Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk bije swoich????

strona 1/2

29 lipca 2008, 01:44 / wtorek
Nie wiem czy o tym wiecie, ale będąc kibicem Lechii można oberwać od swoich - tzn. znane są co najmniej dwa przypadki kiedy chuligani lechii pobili się nawzajem. Oto one: filmik na Youtube pt: "Lechia nawet swoich bije.." - nie wiem o co tam poszło i nie mam zamiaru komentować - sami lepiej wiecie, i drugi przypadek to lgft . Mianowicie tczewska lechia jak sami dobrze wiecie jest w mniejszości w Tczewie i często obrywa od TPAG. Kiedyś takie lgft własnie żyło sobie na ul. jedności narodu w Tczewie i non-stop załapywali bęcki od hoolsów Arki. Najwyraźniej nie spodobało się to chwm z Gdańska i ci przyjechali do Tczewa i swoim własnym ziomkom spuścili bęcki za to że nie radzą sobie z Arką. Od tego momentu społeczność kibicowska na jedności narodu się podzieliła i połowa została za lechią a druga połowa przeszła na Arkę. (Obecnie na JN już prawie w ogóle nie ma lechii ). Jak odniesiecie się do tego co napisałem? Proszę o konkretne opinie - dzieciom i niekumatym dziękuję. Wiem że i tak wykasujecie mój wątek ale chciałem żebyście wiedzieli... Pozdrawiam Arkowiec Tczew.
29 lipca 2008, 01:52 / wtorek
oberwał ci się guzik?
29 lipca 2008, 02:14 / wtorek
powiedzial co wiedzial :)
29 lipca 2008, 02:23 / wtorek
alko - przestań chlać i wypad z baru
29 lipca 2008, 06:42 / wtorek
dziekujemy za newsy :) pozdrawiam ze slonecznego Gdańska
29 lipca 2008, 07:14 / wtorek
sledziocholik ale zjeb z ciebie hhehehe pozdrów rodziców
29 lipca 2008, 09:03 / wtorek
Nikt nie mówił ze bedzie łatwo!
29 lipca 2008, 09:11 / wtorek
Z takim materiałem wal prosto do tvn-u!!! Pomyślałby kto!!!
Dobrze że nas informujesz skarpetocholiku, licho nie śpi widać!!!
Ciekawe co gedania na to???

Ojjojojojoj!!!
29 lipca 2008, 09:22 / wtorek
ChujoholikTczew....ty chyba włazisz codziennie swojej starej pod suknię jak gotuje gryczaną i liżesz jej pierdziochę bawiąc się jej dyndającymi wisienkami...
29 lipca 2008, 09:27 / wtorek
:))))))))))))))))))))))
29 lipca 2008, 09:37 / wtorek
HUJA WIESZ !!!!! W DUPIE BYLES !!!!! GOWNO WIDZIALES !!!!!
29 lipca 2008, 09:37 / wtorek
Arkocholik jak byś niebył dzieckiem to byś wiedział kto ostatnio wygrał 7 vs 10... A to że pare osób niewie sama za kim jest to naprawde powód do dumy.
Zarówno u was jak i u nas jest takich kilku ale są to zazwyczaj "młodzi"

TYLKO LECHIA
29 lipca 2008, 10:00 / wtorek
tvn to pikuś, to się nadaje do "co mnie gryzie?"
29 lipca 2008, 12:12 / wtorek
śledziocholiku uprawiasz sex z martwymi śledziami?
29 lipca 2008, 12:22 / wtorek
Kozacki materiał . Może dasz go do programu " Wybacz Mi " ?
29 lipca 2008, 12:55 / wtorek
Napisz do wybiorczej oni lubia takie artukuly :) a moze znasz akcje Gdansk- Oliwa?
29 lipca 2008, 13:02 / wtorek
LGFTSM : chyba raczej "wyjeb mi za free" ;]
29 lipca 2008, 13:26 / wtorek
Albo i tak . ; D
29 lipca 2008, 15:04 / wtorek
Hokus, Pokus, czary-mary...Twoja stara, to Twój stary śledziu

i na chuj Ci to było :d
29 lipca 2008, 15:13 / wtorek
nieźle się uśmiałem :D "zero kultury" haha czy mi się wydaje, czy to był meczyk z kmitą ? pamiętam jak tamten kolo gonił wszystkich z racą no i później mniej milszy moment programu czyli wpierdol dla młynarzy ale to nie w tym temacie :P
29 lipca 2008, 17:47 / wtorek
wiec zamknij pape i sie nie udzielaj kretynie.szkoda ze to ty w pape nie dotałes debilu
29 lipca 2008, 18:13 / wtorek
no tak widzę, że mam do czynienia z małolatami, których średnia wieku wynosi 12-13 lat (po pijaku niech będzie 15 lat). Zwróćcie uwagę, że ja nie używam wulgaryzmów i was nie obrażam. Uważam też że kumaty kibic Lechii po prostu by mi odpowiedział, nawet jeśli mój wątek wydaje mu się jakiś dziwaczny, ale taka jest prawda: po prostu w chuligance Lechii jest ostry rygor, albo tańczysz pod nasze dyktando, albo się wychylasz...i wtedy załapujesz bęcki. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek Arka wjechała do np. Tczewa czy Wejherowa i swoim własnym ziomkom wrzuciła. Ja nie chciałbym być kibicem klubu w którym od swoich można oberwać.
29 lipca 2008, 18:23 / wtorek
niby jestes kibicem szparki?? to po kiego chuja włazisz na forum Lechii??
29 lipca 2008, 18:39 / wtorek
Po pierwsze,co do filmiku na youtube to połowa tego forum nie wiedziała i nie wie o co poszło naprawde,tylko płakała,że to chore,patologiczne,żenada,tylko szmata bije brata,jebac chuliganów itd,nikt w temacie nie widział nic sensacyjnego ani żadnego armagedonu-wiec tymbardziej ty nie komentuj zdarzenia

