Gdańsk: poniedziałek, 17 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Młoda Lechia Gdańsk - MESA

strona 11/14

13 września 2010, 15:43 / poniedziałek
Kosmetyczna zmiana w postaci prezesa a reszta to asy z tego samego kotła. To i tak postęp, że prezesem nie jest jeden z dwóch asów pierwszej linii Lechia S.A.

Ten sam bigos, te same układy i dalej ten sam bełkot. Chuja sobie robią z postulatów i wciskają kojaka Bocheńskiego, ale już nie jako zwykłego pracownika tylko członka zarządu.

I tak wygląda proces negocjacji.
17 września 2010, 20:08 / piątek
nie ukrywam, ale zawiodłam się na poziomie forum - byłam poza netem kilka dni, myślałam, że coś ciekawego przeczytam (może było, ale widzę rękę moderatora). Osiem lat trenowałam piłkę na poziomie ligi wojewódzkiej i jeżeli chodzi o umiejętności techniczne i kondycję (cały czas jestem aktywna...) to z netowymi napinaczami w jeden na jeden nie daję im zbyt wielu szans. Kształcę się dziennikarsko i miałam przyjemność rozmawiać o piłce z bardzo ciekawymi osobami.
17 września 2010, 20:14 / piątek
Poza anegdotami gdy Wójcik pomylił będąc....drużyny w przerwie meczowej i udzielał wskazówek drużynie przeciwnej ciekawi mnie i chętnie posłucham opinii na temat (wiem, że dzisiaj pejsy i to stanowi, ale może jutro..) dlaczego i gdzie jest błąd ??? - Na poziomie dzieci w międzynarodowych turniejach wypadamy świetnie, jeszcze czasami jest pudło w juniorach (Stiasny,Szczechowicz, Zientara Apostel,Broniszewski, Stasiuk, Zamilski, Globisz) a potem nas nie ma
17 września 2010, 20:18 / piątek
Czy może - tak mi się wydaje w pewnym momencie - jestem najlepszy i zaczyna brakować profesjonalizmu, gorzała ruleta ect - a podobnych jest tysiące, pozostaje niewielu, u nas może brakuje mentora, bo przecież nie mamy złej młodzieży. Napiszcie coś poza tłumaczeniu dziewczynie kto ku..ą jest. A z pejsami dzisiaj na całej kur..e.
17 września 2010, 22:57 / piątek
Olenka Skarbie, z calym szacunkiem, ale moze sobie bloga zalozysz? Sam chetnie poczytam.
19 września 2010, 13:41 / niedziela
No to młodzi się popisali:)
19 września 2010, 15:02 / niedziela
Spokojnie:
a) priorytetem jest III liga
b) mamy najmłodszy skład
c) u rywali w składzie zagrało kilku graczy mających za sobą grę w Ekstraklasie
d) spotkanie przegraliśmy pechowo przez nieskuteczność

Z pewnością któryś z tych podpunktów pojawi się w pomeczowej wypowiedzi trenera :).
19 września 2010, 16:33 / niedziela
@

e) honorowe trafienie zaliczył wychowanek Lechii w barwach Cracovii
19 września 2010, 16:34 / niedziela
Za oficjalną:
LECHIA ME: Barczak – Kądziela, Rosiński, Janicki, Iwanowski (68' Kołodko), Popielarz (75' Popielarz), Żmijewski, Zejglic (46' Zejglic), Pruchnik, M. Łuczak, Duda.

