Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Młoda Lechia Gdańsk - MESA

strona 7/14

31 sierpnia 2009, 11:22 / poniedziałek
Śląsk ME - Lechia ME : relacja LIVE: odnośnik
31 sierpnia 2009, 12:53 / poniedziałek
Ostatnie minuty we Wrocławiu i LEchia prowadzi 2-1 mimo ze przegrywała. Bramki Tomka Bobrowskiego i Adama Dudy
31 sierpnia 2009, 12:56 / poniedziałek
Wygraliśmy 2:1. Oby tak dalej!
31 sierpnia 2009, 13:03 / poniedziałek
Wystarczy zagrać bez seniorów i od razu zwycięstwo. Brawo młodzi!
31 sierpnia 2009, 13:12 / poniedziałek
06.09.2009 20.15 Lechia Gdańsk -Arka Gdynia
1 września 2009, 06:19 / wtorek
Nareszcie reprezentowała nas Młoda Ekstraklasa nie tylko z nazwy. W większości są to chłopcy trenera Gładysza (91), którzy w juniorach zdobyli złoty, srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski.
Jest to właściwy kierunek i mam nadzieję, że wymuszona nieobecność na meczu spowodowana badaniami kilku panów pokazała w jakim składzie powinna grać dtużyna.
Chociaż brak jakichkolwiek osiągnięć trenera Borkowskiego w pracy z młodzieżą i faworyzowanie niektórych zawodników nasuwa wątpliwości czy od następnego meczu wszystko nie wróci do normy (czytaj szkolenie młodzieży przez siedzenie na ławie) - poczekajmy, zobaczymy...
1 września 2009, 09:54 / wtorek
Jako ze w nastepna kolejka jest za 2 tyg proponuje by w niedzielny wieczór stawic sie na Traugutta by wesprzec młodzież (o ile to bedzie młodziez ) w derbach. Niech poczuja sie docenieni. Bo jak narazie to na meczach bywa po 100 osób.
W niedziele na Traugutta
1 września 2009, 10:00 / wtorek
Tym bardziej, że mecz jest na 20:15? Czyli przy światłach.. dla młodych to będzie przeżycie.. wszyscy na Młode DERBY!
1 września 2009, 10:04 / wtorek
Nie było mnie w sierpniu w Gdańsku, więc może coś mnie ominęło. Z jakiej paki grają ten mecz już teraz?
3 września 2009, 20:20 / czwartek
Witam,

Wszystkich z Was ktorzy sledza mecze Lechii w MESA prosilbym o kilka informacji na temat druzyny. Ciekawostki i informacje o zawodnikach druzyny. W jakim ustawieniu graja. (moze typowana jedenastka przez was na spotkanie z Arka???) Jak najwiecej informacji by mi sie przydalo - zwlaszcza o mlodych zawodnikach.

Z gory dzieki!
pzdr
3 września 2009, 20:23 / czwartek
Ja proponuje mobilizacje na niedziele!! MESA gra derby ze sledziami! Do tego mecz bedzie w tv! Z reguly takie mecze sa olewane przez wiekszosc kibicow w Polsce, ale my mozemy sie pokazac i rowniez wesprzec nasza mlodziez by wzniosla sie na wyzyny swoich umiejetnosci i naklepala sledziom bez litosci! :) Wszyscy na T29 w niedziele!!
3 września 2009, 20:48 / czwartek
Wszyscy na prostą!!: ))
3 września 2009, 21:09 / czwartek
Może trening dopingu?? Z korzyścią zarówno dla nas jak i dla piłkarzy ;]
3 września 2009, 21:56 / czwartek
Również to zaproponowałem na innym forum ;)
Można by przećwiczyć kilka pieśni, pomagając w ten sposób również piłkarzom na boisku. Tylko niech ktoś z gniazdowej ekipy się wypowie.

