Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Młoda Lechia Gdańsk - MESA

strona 10/14

9 sierpnia 2010, 18:44 / poniedziałek
już 4:0 :/ no to zdolną młodzież mamy ...
9 sierpnia 2010, 18:50 / poniedziałek
już 5-0...
9 sierpnia 2010, 19:15 / poniedziałek
tego mozna bylo sie spodziewac to sa chlopaki 93/94 rocznik ale co nie zabije to wzmocni
16 sierpnia 2010, 12:52 / poniedziałek
No proszę, nasze młode wilki prowadzą do przerwy 1:0.
16 sierpnia 2010, 13:27 / poniedziałek
Już 2-0.
16 sierpnia 2010, 13:38 / poniedziałek
4 minuty później Polonia strzela kontaktową bramkę. Znając determinacje i ambicje naszej młodzieży to nie zdziwiłbym się jakby zaraz był remis.
16 sierpnia 2010, 13:39 / poniedziałek
Remis i tak będzie sukcesem :)
16 sierpnia 2010, 13:43 / poniedziałek
Jak dla mnie to jest jawne pierdolenie i najłatwiejsza wymówka, że przegrywają, bo są młodsi... jak by grali u nas piłkarze zdolni, mający talent do gry w piłke i choćby odrobine ambicji i woli walki to raczej miejsce z ubiegłego sezonu MESA nigdy, by nie miało miejsca... a tak jest tylko bzdurne gadanie, przegraliśmy, bo to, bo tamto, a prawda jest taka, że u nas po prostu młodzież się do niczego nie nadaje, bo system szkolenia młodych w gruncie rzeczy nie istnieje...
16 sierpnia 2010, 13:47 / poniedziałek
Fakt, pierwszy sezon młoda zagrała bardzo dobry, drugi był już żenujący. Generalnie młodzież u nas nie istnieje i czasem na farcie uda się z kimś zremisować, a wygrywamy już od święta.
16 sierpnia 2010, 13:52 / poniedziałek
hahaha wjebali na 2-2
16 sierpnia 2010, 13:56 / poniedziałek
no nie wierzę, 3-2 prowadzimy, jednak nie zmienia to faktu, że gładko rozpieprzyli dwubramkową przewagę...
16 sierpnia 2010, 13:58 / poniedziałek
Chciałbym się mylić, ale to pewnie jednorazowy "wybryk" naszych : )
16 sierpnia 2010, 15:23 / poniedziałek
1945_ napisał: hahaha wjebali na 2-2

Cieszysz się, że Lechia (nawet jak to jest ME czy trzecia liga) traci bramki - nie jesteś Lechistą.

P.S. A kim jesteś to się domyśl.
16 sierpnia 2010, 16:36 / poniedziałek
Różnica między składem w Chorzowie a dzisiejszym polega na tym że dzisiaj grali Wołąkiewicz, Zejglić, Pietrowski, Szuprytowski, Popielarz czyli praktycznie cała ekstraklasowa ławka. Przy tym składzie wynik ze słabą Polonią powinien być trochę lepszy.

Simek - zwróć uwagę, że najlepsi młodzi grają w III lidze. Jestem pewien, że gdyby Lechia nie miała rezerw to w ME cały czas kręcilibyśmy się koło podium
16 sierpnia 2010, 16:48 / poniedziałek
no tak faktycznie Hirsz, wiecznie młody i utalentowany, no i jeszcze Kuba Zabłocki, mistrz ruletki w kasynach, również młody perspektywiczny i utalentowany...

Zobacz ile tych młodych gra w III lidze, a ile grało dzisiaj ich w ME.... połowa ME to skład drużyny seniorów... Małkowski, Wołąkiewicz, Pietrowski, Popielarz, Zejglic, Szuprytowski. no to masz ich aż 10 w tym 5 weszło na boisko w drugiej połowie zmieniając 2 zawodników kadry seniorskiej i 3 z ME! Po prostu sramy zdolnąmłodzieżą na lewo i prawo tylko szkoda, że wyniki za tym nie idą i to nie tylko ME ale i seniorów.

Aż wstyd, że klub który PP i Superpucharu Polski zdobywał bazując na młodych i ambitnych zawodnikach wszystko co ludzie próbowali odbudować rozpieprzył w drobny mak praktycznie przez niekompetencje ludzi z zarządu, którzy wolą pchać forse we własne kieszenie zamiast dać na szkolenie młodzieży...