Pozostali rezerwowi: Pawłowski, G. Kila, Puczyński, Lutrzykowski,

Dziwne te zmiany robi Pan Waldek. Może trzeba go razem z Kafarem na jakiś kurs wysłać :D
19 września 2010, 16:40 / niedziela
Konri: priorytet ta ma ekstraklasa, rezerwy miały awansować i to zrobiły, wyżej i tak nie awansują bo nie mogą formalnie, nawet jak zajmą 1 pierwsze miejsce
4 października 2010, 14:32 / poniedziałek
Lechia-Legia 0:3
eh.. :(
4 października 2010, 15:16 / poniedziałek
Tutaj wynik jest na drugim planie ;)
4 października 2010, 15:28 / poniedziałek
patrzac na dokonania naszej druzyny ciezko stwierdzic cos innego ;)
10 października 2010, 15:58 / niedziela
2-0 do przodu z Ruchem
25 października 2010, 13:56 / poniedziałek
Lechia-Wisła 0:6
tragedia :(
25 października 2010, 21:56 / poniedziałek
ze im nie wstyd...
25 października 2010, 23:15 / poniedziałek
Brawo Panie Borkowski, wczoraj 0:3, dzisiaj 0:6. Ile jeszcze musisz przegrać żebyś zrozumiał, że dobrym trenerem nigdy nie zostaniesz???
25 października 2010, 23:20 / poniedziałek
Ja rozumiem, że priorytetowo traktują rezerwy - jednak byłem na II połowie meczu z Cartusią i także dość cienko to wyglądało. Praca z młodzieżą jest poważnym problemem w naszym klubie, dawniej mimo miernej bazy pojawiały się talenty, a dziś mimo ściągania graczy praktycznie z całej Polski ciężko znaleźć w Lechii młodego gracza, który mógłby okazać się rewelacją i wskoczyć do składu pierwszej drużyny (inna sprawa, że jest o to ciężej, bo gramy bardzo dobrze).

PS. Wiem, że to temat o MESA, ale nie chce mi się pisać dwóch wiadomości. Po jaką cholerę w rezerwach gra taki koleś jak Zabłocki?
25 października 2010, 23:23 / poniedziałek
Tak patrzę na składy III ligi i MESY i widzę tych samych piłkarzy w składzie...Brakuje nam juniorów, żeby tych samych ludzi wstawiać do składu dzień po dniu??? Czy ktoś w tym klubie ma jakieś pojęcie o szkoleniu piłkarzy czy jest to prywatny folwark kilku trenerów i pseudodziałaczy...
25 października 2010, 23:29 / poniedziałek
Zabłocki gra w III lidze bo tak postanowił Kafarski. Nie obchodzi go, że zajmuje miejsce młodym graczom bo Kafar nie ma w zwyczaju stawiać na młodych. W ogóle Kafar lubi mieszać w składach bo podobno widzi potencjał w Pruchniku i każe go wystawiać zarówno w 3 lidze jak i w MESIE...Tylko gdzie miejsce dla juniorów na rozwój??? Na podwórku mają mecze z kolegami rozgrywac???
25 października 2010, 23:37 / poniedziałek
Panowie dajcie spokój. Przyczyna niepowodzeń jest jedna i nazywa się Borkowski...Zapytajcie kogokolwiek na Lechii o niego:) Poza Jenkiem, Turnowieckim i jego pseudoasystentami, nikt nie ma o nim dobrego zdania...
26 października 2010, 02:27 / wtorek
Tylko że pan Tomek Borkowski nie jest trenerem MESY... "Borek" jest trenerem IIIligowych rezerw, a trenerem MESY jest pan Krajczyk...

Więc kolego wysil się trochę i poszukaj zanim opowiadać głupoty... "Borek" trenerem Lechii ME nie jest już od czerwca jak nie jeszcze wcześniej...
26 października 2010, 02:29 / wtorek
zanim zaczniesz pisać głupoty... sorki za zjedzenie wyrazu
26 października 2010, 09:27 / wtorek
Orlos18 jak będziesz miał jaja to mnie przeprosisz.

Zapytaj Waldemara Krajczyka kto ustala sklad wyjsciowy MESY i zmiany jakie maja być dokonane...Ułatwie Ci zadanie, ten ktoś to właśnie Borkowski. Krajczyk zajmuje się tylko treningami, a decyzje cały czas podejmuje Borkowski.

Jako ciekawostkę dla tych co nie wiedzą czemu Kalkowskiemu nie dali prowadzić MESY powiem, że Kala miała swoje zdanie i chciał sam prowadzic tą druzyne co nie spodobało sie Borkowi. Więc stracilismy dobrego trenera (sto razy lepszego od Borka) żeby ten drugi nadal mogł zarządzać jednoczesnie 3 liga i MESA. Nie mam nic do Krajczyka, ale dziwie mu się, że poszedł na taki układ. Najbardziej w tym wszystkim żal naszych juniorów i straty Kalkowskiego. Mam nadzieje, że nie na zawsze i jak już obecny zarząd wyjedzie na taczkach to Kala wróci:)
26 października 2010, 11:07 / wtorek
Nikt na taczkach nie wyjedzie, spokojnie.

