Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK vs ŁKS ŁÓDŹ.

strona 2/2

28 lipca 2008, 16:35 / poniedziałek
Byłem dzisiaj rano na T29 zobaczyć co słychać i przez chwilę rozmawiałem z Piotrkiem Kasperkiewiczem. Powiedział, że po kontuzji nie ma już śladu i wszystko jest ok. Zapytałem się o atmosferę w drużynie, Piotrek odpowiedział ,że wszyscy są nastawieni bardzo bojowo i już chcieli grać w sobotę,ale z drugiej strony mają trochę więcej czasu żeby poznać się z nowym trenerem. Powiedział również, iż ma nadzieję, że zagramy w sobotę z ŁKS-em, bo nie może się doczekać startu ligi!!! Tak więc DO BOJU BUDOWLANI, DO BOJU LECHIA GDAŃSK !!!!!!! Koło Jako widziałem również Arkadiusza Mysonę z żoną lub dziewczyną, na moje "witamy w Gdańsku" lekko zmieszany odpowiedział "witam" :)

Pozdrawiam Biało-Zieloną brać !!!
28 lipca 2008, 16:40 / poniedziałek
a nie w 88 ?
28 lipca 2008, 16:41 / poniedziałek
a czemu nie w 14?
28 lipca 2008, 19:54 / poniedziałek
"Mirren to masz ladnie posrane we lbie :)"

Taaaa, wiem, Lechia ma kose z Widzewem, ale mimo to wole drużyne RTS. Wiem, że to nieco pojebane etc. , ale .... tak mam i tak mi zostało ;)

BTW. Biało Zieloni przede wszystkim !!!!!!!!
28 lipca 2008, 20:45 / poniedziałek
KLUBEM ŁODZI JEST!!! ŁKS!!!

i tyle...
29 lipca 2008, 16:22 / wtorek
liga nie wystartuje w ten weekend :/
29 lipca 2008, 18:46 / wtorek
No i inauguracja sezonu na T29 poszła w pizdu :/ Kurde a szykował się taki meczyk w którym mieliśmy bardzo duże szanse na zdobycie kompletu pkt i zaczęcia Ekstra(śmiesznej)klasy z dobrym humorem... :/

PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN !!!
29 lipca 2008, 18:48 / wtorek
Oni są kurwa pojebani! Jeszcze nie wiadomo jakie drużyny zagrają w ekstraklasie! Ekstraklasa zostałą zmniejszona do 16 zespołów! Arka i Piast spadnie do nowej pierwszej ligi `jak dobrze` pójdzie! A co sie stanie jak naprawdę spadnie których z tych dwóch zespołów ? Pewnie będą sie skarżyć do UEFA. Wszystko jeszcze przed Nami ; | TAKIE JAJA TY TYLKO W POLSCE !!!!!!!!!

PZPN... PZPN... JEBAĆ!!! JEBAĆ!!! PZPN!!!

Rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy rozpoczną się od trzeciej kolejki - 8 sierpnia. Decyzja została podjęta na spotkaniu przedstawicieli spółki Ekstraklasa S.A i PZPN.
Wcześniej zdecydowano, że w rozgrywkach będzie uczestniczyło 16 zespołów.

Za utrzymaniem dotychczasowej formuły rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy, z udziałem 16 drużyn, opowiedziała się we wtorek Rada Nadzorcza Ekstraklasy SA.
W przyjętej jednogłośnie uchwale Rada Nadzorcza podkreśliła, że w świetle przepisów zmiana liczby drużyn z 16 do 18, co rozważał Polski Związek Piłki Nożnej, nie jest możliwa bez zgody Ekstraklasy SA.

Ekstraklasa SA przeprowadziła analizę konsekwencji prawnych i ekonomicznych ewentualnego powiększenia ligi. Bilans okazał się zdecydowanie niekorzystny. Jak oceniła Rada Nadzorcza, zwiększenie liczby drużyn do 18 mogłoby skutkować: możliwością zaistnienia sporów, destabilizacją budżetów i pracy organizacyjno-sportowej w klubach oraz utratą wiarygodności Ekstraklasy S.A. jako spółki zarządzającej ligą zawodową.

- Zaplanowana na najbliższą sobotę i niedzielę druga kolejka piłkarskiej ekstraklasy nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że rozgrywki rozpoczniemy w przyszłym tygodniu (9-10 sierpnia) - poinformował prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko.

Decyzja o składzie Ekstraklasy zostanie podjęta po czwartkowym posiedzeniu Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl, który wyda orzeczenie w sprawie dwóch klubów - Zagłębia Lubin i Korony Kielce. Jeśli te kluby zostaną przywrócone na najwyższy szczebel rozgrywek Ekstraklasę prawdopodobnie opuszczą Piast Gliwice i Arka Gdynia.

- PZPN stał na stanowisku, że w piłkarskiej ekstraklasie powinno grać szesnaście zespołów. Ale teraz, decyzją Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl zostaliśmy postawieni pod ścianą, dlatego jednym z rozpatrywanych wariantów jest, wbrew stanowisku Trybunału, rozszerzenie rozgrywek do osiemnastu zespołów - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński po zakończeniu obrad zarządu.

Koźmiński dodał, że Arka Gdynia i Piast Gliwice powinny rywalizować w najwyższej klasie rozgrywek.
29 lipca 2008, 19:16 / wtorek
PZPN się wygłupił z tym oficjalnym pismem, że ara gra w extraklasie to fakt... Ale oni niech nie robią z siebie debili z odwołaniami do UEFA, bo najzwyczajniej w świecie nie zajeli miejsca premiowanego awansem. Więc gadki o jakimś "spadku" arki są conajmniej śmieszne... Co jednak trzeba im przyznać, to działacze drukarni jakoś specjalnie nie pompowali tego balonika, co innego dziennikarze - drukarze. Najbardziej zawiedziony musi być legenda trójmiejskiego dziennikarstwa - grzesiu kubicki, tyle się chłopak namęczył i naskrobał artkułów o tym, jak to żółty - niebieski klubik z gdynii zasługuje na ekstraklasę i jak to polska piłka jest im ją winna, bo przecież w tak strzasznie ochydny sposób ją pokrzywdzoną bidulke pozbawiła... I ci wspaniali kibice i wogóle och ach hehe... I co mu teraz pozostało? Czekam na kolejne "publikacje"-ubikacje obażonego na cały świat i spoconego ze złości pana grzesia.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.475