A gdyby Ci młodzi co obecnie grają w III lidze byli tacy dobrzy to by byli włączeni do składu 1 drużyny a nie kopali się po czołach w lidze, która poziomem jest moim zdaniem bliska ME...
16 sierpnia 2010, 16:58 / poniedziałek
Simek Co Ty wogole pierdolisz, kiedy wczesniej w Gdansku byly takie warunki dla mlodziezy jak teraz?! Jest zrobiona Sahara, jest sztuczna murawa, jest stadion GKSu z piekna murawka - w obwodzie ruszy niedlugo budowa osrodka szkoleniowego kolo pruszcza, ale wiecznie źle, wiecznie malo - kase ladowac w mlodziez. To co maja im pensje dawac czy jaki huj ?! zeby wszyscy skonczyli w kasynie najlepiej. Jedyne w czym blad narazie robi klub w mlodziezy, to wysokie odstraszajace mlodych z biedniejszych rodzin, którzy nierzadko maja charakter do pilki wyrobiony ciezka sytuacja zyciowa, ale nie stac ich na treningi w Lechii.
16 sierpnia 2010, 17:01 / poniedziałek
a Ci ktorzy juz sa poprostu NIE CHCE IM SIE ZAPIERDALAC i tyle, wiec niech se graja tam gdzie sa
16 sierpnia 2010, 17:23 / poniedziałek
Boldi nie pruj się tak bo klawiaturę razem z avatarem MMA połkniesz :))

Do tematu. Może i odnowiona Sahara jest i co z tego? Oglądać i podziwiać każdy może, trenować na niej już nie. Ośrodek o ile coś poza podpisaniem listu się zmieni powstanie dopiero i to za parę lat. Przez te pare lat będzie stagnacja i zero progresu w kierunku szkolenia młodzieży, bo nic się w tym kierunku nie zmienia, a jeśli Boldi nie wiesz o co dokładnie chodzi i oświadczenie LP Ci nie wyjaśniło tego do końca to idź na jakiś trening dzieciaków na Lechii i pogadaj sobie z rodzicami na ten temat i co sami sądzą o szkoleniu. Też im powiesz "ludzie co wy pierdolicie, macie Sahare za X lat będzie ośrodek sportowy, radujcie się!"?

Ty piszesz o czymś co będzie, a ja o tym co jest, a jest jeden wielki... dokończ sobie sam... jedna Sahara nie zmieni tego, że będziemy mieli 1 zdolnego więcej, bo tu nie chodzi tylko i wyłącznie o warunki fizyczne takie jak właśnie boiska, tylko o podejście klubu to tego, żeby zaczął coś więcej od siebie dawać, a nie ciągnie od rodziców dzieciaków kasy ile się da, a w odwrotną stronę jest wszystko z wielką łaską i na zasadzie "jak się nie podoba to wypierdalać"... jakby było wszystko OK tak jak piszesz Boldi to byśmy tych 2 nie stracili na rzecz śledzi, a nie mowie już o innych młodych, którzy nie chcieli zostać w Lechii i woleli wyjechać, a tych też paru było... poza tym jak ma się młody zdolny zawodnik starać i zapierdalać na treningach jak widzi co się dzieje w kadrze seniorskiej, jak traktuje się zawodników, który mają dla zespołu największą wartość i stanowią o jego sile, a są to zawodnicy tacy jak Wołąkiewicz, M. Bąk, Mysona...
16 sierpnia 2010, 17:29 / poniedziałek
"no tak faktycznie Hirsz, wiecznie młody i utalentowany, no i jeszcze Kuba Zabłocki, mistrz ruletki w kasynach, również młody perspektywiczny i utalentowany..."

No brawo, wymieniłeś dwóch a co z resztą?

"A gdyby Ci młodzi co obecnie grają w III lidze byli tacy dobrzy to by byli włączeni do składu 1 drużyny a nie kopali się po czołach w lidze, która poziomem jest moim zdaniem bliska ME..."

III liga i ME to jak sam powiedziałeś mniej więcej ten sam poziom. W III lidze nasza młodzież wzmocniona jak inteligentnie wychwyciłeś Zabłockim i Hirszem bezproblemowo wygrywa z wicemistrzem z poprzedniego sezonu. Jakieś wnioski?

"połowa ME to skład drużyny seniorów... Małkowski, Wołąkiewicz, Pietrowski, Popielarz, Zejglic, Szuprytowski"

Z tych co wymieniłeś w Chorzowie grał tylko Szuprytowski, który wg wieku wciąż może grać w ME bez ograniczeń. Reszta to byli głównie zawodnicy rocznika 92 i 93 czyli trzy i cztery lata młodsi od większości swoich przeciwników. Czego po nich oczekujesz?

