Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Transferowa amatorka

strona 1/1

Polska ekstraklasa miała ruszyć w ubiegły weekend. Dziś powinniśmy zajmować się dyskusjami pt. dlaczego mecz z Legią skończył się takim, a nie innym wynikiem. Tymczasem wciąż najaktualniejszym tematem dla gdańskiego klubu są wzmocnienia, a raczej ich brak. Gdyby bowiem liga ruszyła dziś, to Lechia wybiegłaby na boisko bez żadnego nowego zawodnika w pierwszym składzie.

1

29 lipca 2008, 10:05 / wtorek
Nie ma się co rozwodzić, winę za posuchę transferową ponosi tylko i wyłącznie Dyrektor Sportowy. Podobną sytuację mamy w Wiśle, gdzie Skorża niestety nie odpowiada za transfery tylko pozostaje to w gestii Dyrektora Bednarza. Podejrzewam, że sytuacja z Kubickim także może mieć związek z jakimś konfliktem na linii trener - dyrektor. Może należy przejąć model anglieski gdzie mamy Manager'a odpowiadającego zarówno sprawy szkoleniowe jak i transferowe.
29 lipca 2008, 17:54 / wtorek
Odkąd Michalski pojawił się w Lechii nie przeprowadziliśmy (mówię to przed zobaczeniem gry Mysony w meczu ligowym, Cacicia widziałem w sparingu jak się opierdalał i wystarczyło, a Radovanovicia w ogóle nie miałem okazji oglądać) ŻADNEGO dobrego transferu! Mało tego, odszedł skaut Sierpiński, który rok temu wspólnie z Borkiem wyszukał kilku zajebistych młodych zawodników za nie tak straszne ceny! Wołąkiewicz, Kasperkiewicz, Rybski... gdybyśmy przed tym sezonem poczynili takie wzmocnienia, to już byłbym zadowolony! A tutaj oferują nam Krzywickiego za czapkę gruszek, a panu Michalskiemu nie chce się ruszyć dupy, żeby go zobaczyć. Za co on kasę pobiera!? Nie chcę pisać wizji tragedii, na przykład takich, które pisze Yaneq, ale nie przeprowadzenie przez 65 dni porządnych wzmocnień uważam za żenadę. Miejmy nadzieję, że do końca okresu transferowego przejdzie do Lechijki kilku ciekawych zawodników. Michalski, penetruj rynek transerowy, pytaj się kluby o zawodników, jak wiadomo, kto pyta, ten nie błądzi. ; ))
29 lipca 2008, 20:33 / wtorek
Kompromitacja Macieja Turnowieckiego za zatrudnienie Michalskiego na stanowisku Dyrektora Sportowego. Sam Michalski powinien mieć honor i odejść z klubu, ale zapewne w przypadku ludzi jego pokroju honor to obce słowo.Myślę, że na to co dzieje się w Lechii od jakiegoś czasu (zatrudnienie Michalskiego) to szkoda słów, jednakże dodam tylko i chciałbym by ta informacja dotarła to p.Turnowieckiego my kibice nie wybaczymy Panu za spadek Lechii z ekastraklasy ( wierzę, że do tego nie dojdzie, a utrzymanie nie będzie zasługą obu PANÓW!!! ) nie wybaczymy tego ani Panu, ani pseudo-dyrektorowi Michalskiemu.
SKANDAL i HAMSTWO wobec kibiców!!!
29 lipca 2008, 21:46 / wtorek
TO CO SIĘ DZIEJE W KLUBIE TO WOGóLE SZOK. W JAKI SPOSÓB SĄ TRAKTOWANI ZAWODNICY WYWODZĄCY SIę Z GDAŃSKA. MŁODZI CHŁOPCY KTÓŻY GRALI W IV LIDZE MAJA ZALEGłOśCI KONTRAKTOWE, NIE WYPłACONO PREMII ZA PUCHAR POLSKI (KWOTA 3000 zł PRZEKAZANA PRZEZ KLOCKA). A TAK WOGÓLE GDZIE TA KASA????? SĄ TO KWOTY PO KILKASET Zł, ALE DLATYCH CHłOPAKÓW TO MA ZNACZENIE CZY SĄ TRAKTOWANI POWAżNIE PRZEZ PSEUDO DZIAłACZY CZY MAJą ICH WSZYSCY W D.......E?!?!. DYREKTOR SPORTOWY TO LEPSZY GAGATEK, ROBI NAPRAWDĘ DOBRE WRAŻENIE (NA ZDJĘCIACH) A CO POZA TYM??? G......O!!!!!
30 lipca 2008, 08:37 / środa
Slusznie autor artykulu zauwazyl, ze duzo zalezec bedzie od kasy, jaka Lechia dostanie od C+. Spojrzcie prawdzie w oczy - Lechia nie ma pieniedzy na transfery. Sponsorzy maja Lechie w dupie, miasto tez ma Lechie w dupie. We Wrocku Dutkiewicz wylozyl podobno na Slask 7 mln zlotych w ramach rekompensaty za zerwanie umowy z Groclinem, u nas Adamowicz daje 750 tys (publicznie) i jak sie jeszcze odnosi jakim to on jest mecenasem sportu w Gdansku. Donbas przejal Stocznie juz kiedy i (rowniez) podobno toczyly sie rozmowy z nimi w kwestii sponsoringu. I co? I chuj. Lotos to juz w ogole jakas pomylka, podejscia tej firmy do Lechii nie rozumiem ale skoro nie chca to niech sie wysraja. A jeszcze ten kretyn Kurski w co drugim wywiadzie "apeluje" do Lotosu ze to ze tamto ze sramto. Lotos to wejdzie jak sie Turnos zgodzi na zmiane nazwy na Lotos Gdansk, i tylko wtedy. Widzicie co sie dzieje w zuzlu i koszykowce chociaz tutaj nie jestem pewien, nie sledze rozgrywek koszykowki kobiet. Potrzebne jest wsparcie sponsora, strategicznego. Nie miejcie pretensji tylko do dzialaczy ze Lechia nie kupuje. Z pustego i Salomon nie naleje.
4 sierpnia 2008, 00:25 / poniedziałek
To jest kurwa skandal !!!
Za co przeprosiles tego nieudacznika Szalege?!
Za to,ze napisales PRAWDE???!!!
Pojebalo mu sie w glowce i nic wiecej,gral piach,to i tak go oceniles.
Ktory z ''bossow'' kazal Tobie to drewno przepraszac? J?T?
Niech sobie w domu robia cenzure,a nie na Lechii.

