Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk bije swoich????

strona 2/2

30 lipca 2008, 07:14 / środa
zeschła łusko jeszcze jeden taki wpis i przyjade do Twego gospodarstwa rolnego, odkręcę staremu od pługa lemiesze i jebne Cię nimi w głowę ośle, a starego wykastruje, żeby nie spłodził przypadkiem więcej takich przygłupów, jak Ty bo nie mam zamiaru płacić podatków na leczenie psychiatryczne śledzi
30 lipca 2008, 07:20 / środa
Ej Alkoholik -Twoja stara Przegrała z Głuchym w jaka to melodia -Oliwy Tez Niepamiętacie:)aa i tak wogóle zapomniałem dodac ,,STARCIE NA REMIS W MK ,,HAHA- a i Niepyskuj wypierdlj stąd Twój stary zamiata Pustynie lamusie!
30 lipca 2008, 08:11 / środa
to co się dzieje u nas to nasza sprawa - KONIEC

a może wy nam napiszecie czemu laliście się między sobą na meczu PP z Wisłą Kraków , na prostej, po zakończeniu spotkania ?? i nie były to zwykłe liście, tylko bójka na pięści

albo czemu zlaliście trokpola u siebie na stadionie i wyjebaliście go ze stadionu ?? i to nie honorowo nikt z nim nie wyszedł na solo tylko go skatowaliście w kilkunastu , a taki dobry chłopak był...

kornik i tczewianin odpowiedzcie
30 lipca 2008, 08:46 / środa
ble_ble_ble w przypadku Trokpola "ustawka" wyszła na remis :-)
30 lipca 2008, 09:46 / środa
:-)
30 lipca 2008, 10:28 / środa
arkodebi !!! Skoro nie widzisz LGFT na jedności to słabo znasz ulice:) podejdz pod numer 21 to ci wszyscy wyjaśnią hehe :D
Nie udzielaj się chłopie na tym forum bo siejesz wioskę waszej patologi i jeszcze ktoś sobie pomyśli że cały Tczew jest tak pojebany jak ty...
30 lipca 2008, 13:05 / środa
Do Thomas: (1 strona)
Chodzilo mi oto,ze miales niedawno nick ''Thomas13'' i myslalem,ze sobie zmieniles na 42.
30 lipca 2008, 14:40 / środa
Chłopie skąd Ty się urwałeś?? (do Arkoholika)

Naprawde Tczewskie realia są Tobie obce bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Są dwa wyjścia wyjaśniające bzdury jakie wypisujesz:

1. Masz max 15 lat i szpanujesz tym co Ci wkręcą starsi koledzy
2. Masz troszke więcej lat, ale od jakis 4 nie masz pojecia co się stało z twoim żółto-niebieskim Tczewem.

Nie pisz o tej waszej Tczewskiej Patologii bo zaśmiecasz tylko to forum. Wypisujesz bzdury i LGFT stawiasz w takim świetle (z resztą o to Ci chodzi). Wiesz... pewnie sporo osób (Nie tylko z LG) z przyjemnością poczytało by sobie sytuacje w którch grzaliście trampy chociaż było was ponad 30 ze sprzętem a pogoniło was 17 :) Można wymieniać więcej, ale napinka nie sprawia przyjemności mojej osobie.

Na podsumowanie:

1. To czy ktoś z LGFT kiedykolwiek dostał od CHWM czy nie to gówno Cię powinno interesować i zajmij się własnym podwórkiem.
2. Każda strona miała zwycięstwa i porażki, więc zostaw swoje wypociny dla kolegów z pod klatki
3. Ciekawe kto sobie nie radzi skoro z grupki 30 osób przez trzy lata nagle na Lechie z Tczewa potrafi pojechać 150 osób, a przecież tak nas gnębicie i bijecie to co się dzieje, zę jest nas z czasem co raz więcej skoro tak się wszyscy was boją :P