Po drugie,nikt nie bedzie cie wtajemniczał jak to jest wśród kumatej czesci kibiców Lechii,bo tematy stricte chuligańskie sie nie porusza na ogólnodostępnym forum,co więcej jesteś Arkowcem nie Lechistą,

Po trzecie,nie musisz byc kibicem Lechii,żeby dotac po pysku od LG,wystarczy,że jesteś kibicem AG,żeby predzej czy póżniej sie załapac,a może juz sie załapałes na prezenty przejeżdzajac przez Gdańsk,szczególnie,że jestes z Tczewa???

Po czwarte,pozdrowienia dla wiernych kibiców Lechii z Tczewa-i wszystko w temacie...
29 lipca 2008, 18:52 / wtorek
powazny temat na internetowa rozkminke!

wiadomo jedno - cala arka marszczy freda
29 lipca 2008, 19:06 / wtorek
ArkoholikTczew
29 lipca 2008, 18:13 / wtorek
no tak widzę, że mam do czynienia z małolatami, których średnia wieku wynosi 12-13 lat (po pijaku niech będzie 15 lat). Zwróćcie uwagę, że ja nie używam wulgaryzmów i was nie obrażam.

Pedale nie obrażasz?? Lechia zawsze Wielka Litera, podobnie jak LGFT. Czemu TPAG nie napisaleś z małej? Rozwijaj ten skrót jak go używasz - Tczewska Patologia... - czyż to nie brzmi dumnie? :)

PS Zaczyna się sezon wiec nie martw się. Podejrzewam, ze odpowiednie osoby zwrócą uwagę i KULTURALNIE ( nie wulgarnie) będą o was pamiętać na Stacji w Gdańsku-Oliwie wiec możesz spokojnie spierdalać z tego forum...

A MY SWOJE.....
29 lipca 2008, 19:45 / wtorek
szparkocholik przypomniec ci jak wasze hoolsy skakaly w 10 po jednym chlopie z waszej starej ekipy na meczu z piastem ??? jak to bylo yyyy nigdy nie zostaniesz sam,:)
29 lipca 2008, 22:18 / wtorek
Skończcie tą gadke z tym pederastą .Co to jest tczew i gdynia ? Toż to patologia .
Słyszałem , że stary kornika chapał dzidę sprzątaczce , twój też ?
Spieprzaj pederasto , ty tylko szukasz 12 - 13 latków . Cioto tczewska.
29 lipca 2008, 22:25 / wtorek
Thomas a niedawno miales 13lat ;)
29 lipca 2008, 22:26 / wtorek
Nie użyłem wulgaryzmów bo jestem kulturalnym kibicem Lechii .W odróżnieniu do ciebie biedroniu ,z już nie wiem skąd .
29 lipca 2008, 22:28 / wtorek
Mam syna w podobnym wieku , dlatego moje obawy są chyba uzasadnione .
29 lipca 2008, 22:38 / wtorek
Ja w to nie wiewrze ! . Mi to sie wydaje że ten filmik :
odnośnik
to jest jakiś fotomontaż albo prowokacja Al-kaidy , OWP albo Tamilskich Tygrysów . Nawet ochrona na wołanie kibiców lechii nie zareagowała . Pewnie bali sie tych ekstremistów . Przecież kibice lechii nigdy w życiu nie bili by swoich . Buahha .
29 lipca 2008, 22:42 / wtorek
my przynajmniej mamy chętnych do bicia... :)))
29 lipca 2008, 22:47 / wtorek
Kornik jebana szmato Lechia piszemy z wielkiej litery.Przestań juz płakać na naszym forum zakompleksiona szprotko i wypierdalaj!
29 lipca 2008, 22:56 / wtorek
Śledz w Oliwie :)

