Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

wszystko o korniku

strona 1/1

23 lipca 2008, 23:23 / środa
wiersze,piosenki,dowcipy jak w temacie :)
24 lipca 2008, 01:23 / czwartek
kornik pojechał robić kose z lubinkami, za to że pozbawili go ekstraklasy
24 lipca 2008, 14:52 / czwartek
Prosze siem nie nabijadź z ópośledzonych
24 lipca 2008, 15:58 / czwartek
25 lipca 2008, 15:28 / piątek
Jest potwierdzone info o korniku ze to rozjebunda gdynska,pruje sie na na kolegow na komisariacie miekka dupa
25 lipca 2008, 23:28 / piątek
A gdzie flaga zaszczańce ? Mieliście skurwiszony flagę zrobić do chuja no !

Wam to już sie całkowiecie rzeczywistość popierdoliła z wirtualnym światem i chyba myślicie że walką tutaj coś zyskacie w realnym świecie . Buhahaha .

Ale piszcie dalej chętnie sie pobrechtam z was . Zajebiście sie cieszę że mam fan club wśród net-hooli lechi ! :))))
26 lipca 2008, 11:35 / sobota
jak bys kurwo miala resztki honoru to bys sie kurwa nie odzywala na tym forum jak z reszta cala reszta twoich skurwialych gdynskich frajerow, kapusiów i ludzi bez zasad. Nie masz kurwo wlasnego forum?? na tyle biedni jestescie??? powiem raz i krotko. Wypierdalaj!!!
26 lipca 2008, 23:35 / sobota
do tego chlopa samo WYPIERDALAJ nie dociera,przeciez widac ze to jakis sadomasochista lubi byc traktowany jak szmata,pewnie jakies ma cieple wspomnienia z mlodosci jak tata mu wchodzil do wanny szukac sledzi :)
27 lipca 2008, 12:22 / niedziela
debilku_d28, czy byłeś w Łęcznej i Gorzycach??
Tak pytam bez napinki??

A może byłeś w Płocku lub Turku w poprzedniej rundzie??
28 lipca 2008, 01:06 / poniedziałek
Kornik rozrabia :D
odnośnik
28 lipca 2008, 11:43 / poniedziałek
odnośnik

KOrnik Nadal Rozrabia: D
28 lipca 2008, 11:58 / poniedziałek
Ojj sory , znalazlem ta strone i nie zauwazylem ze to juz tu jest ; )
29 lipca 2008, 22:49 / wtorek
Byłem w Łęcznej , Turku i Płocku .

W Gorzycach nie byłem .

Biografie chcecie moją napisać ? :-) . Jestem mile zaskoczony . + dla was . Pamiętajcie że dla was ja jestem BOGIEM a wiare we mnie jest dla was nałogiem !
29 lipca 2008, 23:22 / wtorek
kornik dlaczego odpisałeś w kazdym temacie a w tym gdzie rybak was sprzedaje nie :)
30 lipca 2008, 15:02 / środa
Zeto napisał:
Zeto
27 lipca 2008, 12:22 / niedziela
debilku_d28, czy byłeś w Łęcznej i Gorzycach??
Tak pytam bez napinki??
A może byłeś w Płocku lub Turku w poprzedniej rundzie??

DEBILEK odpowiedział:

Kornik_28
29 lipca 2008, 22:49 / wtorek
Byłem w Łęcznej , Turku i Płocku .

W Gorzycach nie byłem .

Biografie chcecie moją napisać ? :-) . Jestem mile zaskoczony . + dla was . Pamiętajcie że dla was ja jestem BOGIEM a wiare we mnie jest dla was nałogiem !

Kornik_28 Zeto woła do Ciebie debilku, a ty grzecznie odpowiadasz.
Czy masz na imię DEBIL ?
Czy może mama już ciebie tak woła ?
30 lipca 2008, 16:33 / środa
Proponuje żebyś to powiedział Rybakowi w twarz a nie tutaj ty niedojebku faszystowski .

Trampi - róznica pomiędzy wami a mną jest taka że ja mam centralnie wyjebane w to forum i koło chuja mi lata co taka Smeta czy inni na mnie tu piszą :-) . Trzeba być naprawde pojebanym żeby sie przejmować wpisami jakiś internetowych szczurów . A dla jakiś 90% osób które sie tu wpsiują to forum to całe ich życie kibicowskie . Dla nich tu się zaczyna i kończy świat kibicowski .

A ja tylko dostosowałem się do poziomu forum :-) . Na żadnym innym forum nie ma takiego chlewu i napinki jak tutaj .
30 lipca 2008, 17:32 / środa
debil_28

29 lipca 2008, 22:49 / wtorek
Byłem w Łęcznej , Turku i Płocku .

W Gorzycach nie byłem .
----------------------------------------------

Zgrywasz takiego gieroja, a drogi bucu ze zmarszczonym fredem o poranku:

1. Łęczna- strata szmaty. No co jak co, ale jak dajesze się kroić ekipie pokroju Górnika Łęczna, to strach się bać.
Pewnie byli większsi, silniejsi, było ich więcej, byli ze sprzętem, walczyli niehonorowo, a starcie było na remis. Szmatę pewnie wam ukradli.

2. Turek- dziwnym zbiegiem okoliczności, wasz autokar skręcił przed Gniewem w boczne drogi. Pewnie chcieliście pozanć uroki Ziemii Kociewskiej i pojechaliście na około. Ciekawe czy alkoholik z Tczewa był zadowolony, że omineliście Tczew.

3. Płock- znów wybraliście podróż turystyczno- krajoznawczą, zamiast spotkania.
30 lipca 2008, 17:51 / środa
a kim jest ta ciotka rybak?? wali was kurwy na kase, a wy w niego wieżycie jak w boga

buhahahaha kutasy
30 lipca 2008, 21:03 / środa
śkórwnik to żyd i niech wypierdala, blacharz jeden
30 lipca 2008, 21:12 / środa
"A dla jakiś 90% osób które sie tu wpsiują to forum to całe ich życie kibicowskie . Dla nich tu się zaczyna i kończy świat kibicowski ."

a dla ciebie swiat kibicowski gdzie sie zaczyna,a gdzie sie konczy???
12 sierpnia 2008, 23:42 / wtorek
odnośnik kornik z dupeczką
13 sierpnia 2008, 08:13 / środa
to kornika siostra!!! co wprowadzasz wszystkich w bład???
tu jest jego dupeczka odnośnik
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022