pozdrawiam
30 lipca 2008, 15:41 / środa
Rozjebałeś mnie. Na Lechię jeździ z Tczewa 150 osób. Chyba kurwa jak LGFT się połączy z Pomezanią, która ma Tczew po drodze. Na ostatnich derbach, na Arkę samymi tylko pociągami jechało 200 osób, nie wspominając o tych którzy jechali samochodami. Na Lechię z samego Tczewa nie pojedzie więcej niż max 70 osób. 30 osób ze sprzętem zostało rozgonionych przez 17 z LGFT - ktoś tam coś przed Tobą burkał. Wyście się chyba za dużo gwiezdnych wojen naoglądali, albo za dużo piwa karmelowego napili. Jeszcze napiszcie że na Suchych rządzi Lechia.
30 lipca 2008, 16:05 / środa
A skad ty mozesz wiedziec ile jezdzi na Lechie z Tczewa! pacanie.
Masz pewnie 15,16lat i sobie z pustej glowy wyjeles to!
Wiec NETNapinaczu wes niewchodz na to forum dla twojego dobra! Pozatym mama wola na obiad ;)
30 lipca 2008, 16:15 / środa
alkoholik- nie ludzi, tylko marszczyfredów i śledzi. To raz. Dwa, 200 to was może przez całą rundę w sumie pojechało. Trzy- wypierdalaj z naszego forum, bo jebie od ciebie jak z rybackiej chaty!
30 lipca 2008, 16:20 / środa
Dobrze powiedziane ;]
30 lipca 2008, 16:54 / środa
:) Tak mi przykro że na mojej ulicy taki debil mieszka i do tego fantasta:)
Między nami jest taka różnica że my na Lechie jeździmy a wy za szprotami jesteście:)
Kumam że jesteś patologiczny jak się przedstawiacie i że napinka na necie wam pozostała ale jesteś w tym żałosny i przynosisz wstyd reszcie patologi:)
ps.do zobaczenia w oliwie:)
30 lipca 2008, 16:54 / środa
ja cierpię dolę ... dajcie se na luz.
"Patologia to nauka zajmująca się ogółem zagadnień związanych z chorobami organizmów żywych. Zajmuje się badaniami przyczyn, mechanizmów (patogeneza) i skutków chorób. Odrębnym działem patologii jest patologia zwierząt."
Tczewska patologia .... i ja muszę na co dzień z nimi żyć...
30 lipca 2008, 17:21 / środa
Patologie trzeba leczyć...
30 lipca 2008, 17:36 / środa
jesteście żałosni. To , że myśmy się nazwali Patologia, to nie znaczy że jesteśmy od razu patologiczni. Ja sam uważam że to trochę debilna nazwa, bo teraz wszyscy na nią wjeżdżają. Najprawdopodobniej koleś który to wymyślił chciał nawiązać do faktu, że fanatyzm kibiców tczewskiej Arki osiągnął taki poziom, że ociera się to o Patologię - że jest to oddanie się i poświęcenie bezgranicznie swojemu klubowi. Nie wiem - ja to tak interpretuję i sam tej nazwy nie wymyśliłem.
30 lipca 2008, 17:41 / środa
arkoholiktczew-niech twój poznański informator przestanie koloryzowac nasze przejazdy przez wielkopolske,bo wkurwiaja mnie takie farmazony...

czemu pomijasz ciag dalszy powrotu np.z Turka,skoro jestes taki "w temacie"??? Wychodzi na to,ze niespecjalnie,do tego masz słabych informatorów,a niektore rewelacje(Legia) bierzesz z neta-gratuluje...!!!! Naprawde jestes konkret kumaty koles,hools i wogóle :)))
30 lipca 2008, 17:45 / środa
Pytanie.
W jakim celu z typem dyskutujecie, szkoda prądu
30 lipca 2008, 17:47 / środa
alkoholiku tu chuju głópi!!!! Wasza patologia wzieła siem z Włocawka. Tam nazwał siem tak fanklub ŁKS-u. Wy kurwy nawet siem nazwać nie potraficie, nie kradnonc czyjegoś pomysłu.

