Gdańsk: środa, 26 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Młoda Lechia Gdańsk - MESA

strona 9/14

30 listopada 2009, 13:53 / poniedziałek
ja pierdole, wyrownali w koncowce
30 listopada 2009, 13:53 / poniedziałek
90 MIN. 1-1
30 listopada 2009, 15:24 / poniedziałek
A jak wypadła ta trójka zawodników z Chemika ?
8 marca 2010, 13:29 / poniedziałek
Polonia Warszawa ME – Lechia Gdańsk ME 3:0 (2:0)
:-(
8 marca 2010, 15:07 / poniedziałek
niewiem co sie stalo z ta nasza ME ale w porownaniu z zeszlym sezonem to jest TRAGEDIA
22 marca 2010, 11:52 / poniedziałek
:-(
Lechia-Wisła 0:2 po I połowie
22 marca 2010, 15:10 / poniedziałek
1:2
22 marca 2010, 21:32 / poniedziałek
Kurde pofatygowałem sie specjalnie na mecz MESA by zoabcyć jak sobie poradzi Kowal bo aż mi sie nie chce wierzyć ze moze przegrac rytwalizacje z Zabłockim. Niestety ten mecz mu całkie nie wyszedł. Widac oczywiscie walory techniczne, spokój ale niestety wady które pokazywała wczesniej ma dalej. Za duzo indywidualnosci i zimnej krwii w sytuacjach sam na sam.

Mimo wszystko widział bym dla niego miejsce w składzie (przynajmniej w 18) bo jak patrze na to co odpierdala Zabłocki to wole Kowala z klapkami na oczach!
23 marca 2010, 23:56 / wtorek
Szkoda, że MESA przegrała, ale trudno się dziwić skoro zawodnicy którzy zmienili obraz gry siedzieli całą pierwszą połowę na ławce rezerwowych. Korzempa, który wszedł po przerwie wg. mnie najlepszy zawodnik na boisku. Duda strzela bramkę już w drugim meczu z rzędu, także wszedł po przerwie. Żmijewski o niebo lepszy od wysokiego pomocnika, który zszedł z powodu kontuzji. Po przerwie wszedł także Kądziela, który przyćmił obu skrzydłowych Lechii z pierwszej połowy.

Rozgrywki MESY obserwuje od pół roku, głównie ze względu na ocenienie czy ktoś z młodych nadaje się do pierwszego składu i czy Lechia będzie miała z niego pożytek. I z ubolewaniem patrzałem jak zawodnik włączony do kadry pierwszego zespołu, który miał być przyszłością Lechii ma ponad 10 strat przy wyprowadzaniu piłki...Zszedł po pierwszej połowie. Liczyłem na więcej w jego wykonaniu.

Poza tym zastanawia mnie kwestia ustalania składu:) Zawsze byłem zwolennikiem wystawiania najsilniejszego składu już od początku meczu. A tutaj w pierwszej połowie najskuteczniejszy napastnik grzeje ławe, Korzempa który był głównym motorem napędowym wszystkich akcji w drugiej połowie także siedzi na ławce. Inni zawodnicy, którzy weszli w 2 połowie także okazali się lepsi od swoich kolegów, których zmienili. Biorąc pod uwagę jak wyglądała gra w 2 połowie jestem przekonany, że gdyby Ci chłopcy zagrali od początku tego meczu by nie przegrali...

Byłem ciekaw też występu Kowala, bo zawsze podobała mi się jego dynamiczna i przebojowa gra. Nie wiem co się stało z tym zawodnikiem, ale jego występ na tle juniorów można podsumować jednym słowem - DNO.

Mam nadzieje, że w następnych meczach już w najsilniejszym składzie MESA będzie się piąć w górę tabeli bo szkoda by było kończyć rozgrywki na tak niskim miejscu.
27 marca 2010, 13:48 / sobota
Legia Warszawa U21 4 - 0 Lechia Gdańsk U21