Także najpierw się Simku doinformuj, a później zabieraj głos
16 sierpnia 2010, 17:37 / poniedziałek
@msj

jebnij się w czoło chłopie, jeśli nie wyczułeś luźnej dyskusji w formie ironii
16 sierpnia 2010, 17:49 / poniedziałek
1. Na Twoje pytanie odnośnie zawodników grających w III lidze odpowiedziałem w moim poprzednim poście. Jeśli jesteś taki doinformowany to nie będziesz miał problemów z wychwyceniem tego zdania, a podpowiem Ci, że nawet wziąłeś je w drugi cytat. Także odpowiedź na 1 jest w 2 :)

2. Pragnę Cię z całym szacunkiem doinformować, że Lechia nie grała w Chorzowie tylko w Bytomiu.

3. Oczekuje od nich aby byli w przyszłości wartościowym wkładem do koszulki Lechii, bo niczego więcej po ich wynikach nie oczekuje, co zresztą jest wynikiem takiej a nie innej polityki szkolenia młodzieży w klubie i podejścia do tego poszczególnych pracowników klubu m.in. Olo.

4. Szkoda, że nie odpowiedziałeś na całego mojego posta tylko na to co było Ci wygodnie, bo na resztę brakło Ci argumentów, albo może jesteś niedoinformowany?
16 sierpnia 2010, 18:08 / poniedziałek
Napiszę jeszcze tego jednego posta

Ad 1. Jeszcze raz - wcześniej napisałeś, że III liga i ME to podobny poziom. Skoro nasza młodzież wygrywa w III lidze to chyba można założyć że wygrywałaby w ME. Dlaczego więc oceniasz poziom młodych na podstawie wyników chłopaków, którzy w każdym meczu grają z zawodnikami starszymi, a co za tym idzie także większymi, szybszymi i silniejszymi?

Ad 2. Hehe, tu pudło którego nawet po Tobie bym się nie spodziewał. Tak więc z całym szacunkiem, z Ruchem grali w Chorzowie a Polonią w Gdańsku :)

Ad 3. Tutaj mógłbym się z Tobą zgodzić. Wyniki w ME są następstwem tego, że klub jako priorytet stawia na III a wcześniej na IV ligę

Ad 4. A co, chciałeś żebym przepisał całego Twojego posta i skomentował każde słowo?
16 sierpnia 2010, 18:12 / poniedziałek
Simek

Ale Ty jestes mądry, kurwa poczytac Ciebie to jakbys zjadł wszystkie rozumu.

Wypowiadasz sie w kazdym watku i na kazdy temat. Chlopie, kurwa wakacje sa, jedz na plaze, od stresuj sie

I jeszcze z tym Bytomiem wyskoczyłes. I tak wlasnie wyglada twa wiedza. Piszesz nie wiesz co, i jeszcze dezinformujesz.
16 sierpnia 2010, 18:31 / poniedziałek
Nie mądruje się tylko pisze co uważam to raz, a po drugie jakie w każdym wątku, znajdź mi chociażby 1 post prócz dnia dzisiejszego, który napisałem w ciągu tygodnia, życzę powodzenia w szukaniu, bo ponad tydzień przed kompem mnie nie było właśnie z powodu wyjazdu ;)

No nic, po raz kolejny utwierdzam się tylko w tym, że po za płaczem i lamentem oraz rzucaniu kurwami na braci po szalu na tym forum nic pisać innego nie można, bo zaraz pojawiają się przeróżne osoby, które mają wybujałe mniemanie o sobie. Powodzenia z takim postępowaniem w życiu i dalej się pałujcie nad Saharą i prze zdolnymi zawodnikami pokroju gdańskiego Messiego grającymi w III lidze...
16 sierpnia 2010, 19:03 / poniedziałek
Simek,

Przecież Cie nie bluzgam. Tylko twe narzekania i madrosci....

Moze za duzo ciebie w tym watku:)

Nie potrafisz zrozumiec ze Lechia w tym i zeszlym sezonie stawia na zespol w III lidze.
Ze ci co wczoraj wygrali z Rega wiekiem pasuja do MESY.
Ale w mesie się gra o pietruszke. Lepsze ogranie jest w meczach III ligi.

A to ze dzis mlodziesz jest tak utalentowana, i tak garnie sie do sportu to juz inny temat. I co z tego ze Zaglebie Lubin wygralo rozgrywki MESA, kiedy trener Bajor, nie za bardzo siega po ta mlodziez, bo nie sa gotowi.