A wasz fanatyzm jest tak wielki, jak tuskonowicza miłość do Polski.
30 lipca 2008, 18:03 / środa
a ten drugi dzień od rana do wieczora na naszym forum...oddelegowali cię do dyżuru na naszym forum?? Ja rozumiem że możesz nie trzymać ciśnienia związanego z tym, czy was upchną przy zielonym stoliku do ekstraklasy czy jednak zostawią w niej waszą równie jak wy skorumpowaną zgodę (swoją szosą, to jest jakiś wasz klucz, którym sie kierujecie przy zawieraniu zgód? Bo już słychac o kolejnych umoczonych "przyjaciołach"), więc jakoś musisz odreagować, ale.... żebyś Ty człeku jeszcze pisał cokolwiek do rzeczy zamiast zasłyszanych farmazonów, albo informacji zaczerpniętych na "różnych forach". Na całe szczęście jeszcze tylko sierpień i skończą ci się wakacje, a wraz z początkiem szkoły będziesz miał mniej czasu na przeglądanie farmazonów na tych swoich wszelakich forach (swoją drogą, to gratuluje cennego źródła informacji, buhahahaha).
30 lipca 2008, 19:12 / środa
Ogłaszam wszem i w obec, żeby dla własnego bezpieczeństwa nie dyskutować z kolegą :D "Arkaida Suchostrzygi" zaatakowała to forum ;) hehe

Więc tak kolego... nie będe z Tobą polemizował i Ci udowadniał ilu nas gdzie było. Tak jak to napisał kolega wyżej my jezdzimy, a wy po prostu jesteście za tym waszym czymś. Wyjdz lepiej do kolegów pod klatke i opowiedz jak to się ponapinałeś na forum Lechii i przestań bawić się w poete chociaż przyznam Ci, że bajki to piszesz dobre :D

pozdrawiam z drugiej strony Tczewa
30 lipca 2008, 19:20 / środa
skoro tak Was to wkurwia to czemu mamy aż 72 wpisy na tym poście? (Nie licząc moich paru). Wykasujcie ten post i problem z głowy. Czytam te Wasze wypociny, czytam i czytam i tak naprawdę tylko nieliczni kulturalnie i do rzeczy coś tam odpisali. Reszta wypisuje teksty typu: "wypierdalaj, idź się jebać.." Zarzucanie mi niski wiek ? He . Mam 26 lat i proponuję większości z Was spojrzeć w dowód osobisty. Yyy sorry, raczej legitymację.
30 lipca 2008, 19:28 / środa
wez juz skoncz zjebie .
30 lipca 2008, 19:32 / środa
kolezko z Tczewa jako,że blisko siebie mieszkamy i nie raz miałem przyjemnosc uprawiać sex z kobietą z Tczewa jestes mi wyjątkowo bliski. Piszesz o ldowodach albo yyy legitymacjach. Powiedz mi patosie (sami sie tak nazwaliscie) czy na forum arkowcy.pl ktoś z Lechii założył temat "dlaczego Arka bije swoich" ? Nie założył, bo i po co. nikogo to nie interesuje. A jak bardzo chcesz porozmawiać sobie z Lechistami (nie dziwie się, bo jestesmy ludzmi wyjątkowo elokwętnymi) to popisz sobie w temacie np. o ekstraklasie. Tam jest chłopak o nicku olo.gda jeszcze nigdy nikomu nie ublizył. Zakladasz głupie tematy, piszesz brednie, nie odpisujesz na odpowiedzi i sie dziwisz ze Cię tu nikt nie polubił. Idź na osiedle powiedz chłopakom,ze na forum Lechii chlopak o nicku fan-Lechii sprzedaje koszulki. Coś zrobisz pożytecznego.
30 lipca 2008, 19:37 / środa
zapomniałem dodać,żebyś powiedział to chłopakom z LGFT :)
30 lipca 2008, 19:53 / środa
26 lat i napinasz sie na forum w internecie ?

jezeli faktycznie masz tyle lat to powinienes zrozumiec znaczenie tych slow:

"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

i tyle na ten temat marszczyfredzie
30 lipca 2008, 19:58 / środa
Po co debilowi odpisujecie ? Chłopakowi matka sprezentowała neostrade i teraz się napina...

