Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pasiaki jednak możliwe

strona 1/1

4 sierpnia 2008, 11:09 / poniedziałek
Nasz zarząd twierdził że gra w pasiakach bez białych pól pod numerem jest nie możliwa hmm a jednak wcale nie jest to aż takie nie możliwe:-)
odnośnik
4 sierpnia 2008, 11:39 / poniedziałek
ale po co?
4 sierpnia 2008, 11:56 / poniedziałek
A czemu nie ladnie to wyglada
4 sierpnia 2008, 12:19 / poniedziałek
potrzebny wyrazny numer ... wiadomo ze zmieniaja kolekcje bo chca jak nawiecej sprzedac koszulek ...tak sie robi na calym swiecie .... pasiaki beda jak nie w przyszluym to kolejnym sezonie i tyle : )
4 sierpnia 2008, 16:47 / poniedziałek
Ja swój pasiak "zgubiłem" we Wrocku wiec chciałem sobie kupic nowy ale nie było juz w Redboxie (chciałem taki bez reklam) wiec koles w sklepie opchnał mi koszulke niby meczową za 179 ziko bo mówil ze w tych będa grać ale na wewnetrznej gierce widziałem ze graja w zupełnie innych.
Wie ktos może czy te stroje z sobotniej gierki to są oficjalne meczówki ?
W ostateczności pozostaje mi pasiak Celticu i Sportingu.
Pozdro
4 sierpnia 2008, 16:57 / poniedziałek
to nie mogą być oficjalne meczówki, bo ENERGA zmieniła logo, chociaż ani oficjalnie ani głośno się jeszcze o tym nie mówi
4 sierpnia 2008, 17:06 / poniedziałek
Ta, bezkitu? A mi się wydaje, że już od jakiegoś czasu na lechia.pl widnieje zmienione logo ENERGI, a na OFICJALNEJ sesji fotograficznej, piłkarze też raczej mieli OFICJALNE stroje meczowe, nie sądzisz? I zapewne przez przypadek na tych strojach też widniało zmienione już logo... Chyba przez te upały, tacy zamuleni jesteście...odnośnik
4 sierpnia 2008, 17:11 / poniedziałek
a może oficjalna prezentacja logo ENERGI jeszcze nie nastąpiła (i pewnie nastąpi po rozpoczęciu sezonu) a kolorystyka obecnego logo jest tymczasowa chociaż z oczywistych względów tam gdzie można jest jest już ono eksponowane?

w sobotniej gierce piłkarze grali w koszulach ze starym logo
4 sierpnia 2008, 18:17 / poniedziałek
Na dodatek w nowych koszulkach niema już napisu gdańsk.pl tylko nazwisko zawodnika :O odnośnik Hmm a pomysł tych pasiaków jest bardzo dobry Nasi pięknie wyglądali na meczu z legią w właśnie pasiakach ;]
4 sierpnia 2008, 18:43 / poniedziałek
Moim zdaniem klub powinien zgłosic pasiaki jako 3 pare koszulek meczowych craksa jaga graja w pasiakach to dlaczego my nie mozemy jakis chore wymysly ma ten pzpn jednym sie zezwala a innym nie
4 sierpnia 2008, 19:20 / poniedziałek
Jeśli dalej będzie tak jak teraz, że zawodnicy będą dopłacać za stroje, bo nie ma kasy w klubie, to nie wydaje mi się żeby szybko wróciły pasiaki. Pozdrawiam
4 sierpnia 2008, 19:25 / poniedziałek
piłkarze pierwszego zespołu Lechii dopłacają do strojów, bo w klubie nie ma kasy?
4 sierpnia 2008, 19:37 / poniedziałek
jakbyś od dłuższego czasu się przypatrzał to byś zauważył, że kasa klubu niestety nie jest pełna... do tego wszystkiego denerwujące jest jak czytam w gazecie wypowiedzi prezesa, że znaczna część pieniędzy jest przeznaczana na juniorów. Nie wiem o jakich juniorach on mówi, możliwe że o (ME) ale młodsi zawodnicy nie dostają ani złotówki od klubu... nigdy nie krytykowałem zarządu i nie mam zamiaru ale proszę pana prezesa żeby nie gadał głupot bo aż żal to czytać...faktem jest ze kasy w klubie brak
4 sierpnia 2008, 19:45 / poniedziałek
wiesz, co innego: "kasa klubu niestety nie jest pełna..." a co innego: "zawodnicy będą dopłacać za stroje" chociaż oczywiście widać, że budżet na poziomie 13-15 mln wydaje się być zdrowo przesadzony;

kasa na juniorów? zależy jak czytać to, co powiedział prezes - może w budżecie uwzględnił kasę, z której finansuje się grę grup młodzieżowych (ktokolwiek by to finansował), nawet jeśli ani złotówka nie pochodzi od samego klubu.
4 sierpnia 2008, 19:59 / poniedziałek
Po prostu denerwujące jest jak czytam, że na juniorów przeznaczane są duże pieniądze. Mamy bardzo zdolną młodzież którzy na pewno mogli by powalczyć o miejsce w składzie. Są związani z klubem, mają Lechie w sercu a oni szukają gdzieś po "Tadzykistanach i Serbiach" napastników. Po co wtedy szczycić się, że młodzież w Lechii jest zdolna jak wogóle się z nich nie korzysta?
4 sierpnia 2008, 20:11 / poniedziałek
Bo ta młodzież jest najzwyczajniej w świecie za słaba na ekstraklasę. Mamy hirsza ponoć największy talent w historii juniorów Lechii i co? Rewelacja? Muszą sie ogrywać w 3 - 4 lidze i tylko od nich zależy, czy wystrzelą i dostaną szansę w 1 drużynie. Nigdzie na świecie nie wpycha się na siłę juniorów do drużyny jeśli są słabi i wydaje się to dla mnie logiczne.