Jesli uznajesz że droga do ekstraklasy jest gra w MESA to raczej sie mylisz.
Widac to po liczbie mlodych pilkarzy ktorzy wyplyneli z Mlodej Ekstraklasy...
16 sierpnia 2010, 21:55 / poniedziałek
Widzisz wszyscy Ci mowia ze nie masz racji, ale Ty ja dalej masz nie?
Co do wybrania sie na jakis trening młodziezy, to jestem czesto bo odbieram swojego dzieciaka! Także wiem co to znacza skladki itp, ale to jedyna ciazaca mi sprawa w tym szkoleniu.
16 sierpnia 2010, 22:40 / poniedziałek
Simek - 100% racji - jeśli chodzi o szkolenie dzieciaków w Naszym klubie!!!
17 sierpnia 2010, 09:26 / wtorek
do 1945
Twój poziom umysłowy uniemożliwia Ci zrozumienie mojego postu.
Nie wiesz o co chodzi w szkoleniu młodzieży (na pewno nie o wynik).
Napiszę Ci dużymi literami: chodzi o WYSZKOLENIE ZAWODNIKA DO DRUŻYNY SENIORÓW.
Ale w Twoim mniemaniu rocznik 92-93 powinien lać 21-latków już teraz.
Gratuluję Ci inteligencji.
17 sierpnia 2010, 11:07 / wtorek
A Hubert czemu pyka w MESA? Bo chce podwyżkę?
17 sierpnia 2010, 11:32 / wtorek
Kontrakt kończy mu się 30.06.2011 także na pewno rozmawiają, oby występy w MESA to przetarcie do ligi po kontuzji bo jeśli nie to chamówa by była..
23 sierpnia 2010, 14:55 / poniedziałek
Jagiellonia-Lechia 1:0
29 sierpnia 2010, 19:29 / niedziela
Slask - Lechia 1:1
29 sierpnia 2010, 21:41 / niedziela
Panowie zwróćcie uwagę na to co dzieje się z zespołem juniorów starszych.Zespół Głądysza wygrał lige , na drygim miejscu zespół r.92 który prowadził Jędrzejczak z Matukiem niemal zostały rozwalone.Zastanawiam się jaki sens ma praca trenerów w tym klubie.Przychodzi jakiś niemiec do MESY. i rozwala wszystko.Przecierz on nie zna tych chłopaków nie ma pojęcia jak się rozwijali , jak reagują na różne sytuacje .Wróżenie z fusów nic nie da.Brak jakielkolwiek koordynacji w szkoleniu.Borek nie ogarnie 2 srok na raz.P.S. Dzisiaj dowiedziałem się że zawodnik lechi z drużyny juniorów starszych który był nie brany pod uwagę w ME i III lidze teraz gra ale w Kaszybi Kościerzyna III liga i to w pierwszym skałdzie !!!
29 sierpnia 2010, 22:43 / niedziela
dzidzia ale o co chodzi? Ilu z juniorów ma grać w MESA? I czy wszyscy są perspektywiczni? Z wiekiem następuje selekcja i nie koniecznie jest ona obiektywna. Teoretycznie wybiera się tych, którzy rokują największe szanse na rozwój. A to, że ktoś nie został wybrany nie oznacza, że ma się poddać.
Gdybyś napisał, że któryś z tych juniorów gra w 1 składzie drużyny w ekstraklasie to byłoby o czym pisać. A tak może Kaszubia dogadała się z zawodnikiem i on zdecydował się przejść nie chcąc walczyć o miejsce w Lechii?? Poza tym podoba mi się to, że w Lechii zawodnicy przechodzą podczas szkolenia przez "ręce" różnych trenerów co powinno im umożliwić rozwinąć lepszą technikę.(każdy z trenerów zwraca uwagę na co innego) Wynik wg mnie w przypadku juniorów ma 2 rzędne znaczenie, ważniejsze aby chcieli i potrafili przebić się do 1-szego składu.

No i nie podejrzewam, żeby decyzje kto będzie w MESA podejmował tylko trener Krajarczyk ale szerszy sztab szkoleniowy.

