Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

skradziony lub zgubiony karnet

strona 1/2

25 lipca 2008, 19:29 / piątek
Witam.Potrzebuje pomocy. Wczoraj kupiłem karnet na zegar. Dziś zgubiłem portfel w którym go miałem, być może został skradziony. Czy jest możliwość żebym dostał duplikat karnetu albo coś?
25 lipca 2008, 19:31 / piątek
Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego „LECHIA” Gdańsk
Siedziba przy stadionie
80-221 Gdańsk, ul. Traugutta 29
tel./fax.: +48 (58) 345 68 71
biuro@lechia.pl
Siedziba zarządu, marketingu oraz PR
80-226 Gdańsk, ul. Traugutta 109
tel./fax. +48 (58) 345 21 87
biuro@lechia.pl
25 lipca 2008, 19:33 / piątek
właśnie mam zamiar jutro dzwonić tylko chce się przed tym dowiedzieć czy ktoś może miał doczynienia już z taką sytuacją i czy jest możliwość dostania duplikatu
25 lipca 2008, 19:59 / piątek
Ja byłem w takiej sytuacji w zeszłym sezonie.Zgubiłem karnet i poszłem do sklepu Jacko, to mało ze nie dostałem duplikatu to z łaską mi sprzedali nowy.
25 lipca 2008, 22:20 / piątek
Jak zgubiles to bedziesz musial kupic nowy.
25 lipca 2008, 22:33 / piątek
No to nieciekawie. Odłożyłem na ten karnet i tak resztke pieniędzy ale trudno. Dzięki za pomoc
25 lipca 2008, 22:41 / piątek
Masz nauczke ze portfela slabo pilnowales ;]
25 lipca 2008, 22:48 / piątek
Kup se karnet na leśną
25 lipca 2008, 23:34 / piątek
Z jednej strony klub ma Twoje dane Popciu wraz z peselem i numerem karnetu. Z drugiej zaś, wiadomo, że raczej tego się nie będzie sprawdzało przy wejściu i mogą być podejrzenia, że chcesz wyłudzić nowy karnet. Nic nie zaszkodzi zadzwonić i poprosić o pomoc, choć nie nastawiałbym się na nic konkretnego.

Pozdrawiam.
25 lipca 2008, 23:49 / piątek
Skoro sa teraz elektronicze to nie moga zablokowac tamtego ?? i dac mu nowy ?
25 lipca 2008, 23:49 / piątek
jak ma legitke czy ksiazke zdrowia z peselem to przeciez udowodni ze to on. A moze zablokowac tamten karnet zeby ktos inny na niego nie mogl wejsc.
25 lipca 2008, 23:55 / piątek
Powiedz jak ma zablokowac karnet jak nie ma wbitych danym na karnecie . Karnety wydawali pierwszy jaki sie nadzial.Myslcie ..
26 lipca 2008, 00:15 / sobota
nr karnetu jest przypisany do jego danych, ktore sa w bazie danych klubu! Sam mysl zanim oskarzysz innych ze tego nie robia.... to nie jest dowod osobisty ze musisz na nim miec wszystko napisane...

Wystarczy ze potwierdzi swoje dane, a mu zablokuja ten karnet aby kto inny nie mogl z niego korzystac...
26 lipca 2008, 00:21 / sobota
Dobra dobra przegapilem to :)
26 lipca 2008, 00:29 / sobota
Dzienks za rady. Jutro będe dzwonił i się pytał
27 lipca 2008, 12:49 / niedziela
Kurde od wczoraj próbuje tam zadzwonić i nikt nie odbiera. Przed chwilą natrafiłem na coś ciekawego:
odnośnik
To może być mój karnet! Tylko że nie mam jak tego sprawdzić i nawet nie mam na allegro konta, a na klucz aktywacyjny trzeba czekać od 10 do 14 dni.
27 lipca 2008, 12:55 / niedziela
To napisz do niego na maila i sie z nim ustaw. Sprawdzisz numer karnetu i po sprawie.
27 lipca 2008, 13:01 / niedziela
Właśnie do niego napisałem żeby mi pokazał fote drugiej strony tego karnetu i czekam na odpowiedź
27 lipca 2008, 14:49 / niedziela
Popcio i co? kupiles swoj karnet?
27 lipca 2008, 15:15 / niedziela
poza tym ;-)
"Popcio
27 lipca 2008, 12:49 / niedziela
Kurde od wczoraj próbuje tam zadzwonić i nikt nie odbiera. "

