Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Młoda Lechia Gdańsk - MESA

strona 1/14

23 lipca 2008, 22:33 / środa
jak w temacie. wybieracie sie na mecze ? podobno bilety beda , gdzie , i za ile mozna je kupic ?
23 lipca 2008, 22:37 / środa
Jak masz karnet to za darmo.
23 lipca 2008, 23:21 / środa
pewnie nie drogo , pewnie kupisz przed meczem bo przedsprzedazy na te mecze nie bedzie , pewnie masz karnet jesli nie jestes "samobójcą"

pozdro
24 lipca 2008, 15:43 / czwartek
Wiadomo już gdzie będą rozgrywane mecze Lechii w ME?
24 lipca 2008, 15:45 / czwartek
Podobno na Polonii będą grać.

Młoda Ekstraklasa zagra w Gdańsku
2008-07-23

Biało-zielona drużyna Młodej Ekstraklasy swój pojedynek z Legią Warszawa rozegra w niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie Polonii Gdańsk przy ulicy Marynarki Polskiej 177.
Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do dopingu piłkarzy Lechii. Jednocześnie informujemy, że posiadacze aktualnych karnetów mają bezpłatny wstęp na mecze ME.

1 kolejka MESA:
26.07.2008 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 16.00
27.07.2008 Polonia Bytom - Piast Gliwice 11.00
27.07.2008 Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 11.00
27.07.2008 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 17.00
27.07.2008 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 18.00
28.07.2008 Odra Wodzisław - Lech Poznań 16.00
28.07.2008 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 17.00
28.07.3008 Polonia Warszawa - Arka Gdynia 17.00
24 lipca 2008, 15:46 / czwartek
Ok dzięki za info. Trzeba się będzie wybrać...
24 lipca 2008, 16:28 / czwartek
pierwszy mecz jest na Polonii kolejne podobno już mają być u nas .... i mam nadzieję, że tak będzie bo to nie to samo siedzieć na Polonii..... jakby ktoś wiedział ile będą kosztowały bilety (wiem, że z karnetem free) to niech da cynk :)
24 lipca 2008, 16:33 / czwartek
Szkoda, że nie przychylono się do propozycji gry chociaż niektórych meczów w Starogardzie, to byłaby gratka dla Kociewian kibicujących Lechii.
24 lipca 2008, 17:31 / czwartek
1kolejka odwołana odnośnik
25 lipca 2008, 19:38 / piątek
pierwsza kolejka miala byc tylko na Polonii. BO trawka na Lechii nie byla jeszcze gotowa. Reszta spotkan rozgrywana bedzie na naszym stadionie ! :)
7 sierpnia 2008, 14:55 / czwartek
mecz Lechia ME Gdańsk - Śląsk ME Wrocław - 10.08.2008 o 11 :) pierwszy oficjalny mecz na nowej trawce :)
10 sierpnia 2008, 13:10 / niedziela
Jeśli coś wiadomo to pisac sklad ,gra itp. ; )

Hej Lechia Gool !
10 sierpnia 2008, 13:55 / niedziela
Lechia (ME) - Śląsk (ME) 2;2 (0:1)
Bramki dla nas Miklosik i Kawa.
10 sierpnia 2008, 14:07 / niedziela
Gra nawet ok !!
powinnismy wygrac ten mecz duza przewaga naszych !!
ale po błedach naszych w obronie dwie stracone bramki !!
pozniej sie odsłonilismy i Ślask troche dał popracowac Bąkowi
Miklosik z rzutu wolnego, a Kawa w ostatnich minutach meczu po wrzytce z wolnego !!
duzo akcji LG miała ale mega duzo było spalonych ( dwie bramki - ładne bardzo akcje nie uznane - palony )
Bąk błąd przed pierwsza straconą bramka
Brede grał do przerwy - niczym nie błysnał
Miklosik - rozkrywał piłki ok i bramka
Hirsz duzo dryblingu, niezła technika ( zrszeta jak wiekszosc u nas w porównaniu ze Śląskiem ) ale słaba skutecznosc
Szałęga po przerwie - nic wielkiego nie pokazał
10 sierpnia 2008, 14:15 / niedziela
Mecz dobry opłaca się mysle przychodzić na młodą ekstraklase bo tu tak tylko atak za atak ..... ale przy tym co dziś zagraliśmy wynik powinien być trochę bardziej korzystny dla nas :] .... 0 skuteczności ..... a co do gry Śląska to grali prostą piłke 2 czy 3 zawodnikami z przodu i wchodzili w naszą obronę jak w masło biednie to wyglądało :/ ......