Co innego fakt, że już od lat jest tak, że Klub Lechia na młodzież nie daje ani złotówki i za wszystko(obozy, turnieje, piłki, sprzęt, wynajem boisk itp. itd.) płacą rodzice. Ot taka nasza mała Lechijna tradycja...
4 sierpnia 2008, 20:25 / poniedziałek
hmm z tym czy są za słabi bym się zastanowił. Teraz jest ekstraklasa więc nie ma już tej drugoligowej "siłowej piłki" w której mało który junior by sobie poradził. Juniorzy Lechii nie odstają jakoś znacznie poziomem od juniorów Legii a jakoś tym drugim udało się wskoczyć do kadry 1 zespołu. Szkoda, że trener 1 zespołu nie podgląda nawet juniorów którzy mogli by potencjalnie wzmocnić kadre...
1 października 2008, 16:59 / środa
Odświeżam temat. Ekstraklasa S.A. zatwierdziła nowy wzór koszulek meczowych dla Lechii. Chodzi o pasiaki, a raczej o "pół-pasiaki", jak widać na zdjęciu. Mamy w takich grać już na derbach w piątek.
Nie wiem, na pierwszy rzut oka mnie chyba nie przekonują.
odnośnik
z lechia.pl:
Lechia ponownie w pasiakach
2008-10-01

Piłkarze gdańskiej Lechii zaprezentowali dziennikarzom nowy model koszulek, który zatwierdziła Ekstraklasa S.A. Trzeci komplet to popularny „pasiak”, o który prosili kibice biało – zielonych.

- Po długim czasie udało się zatwierdzić ten model w prowadzącej rozgrywki Ekstraklasie S.A. – mówi Tomasz Mielewczyk z marketingu Lechii. – Dziś już wiemy, że koszulki zadebiutują w Gdyni podczas meczu derbowego w najbliższy piątek.

- Cieszę się, że zespół znowu zagra w koszulkach w biało – zielone pasy – mówi dyrektor klubu Błażej Jenek. – Powrót do „pasiaków” to jeden z najczęstszych postulatów kierowanych do klubu przez kibiców. Jak duże jest zainteresowanie tym modelem może świadczyć liczba sprzedanych sztuk. Poprzedni model stroju w pasy zakupiło 1074 osób. To absolutny rekord Polski.
1 października 2008, 17:11 / środa
Jak to sa PASIAKI,to ja jestem Czarna Mamba :-)
1 października 2008, 17:13 / środa
1074 szt to aboslutny rekord Polski? Chyba tylko w JAKO,ale tam "konkurencja" nie za silna, bo ile mogło JAKO sprzedać na Warcie Poznań, GKSie Katowice, czy na arce. Gdzie jednych jest 300, drudzy nie maja kasy, a trzeci to najzwyczjniej w świecie debile. Myślę,że ten nieco ponad tysiac bardzo blado by wypadł w statystykach sprzedanych oficjalnych koszulek na Wiślę ,czy Lechu.
A koszulki ogolnie zacne.
1 października 2008, 17:14 / środa
Czarna na pewno :D
1 października 2008, 17:17 / środa
Jak ja byłem młody i się powiedziało do starszego kolegi w sposob ktory miałby swiadczyć ze jest kobietą to się dostawało m ryj. To,ze Czarny napisał "czarna mamba" nie znaczy,że Ty dużo młodszy musisz zaraz "podchwytywac żart"
1 października 2008, 18:18 / środa
tym wpisem już w ogóle mnie rozwaliłeś... naprawdę tak bardzo uraziłem Czarnego mówiąc "Czarna na pewno" ? czy to już jest obraza? po prostu rozśmieszyło mnie to "Czarna mamba" w ustach Czarnego68 ... mimo wszystko CZARNY PRZEPRASZAM... (dziwne, że skarży się fan-Lechii zamiast adresat mojego poprzedniego wpisu? pewnie tylko dla mnie...) Pozdrawiam
1 października 2008, 18:21 / środa
Ten nowe koszulki trochę tak byle jak wyglądają ... te kolory jakieś takie sraczkowate !!!
1 października 2008, 18:25 / środa
1 października 2008, 18:31 / środa
Ja jużwolę, te w których gramy od poczatku tego sezonu (całe zielone). Te niby-pasiaki są jakieś przekombinowane. Kto powiedział, że musimy koniecznie grać w pasach?
zielono - biało- zieloni i tak powinno być (od góry do dołu)

Ale tak na prawdę to tylko szczegół. Pewnie szybko się przyzwyczajimy.
1 października 2008, 18:56 / środa
Naprawde jakos dziwnie te stroje wygladaja. Ale zobaczymy.
2 października 2008, 02:03 / czwartek
fan-Lechii,No Stress-luz.
Czuje sie mlodo,kumam zarty,dlatego uwazam,ze nic sie nie stalo.
2 października 2008, 15:28 / czwartek
również wchodziłem z takiego założenia... nie wiedziałem, że wywołam taką aferę... no nic moim zdaniem trzeba próbować nowości, ciekawe jak cała 11 będzie się prezentować w tych strojach w gdyni
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.486