Najważniejsze, że na nowym stadionie będzie magazyn na flagi. chuj z postulatami dotyczącymi szkolenia młodzieży, których było 90%. porozumienie podpisane, magazyn na flagi bedzie.
26 października 2010, 11:42 / wtorek
czuję debila
26 października 2010, 18:10 / wtorek
@ Primorje_GDA
Jeśli jest tak jak mówisz to faktycznie przepraszam... Nie wiedziałem że trener który miał się odciąć od MESY po wynikach z zeszłego roku i awansie rezerw do III ligi dalej się pcha w ustalanie składu tych pierwszych...

Opierałem się na suchych faktach, widać zresztą że nie wiedza ludzką rzeczą:P

Pozdrawiam...
28 października 2010, 12:11 / czwartek
A wracając do meczu MESY o przepraszam 3ligi to znalazłem jeden pozytyw tego meczu to bramkarz który uchronił zespół przed wynikiem dwucyfrowym. Podsumować to można krótko. WSTYD,ŻENADA.Panie Borkowski czas chyba tych pana gwiazdorów sprowadzić na ziemie,sorki albo zacznij pan od siebie dawanie gotowców panu trenerowi MESY kto ma grać albo zejść w której minucie daje dużo do myślenia.Nasuwa mi się pytanie po co zatrudniać trenera za granicy jeśli jest On tylko marionetką w tej grze.
28 października 2010, 20:14 / czwartek
pamiętajcie też że Kafar mówi Borkowi to samo co Borek trenerowi młodej na temat swoich zawodników którzy grają w rezerwach czyli: Janicki, Brzeski , Zejglic, Szupryt, Popi, Pruchnik, Zabłocki plus których bramkarz i macie ponad pól skladu, który gra co mecz więc nic dziwnego że potem prawie cała kadra rezerw gra w młodej a młodej w juniorach albo w ogóle. to takie błędne koło.
29 października 2010, 09:16 / piątek
Kolego myślę że nie wiesz o co tu chodzi.Chodzi o to że ci młodzi gracze dodam 3liga Panie Borkowski nie mają z kim rywalizować i w tych głowach mają zakodowane czy przyjdę na kacu albo gram słabo to i tak zagram w następnym meczu , czas się nie bać posadzić jednego czy drugiego gwiazdora na ławie , myślę że w płynie to na niego do większego za angażowania w innych meczach ,z tego co wiem to już połowa z nich to ma zawodowe kontrakty i to do czegoś zobowiązuje a nie ośmieszać klub i kibola wynikami prawie dwu cyfrowymi . Panie trenerze czas skończyć z tymi chorymi układami i brać się do roboty.
30 października 2010, 14:40 / sobota
Korona - Lechia 0:1 po bramce Adama Dudy z karnego
30 października 2010, 17:28 / sobota
Zabrakło zawodników z III ligi i od razu zwycięstwo MESY:) Do tego 5 bramka napastnika, którego Borek trzyma notorycznie na ławce. Ten trener coraz bardziej się kompromituje...
8 listopada 2010, 19:45 / poniedziałek
trzecie zwycięstwo w ostatnich 4 meczach, jest naprawdę coraz lepiej, młodzi pną się w górę.

i jak to ciekawie wygląda: 1-0, 0-6, 1-0, 1-0 :)
8 listopada 2010, 19:57 / poniedziałek
Lechia - Polonia warszawa 1-0 po bramce Adama Dudy z rzutu karnego.Wynik mógł być dużo większy gdyby zawodnik pierwszego zespołu Sezamko dogrywał do lepiej ustawionych kolegów.Minus tego spotkania to zbyt indywidualna gra tego zawodnika.
8 listopada 2010, 20:24 / poniedziałek
To 0:6 nie powinno być liczone na konto MESY, bo Borek wystawił wtedy swoje gwiazdy z III ligi, które się skompromitowały...Jak grali młodzi to 3 zwycięstwa były i widać, że chłopaki mają pojęcie o piłce. Za dzisiejszy mecz można pochwalić Kostrzewę, Dudę i Zbrzyznego. Jak odpowiednio o nich zadbają w klubie to możemy mieć w końcu jakichś wychowanków w składzie poza Pietrowskim, który dzisiaj też zagrał bardzo dobrze.
8 listopada 2010, 20:44 / poniedziałek
zastanawia mnie jaki jest sens gry seniorów w mesie. kapsa (28l.), sazankou (26l.)... powinni walczyć o miejsce w pierwszym składzie a nie grać z młodymi na pocieszenie. mesa powinna być według mnie polem do testów, szukaniem i szlifowaniem w grze talentów nawet kosztem ostatecznego miejsca w tabeli.
wytłumaczcie mi o co chodzi, bo może czegoś nie rozumiem...
8 listopada 2010, 20:48 / poniedziałek
"zastanawia mnie jaki jest sens gry seniorów w mesie"

Utrzymują rytm meczowy?