...
27 marca 2010, 21:45 / sobota
Cytując klasyka: ale ich obtłukują. Zwróciliście uwagę, że Borek prawie w każdym wywiadzie podkreśla, że wynik jest zbyt wysoki i że u nas w MESA grają młodzi gracze (jakby kurwa w innych zespołach grali 30-latkowie). Duża liczba zdolnych wychowanków Lechii to już niestety w tej chwili tylko mit i wspomnienie.
1 kwietnia 2010, 00:01 / czwartek
gdzie będzie mecz z zagłębiem?
1 kwietnia 2010, 17:29 / czwartek
2 kwietnia 2010, 13:29 / piątek
Lechia 0-1 Zagłębie
2 kwietnia 2010, 14:18 / piątek
16 kwietnia 2010, 23:15 / piątek
Nie byłem na dzisiejszym sparingu, ale jego wynik i rezultaty w MESA dają do myślenia. Do niedawna Lechia słynęła ze szkolenia młodzieży, a teraz aż żal patrzeć.
17 kwietnia 2010, 09:38 / sobota
Wie ktoś co się dzieje z Maćkiem Osłowskim? Wczoraj nie zagrał ani w pierwszej drużynie ani w Młodej Lechii. Kontuzja?
21 kwietnia 2010, 14:22 / środa
jak ktoś będzie znał wynik młodych z Polonia B. niech da znać
21 kwietnia 2010, 14:59 / środa
0-2 niestety
21 kwietnia 2010, 15:04 / środa
Kiedy MESA ostatnio wygrala? Chyba przed wojna jeszcze.
24 kwietnia 2010, 13:53 / sobota
dzisiaj podobno Ruch - Lechia 1:2
24 kwietnia 2010, 13:54 / sobota
Ruch Chorzów(U21) 1 - 2 Lechia Gdańsk (U21)

Dzis MESA na przelamianie jutro seniorzy.
28 kwietnia 2010, 12:15 / środa
dajcie znać jak tam młodym idzie
28 kwietnia 2010, 13:13 / środa
Lechia Gdańsk (U21) 0 - 1 Lech Poznań (U21)
8 maja 2010, 12:13 / sobota
jak młodzi?
8 maja 2010, 12:17 / sobota
do 60 minuty jest 1-2 dla Korony

odnośnik i wybierasz Live Wyniki
8 maja 2010, 12:30 / sobota
Już 1-3... ale cieniują...
8 maja 2010, 12:34 / sobota
Cos im nie idzie.
8 maja 2010, 12:55 / sobota
1-4 83min. Od 84min Korona w 10 (czerwona kartka).
8 maja 2010, 12:57 / sobota
1:4...
8 maja 2010, 13:11 / sobota
Każdy ich leje, a Borkowski zawsze podkreśla, że grają najmłodsi gracze (jakby kurwa u rywali grali 30-latkowie) a wyniki nie odzwierciedlają sytuacji na boisku. Kiedyś bez jakiejkolwiek bazy infrastrukturalnej Lechia posiadała liczne rzesze wychowanków, a teraz w tej kwestii jest totalne dno.
8 maja 2010, 13:15 / sobota
Wiem, że się powtarzam, ale działacze zdają się nie zauważać tego problemu. No, ale z drugiej strony - przecież wielki inwestor sam mówił, że taniej kupić gracza niż wychować.
8 maja 2010, 14:41 / sobota
ale to też jest takie pierdolenie jawne, bo przecież taki piłkarz też nie bierze się z nikąd i też jest wychowankiem jakiegoś klubu, a chyba łatwiej i taniej jest wychować na swojej piersi zawodnika niż go kupić za 1 - 2 mln zł, bo tańsi to sie na ekstraklase raczej nie nadaja...
8 maja 2010, 17:22 / sobota
nie ma atmosfery, nie ma jakiejkolwiek koncepcji, nie ma zespołu....
Gdzie są srebrni medaliści Mistrzostw Polski 91 ???!!! - jak można było to tak spieprzyć
8 maja 2010, 18:11 / sobota
Moim zdaniem problemem jest głównie Borkowski. Co jak co ale na trenera to on sie nie nadaje. A jego wypowiedzi pomeczowe to już totalna kompromitacja. Jak oni maja wygrywać skoro w każdym meczu gra inny skład. Jak oni mają się zgrywać skoro na treningu jest 40 osób. Borek prowadzi dwie druzyny, zamiast skupić się na jednej. Poza tym chyba w drużynie są jakieś konflikty bo niewiem czemu najlepszy strzelec siedzi na ławce notorycznie. Czwarta liga też ostatnio obniżyła loty. Tam też co rusz inny skład gra. Widać że jak się chce robić za dużo to nic nie wychodzi...
8 maja 2010, 18:18 / sobota
Byłem dziś na meczu i powiem wam, że wyglądało to jak sabotaż z naszej strony:)
W obronie grali jacyś zawodnicy zgarnięci chyba z podwórka bo obrona praktycznie nie istniała. Do tego zmiana bramkarza w przerwie na takiego, który piłki nie potrafi złapać w ręce:) Korona była tak słaba, że nawet juniorzy młodsi by ją rozjechali. Widać było też problemy z rozegraniem, nie było w ogóle środka pola, jedynie skrzydłowi coś grali, szczególnie ten chłopaczek po lewej stronie. Cięzko wygrac jak nie ma bramkarza, obrony i środka pola...
16 maja 2010, 16:57 / niedziela
Panie Borkowski kończ pan wsydu oszczędź ! 5:0 z ostatnią drużyną ??? - i co pan teraz powie, niech pan już nic nie mówi i nie używa słów, których znaczenia pan nie rozumie....
16 maja 2010, 17:24 / niedziela
Usunac ten temat a Mloda Lechia niech przestaje istniec ! Co to w ogole jest? W tamtym sezonie jak poszli ladnie w tabeli a teraz ?
16 maja 2010, 17:40 / niedziela
"Odbija się na pewno to, że priorytetem jest zespół rezerw i wielu chłopaków grających w Młodej Lechii występuję obecnie teraz w IV lidze "
16 maja 2010, 17:44 / niedziela
To nie tak, młoda gra - takie są zasady, należy się zastanowić dlaczego tak jest ??? - prowadzenie przez Borkowskiego młodej jest chore od początku. Facet bez jakichkolwiek osiągnięć dostał wybranych najlepszych wychowanków (wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski) i co ? Pierwszy rok przetrzymał ich na ławie, a potem to rozpieprzył szukając lekarstwa w sprowadzaniu wątpliwej jakości grajków z poza Lechii. Gościu bez pojęcia, wiedzy, umiejętności....
16 maja 2010, 21:25 / niedziela
spokojnie panowie, Borek zrobił to co do niego należało czyli utrzymał zespół w lidze. mysle że wypełnił cel który był postawiony, i zarząd może być z niego zadowolony. a moze jakieś premie?
18 maja 2010, 19:06 / wtorek
Cała prawda o d Borku i o Kaszubie