Pisz dalej prawde i nie patrz na nich !
Pozdrawiam.
8 sierpnia 2008, 09:08 / piątek
Czarny68 weź gościu zbastuj. Proponowałbym zimny okład na rozgrzaną głowę.
8 sierpnia 2008, 23:27 / piątek
Wariat,nie wiesz o co biega,to morda w kubel !
Zbastuj z taka bajera domnie,bo nie masz przed soba jakiegos cwoka.
Propozycje to mozesz sobie dawac,ale komu innemu,nie mnie.
Wpierdalasz sie miedzy wodke,a zakaske,a tak naprawde nie wiesz o co chodzi,wiec nie zabieraj gosciu glosu,jesli nie jestes pytany,w danej sprawie.
To tyle w tym temacie
9 sierpnia 2008, 04:24 / sobota
Nie wiem, co masz z nim za jazdy osobiste, ale chyba zapomniałeś, że wpisujesz się na ogólnodostępnym, publicznym forum. A z tego co wiem, chłopak nie zasłużył sobie na jechanie po sobie jak po gównie. Jak jebnął brame w Lublinie to skakałeś z radości.
11 sierpnia 2008, 00:45 / poniedziałek
....ech....:(
11 sierpnia 2008, 10:31 / poniedziałek
wariat, ty jesteś naprawdę pojebany na maxa.

Szałęga zasłużył na każde napisane krytycznie słowo!! W Lechii jest od 3 lat. Co dla nas zagrał?? Kasa wyrzucona w błoto!!

Czarny, daj spokój. To jest prawdziwy wariat.
11 sierpnia 2008, 11:04 / poniedziałek
W takim razie,nie zaprosze go do ''NASZEJ KLASY'' :-)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239