Jeżeli sie nie myle,Klub nie pracuje w Sobote a tym bardziej w Niedziele
27 lipca 2008, 15:45 / niedziela
Narazie próbuje jakoś go nakłonić żeby wysłał mi fote karnetu od strony gdzie jest jego numer
27 lipca 2008, 15:50 / niedziela
moze tez czyta forum ;] ale z allegro chociaz masz jego dane
27 lipca 2008, 15:52 / niedziela
Spokojnie zanim liga wystartuje to papier wyjdzie z mody a karnety beda wszczepiane pod skóre w kciuku.
A tak z ciekawosci, jak się okaże,że to Twój karnet to co zrobisz?:)
27 lipca 2008, 15:53 / niedziela
Pewnie go odkupi heeee
27 lipca 2008, 15:57 / niedziela
"A tak z ciekawosci, jak się okaże,że to Twój karnet to co zrobisz?:)"

quiz na lechistę? :)
27 lipca 2008, 15:59 / niedziela
Jak sie okaże że to mój karnet to ustawie się z tym kolesiem na kupno. Jak już się z nim spotkam to go zapier****
27 lipca 2008, 16:04 / niedziela
A jak okaże się że nie jest mój to grzecznie przeprosze i zrezygnuje z kupna:P
27 lipca 2008, 16:07 / niedziela
"A jak okaże się że nie jest mój to grzecznie przeprosze i zrezygnuje z kupna:P"
I wtedy on weźmie i Ciebie zapier**** że mu dupe zawracasz ;)
27 lipca 2008, 16:12 / niedziela
bez picu :D w kazdej z tych sytuacji ktos kogos zapierdoli, zakupy na allegro sa dosc niebezpieczne
27 lipca 2008, 16:13 / niedziela
tak czy inaczej transakcja bezgotówkowa :)

powodzenia w odzyskaniu swojego karnetu, jak sie nie uda, to zgłoś się na policję, że zgubiłeś portfel, dokumenty itp (i tak to musisz zgłosić, żeby ktoś na Twój dowód np. kredytu nie zaciągnął albo lewych transakcji na allegro nie przeprowadzał), weź zaświadczenie, idź do klubu, powiedz jak było i pokaż zaświadczenie, że zgubiłeś lub ukradziono Ci i jeśli jest opcja zablokowania tamtego karnetu to może jakimś cudem wydadzą Ci duplkat
27 lipca 2008, 16:23 / niedziela
Tylko jak się okaże,że na allegro jest jednak Twój to tego przypadkiem nie zgłaszaj. Takie rzeczy to tylko w bojówce rysia krauze są praktykowane.
27 lipca 2008, 16:48 / niedziela
Ja zgubilem wczoraj 100 zl ,cale szczescie wczesniej spiasalem numery banknotu.
Czy jest szansa otrzymania duplikatu z NBP?

Wez Papcio nie zawracaj ludziom dupy takimi pierdolami i wlacz samodzielne myslenie.
Jesli karnet nie jest imienny to pocaluj sie w dupe...to chyba logiczne.
Era skanerow chyba tez nie dotarla na T29 zeby wylapac Twoj karnet, wiec o co ci cho?
Chetnie bym ci dal do sprzedania moje butelki, to bys mial na dwa karnety ale jestem daleko.
Zamiat tracic czas przed kompem i pisac te smutnosci dawno bys ta kwote na karnet odrobil, zbierajac nawet jablka w sadzie ,a nie serwujesz brazylijski serial.
Nosz kurwa jaka przeba byc pizda zeby plakac na forum i nie wykombinowac tych 130 zl?
Masz glowe i...to kombinuj.

Ps.
Papcio jak dostaniesz w pysk na ulicy od nieznajomego, to co robisz?

A.Dzwonisz po kumpli.
B.Biegnesz na policje.
C.Szybko dzielisz sie to informacja na forum.

Obstawiem ze to ostatnie....co?
27 lipca 2008, 16:50 / niedziela
Popcio , masz u mnie 3 DVD te odnośnik
oraz 3 DVD te odnośnik
Są to DVD z fety Lechii w Gdańsku i skróty meczy 2007/2008 . DVD ponad godzinne