Szkoda, tylko że atmosfera na trybunach taka typowo piknikowa 2 czy 3 razy Lechia Gdańsk kilka pojedyńczych hmmm wyzwisk ; p i to wszystko
10 sierpnia 2008, 14:51 / niedziela
Fajny meczyk byl, tylko za czesto lapalismy sie za glowy ;p
10 sierpnia 2008, 15:01 / niedziela
No słabo ze skutecznością , ale pod względem techniki jest zajebiście . Uwazam ze warto przychodzić na ich mecze ,bo jest na co popatrzeć. Hirsz chyba za bardzo poczuł się gwiazdą , bo dzisiaj w LG było kilku lepszych , moim zdaniem , od Niego grajków :p Bąk okej , dyrygował razem z Miklosikiem chłopakami. Kawa fajnie się podłączał do akcji ofensywnych.

Obrona trochę popracuje , atak będzie bardziej skuteczny i możemy walczyć z Wisełką o mistrza hehe :)
10 sierpnia 2008, 16:26 / niedziela
Na mecz - mimo chęci - nie udało mi się dotrzeć, toteż się nie wypowiadam.

Mam natomiast doniesienie o brawurowej akcji ochrony!
Otóż kolega łącząc obowiązki natury organizacyjnej z przyjemnościami natury sportowej pojawił się dziś na obiekcie z kilogramem pomidorów oraz małym słoiczkiem kawy rozpuszczalnej. Oczywista nie został wpuszczony. Jak został poinformowany: "stanowi zagrożenie". Na pytanie "dla kogo ma być zagrożeniem na meczu Lechia - Śląsk młodej ekstraklasy?" nie uzyskał już odpowiedzi...

W każdym razie nauczka na przyszłość. Uważajcie w niedzielne leniwe przedpołudnia na ludzi z pomidorami. Mogą stanowić zagrożenie.
Zwłaszcza dla zdrowego rozsądku.
10 sierpnia 2008, 17:50 / niedziela
Troche lipa.ze na stronach Lechii nie ma nic o ME.
Nigdzie nie mozna doszukac sie skladow,meczow,a tym bardziej koli w oczy stare dzialy z poprzedniego sezonu-IV liga,A-klasa itd.
Czy naprawde jest tak ciezko gonic z duchem czasu?!
Czy nikt z odpowiedzialnych osob nie wiedzial,ze jak Lechia awansuje,to drugi zespol bedzie gral w ME?!
Lipa,lipa i jeszcze raz lipa panowie.
10 sierpnia 2008, 18:45 / niedziela
Popieram przedmowce :) pozdro
10 sierpnia 2008, 18:58 / niedziela
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 2:2 (0:1)
Miklosik (57’), Kawa (89’) – Biliński (5’), Socha (53’)

Lechia ME:
Bąk – Kawa, Brede (46’ Szałęga), Gładczuk, Osłowski (60’ Zachaczewski) – Miklosik, Stępień (46’ Wojtkiewicz), Szuprytowski, Pietroń (78’ Weber) – Hirsz, Luczak (Bobrowski)

Śląsk ME: Trojan – Bąk (75’ Parada), Socha, Kaśnikowski, Bodnar –Gajos (46’ Suppan), Tymiński, Milczarek (64’ Milczarek), Frey (46’ Witkowski) – Baranowski, Biliński

lechia.pl

note: Ten pan z 11 w pomaranczowych butach nazywa sie Luczak :)
17 sierpnia 2008, 11:02 / niedziela
kiedy gra ME?
17 sierpnia 2008, 11:09 / niedziela
w poniedzialek o 17
17 sierpnia 2008, 21:20 / niedziela
W poniedziałek, 18 sierpnia o godz. 17, w Gdańsku przy Traugutta swój drugi mecz w Młodej Ekstraklasie rozegra Lechia. Przeciwnikiem będzie Ruch. Wstęp na mecz jest wolny.
W pierwszej kolejce podopieczni trenera Tomasza Borkowskiego zremisowali ze Śląskiem Wrocław 2:2 strzelając wyrównującego gola na minutę przed końcem spotkania. Z kolei Ruch wygrał z Górnikiem Zabrze 3:1.

