Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto nowym trenerem?

strona 1/1

22 lipca 2008, 16:04 / wtorek
W mojej ocenie niegłupią opcją byłby Wójtowicz.
22 lipca 2008, 16:06 / wtorek
Kasperczak.Na nie : Zielinski,Białas,Wleciałowski,Bobo,Grembocki,Endże l i inni tego typu specjaliści w spieprzaniu sprawy
22 lipca 2008, 16:09 / wtorek
ZDECYDOWANIE MISTRZ MOTYWACJI!!!! PANNNNNN WOJCIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na powaznie to Kasperczak, ewentualnie Majewski!
22 lipca 2008, 16:16 / wtorek
Trenerem zostanie...Kafarski
22 lipca 2008, 16:22 / wtorek
wpisujcie chociaż jakieś realne propozycje. Kasperczak ? a kto wyłoży kase na jego pensje? może Murinho?.
Trenerem najprawdopodobniej zostanie Bobo Kaczmarek.
22 lipca 2008, 16:24 / wtorek
Kubicki jest wolny, moze zarzad pokusi sie o niego...(nie wiem czy sie smiac czy plakac)
22 lipca 2008, 16:25 / wtorek
teoretycznie jak Kaczmarek ma byc trenerem to proponuje mlodszego Kaczmarka!

i tak offtopic

odnośnik

konri z forum ;d ?!
22 lipca 2008, 16:41 / wtorek
Czyżbym był inwigiliowany? Ale żadnej deklaracji nie podpisywałem, nic na mnie nie macie! :))

Tak, tu piszę tylko o Lechii (praktycznie jota w jotę - to samo, ale tu można więcej na temat Lechii pogadać), a tam ogólnie o piłce.

A ten Brosz wspomniany tam także byłby ciekawym rozwiązaniem.

PS. Młody Kaczmarek pracuje w Grudziądzu, szkoda że trafił do Olimpii, bo ta bardzo dobrze sobie radziła w minionym sezonie.
22 lipca 2008, 17:05 / wtorek
To może Orest Leńczyk ?Zdaje sie że gość jest dalej bez pracy.
Tylko BKS Lechia!!!
22 lipca 2008, 17:23 / wtorek
TYLKO NIE BOBO-BŁAGAM -ŻADEN Z NICH
22 lipca 2008, 17:34 / wtorek
Szczerze to ja nie widze kanndydata . Wiem jedno jakies tam oswiadczenie to nie lada głupi pretekst do zwolnienia Kuby a skoro sobie zarzad takiego piwa nawazył to niech szuka terenera ktory ustawi zespoł na 5 dni przed liga !
Mam nadzieje ze pojdzie mu to znacznie lepiej niz z szukaniem piłkarzy

Wg mnie kwas i to nie mały a kandydata to ja nie widze Skoro sępili kasy dla Kubickiego to kogo zarzad chce przekonac
Moze Łazarek ?? przynajmniej jest pod reka .
Jeszcze mi po głowie chodzi Albin Mikulski (chyba Hutnik teraz prowadzi)
W kazdym razie kto to by nie był to i tak do konca sezonu nie dotrwa
22 lipca 2008, 17:47 / wtorek
Pewnie Kafarski bedzie...

Ja juz zaczynam dawac na msze za Lechie w tym sezonie...
22 lipca 2008, 22:57 / wtorek
Jacek Zielinski bedzie nowym trenerem !
Takie dostalem info.Jutro powinni to oglosic oficjalnie.
22 lipca 2008, 23:04 / wtorek
Ale powiedz który Zieliński? :)
22 lipca 2008, 23:06 / wtorek
oby nie ten z z Wawy...
22 lipca 2008, 23:11 / wtorek
Czytałem właśnie opisy karier obydowoch panów, to chyba lepszy by był ten z Groclinu(sezon 07/08)
22 lipca 2008, 23:11 / wtorek
Zieliński,były obronca Legii i repry.
22 lipca 2008, 23:13 / wtorek
A może jakoś zaargumentujesz ta wypowiedz? Skad takie info?:)
22 lipca 2008, 23:16 / wtorek
a ja wam mówiem, że trenerem Lechii zostanie człowiek o najczyszczych rencach, zaciekły wrug mihała listkiewicza, elektorat donalda tuskonowicza, ciongle pijany- "Spocony Janek Legenda Wembley"