sprzedaj je chętnym nawet tu na tym forum i masz kapitał początkowy na nowy karnet. DVD podrzucę Ci kiedy zechcesz na Lechię przy Roko mój tel 501069927
27 lipca 2008, 18:02 / niedziela
Leszeklv - to co napisałeś pozostawie bez komentarza.
Pilsner- Po pierwsze wybrałbym opcje A. Po raz pierwszy w życiu dziele się czymś z ludźmi na forum. Po drugie z trudem zdobyłem kase na ten karnet więc teraz próbuje robić wszystko aby go odzyskać bądź zdobyć duplikat. Nie mam teraz możliwości kupna nowego. I nie robie tutaj żadnego brazylijskiego serialu tylko skoro zaczęłem wątek na forum to go kontynuuje i informuje tych którzy mi chcą pomóc co nowego w sprawie
27 lipca 2008, 18:05 / niedziela
Jutro Jako otwarte od 10 do 18, wiec idz sie zapytac czy da rade czy nie. Tutaj takich tematow nie poruszaj bo nic nie wskórasz a ludzie sie tylko beda z Ciebie nabijac i zarty robic
27 lipca 2008, 18:08 / niedziela
popcio : leszeklv chce ci uratowac dupe a ty nie skomentujesz? rusz glowa plz
27 lipca 2008, 18:09 / niedziela
Wiem o tym:P Chciałem się na początku tylko dowiedzieć czy komuś nie przytrafiło się coś podobnego a tu sie taka dyskusja zrobiła. Jedyny post jaki tu będzie jeszcze napisany przezemnie będzie o tym jak to wszystko sie skończyło
27 lipca 2008, 20:45 / niedziela
Popcio , bez urazy .Jeśli Ci to nie odpowiada możesz u mnie zarobić .
Znasz AutoCada lub programy do rysunków schematów elektrycznych np Cad elektryczny lub inne to też zadzwoń ?? Pierwsza oferta pozostaje w mocy.
27 lipca 2008, 20:58 / niedziela
Może się mylę, ale w Jako pewnie nie uda się tego załatwić, jesli już to tam pewnie można dowiedzieć się czy karnety można blokować i potrzebne byłoby wręcz pismo (wniosek) do klubu. Jako jest od sprzedawania a nie rozpatrywania sytuacji szczególnych.
27 lipca 2008, 21:17 / niedziela
Popcio - choć jesteś "nierozgarnięty" (zgubione dokumenty, a co najważniejsze "święty wstęp" na Lechię w postaci karnetu), ale jesteś Lechistą, dlatego też odkupię od Ciebie za 50zł jeden komplet filmów zaoferowanych Ci przez Leszka.
Ale, za zgubiony karnet wymierzam Ci karę w postaci... odnalezienia namiarów na mnie (nr tel i gg). Znajdziesz je w którymś wątku na tym forum. Powodzenia.

Pozdrawiam
27 lipca 2008, 22:17 / niedziela
Papcio patrząc na niektóre wpisy radze ci podać na forum nr. konta i dane do przelewu :D A nóż ktoś się zlituje :D Ja napewno dam ci 11groszy na cześć pewnej osoby z tego forum + co łaska... dla Ciebie moge nawet zrezygnować z kiełbaski na T29 bo wiem co to jest za ból gdy ktoś ci ukradnie karnet(mi w zeszłym sezonie zajebali:/) i łączę się z tobą w bólu ;]
27 lipca 2008, 22:26 / niedziela
Leszeklv na początku myślałem że twoja propozycja to kolejny żart. Po tym co napisałeś zmieniłem zdanie, zwracam honor. Naprawde bardzo wam jestem wdzięczny za oferowaną pomoc. Fakt zgodze się z tym że jestem trochę nierozgarnięty:P Najpierw jednak chce zadzwonić do klubu żeby dowiedzieć się czy oni mogą mi pomóc, bo głupio jest mi brać od kogokolwiek kase. Jutro z rana zadzwonie tam i zobaczymy
27 lipca 2008, 22:43 / niedziela
nie pierdol-bierz kase bo jak nie wezmiesz to ja wezme
27 lipca 2008, 23:59 / niedziela
Popcio. Zgłoś się do mnie na gadu 7001692
28 lipca 2008, 13:19 / poniedziałek
Przed chwilą dzwoniłem i jestem wkur***** bo nie wydają duplikatów
28 lipca 2008, 16:35 / poniedziałek
28 lipca 2008, 16:56 / poniedziałek
Popcio - a pytałeś, czy można zablokować karnet?

Trampi - każdy pomysł jest oczywiście dobry, ale nie jestem pewny, czy noszowi mogą w czasie meczu siedzieć w sektorze pod zegarem :)
28 lipca 2008, 17:03 / poniedziałek
Nie można zablokować i to jest najgorsze. Nie dość że ktoś podpierdolił mi karnet to jeszcze może na niego chodzić na mecze, a ja muszę kołować kasę na nowy:(
28 lipca 2008, 17:07 / poniedziałek
przy kodzie kreskowym i czytnikach powinna byc opcja zablokowania karnetu tylko moze komus nie chce grzebac sie w papierach i blokowac
28 lipca 2008, 17:33 / poniedziałek
Popcio weź już się ogarnij chłopie !!! Zamiast płakać na forum o ten karnet to umów się z Panem Leszkiem odbierz te płyty potem Pan MarekM od ciebie kupi jedną za te 50zł jak się zadeklarował na forum,pewnie ktoś jeszcze od ciebie weźmie jakąś płyte i masz na karnet a nie lamentujesz jak stara baba na targu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225