Niedawno czytałem wywiad z szefem szkolenia w Barcelonie dla nich wyniki juniorów nie ma żadnego znaczenia, dla nich liczy się aby każdy młodzik obcował cały czas z piłką a nie uganiał się za nią z 21-innymi zawodnikami przez 90 min. Żeby kopiąc piłkę ona leciała tam gdzie on chce... a na szkolenia taktyczne przyjdzie jeszcze czas.
29 sierpnia 2010, 23:08 / niedziela
dzidzia bez jaj, nie wiesz jak się pisze nazwę własnego klubu ??? Po za tym niech ten junior gra w tej Kaszubi jak najlepiej. Jak będzie dobry to Lechia z czasem go kupi.
11 września 2010, 09:29 / sobota
Spędziłam trochę czasu w Holandii - syn mojej siostry ma 17 lat i trenuje w jednej ze szkółek piłkarskich. Wcześniej już w wieku 8 lat zaczynał zabawę w piłkę w Polsce. Z ciekawości zapytałam o różnicę. Odpowiedział mi, że poza samą bazą i organizacją gdzie różnica jest kolosalna najważniejsze jest coś innego. W obecnej szkółce dla trenera wynik jest mało ważny i nie jest z tego rozliczany, ważne ilu piłkarzy wychowa. Trenerzy współpracują w oparciu o system szkolenia, który obowiązuje na każdym etapie. Jako bardzo istotne wymienił indywidualne podejście do każdego. Trener stara się znaleźć w zawodniku co ma najlepsze i indywidualnie to rozwijać. Jednocześnie w indywidualnym podejściu stara się eliminować błędy. Tego brakowało w Polsce. Co ciekawe polskie bardzo młode zespoły świetnie wypadają w turniejach, potem zostają drużyny bez indywidualności. Chyba z tym szkoleniem nie jest OK...- taki damski głos. Kibicuję Lechii i Lechowi Poznań, skąd pochodzę
11 września 2010, 09:40 / sobota
"Kibicuję Lechii i Lechowi Poznań, skąd pochodzę". nie pij ola w piątek bo piątek zły jest na początek. poza tym masz rację ale skumaj że oni tam Holandii palą zioło
11 września 2010, 10:03 / sobota
domino - komentarz nie trzyma poziomu, - wydaje mi się, że bierzesz coś gorszego niż zioło...
11 września 2010, 10:58 / sobota
Ty nie kibicujesz droga Olu. Żaden prawdziwy Lechsita nie napisze, że kibicuje pierdolonej amice z poznania.
11 września 2010, 11:26 / sobota
Dajcie spokoj dziewczynie. Ona kibicuje pilce noznej oraz sypmatyuje z wymienionymi przez nia klubami. Tak to trzeba ujac i nie od dzis wiadomo, ze takich osob jest wiecej.
11 września 2010, 17:30 / sobota
Olu szacunek dla Ciebie,że zabrałaś głos,i próbuj nie zwracać uwagi na te zaczepki[to jest domeną tego forum].nie spokojnie wymieniać się poglądami,tylko od razu jebać,sorki za kolegów ale nawet kobiety ich nie powstrzymają.ale tu im chyba bardziej chodzi o wysokiej jakosci zioło,do którego ty miałaś dostęp[nie mówie że palisz],a którego oni nigdy nie zapalą!z BIAŁO-ZIELONYMI pozdrowieniami!
11 września 2010, 20:46 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 września 2010, 21:50 / sobota
11 września 2010, 21:58 / sobota
11 września 2010, 22:03 / sobota
ola wybacz - ale na tym forum, po porażce, niektóre dziewczyny lubią czasem pociągąć sie nawzajem za warkocze, no i potrafią być niemiłe.
Fajnie ze kibicujesz LECHII, a miejsce urodzenia niezobowiązuje Cię do kibicowania także tamtejszej drużynie.

Pzdr

TYLKO LECHIA!
11 września 2010, 22:34 / sobota
dzieki moderatorze,bo nie o to tu chodzi
11 września 2010, 22:49 / sobota
wierny... jesteś debilem, albo patroszonym śledziem? Lechia piszemy wielką literą!!!
skasuj te konto i się popraw !!!
12 września 2010, 15:40 / niedziela
zegar i po co te napinki.pisalem,że nie da rady zmienic nicka mojego,bo jest juz zarezerwowany!ale widać ty jesteś chyba debilem że tego nie rozumiesz.żal miCIEBIE.z BIAŁO-ZIELONYMI pozdrowieniami WIERNYLECHII!
13 września 2010, 14:02 / poniedziałek
Wspaniała młodzież nam rośnie !!! Dzisiaj z GKS 0-1 :(
Moze to jednak angielki system szkolenia gdzie nie ważne są wyniki :)
13 września 2010, 15:33 / poniedziałek
Huj z wynikami...MNie bardziej martwi kolesiostwo. Lechia akademia. szefem bedzie Pan Borkowski...jestem zalamany. Ten facet powinien trenowac rugbistow.Od 2 albo 3 lat zajmuje sie mlodymi, kogo wychowal? jakie postepy. TEN FACET BEDZIE KRZYWDZIL MLODYCH CHLOPCOW!!!! twoirzac z nich KALEKI! Jak wiekoszc polskich specjalistow od trampakrzy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.262