słyszałem to dziś w pubie, jak rozmawiali ze sobom dwaj ludzie w garniakach.
22 lipca 2008, 23:23 / wtorek
Seri,własnie dodali te info na stronie.Co prawda ciagle piszą jako PRAWDOPODOBNE ale to pewne info.Mam swoje źródła ;)
22 lipca 2008, 23:30 / wtorek
masakra byle nie zilinski chlop se nie poradzil majac legie ktora miala wowczas chyba najlepszy sklad wraz z Wisla w polskiej lidze, a i zeszly sezon w koronie pokazal jaki to z niego treneiro. wymasl dzialaczy legii i tyle na sile lansowany na mega talent a w rzeczywistosci to... ech szkoda gadac. wydaje mi sie ze dzialacze przespali caly okres letni. przeciez mozna bylo dac ten cyrograf Kubickiemu do podpisania zaraz po zakonczeniu 2 ligii a nie tuz przed startem ekstraklasy, nowy trener mialby caly okres przygotowawczy do zapoznania sie z druzyna i do wymyslenia koncepcji na gre. cos mi sie wydaje ze ten podpis pod oswiadczeniem to pic na wode a zarzad szuka jakiegos kozla ofiarnego. obym sie mylil... ciekawe co dzialacze zrobia jak uniewinnia Kube (zakladajac ze jest niewinny)...
22 lipca 2008, 23:33 / wtorek
Jacek placek
22 lipca 2008, 23:39 / wtorek
Pozostaje wiec tylko miec nadzieje ze tym razem Zielinskiemu sie uda. Zwroc uwage, ze Kubicki przed objeciem Lechii tez mial slabe dni, i tez w Legii, ktora miala najlepszy sklad obok Wisly. Wierze w zarzad, wierze ze podejmuja sluszna decyzje.
22 lipca 2008, 23:42 / wtorek
Zielinski, byly gracz Legii?

Wyglada jak mieka faja do tego wiecznie ma mine przegranego czlowieka ...zapewne zona go gwalci bo on nie ma odwagi.
Wiecznie placzaca mina, idealny kandydat na motywatora ...no bez jaj.

Dawac Jacka Gmocha!!!!!
Ale juz!!!!
22 lipca 2008, 23:50 / wtorek
Ale jak Ty chcesz Gmocha namówić ?:) Żeby tu przyjechał, do tego kraju na dalekiej północy gdzie zima trwa 7 miesięcy?:)

odnośnik "Siedzę sobie w Grecji, gdzie jestem Bogiem, komentuję mecze z Euro dla ich telewizji, a na Polskę patrzę z sympatią, lecz z oddali."
22 lipca 2008, 23:54 / wtorek
tyle ze Kubicki (bron boze go nie bronie) mial jakies doswiadczenie a w obecnej sytuacji (jak by nie bylo jestesmy nowo upieczonym beniaminkiem ekstraklasy, raczej nieudane okienko transferowe-nieodbierajac umiejetnosci chlopakom obecnie grajacych w LECHII) Nam potrzebny jest trener z doswiadczeniem i ktory umie utrzymac dyscypline w zespole, a nie koles ktory jak sie czegos dotknal to spieprzyl za przeproszeniem, czy to pod wzgledem wynikow sportowych czy wlasnie dyscypliny w zespole...
22 lipca 2008, 23:59 / wtorek
no i sie stalo. na oficjalnej stronie www.Lechia.pl potwierdzaja ze zielinski podpisal kontrakt z LECHIA...
23 lipca 2008, 00:03 / środa
Zielinski przynajmniej bedziej znał drogę na Łazienkowską 3:))), no cóż powodzenia mu zyczę i nam kibicom również.
Tylko BKS Lechia!!!
23 lipca 2008, 00:19 / środa
Nich Kafar to pociagnie, bo Zielinski nawet imion sie nie nauczy do meczu z Legia.
Juz mogli sie wstrzymac te pare kolejek.
23 lipca 2008, 00:32 / środa
No to jesteśmy w dupie.
23 lipca 2008, 00:34 / środa
No i kurwa bardzo dobrze się stało. Jak to sie mówi: "młody, perspektywiczny", a przede wszystkim... Czysty! W Koronie pokazał, że wie na czym piłka polega i radzi sobie z trenerką. Ale i tak Kafarski no.1 na Ł3 !!!
23 lipca 2008, 00:42 / środa
Aha i uprzedzając wszystkich lamento - pesymisto - cipek, przypominam, że po zatrudnieniu Kubickiego pisaliście to samo tj. "słaby, niedoświadczony, specjalista od spadków" itp. więc wstrzymać się kuźwa od idiotycznyh wpisów i poczekać trochę co czas przyniesie !!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023