Proponuje aby nikt nie pisał już w tym temacie...
30 lipca 2008, 21:10 / środa
ArkoholikTczew
30 lipca 2008, 19:20 / środa
skoro tak Was to wkurwia to czemu mamy aż 72 wpisy na tym poście? (Nie licząc moich paru). Wykasujcie ten post i problem z głowy. Czytam te Wasze wypociny, czytam i czytam i tak naprawdę tylko nieliczni kulturalnie i do rzeczy coś tam odpisali. Reszta wypisuje teksty typu: "wypierdalaj, idź się jebać.." Zarzucanie mi niski wiek ? He . Mam 26 lat i proponuję większości z Was spojrzeć w dowód osobisty. Yyy sorry, raczej legitymację.

KOCHAŁBYM C I E :)
nabijamy posty bo im wiecej tym lepszy jestes :) bo nie wiem czy wiesz ale masz akryty licznik postow :) tp juz chyba moj 3 w tym temacie wiec dobrze mi idzie.

Pozdrawiam z peronu w oliwie :) tczewska patologie :)

Ps. " starczy nam juz" :)
30 lipca 2008, 21:16 / środa
Arkoholik z Panem Bogiem . !
30 lipca 2008, 21:32 / środa
noż kurwa , ciąc temat i po sprawie, zaklada temat na forum śledz i nie ma żadnej reakcji moda??88
30 lipca 2008, 22:13 / środa
Niech sledz napisze jak spierdalali u siebie spod kas,jak sie pojawila ekipa sportowa lecha,bo poszedl tekst ze to Lechia wpadla hahahahaha
30 lipca 2008, 22:34 / środa
jedna pyra to ladnie okreslila ze nastapil wtedy LEKKI POPLOCH POD KASAMI ale krzyknelismy kolejorz i sie uspkoilo hehehe
to kurwa co se o was pomysleli chuligani lecha jak spierdalaliscie przed nimi sprzed swoich kas?? a druga sprawa widac jak sie boicie Lechii skoro wystarczylo ze pojawilo sie kilkudziesiat karkow,ktos powiedzial ze to Lechia i wszyscy juz siedzieli na plocie osrani hehehehe
NA PLOTY PRZED SWOJA ZGODA SPIERDALACIE CZY WY HONORU NIE MACIE???
30 lipca 2008, 22:36 / środa
W sam wieczor sie napioles :) Usuncie ten temat i tyle..
30 lipca 2008, 23:13 / środa
Nostradamus powiedz lepiej z kim Lechia zagra w lidze mistrzów:D jak przepowiadasz przyszłosć:P pozdro
30 lipca 2008, 23:54 / środa
Wroze tylko z banknotow 200 zlotowych,no i tak wyszlo,iz akurat takiego nieposiadam :)
31 lipca 2008, 14:15 / czwartek
Ogólnie beka :) Tyle tylko że w temacie nie dodałem że nie było takiej akcji i temat jest fikcyjny:) Dziwi mię jak długo można czarować rzeczywistość i się oszukiwać...
Każdy zorientowany choć troszkę wie ile jeździ z LGFT i tak dalej.
31 lipca 2008, 14:21 / czwartek
Dobra wbita w to ! my nikomu nie będziemy udowadniali ilu nas jeżdzi . ; ] co to są bicia jakieś rekordy ?; ] Jezdzi nas tylu ilu nas jedzi , a ilu to nikogo niepowinno interesować ; ] TLG .
31 lipca 2008, 14:47 / czwartek
Nostradamus mówisz i masz :D 200ZŁ dla ciebie:0
1 sierpnia 2008, 09:53 / piątek
Patologi jezdzi 200 i w Oliwie od 10 takie baty dostali niezla ekipa.....
1 sierpnia 2008, 11:09 / piątek
ale betony niehonorowi jak zawsze, kto to widzial atakowac gdy przeciwnik ma przewage liczebna;]
1 sierpnia 2008, 15:45 / piątek
Gdzie macie flagi?!
1 sierpnia 2008, 21:24 / piątek
sledzie zato sa honorowi jak huj! z magazynu flagi krasc!
2 sierpnia 2008, 22:58 / sobota
złodzieje złodzieje . ; ) .
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023