Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

ZWROT PIENIĘDZY ZA WYJAZD DO WARSZAWY

strona 1/1

1

1 sierpnia 2008, 19:32 / piątek
Jutro, w hotelu Roko, przy ul. Traugutta 29 członkowie Stowarzyszenia będą zwracać pieniądze wpłacone na wyjazd do Warszawy. Zwrot pieniędzy, będzie od godz. 10:30 do godz. 12:30. Aby odebrać pieniądze, trzeba mieć ze sobą bilet otrzymany w Lechiście, oraz dokument tożsamości- a szczególnie w sytuacjach, kiedy ktoś będzie chciał odebrać pieniądze za osoby trzecie.

Kwota zwrotu, ze względu na karę nałożoną przez PKP będzie pomniejszona o 10zł.
1 sierpnia 2008, 20:37 / piątek
Czy jest to jedyny termin i jedyna godzina przewidziana do wydawania pieniędzy?
1 sierpnia 2008, 21:14 / piątek
Czy będzie możliwość odebrania pieniędzy w innym terminie np.w tygodniu bo mam pracę i nie dam rady być na T29?
1 sierpnia 2008, 21:41 / piątek
Czy kasy mozna nie odbierac i automatycznie przepisac ja (a wlasciwie siebie) na wyjazd do Chorzowa?
1 sierpnia 2008, 22:13 / piątek
Przyłączam się do pytania czy można przenieść tę kase ew. dołożyć później do niej jeszcze na wyjazd do Chorzowa czy ew. odebrać w innym terminie ???
1 sierpnia 2008, 23:31 / piątek
Komunikat ma dosc konkretny tekst. W przypadku dodtakowych pytań prosimy dzwonic na numet Stowrzyszenia
2 sierpnia 2008, 07:55 / sobota
kropa
1 sierpnia 2008, 20:37 / piątek
Czy jest to jedyny termin i jedyna godzina przewidziana do wydawania pieniędzy?

CKRIS1978
1 sierpnia 2008, 21:14 / piątek
Czy będzie możliwość odebrania pieniędzy w innym terminie np.w tygodniu bo mam pracę i nie dam rady być na T29?
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------

Na chwilę obecną, jest to jedyny termin.

-------------------------------------------------- -----------------------------------------------

Andreew
1 sierpnia 2008, 21:41 / piątek
Czy kasy mozna nie odbierac i automatycznie przepisac ja (a wlasciwie siebie) na wyjazd do Chorzowa?

Robson91
1 sierpnia 2008, 22:13 / piątek
Przyłączam się do pytania czy można przenieść tę kase ew. dołożyć później do niej jeszcze na wyjazd do Chorzowa czy ew. odebrać w innym terminie ???
-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Można. Jest tylko jedna niewiadoma- kiedy pojedziemy do Chorzowa.
Na chwilę obecną, jest kilka scenariuszy dotyczących rozgrywek ekstraklasy. Najbardziej prawdopodobne jest powiększenie ligi do 18 zespołów oraz zmieniony terminarz.

Osoby które z różnych przyczyn nie mogą dziś przyjść do Roko, lub chcą "przepisać się" na kolejny wyjazd, proszone są o kontakt pod numerem 507 806 058.
2 sierpnia 2008, 09:27 / sobota
Fajnie że w tym samym czasie co gierka wewnętrzna :)

Jebany deszcz , ale przyjść i zobaczyć grajków wypada !! Wszyscy o 11 na T29 !
4 sierpnia 2008, 12:24 / poniedziałek
Czy podacie na necie ( z w miare normalnym wyprzedeniem ), następny możliwy dyżur, aby zwrócić kase?? albo jakieś info

Ps. Dzwoniłem na wskazany powyżej numer >> kilkakrotnie >> i nikt nie odbiera.

Pytam się ponieważ wielce prawdopodobna jest zmiana terminarza na ten z 18 drużynami, a wtedy najbliższy organizowany wyjazd to : 20 wrzesnia Odra Wodzisław. więc kase do tego czasu wolałbym mieć z powrotem

Pozdro
4 sierpnia 2008, 13:44 / poniedziałek
przylaczam sie do pytania ;)
4 sierpnia 2008, 14:05 / poniedziałek
Czynimy starania, aby pieniądze oddawać w Lechiście. Na pewno połączymy oddawanie pieniędzy, ze sprzedażą biletów do Wrocławia.

Telefon jest cały czas włączony, ale osoba która go odbiera, pracuje. Tak więc prosimy dzwonić do skutku.
4 sierpnia 2008, 16:27 / poniedziałek
Czyli jeśli pojadę do sklepu Lechista to otrzymam zwrot kasy tak ? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem !
4 sierpnia 2008, 16:29 / poniedziałek
Przeczytaj jeszcze raz
4 sierpnia 2008, 17:00 / poniedziałek
Nie, nie dostaniesz kaski w Lechiście. Ale jak kupisz aparat Zorke 5, to zrobisz kilka zdjenć pani Monice, co ma wielkie....

...oczy, jak siem uśmieha.

I nie w Lechiście, a w Hali Mirowskiej.
5 sierpnia 2008, 10:00 / wtorek
Witam!! Zwrot pieniędzy będzie możliwy podczas sprzedaży biletów do Wrocławia. Jak tylko dostaniemy te bilety poinformujemy o czasie i miejscu zwrotów pieniędzy do Warszawy
7 sierpnia 2008, 15:06 / czwartek
Czekamy na info w sprawie zwrotu pieniedzy(ewentualnie przepisania na Chorzów)
Bilety juz dotarły a informacji nie ma
7 sierpnia 2008, 15:21 / czwartek
Ok widze ze info pojawiło się w tej samej minucie:)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277