pozdro
4 września 2009, 09:34 / piątek
Zapraszajcie wszystkich! Rekort frekfencji na ME sie szykuje! Tym bardziej ze pokaze to Orange Sport
4 września 2009, 10:45 / piątek
REKORT świata i okolic ;)
4 września 2009, 17:19 / piątek
4 września 2009, 17:37 / piątek
to jak panowie. jakies info odnosnie najlepszych pilkarzy Lechii ME?
4 września 2009, 18:15 / piątek
wlodarez ciezko moze byc bo nikt do konca nie wie kto zagra, czy bedzie to mlody zawodnik Kapsa czy moze Sebastian Małkowski, a moze tym razem zagra Zabłocki...

ja postaram sie pojawic, choc gdy bylem ostani raz na ME to kibicow naliczylem raptem 68(w tym mnie i mojego kolege)
4 września 2009, 18:19 / piątek
wlodarez a Ty co? kontrwywiad ze śledziowa?
4 września 2009, 19:56 / piątek
Szpiegiem nie, ale pisze relacje czasem z młodej i akurat z tego bede robił. Przydałoby sie pare informacji.

Wygląda na to że Duda i Szuprytowski zagraja. Cos o nich wiecie?
4 września 2009, 21:45 / piątek
odnośnik
odnośnik
Ja si eniestety obawiam ze zagra nam połowe seniorów z Ryba na czele
6 września 2009, 10:37 / niedziela
Miejmy nadzieję, że tak nie będzie i nie jest tutaj najważniejszy wynik.
Mamy możliwość porównania w krótkim odstępie czasu w kolejnej konfrontacji
z Arką naszej ME - oby tylko nie zagrali w takim składzie jak poprzedni mecz w Gdyni...
6 września 2009, 13:05 / niedziela
Mobilizacja ;) Wszyscy na Derby MESA i wrzucać do puszek.

Aejaejao!!!
6 września 2009, 19:08 / niedziela
Trzeba być całkowicie pozbawionym wyobraźni aby udostępnić miejsca bez zadaszenia nie przewidując, że może padać. Nic na trubunie krytej się nie dzieje !!! tym bardzej, że w miejscach vip można oglądać mecz (zaraz obok). Takie wydarzenie, transmisja, jupitery...zostało totalnie skopane przez organizatorów. Oczywiście prawdziwy kibic dopinguje w każdych warunkach, ale to już jest głupota aby wydać takie zrządzenie. Wstydźcie się panowie.
Obawiam się, że plakaty na głowę też nie wystarczą aby zachęcić do dopingu i ochronić przed deszczem, a przede wszystkim zapewnić frekwencję !
6 września 2009, 20:40 / niedziela
dacie jakis link do transmisji??:)
6 września 2009, 22:09 / niedziela
Lechia-Arka 1:0
:-)
6 września 2009, 22:41 / niedziela
brawo brawo fajne zachowanie piłkarzy po zakończeniu meczu
6 września 2009, 23:15 / niedziela
Byłem miło zaskoczony właśnie tym że młodzi sami podeszli pod prostą i zaintonowali TRÓJMIASTO :)

1 Połowa w dupe w zasadzie bo nasi nic nie grali, ale w drugiej juz im blizej konca to cisneli mocno :)

Najwiecej smiechu bylo z tego sledzia co sie zwijał jakby na tarło płynął na naszej połowie koło 80 minuty pod Prostą [:D]

A doping jak sie komus chcialo to spiewal ;) Na poczatku 2 polowy ktos tam probowal, pozniej zostal zrugany za bluzgi. I juz sie urwalo. Jeszcze mała grupka nad tunelem cos probowala ale jakos ludzie mieli marna ochote sie przylaczyc... ogolnie piknik ;)

Ciekawi mnie ile ludzi dzisiaj bylo :) Ale sadze ze tak z 2 - 3 tys. max chyba :)
6 września 2009, 23:16 / niedziela
Tutaj macie bramke odnośnik
6 września 2009, 23:53 / niedziela
najwiecej smiechu bylo po prawej stronie gdzie jeden bardzo sympatyczny brat po szalu, cala pierwsza i wieksza czesc drugiej instruował liniowego, serdeczne podziekowania dla tego pana. "Zmien chorągiewkę" ;]

a co do zachowania po meczu, to musze przyznac ze bylem mile zaskoczony zachowaniem pilkarzy
7 września 2009, 00:18 / poniedziałek
doping jaki byl taki byl