Chociaż fakt faktem zgodzę się, że w tych rozgrywkach powinna grać tylko i wyłącznie nasza młodzież, a zawodnicy z 1 składu jak już mają grać to niech grają w meczu rezerw.
8 listopada 2010, 21:55 / poniedziałek
Niestety taka jest polityka klubu. Odkąd przyszedł Kuchar zaczęliśmy kupować zamiast wychowywać. Do tego Lechia stała się przechowalnią piłkarzy takich jak np. Zabłocki, który wiadomo że nie jest potrzebny a jednak gra zabierając miejsce młodym wychowankom.

Inna kwestią jest to, że w Lechii nie daje się zbyt wielu szans młodym zawodnikom z MESY. Przykładem, może tu być Duda, który od dwóch sezonów jest najlepszym strzelcem mlodej Lechii, a nie przypominam sobie żeby u Kafara zagrał chociaż minutę.

W zeszłym sezonie dawano szansę chociaż Pietrowskiemu, w teraz występy młodych w pierwszej drużynie są już tylko sporadyczne.

Wiem, że sukces wymaga szybkiej budowy drużyny, ale brakuje mi tych zadziornych wychowanków, którzy mieli biało-zielone serca na boisku. Teraz nawet młodych ściąga się z innnych regionów. U nas postawiono na kolonię Stali Mielec czyli Pruchnika i Popielarza. Dobrze chociaż, że Pietrowskiemu udało się wybić bo chciałbym oglądać jak najwięcej piłkarzy urodzonych w 3mieście w biało-zielonych barwach bo tylko oni zrozumieją, że Lechia to nie tylko klub, w którym zarabia się pieniądze...
8 listopada 2010, 22:01 / poniedziałek
i dobrze ! kto zna bliżej tych co są blisko 1 drużyny, a są wychowankami, wie jakimi oni sa "gwiazdami " na co dzień. Tu nie chodzi o brak wychowankow - tylko ich mentalnosc.
9 listopada 2010, 10:28 / wtorek
Jedynym wychowankiem, który jest blisko pierwszej drużyny jest Pietrowski. Pruchnik, Popielarz i Szuprytowski nie są wychowankami Lechii...
12 listopada 2010, 11:53 / piątek
Taka prawda,że większość zawodników z Mesy jak i w juniorach starszych swoje kontrakty wykorzystuje na imprezy...Tera nie ma sezonu to sobie poszaleją..;) Mają 16-21 lat a sobie już coś tam zarabiają,źle im?Na pewno nie ,a czy ja wiem czy to zachęca do pracy,żeby później Lechia miała z nich pożytek?
15 listopada 2010, 13:19 / poniedziałek
Lechia - Amica 2-0 do 65 minuty
15 listopada 2010, 14:15 / poniedziałek
LECHIA GDAŃSK ME - LECH POZNAŃ ME 3:0 (2:0)
Grzywacz, Duda, Ł. Wisniewski

lechia.pl
15 listopada 2010, 14:54 / poniedziałek
Nooo, to 0-2 na wyjeździe, 3-0 u siebie: awans - LECHIA :)
15 listopada 2010, 20:52 / poniedziałek
Kalka byl drugim trenerem w 2 druzynie, juz nie jest?
15 listopada 2010, 20:58 / poniedziałek
Kalkowski od końca czerwca jest trenerem Cartusii Kościerzyna.

odnośnik
15 listopada 2010, 21:04 / poniedziałek
Koscierzyna ;) ?
15 listopada 2010, 21:10 / poniedziałek
yyy Kartuzy rzecz jasna, przepraszam za pomyłkę :)
15 listopada 2010, 21:42 / poniedziałek
dzieki, nie wiedzialem nawet
29 listopada 2010, 14:00 / poniedziałek
Lechia-Zagłębie 0:1
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.198