W poniedziałkowym meczu na pewno nie wystąpi mający problemy z kręgosłupem Marcin Wojtkiewicz. Na lekki uraz narzeka również Radosław Stępień, ale szkoleniowiec gdańskiego zespołu liczy, że ten zawodnik zagra z Ruchem.

Na boisku zabraknie również napastnika Marcina Łuczaka, który został powołany przez trenera kadry U -18 Michała Globisza na dwumecz ze Szwecją.

- Jeżeli chcemy osiągnąć dobry wynik w tym spotkaniu powinniśmy zagrać ofensywnie jak ze tydzień temu Śląskiem. Jeżeli dodamy do tego dobrą skuteczność będzie dobrze. Ekipa z Chorzowa to dobry zespół i ze względu na to, że mecz będzie w poniedziałek być może zagrają u nich zawodnicy z zespołu seniorów. Jest to na pewno groźny rywal - mówi szkoleniowiec Lechii Tomasz Borkowski.

"Borek" będzie miał do dyspozycji pięciu zawodników z pierwszej drużyny. Są to: Dominik Sobański, Marcin Szałęga, Krzysztof Brede, Jakub Kawa i Robert Hirsz.

Także ubiegając pytania ludzi lub dzieci nie potrafiących szukać piszę:

MECZ JEST JUTRO O 17. Młoda Lechia gra z Ruchem Chorzów. WSTĘP JEST B E Z P Ł A T N Y. Chyba jaśniej już nie można...
17 sierpnia 2008, 22:49 / niedziela
Nie podałeś boiska (główne czy sztuczne), więc niektórzy mogą mieć kłopoty, hihi.
18 sierpnia 2008, 17:03 / poniedziałek
Mysle ze wygromy 4-1 :] chodz nie wiem jak graja wasi dejcie potem ktos znac jak sie skonczyło SOBIECH brameczka musi byc :]
18 sierpnia 2008, 19:24 / poniedziałek
Lechia Gdańsk 0-3 Ruch Chorzów :(:(
18 sierpnia 2008, 19:46 / poniedziałek
Tak jak pisałem 4-1 sumujac wychodzi na 3-0 ciekawe kto brameczki zdobył ..... dwa razy obstawilem na Ruch i dwa razy Trefiłech ;) ale mysla ze Lechia spokojnie sie uczymo w ekstraklasie dobro ekipa ogolnie mowiac licza na spadek wodzislawia i belchatów pyRsk
18 sierpnia 2008, 19:57 / poniedziałek
odnośnik

jedna z akcji ;]
18 sierpnia 2008, 22:44 / poniedziałek
jedyna? w drugiej połowie z której można było bramkę zdobyć bo Hirsz to se może bawić piłką ale nie w polu karnym przeciwnika. Mecz był bo prostu przegrany.

