie o tych 10 zloty ... xd
29 lipca 2008, 00:43 / wtorek
Mam nadzieje ze ludzie co zakupili bilet w 2 tygodniu sprzedazy (100zl) to dostana zwrot 90zl ..
29 lipca 2008, 01:06 / wtorek
Nie Nostradamusie Ci za opieszalosc dostaną mniej o 30 złotych:))))))
A tak na poważnie logiczne , że tak, ale widze, że Ty w każdym swoim wpisie siejesz panike i swoimi debilnymi wpisami insynuujesz, że byc może chcemy na tobie zarobic. Ja ze swej strony chętnie oddam Ci calośc kwoty, z tym, że oczywiście musisz sie przedstawic, że jesteś owym Nostradamusem.
29 lipca 2008, 01:12 / wtorek
dobra dobra po co z morda do mnie wyjezdzasz.Zadalem pytanie , dostalem odpowiedz i tyle.A moj poprzedni post w tym temacie byl bardzo zartobliwy :)
29 lipca 2008, 01:26 / wtorek
Ci co płacili 100zł, za opieszałość dostaną zwrot 10zł. 90zł zostanie przeznaczone na popcorn i coca cole dla kibiców co kupili karnet na prostą.
29 lipca 2008, 01:28 / wtorek
Kontratak ja jestem jak najbardziej za,ale ty musisz ta cole i popcorn wydawac
29 lipca 2008, 07:12 / wtorek
Dla mnie to żaden problem. Z chęcią za możliwość oglądania meczu, mogę rozdawać popcorn i colę. Żadnej pracy się nie boję.
29 lipca 2008, 11:00 / wtorek
A jeżeli Terminarz się nie zmieni to do Wrocławia będzię organizowany ew. Special ?
29 lipca 2008, 11:36 / wtorek
Robson91 chyba do Wrocławia jednak nie ma sensu organizować specjala wiadomo przecież że prawie każdy pojedzie tam jak będzie chciał i tak samo sobie wróci.. Jedni na drugi dzień drudzy za następny tydzień tak to jest we Wrocławiu. ;)
29 lipca 2008, 11:39 / wtorek
Robson w 1 strone jedziemy rowerami , a spowrotem jak kto woli
29 lipca 2008, 11:50 / wtorek
Spróbuje namówic tate żeby pozyczyl mi tramwaj tak jak w maju kiedy jechalismy do Wrocławia, mam nadzieje ze kazdemu sie podobał przejazd, bo po powrocie nie czytalem żadnych lamentów na forum.
Koszt z maja wynosil 13.99 w dwie strony a dla pierwszych 10 osób super prezent niespodzianka- koszulka Welnianka Kiszkowo Hools :)
29 lipca 2008, 14:40 / wtorek
Pytanie do Lwow:
Wracam do trojmiasta po 10 sierpnia wiec czy nie bedzie problemu z odbiorem czy kogos podeslac po kase?
29 lipca 2008, 16:10 / wtorek
Robson91: do Wrocławia ma być organizowany autobus, przez naszego starego znajomego Shivasa
31 lipca 2008, 15:47 / czwartek
coś może z tego być!
odnośnik
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.410