Na trybunach lesne dziadki wpierdalaja czekoladki :)))
7 września 2009, 10:09 / poniedziałek
"Liniowy ty kurwo widze cie" :D
14 września 2009, 11:52 / poniedziałek
Do przerwy z Wisłą 0:0. Wiślacy nie wykorzystali karnego w końcówce, także mamy dużo szczęścia...
14 września 2009, 12:53 / poniedziałek
Wisła-Lechia 2:2
14 września 2009, 13:02 / poniedziałek
Bramki dla nas Tofil i Duda
19 września 2009, 16:02 / sobota
blaacha 18.09.2009, 09:59:29
jak to możliwe że weber w lechi gra IV liga jak dostał czerwoną kartkę w młodej ekstraklasie i musi pałzować ??????|||| oto wpis ze strony fana albo piłkarza (odnośnik Lechii Gdańsk , kolesiowi chyba zależy żeby rywale dostali walkowery, ale cóż ma jakieś chore niespełnione ambicje i powinieneś to leczyć blaacha.
19 września 2009, 20:40 / sobota
Blacha
jeśliś piłkarz MESA toś frajer jakich mało
jeśli nie .. toś też frajer.
poczytaj regulamin synku.
zanim coś napieszesz
kartki w rozgrywkach organizowanych przez Ekstraklasę SA i w rozgrywkach organizowanych przez PZNP liczą się oddzielnie .
także bujaj ...
najlepiej na drzewo frajerze...
23 września 2009, 11:39 / środa
Dzisiaj o 17 MESA gra mecz z Legią a na stornie żadnej wzmianki!Mecz ponownie na Orange sport.
23 września 2009, 11:57 / środa
23 września 2009, 12:45 / środa
23 września 2009, 18:26 / środa
Jak wychodzilem chwile przed przerwa bylo 0-0, przecietny mecz. Legia strzelila gola ale sedzia nie uznal (spalony/faul, nie widzialem).
23 września 2009, 19:53 / środa
Lechia 0-1 Legia
:-(
23 września 2009, 20:13 / środa
po straconej bramce nasi zaczeli troche grać
Łuczak miał dwa groźne strzały
raz nasi trafili w słupek
pózniej gdy nasz wychodził na czystą pozycje to za powstrzymanie naszego napastnika sedzia dał tylko zółtą kartke
a pozniej nie odgwizdał ewidentnego karnego dla nas !!!!!

ale ogólnie to nie ma wciąz nikogo w tym zespole kto by mógł wejsc do pierwszego zespołu !!!!
23 września 2009, 20:33 / środa
a ten chloapk z 29 na plecach powinien miec caloroczny trening strzelania z metra do bramki ... ciekawe ile razy w takiej sytuacji bedac trafi w slupek ponownie.... poza ta akcja mial sporo strat i niepotrzebnych dryblingow.

Szkoda że Łuczak tak rzadko uderzal na brame, pare razy jak uderzyl to bramkarz Legii musial pokazac pelnie umiejetnosci aby te luty wyciagac.

Na plus rowniez Szupryt ... i tyle ...
24 września 2009, 13:07 / czwartek
Ktoś wie czemu najlepszy strzelec młodej Lechii (3 bramki chyba) wszedł dopiero w 75 minucie? Po kontuzji jest czy co bo w meczu z Wisłą grał? Bo atak był w meczu z Legią słabiutki...
24 września 2009, 13:43 / czwartek
Bo grał w ostatni weekend w zespole rezerw
1 października 2009, 19:04 / czwartek
czy to prawda że jutro ME gra o 12 na Traugutta??
1 października 2009, 19:31 / czwartek
info ze strony lechia.pl
Lechia Gdańsk podejmie na swoim boisku Polonię Bytom w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Mecz zostanie rozegrany w piątek, 2 października o godz. 12.00.
odnośnik
2 października 2009, 12:41 / piątek
Mlodziez pokazuje starszym kolegom droge :). 3-1, 36 min.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239