NO i oczywiście "BOREK ! DZIĘKUJEMY !" nieraz milej jest obejrzeć jak jest world cup U-17 bo tam przynajmniej grać potrafią
19 sierpnia 2008, 00:53 / wtorek
Zdjęcia z dzisiejszego spotkania:
odnośnik
19 sierpnia 2008, 01:05 / wtorek
No i dzisiaj porażka z Ruchem 0-3. Coś cienko na razie idzie..
19 sierpnia 2008, 09:24 / wtorek
Hirsz i Szalega zamiast strzelac bawili sie z pilka w polu karnym. Okazji bylo sporo ale marnowane seryjnie. Ze Slaskiem grali o niebo lepiej, chociaz ze Slaskiem gral Miklos. Na plus gosc z nr 9. Troche tracil ale fajne rajdy pod pole karne, by mu Zieli dal szanse w 1. skladzie. Reszta grala niestety bardzo przecietnie. Szalega nie potrafi nawet rzutu roznego porzadnie wykonac. Hirsz to kurde jakas primadonna, czlapal wczoraj po boisku jakby byl niewiadomo kim.
27 sierpnia 2008, 02:48 / środa
bedzie ok
27 sierpnia 2008, 08:33 / środa
Umiesz sie wypowiadac gosciu, nie ma co.
29 sierpnia 2008, 14:15 / piątek
Orientuje się ktoś o której jest mecz z Polanią?
29 sierpnia 2008, 16:23 / piątek
o 16
31 sierpnia 2008, 14:16 / niedziela
a orientuje sie ktos czy dalej za darmo ?
31 sierpnia 2008, 18:37 / niedziela
Jaki wynik z Polonią Bytom , młodej Lechii ?
31 sierpnia 2008, 18:42 / niedziela
1 : 0 dla Lechii po karnym w 90 minucie , strzelał chyba Pietrowski jeśli się nie mylę ale na pewno gracz w biało-zielonym stroju . Ogólnie to polecam wpadac na mecze.
1 września 2008, 11:30 / poniedziałek
karnego wykorzystał Pietroń, było to w 92 minucie ale na szczęście karny ewidentny ;)
pozatym tak jak Leszek polecam odwiedzać stadion podczas meczów MESA, czasami fajnie się oderwać od "wielkiego futbolu" i popatrzeć na radosną piłke ;)
no i Nasze gwiazdy można spotkać, wczoraj widziani byli: Wojciech, Hubert, Hirszu, Szuto, Sierpik i rugbusta Jasiu Urbanowicz. Ponadto kilku działaczy i ludzi związanych z klubem.
1 września 2008, 11:50 / poniedziałek
Z całym szacunkiem, ale w mojej ocenie to Hirsza co najwyżej można nazwać gwiazdeczką - chyba tylko w jednym meczu, w którym go widziałem zagrał nieźle (Motor).
1 września 2008, 13:23 / poniedziałek
A jak oceniacie wczoraj grę Radovanovicia? MOże MESA to nie jest jakiś super poziom, ale według mnie zagrał bardziej niż poprawnie i mozna dać mu małą szansę w Ekstraklasie (tym bardziej w obliczu ostatniej beznadziejnej postawy Midzierskiego i gry w kratkę Manu)
1 września 2008, 21:45 / poniedziałek
Zgadzam się. Też byłem ciekawy jego postawy i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Dobrze czytał grę i umiał sie dobrze ustawić. Myślę, że powinien dostać szansę w meczach Pucharu Ekstraklasy, żeby zobaczyć jak będzie sobie radził na tle bardziej wymagającego rywala.
1 września 2008, 22:17 / poniedziałek
Dorzuciłem do grupy trochę zdjęc z Młodej Ekstraklasy

ME Lechia Gdańsk - Polonia Bytom

odnośnik
2 września 2008, 10:40 / wtorek
masz rację NIX, Boris zagrał więcej niż poprawnie w tym meczu i powinien móc się pokazać na wyższym poziomie. Może nie od razu w Extra ale w piątek z Leszkami jak najbardziej. Na moje to był chyba najjaśnieszym pktem Lechii w tym meczu, duży spokój, mądre ustawianie się pod grę i chyba 0 błędów(jak były to mi umkły ;). Ktoś napisał że Hirszu to "conajwyżej" gwiazdeczka....heh, po meczu z Polonią to żaden nie zasłużył na miano gwiazdy, chyba że Wojciech, Szuto i Jasiu Urbanowicz ;)))
9 września 2008, 20:56 / wtorek
CRACOVIA KRAKÓW (ME) - LECHIA GDAŃSK (ME) 1:1 (0:1)

Dla Lechii Łukasz Pietroń
19 września 2008, 18:13 / piątek
Kurwa, przeoczyłem mecz - zawsze chyba grali dzień po pierwszym zespole.
19 września 2008, 18:39 / piątek
Wygrali 2-1 ;]. Myślę że czas dać szansę Radovanovicowi w pierwszym zespole. Może nie miał zbyt wymagających przciwników, ale we wszystkich meczach zaprezentował się bezbłędnie.
19 września 2008, 23:12 / piątek
ku...a,jestem na każdym meczu a o tym nic nie wiedziałem mimo że wczoraj przesledzilem stronę Lechijki,teraz czytam o wyniku i jak tak ma wyglądać promowanie ME to gratuluję "promocji".Nie dziwię się że na ME przychodzi100 osób jak to było na poloni bytom,skoro nigdzie nie iformuje się o odbywającym się meczu.Sorrry z bluzgi,ale wku...a mnie to bo LECHIA to poniekąd moje życie.Biało Zielone pozdrowienia!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011