odnośnik
30 maja 2010, 22:37 / niedziela
Chciałbym pogratulować Tomkowi Borkowskiemu i jego piłkarzom zajęcia pierwszej lokaty w tegorocznych rozgrywkach MESA. Co prawda pierwsza od końca, ale zawsze to pierwsze miejsce.
30 maja 2010, 23:10 / niedziela
Pamiętaj, że mamy najmłdoszy zespół... :-]
he he he
31 maja 2010, 06:15 / poniedziałek
Ostatni mecz - juniorzy młodsi lepiej by zagrali, oczywiście pod warunkiem trzymania ich z daleka od Borkowskiego. Czy nie szkoda pieniędzy na co tutaj ukrywać bardzo miernych piłkarzyków posprowadzanych....Z całą pwnością w rocznikach 94-91 są lepsi wychowankowie, ale warunek j.w.
31 maja 2010, 14:54 / poniedziałek
Borkowskiemu gratulujemy 1 miejsca! Dziękujemy!
31 maja 2010, 16:44 / poniedziałek
Borkowskiemu mozesz pogratulowac 1 mioejsca w IV lidze, bo to jest w tej chwili wazniejszy cel. Awans do 3 ligi niz kopanie sie po czole z MESIE.

Ja szczerze MESY nie sledze, mam ja totalnie w dupie. Bardziej mnie interesuja rezerwy.
18 czerwca 2010, 12:11 / piątek
odnośnik

Waldemar Krajczyk będzie prowadził zespół Młodej Ekstraklasy.
18 czerwca 2010, 15:44 / piątek
W głowie się nie miesci .Niemiec trenerem !!! Może zatrudnić jeszcze chińczyka i murzyna do sztabu szkoleniowego.A co z naszymi trenerami , są gorsi ??? . Trenerzy juniorów się nie nadają? ( jest przecież Gładysz , Jędrzejczak , Matuk , Unton ) Klub jak zwukle nie stawia na swoich , brawo !!!
9 sierpnia 2010, 18:33 / poniedziałek
78minuta

Ruch ME - Lechia ME 3-0
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011