zapomnieliscie juz jak mlodzi u was starych lali... ? :)
ale co wy tam kurwa wiecie na Arce od 2 lat jestescie :)
zal mi was :)
29 lipca 2008, 23:01 / wtorek
bil swoj swego, widzialem na stadionie. Panowe poczuci robcie to poza stadionem!!
29 lipca 2008, 23:01 / wtorek
a teraz kornik pastuchu daj filmik jak wypierdalacie spod kas przed zgoda z poznania :))) kto by pomyslał ze comando arka gdynia da nożke przed leszkiem. jeden chlopak do dziś jak to opowada to ma łzy w oczach ze śmiechu :) szczególnie jak zaczeli krzyczeć lech poznań i sie zatrzymaliscie. Oczywiscie jebana parówo nie pamietasz słynnego wyjscia z autokaru lecha? :))) buhehe, sie nadajecie na walke z Bytowią. Opowiedz też jak po Redm.. skakało kilka osob na stadionie i też w obecnosci lecha :) mógłbym ci kurwo długo wymieniać, ale najprzyjemniejsze jest i tak to,ze wasz szef rybak was sprzedał za kase od rysia razem z tym kurnikiem na ajsmonda :)) tu waś boli, guru Zbysiu opierdolił za srerbiki kolegów po szalu. frajery
29 lipca 2008, 23:39 / wtorek
do --- : następny frajer, który uwierzył w tą kurwa bajeczkę o ucieczce Arki spod kas przed Lechem. Ja pierdolę, ile to trzeba mieć lat, żeby w takie bajki wierzyć. Pytałem się kibiców Lecha, nie Arki. To kurwa prawie padli na glebę ze śmiechu, że jakiś debil mógł takie rzeczy wymyśleć. Bo niby jakiś kadłub - idiota się przerzucił na Arkę i takie farmazony opowiada. A co do walk pomiędzy Arkowcami to może i paru kiedyś tam dostało od swoich ale za konkretne rzeczy, a lgft dostało wjebane tylko dlatego, bo nie dawali rady TPAG - śmiech na sali. Ja bym napluł na takich co cię napierdalają i to jeszcze za to że się starasz.
29 lipca 2008, 23:42 / wtorek
ty to w ogole weź wypierdalaj wiesniaku idz pobujac sie w bluzie everlasta po tczewie :) sie znalazł kurwa partner do rozmowy z wypizdowa.
29 lipca 2008, 23:50 / wtorek
Dokładnie tak ja napisał --- wkładaj Everesta i wio na miasto !
29 lipca 2008, 23:50 / wtorek
--- ponadto powiedz nam lepiej jak się ustawiacie i ustawiacie i .....ustawiacie z Lechem Poznań.
"...yyyy dzisiaj się nie bijemy, może innym razem..." - Warta - Lechia, albo
"...no, akurat nie mamy ekipy sportowej...." - Tur Turek - Lechia, albo do bólu piszczące telefony na Odrę Opole jak jechaliście. A najbardziej to mnie rozpierdalają wasze komentarze o porażce z Legią Warszawa banda na bandę : "...bysmy ich najebali tylko ich było x razy więcej gdzie x - to dowolna cyfra. Rekordziści dają 10. A powalił mnie na łopatki tekst: na początku Legia od nas dostawała po piździe, ale ustawka trwała 8 minut i nie wytrzymaliśmy kondycyjnie. M. in. takie brylanty można znaleźć na różnego typu forach.
30 lipca 2008, 00:00 / środa
smutne w chuj są te twoje wypociny wieśniaku...
30 lipca 2008, 00:05 / środa
Arkoholik ja rozumiem że ci internet podłączyli i jesteś w nowym świecie o którym wiedziałeś tylko z gazet i kaczora donalda ale zrozum że nikogo nie obchodzą napinki jakiegoś brudasa z Tczewa który wie o czyms tam tylko co z internetu wyczyta,gazet i czasami z "TMK" jak mu kolega do poczytać bo sam nie kupi w końcu 7,50 to prawie dwa wina.
30 lipca 2008, 00:05 / środa
;] Ubieraj tą bluze Everlasta i dawaj na miasto ; ] i LGFT pisz wielką literą ćwoku ;] troche kultury .
30 lipca 2008, 00:42 / środa
co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś na wieś wrócisz!!!
30 lipca 2008, 00:51 / środa
Dziecinko a może powiesz wszystkim co było po meczu z Wisłą w Pucharze Polski?

Chyba ze mamusia wzięła ciebie na rękę, zabraliście poduszki i poturlaliście się już do domciu :(

Odpowiedz mi proszę, jeśli tego nie zrobisz nie zasnę :(
30 lipca 2008, 01:17 / środa
"M. in. takie brylanty można znaleźć na różnego typu forach." - buhahahaha, no i na tym cytacie ów osobnika, można zakończyć z nim dyskusje ;-))) Lato jest, byś się chłopie oderwał od kompa i przeszedł na jakiś spacer, zamiast czytać pierdoły na "różnych forach".
30 lipca 2008, 01:29 / środa
FCLG : święte słowa! Czego i Wam życzę, bo wy chyba jedziecie na podobnym wóźku co ja, nie? Godz. 1:00 w nocy a Ty dodałeś wpis. Pozdro.
30 lipca 2008, 01:31 / środa
godz 1:29, a ty dodałeś swój... co za debil...
30 lipca 2008, 02:12 / środa
arkoholitczew masz farmazoniarskie zrodlo, domyslam sie ze to jakis kolega z lecha poznany na gadu gadu
jedyne z trzech meczow ktore wymieniles, przy turku mozna sie zgodzic
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429